صفحه 500 از 638 نخستنخست ... 400450490491492493494495496497498499500501502503504505506507508509510550600 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,991 تا 5,000 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

با سلام
    من برای گرین کارت دانمارک به مشکله بزرگی‌ برخورد کردم. من حدود ۶ ماه پیش مدرکمو در سفارت دانمارک در مالزی سابمیت کردم. در حال حاضر من دانشجوی دکترا هستم برای مدرک ارشدمو از مالزی در رشته برق گرفتم.
    طبق محاسبات من ۱۰۵ پوینت می‌گرفتم اما اونها مدرک فوق لیسانس منو کامل در نظر نگرفتن.
    سوابق تحصیلی‌ من شامل. ۲سال فوق دیپلم برق + ۲ سال کارشناسی ناپیوسته در ایران بوده. و ۳ سال فوق‌لیسانس با تز‌ در مالزی.
    باید به من امتیاز ۶۰ میدادن اما مدرک ارشد منو ۱ سال حساب کردن و ۵۰ امتیاز دادن. الان ۹۵ شدم و پروندن راد شده.
    می‌خواستم بدونم آیا کسی‌ می‌تونه به من کمک کنه یا یک سری اطلاعات در مورد ارزیابی مدرکم بهم بده؟ می‌خوام شکایت نامه تنظیم کنم. ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryeh نمایش پست ها
    با سلام
    من برای گرین کارت دانمارک به مشکله بزرگی‌ برخورد کردم. من حدود ۶ ماه پیش مدرکمو در سفارت دانمارک در مالزی سابمیت کردم. در حال حاضر من دانشجوی دکترا هستم برای مدرک ارشدمو از مالزی در رشته برق گرفتم.
    طبق محاسبات من ۱۰۵ پوینت می‌گرفتم اما اونها مدرک فوق لیسانس منو کامل در نظر نگرفتن.
    سوابق تحصیلی‌ من شامل. ۲سال فوق دیپلم برق + ۲ سال کارشناسی ناپیوسته در ایران بوده. و ۳ سال فوق‌لیسانس با تز‌ در مالزی.
    باید به من امتیاز ۶۰ میدادن اما مدرک ارشد منو ۱ سال حساب کردن و ۵۰ امتیاز دادن. الان ۹۵ شدم و پروندن راد شده.
    می‌خواستم بدونم آیا کسی‌ می‌تونه به من کمک کنه یا یک سری اطلاعات در مورد ارزیابی مدرکم بهم بده؟ می‌خوام شکایت نامه تنظیم کنم. ممنون میشم.
    دوست عزیز متاسفانه بیشتر مدارک فوق لیسانس از مالزی 1 ساله ارزیابی میشن. ای کاش قبل از اپلای سری به این لینک زده بودید و نمونه اسس های مدارک مالزی رو نگاهی انداخته بودین. من لینکشو می ذارم تا از این به بعد دیگران توجه کنند (روی قسمت آبی رنگ کلیک کنید و کشور محل تحصیل خودتونو پیدا کنید). ببینید خود شخص من هر دوباری که با اداره مهاجرت دانمارک صحبت کردم صداشونو ضبط کردم تا اگر رد شدم مدرکی برای شکایت داشته باشم. به همگی توصیه می کنم بدبینانه اقدام نکنید اما محتاطانه اقدام کنید.
    http://fivu.dk/en/education-and-inst...sment-database

با سلام
    سلام

در صورت امکان زحمت بکشید و بفرمایید که چه مشخصاتی دارید؟ از کدوم دانشگاه ؟ بای ریسرچ هستید یا بای کورس؟ اینکه رشته برق زیر مجموعه لیست پازیتیو هست یا خیر؟ مدرک زبان ازایه دادید یا خیر؟ و چند سال سابقه دارید؟ و چند سالتون هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    دوست عزیز کسایی که ویزاشون 6 ماهه و بالاتر اومده تعدادشون خیلی بیشتر از کساییه که زیر 6 ماه ویزاشون اومده پس نگران نباشید برای منم هیچی نیومده. الان 2 * 3 نفر از دوستان این ماه ویزاشون اومد که دسامبر و ژانویه اقدام کرده بودن
    ممنون از جوابتون،چون تو این مدت هیچ نامه ای مبنی بر دریافت مدارک نگرفتم کمی نگران شدم،کلا فکر کنم نمیشه قاعده خاصی رو برای کارشون حدس زد !
    جهت تشکر ، +\- یا * گوشه پایین سمت راست هر پست کلیک کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Madjid نمایش پست ها
    با سلام من فارغ التحصیل دانشگاه آزاد تبریزم 2 هفته دیگه وقت مصاحبه ام است ولی دانشگاه به من تایید تحصیلی نمیده میگه چنین فرمی نداریم! کسی میتونه راهنماییم کنه؟کسی شماره روابط بین الملل دانشگاه آزاد رو داره؟اگر کسی می دونه لطفا کمک کنه!
    منم چند ماه بابت این نامه دوندگی کردم اما گفتن نامه تاییدیه تحصیلی نداریم و نهایتا یه نامه فارسی میدادن که قالب درستی هم نداشت و ارزش ترجمه هم .نهایتا با مراجعه به ریاست دانشگاه راهنماییم کردن که نامه recommendationرو بگیرم که به همه میدن و نامه انگلیسی هست و تایید میکنه که شما از چه تاریخ الی فلان دانشجوی اونجا بودید و خیلی هم ازتون تعریف میکنه و شما رو برای پذیزش در دانشگاه های اونجا کاملا تایید میکنه،که البته من با این قسمت آخرش مشکل داشتم چون ما برای دانشگاه که نمیخوایم اقدام کنیم،اما به آرای بچه های همین فروم و وکیل ومنطق شخصی! به نظرم بهتر از هیچیه و مطلب رو به اونا میرسونه،تا حالا که 4 ماه گذشته هم نامه ای ندادن که مدارکت ناقصه و ... اگه نتونستید کار دیگه ای بکنید ،برید و از بخش فارغ التحصیلان این نامه رو درخواست کنید،مهرو موم میدن بهتون ،میتونید 2 تا درخواست کنید که یکیشو باز کنید و بخونید متنشو،چون اگه بازش کنید دیگه مهرو مومش نمیکنن براتون
    جهت تشکر ، +\- یا * گوشه پایین سمت راست هر پست کلیک کنید

با سلام
    منم از مالزی اقدام کردم سه ماه پیش ولی جوابی نیامده هنوز لطفا بهم پیغام خصوصی بدین.

Junior Member

سلام
    من این نامه را از دفتر امور بین الملل دانشگاه آزاد تو پاسداران گرفتم. کاملا هم در جربان هستند و فرمت دارند.
    نامه هم بصورت انگلیسی و مهر و موم هست.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط na_kh نمایش پست ها
    سلام
    من این نامه را از دفتر امور بین الملل دانشگاه آزاد تو پاسداران گرفتم. کاملا هم در جربان هستند و فرمت دارند.
    نامه هم بصورت انگلیسی و مهر و موم هست.
    چقدر زمان می بره گرفتن این نامه یعنی همان روز مراجعه میدن ؟ چون از شهرستان میام می خواستم بدونم

نقل قول نوشته اصلی توسط gil77 نمایش پست ها
    چقدر زمان می بره گرفتن این نامه یعنی همان روز مراجعه میدن ؟ چون از شهرستان میام می خواستم بدونم
    چند روزی زمان میبره همان روز کارتون انجام نمیشه

Junior Member

دانشگاه upm -
    بای ریسرچ- برق قدرت
    در
    زیر مجموعه لیست پازیتیو هست.
    آیلس 6
    سن 31 سال
    سابقه کار 7 ماه در این 5 سال بود که حساب نکردند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)