صفحه 498 از 638 نخستنخست ... 398448488489490491492493494495496497498499500501502503504505506507508548598 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,971 تا 4,980 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین ساله دانمارککارت 3

نقل قول نوشته اصلی توسط hoooman_42 نمایش پست ها
    سلاممممم دوستان. واقعا الان میفهمم که تازه امروز که با من تماس گرفتن و گفتن ویزام اکی شده تازه هزار تا درد سر و انتخاب های مهم ایجاد میشه. نمیدونم الان که تونستم با سابقه 6 ساله صرفا با اتکای تلاش خودم تو یکی از شرکت های زیر مجموعه وزارت نفت رییس یه واحد بشم و مجموعه کارکنانی رو مدیریت کرده و سیاست گذاری در یک زمینه خاص صنعت انجام بدم.....آیا میتونم افق طلایی و موفقیت آمیزی رو واسه خودم در دانمارک ایجاد کنم یا نه!!!! اگه به چند تا سوال من پاسخ بدین ممنون میشم
    1-در مدت 6 ماهه ای که ویزا اکی شده میرم دانمارک و اونجا خونه اجاره میکنم و اقامتم رو ثبت میکنم.زمان ثبت شدن و کارت بهداشتی اومدن حدودا چقدره؟بعدش که ثبت شد میتونم بیام ایران؟اگه بیام ایران چند وقت میتونم ایران بمونم؟و کلا در مدت این 3 سال آیا میشه صرفا 1 سال آخر رو رفت دانمارک و در اون 1 سال کار کرذ و دوباره تمدید بشه اقامت؟
    سلام. تبریک میگم.

احساستون رو درک میکنم چون خودم هم درگیرش بودم.
    اگر پیگیر و زرنگ باشید که هستید میتونید اون افق رو بسازید.
    1-کارت: از 12 روز هست تا 1 ماه. ولی الان ها زود میدن. حدود 2-3 هفته.
    2- خونه: برای خونه بین 3 روز تا 10 روز باید وقت بذارید. چون بد پیدا میشه.
    3-با کارت میتونید بیاید ایران و حداکثر 6 ماه بمونید. ولی بعدش باید حتما برگردید.
    ضمنا فکر میکنم ولی مطمین نیستم: تو 3 سال حداکثر مجموعا 1 سال میتونید خارج از دانمارک باشید. توی بازه های حداکثر 6 ماهه که تو سال اول هم نباید از 6 ماه بیشتر باشه. یعنی اگر سال اول 6 ماه بیاید ایران برای 2 سال بعد حداکثر میتونید 6 ماه دیگه در مجموع از دانمارک دور باشید. فکر کنم جواب تمام سوال هاتون رو داده باشم

موفق باشید
    کاوه

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط marymary نمایش پست ها
    با تشکر از تمام سروران گرامی که راهنمایی فرمودید . باید بگم که با شما عزیزان همعقیده هستم و در پاسخ دوست عزیزdatiki، پنج ماه پیش لند کردم اما بدلیل بیماری و مسایل کاری هم اکنون ایران هستم.

و یک سوال دیگه اینکه من بدلیل مسایل کاری به قصد ۲ هفته خارج شدم و به کمون هم همین رو اعلام کردم و حالا که اینجا هستم بعلت بیماری طول درمانم ظولانی ظده و مشخص نیست کی بهبودی حاصل میشه .با این تفاسیر شاید مجبور بشم ۳ ماه یا بیشتر ماندگار بشم چون اصلا وضعیت پزشکی خوبی نداره دانمارک و بجای انتی بیوتیک به من ۴۰ روز مسکن دادند . اگر چنین شرایطی پیش بیاد یعنی بیرون ماندن بیش از ۳ ماه آیا برای کمون قابل قبول هست؟ و اگر حتی کمتر از ۳ ماه بشه باید بازهم اعلام کنم که بیش از ۲ هفته اعلام شده خارج خواهم بود یا لزومی نیست؟ چون امروز با یکی از اعضا صحبت میکردم گفتند اصلا به کمون خروج را اعلام نکرده اند. آیا اینکار قانونی است؟ اگر مدارک پزشکی بفرستم قبول میکنند؟
    ماری جان سلام

امید وارم که زودتر رو براه بشی
    کمون کاری بهت نداره. باید با پلیس چک کنی. ضمنا 6 ماه هم خارج باشی اوکی هست براشون دیگه. مگه اینطور نیست؟ اصلا کاری به بیماری ندارند. حق قانونیته.

شاد باشی
    کاوه

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    1-من برای یکی از دوستان 45 ساله وقت سفارت گرفتم و سفارت وقت داد پس احتمالا اگر منعی بود سفارت وقت نمیداد چون سن رو ذکر کردیم در ایمیل(البته فقط یه احتماله)
    2- هیچ جا در مورد منع سنی ننوشته پس اگر بخوایم استقرائی به قضیه نگاه کنیم (در مورد امتیاز زبان و سابقه کار) بحث های فروم به اینجا رسیده که هر امکان و عدم امکانی که برای ارزیابی لازم بوده در سایت دانمارک اومده پس فکر میکنم وقتی جائی منعی ذکر نشده ما خودمون قانون از خودمون در بیاریم. دانمارک سیستم گرین کارتش امتیازی هست و اگر امتیاز بیارن در مجموع و فارغ از تایتل امتیاز اور میشه ویزا گرفت.وقتی داخل پرانتز برای بعضی رشته مینویسد 70 امتیاز مشروط به اتورایز بودن هست فکر نمیکنم موضوع مهمی مثل منع اقدام سن بالای 40 سال(اگر وجود داشت) رو از قلم بندازن.

تاکید میکنم تحلیل شخصیه و نمونه عینی یا فکتی در این مورد برای ارائه ندارم
    سن بالا باشه فقط امتیاز سن رو نمیگیرین. ولی میتونین اپلای کنین. بیشتر به درد پی اچ دار های بالای 40 سال میخوره. با فوق کمی سخت میشه.
    مهم اینه که به 100 برسین.

موفق باشید
    کاوه

Junior Member

با سلام به همه دوستان

از همه دوستاني كه در مورد FA8 تجربه اي دارن، خواهش مي‌كنم كه پاسخ بدهند:

1- چه مدت پس از پر كردن فرم FA8 (بصورت Online) و Submit كردن آن و مراجعه به سفارت براي Bio metric ، ويزا صادر ميشه؟
    2- آيا چنانچه ويزاي Main applicant هنوز صادر نشده باشه، ميشود براي FA8 اقدام كرد؟

مرسي از كسانيكه اطلاع دارند و پاسخ مي‌دهند
    فربد

سلام
    یه سوال. مبلغ bank statement که مثلا 6400 کرون هستش، چه مدت باید در حساب باشه و تا کی؟ واینکه در اون مدت نمیشه پول رو از حساب برداشت یا حداقل یک مقداریش رو جابه جا کرد؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط aliemail نمایش پست ها
    سلام
    من وقت سفارت گرفتم ولی فعلا قصد رفتن به دانمارک ندارم.
    شرط اینکه ویزای سه ساله باطل نشه چیه؟ اگه 6ماه به 6ماه یه سر برم دانمارک . یه مدت کوتاه بمونم و برگردم ویزا خراب نمیشه؟
    واسه آدرس هم مثلا یه ماه اول اونجا هتل بگیرم
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    میشه بگید که کی اقدام کردین و چقدر طول کشید وقت بدن بهتون ؟ من 2 ماهه ایمیل زدم و هنوزم خبری نیست!

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    ماری جان سلام

امید وارم که زودتر رو براه بشی
    کمون کاری بهت نداره. باید با پلیس چک کنی. ضمنا 6 ماه هم خارج باشی اوکی هست براشون دیگه. مگه اینطور نیست؟ اصلا کاری به بیماری ندارند. حق قانونیته.

شاد باشی
    کاوه
    سلام کاوه جان
    ممنون از همدردیتون و پاسختون
    منظورتونو از پلیس متوجه نشدم. من تا بحال بجز افیسرهای چک بلیط با پلیس دیگه ای صحبت نکرده ام .میشه بفرمایید چطور به پلیس اطلاع بدم.
    راستی اگه اون لینکی که گفتم شکسته اگه درست شد یه سر بزنید اونجا نحوه بیرون ماندن رو توضیح داده. من یادمه گفته بود ۳ماه سال اول ۳ ماه سال دوم میشه خارج شد. یا تجمیع بشه سال دوم ۶ ماه.

پیروز و شادکام باشید
    مریم

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_denmark نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال. مبلغ bank statement که مثلا 6400 کرون هستش، چه مدت باید در حساب باشه و تا کی؟ واینکه در اون مدت نمیشه پول رو از حساب برداشت یا حداقل یک مقداریش رو جابه جا کرد؟
    سلام
    اون چیزی که سفارت به شما موقع مصاحبه متذکر میشه این هست که تا اومدن ویزا دست به پولتون نزنید. اما وجه دیگه قضیه این هست که سفارت اجازه نداره از بانک بدون اجازه شما استعلام کنه ،نهایتا به خودتون باید میل بزنن فقاضای ارایه گردش کنن . در اینصورت که تا بحال فقط یک مورد مشاهده شده اگه برداشت کرده باشین ریجکت میشه فایلتون.
    ببینید مهاجرت در مقابل مقدار مبلغ سپردتون چقدر ارزش داره اونوقت تصمیم بگیرید.
    پیروز باشید

دوستان عزیز ظاهرا پروسه صدور ویزا کمتر شده. امروز دوستم ویزاش اومد بعد از 2 ماه و 16 روز . امیدوارم واسه هممون زود بیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Rosella1980 نمایش پست ها
    دوستان عزیز ظاهرا پروسه صدور ویزا کمتر شده. امروز دوستم ویزاش اومد بعد از 2 ماه و 16 روز . امیدوارم واسه هممون زود بیاد.
    ممکنه بگید دوستتون کی رفته بود سفارت؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)