صفحه 496 از 638 نخستنخست ... 396446486487488489490491492493494495496497498499500501502503504505506546596 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,951 تا 4,960 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام به همه
    حالا اگه ویزا اومد، کسی می دونه برای کاریابی باید از کجا شروع کرد؟ سایتهای خاصی هست؟

Junior Member

دوستان یک سئوال: برای افراد بالای چهل سال اصلأ نمیشه اقدام کرد یا اینکه فقط امتیاز سن را نمی‌آورند؟ در این باره من چیزی توی سایت ندیدم و یادم نمیاد که در این انجمن هم کسی چیزی گفته باشد. برای دو دوست 42 ساله و 48 ساله با ارشد و دکترا می‌خواهم ببینم امکان اقدام هست یا نه؟ اگه باشه، اون امتیاز سن را مدرک دکترا و سابقه کار و زبان جبران می‌کنه.
    ممنون اگه کسی درباره‌اش خبر دقیقی بدهد

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi6881 نمایش پست ها
    یک توضیحی هم من اضافه کنم. نسخه دوم مدرک آیلتس رو فقط به مراکز آموزشی و دانشگاهها میفرستند. آدرس سفارت قبول نمی کنن . من با مرکزی که آیلتس داده بودم تماس گرفتم در جواب اینو بهم گفتند
    نه دوست عزيز، من خودم اصل مدركم رو واسه كانادا فرستاده بودم. ٢٥٠٠٠ تومن واريز كردم و آدرس سفارت رو دادم و بعد از يك هفته فرستاده بودن سفارت. توي سايت تهران آيلتس يك فرم مخصوص همين كار هست

نقل قول نوشته اصلی توسط datiki نمایش پست ها
    دوستان یک سئوال: برای افراد بالای چهل سال اصلأ نمیشه اقدام کرد یا اینکه فقط امتیاز سن را نمی‌آورند؟ در این باره من چیزی توی سایت ندیدم و یادم نمیاد که در این انجمن هم کسی چیزی گفته باشد. برای دو دوست 42 ساله و 48 ساله با ارشد و دکترا می‌خواهم ببینم امکان اقدام هست یا نه؟ اگه باشه، اون امتیاز سن را مدرک دکترا و سابقه کار و زبان جبران می‌کنه.
    ممنون اگه کسی درباره‌اش خبر دقیقی بدهد
    1-من برای یکی از دوستان 45 ساله وقت سفارت گرفتم و سفارت وقت داد پس احتمالا اگر منعی بود سفارت وقت نمیداد چون سن رو ذکر کردیم در ایمیل(البته فقط یه احتماله)
    2- هیچ جا در مورد منع سنی ننوشته پس اگر بخوایم استقرائی به قضیه نگاه کنیم (در مورد امتیاز زبان و سابقه کار) بحث های فروم به اینجا رسیده که هر امکان و عدم امکانی که برای ارزیابی لازم بوده در سایت دانمارک اومده پس فکر میکنم وقتی جائی منعی ذکر نشده ما خودمون قانون از خودمون در بیاریم. دانمارک سیستم گرین کارتش امتیازی هست و اگر امتیاز بیارن در مجموع و فارغ از تایتل امتیاز اور میشه ویزا گرفت.وقتی داخل پرانتز برای بعضی رشته مینویسد 70 امتیاز مشروط به اتورایز بودن هست فکر نمیکنم موضوع مهمی مثل منع اقدام سن بالای 40 سال(اگر وجود داشت) رو از قلم بندازن.

تاکید میکنم تحلیل شخصیه و نمونه عینی یا فکتی در این مورد برای ارائه ندارم
    honesty and rationality are keys to peace

یک توضیحی هم من اضافه کنم. نسخه دوم مدرک آیلتس رو فقط به مراکز آموزشی و دانشگاهها میفرستند. آدرس سفارت قبول نمی کنن . من با مرکزی که آیلتس داده بودم تماس گرفتم در جواب اینو بهم گفتند
    نه دوست عزيز، من خودم اصل مدركم رو واسه كانادا فرستاده بودم. ٢٥٠٠٠ تومن واريز كردم و آدرس سفارت رو دادم و بعد از يك هفته فرستاده بودن سفارت. توي سايت تهران آيلتس يك فرم مخصوص همين كار هست

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط tie نمایش پست ها
    تبریک میگم،اما به نظرم به نسبت ویزاهای اخیر کمی دیر اومده
    من خودم 4 ماهه که اقدام کردم وهنوز خبری یا نامه ای مبنی بر دریافت مدارک برام نیومده،میشه بفرمایید که در این 8 ماه شما نامه ای از اداره مهاجرت دریافت کردید؟ و اینکه پرداخت وجهتون آنلاین بود؟
    دوست عزیز کسایی که ویزاشون 6 ماهه و بالاتر اومده تعدادشون خیلی بیشتر از کساییه که زیر 6 ماه ویزاشون اومده پس نگران نباشید برای منم هیچی نیومده. الان 2 * 3 نفر از دوستان این ماه ویزاشون اومد که دسامبر و ژانویه اقدام کرده بودن

نقل قول نوشته اصلی توسط drsarasaghar نمایش پست ها
    ولی آیلتس ارمنستان اینکار رو نکرد. من فکر میکنم شاید نکته اصلی در نوع آیلتس باشه : آکادمیک یا جنرال .
    شاید آکادمیک رو فقط به مراکز آموزشی میفرستند؟! کسی اگه تجربه ای داره بگه ...

من چند بار باهاشون مکاتبه کردم (با ارمنستان) و نتیجه نداد. آخرشم اصل مدرک آیلتس رو دادم به سفارت البته گفتن بعدا بر می گردونن
    بله برمیگردونن. ولی به سایت افیشال خود ایلتس هم سر بزنید و مطلب رو براشون توضیح بدید. چون بنظرم ارمنستان داره خلاف قانون عمل میکنه.

به قسمت تاپیک وضعیت کار در دانمارک و سایر مسائل مربوط به کار مراجعه کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hk2144 نمایش پست ها
    سلام به همه
    حالا اگه ویزا اومد، کسی می دونه برای کاریابی باید از کجا شروع کرد؟ سایتهای خاصی هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil- IUST

سلام دوستان.
    کسی میدونه که دادن گرین کارت و اقامت در دانمارک تا چه زمانی ادامه داره؟ یعنی ممکنه که ظرف چند ماه آینده لغو بشه این قضیه؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)