صفحه 5 از 638 نخستنخست 12345678910111213141555105505 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط mah.sh نمایش پست ها
    سلام. دو تا سوال دارم که امیدوارم کسی اینجا بتواند جواب دهد چون هر چه به اداره مهاجرت ایمیل میزنم جواب نمی دهند.
    1-اگر بعد از پرداخت پول (یک یا دو ماه بعد)انصراف دهیم پول را برمی گردانند؟(منظورم پولی که به اداره مهاجرت میفرستند1300000تومان را میگوییم) من برای 4 اوریل وقت مصاحبه دارم ولی جواب اپلایم برای یک دانشگاه المانی اواخر می میاد!! نمیدانم چه کار کنم!
    2-تایید دانشگاه برای چیه ؟ چه جوری باید گرفت؟
    ممنون
    1- پس نمیدن
    http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...ment/Terms.htm

2- یه نامه هست که اصل بودن مدارک شما رو تایید کنه. تو علم و صنعت که من اینطوری گرفتم. رفتم آموزش، یک نامه ای دارند که می نویسه شما از کی تا کی تو چه مقطعی درس خوندین و چه مدرکی گرفتین. اون رو بردم روابط بین الملل دانشگاه، ترجمه کرد و نوشت که مدارک من مورد تاییده. دانشگاه شما رو نمی دونم.

سلام
    دیروز جواب مثبت من اومد. بعد از 9 ماه و چند روز. یکی دیگر از بچه های فروم هم دیروز رفت و ویزاش رو گرفت. یک ویزای مولتیپل 90 روزه با اعتبار 6 ماه میدن. بعد باید بریم دانمارک برای گرفتن اقامت. امیدوارم بقیه هم زود کارشون درست بشه.

تبریک میگم، امیدوارم که بقیه مسیر را هم با موفقیت طی کنی دوست عزیز با توجه به اینکه قبلا اشاره کرده بودید متاهل هستید آیا الان باید اقدام برای همسر و فرزند را شروع کنید؟ و با توجه به مدت 3 ماهه ویزا دیر نیست؟ من فکر می کردم همین اول کار ویزا سه ساله را میدهند

تصحیح پست.
    اطلاعات این پست با توجه به صحبتهای سفارت در آن زمان مطرح شد. اما بر اساس تجربه مشخص شد که می توان همزمان و به صورت آنلاین برای همسر و فرزندان اقدام کرد و نیازی به رفتن شخص اصلی به دانمارک و گرفتن CPR Number نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط ardavan2000 نمایش پست ها
    تبریک میگم، امیدوارم که بقیه مسیر را هم با موفقیت طی کنی دوست عزیز با توجه به اینکه قبلا اشاره کرده بودید متاهل هستید آیا الان باید اقدام برای همسر و فرزند را شروع کنید؟ و با توجه به مدت 3 ماهه ویزا دیر نیست؟ من فکر می کردم همین اول کار ویزا سه ساله را میدهند
    البته من فرزند ندارم ولی یکی دو هفته پیش مدارک همسرم رو هم آنلاین فرستادم. به نظرم شما بعد از پنج شش ماه بفرستین. چون دو سه ماه اون طول می کشه. به هر حال سفارت که وقت همراه نمیده.
    قبلا همینجا 3 ساله می دادن چون دوستم اینطوری گرفت سال 2009. الان باید بریم اونجا. ظاهرا کارهاش یک ماه طول می کشه. واسه همین هم کافیه مدت ویزاش.
    ویرایش توسط behzadsharif : June 28th, 2013 در ساعت 10:38 AM

Junior Member

با سلام به همه دوستان
    من هم عضو شدم.
    در سایت سفارت http://www.ambteheran.um.dk/en/menu/...nceworkPermit/
    دیدم که نوشته شده تعیین وقت فقط با تلفن انجام شود.
    چند وقت که اینطور شده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mirzai نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    من هم عضو شدم.
    در سایت سفارت http://www.ambteheran.um.dk/en/menu/...nceworkPermit/
    دیدم که نوشته شده تعیین وقت فقط با تلفن انجام شود.
    چند وقت که اینطور شده؟
    نوشته. ولی باید ایمیل بزنین تا اونجایی که می دونم. من و دوستانم که همه ایمیل زدن و وقت گرفتن. ایمیل تو وبسایتش هم هست. اون موقع هم که من اپلای کردم نوشته بود اینو ولی زنگ زدم گفت ایمیل بزن.

با سلام

می خواستم بدونم که مدت زمان اقامت به چه شرایطی بستگی داره آیا پس از گرفتن ویزا به همه 3 سال اقامت داده می شه یا در صورت پیدا کردن کار و با توجه به قرارداد کاری و میزان حقوق این مدت زمان تعیین می شه آخه توی سایتها نوشتن که این یک اقامت حداکثر سه سالست (up to 3 years)

با سلام مجدد

ممنون می شم اگه به این سوالم هم جواب بدین
    1- من لیسانس رشته مهندسی برق الکترونیک (Electrical Engineer-Electronic ) و فوق لیسانس رشته برق کنترل (Electrical Engineer-Control ) هستم توی Positive List رشته Electric engineer اومده. نمی دونم آیا رشته من شامل این لیست مشه یا نه؟
    2- سابقه کاریم هم Instrumentation and Control Engineering هستش که از کارهای مرتبط با رشته برقه.
    نمی دونم آیا باید عنوان رشته تحصیلی و سابقه کاری دقیقا همون باشه که توی Positive List هست یا اینکه آدم متخصص این مدارکو بررسی می کنه و می فهمه که سابقه کار و رشته تحصیلی مرتبطن؟

Junior Member

سلام آقا بهزاد تبریک به شما. به سلامتی کی تشریف می برید؟ یک خواهشی داشتم از شما. لطفا همین طور که تا الان لطف داشتید به این تاپیک باز هم همین رویه را ادامه بدهید و شمع راهی باشید که افراد دیگری نیز به آن امید دارند. یک سئوال: شما که متاهل بودید چه مقدار در حسابتان بلوکه کرده بودید؟ باز هم تبریک و تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    با سلام

می خواستم بدونم که مدت زمان اقامت به چه شرایطی بستگی داره آیا پس از گرفتن ویزا به همه 3 سال اقامت داده می شه یا در صورت پیدا کردن کار و با توجه به قرارداد کاری و میزان حقوق این مدت زمان تعیین می شه آخه توی سایتها نوشتن که این یک اقامت حداکثر سه سالست (up to 3 years)
    این که نوشته تا 3 سال، به خاطر پاسپورت شماست. حداکثر اقامت سه سال و یا تا سه ماه مانده به انقضای پاسپورت شماست. فرض کنید پاسپورت شما تا دسامبر 2014 اعتبار داشته باشد. اگر همین امروز که 11 فوریه 2012 است با درخواست شما موافقت کنن، فقط تا سه ماه مانده به انقضای پاسپورت یعنی سپتامبر 2014 اقامت می دهند، نه تا 11 فوریه 2015. یعنی کمتر از سه سال. بعدا که رفتید دانمارک می توانید دو ماه مانده به انقضای اقامت درخواست کنین که کل دوره را برای شما پوشش دهند که مستلزم هزینه اضاقی است. بنابراین اگر تاریخ انقضای پاسپورتتان نزدیک است مثلا کمتر از 18 ماه است، بهتر است آنرا تعویض کنید. بنابراین زمان اقامت شما حداقل این دو مقدار است: 3 سال یا از لحظه تایید ویزای شما تا سه ماه مانده به انقضای پاسپورت

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)