صفحه 500 از 558 نخستنخست ... 400450490491492493494495496497498499500501502503504505506507508509510550 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,991 تا 5,000 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط Taboo نمایش پست ها
    من رشته ام در همین زیر گروهه و اقدام کردم. ببینید اگر سابقه ی کار پژوهشی دارید و مدرک فوق به بالا نیازی به امتیاز پوزیتیو ندارید و خود امتیاز کار تحقیقاتی در هر رشته ای با اون امتیاز پوزیتو برابری می کنه اما اینو بهتون بگم که اگر ایران درس خوندید و سطح زبانتون از آیلتس 6.5 کمتره سرانجامتون در کشورهای اروپایی خیلی افتضاح خواهد بود. زبان آیلتس 6-7-8 یک جور مدرک فرمالیته برای بچه های فنی هست و واقعیت اینه که با زبان در حد آیلتس 7-8 شما برای خوندن یک متن ادبی یا انسانی باید در هر صفحه باز هم باید حداقل 5-6 بار دیکشنری باز کنید. می تونید به واسطه ی مدرکتون اقدام کنید اما بعد از ورود روی تخصص های دیگه تون حساب کنید که اوضاع بدجور خیطه.
    سلام taboo جان
    واقعا خیلی خیلی خوشحال شدم که یک نفر بالاخره از رشته علوم اجتماعی تو این فرم پیدا شد.اگه اجازه بدی کلی سوال دارم که اگه امکان داشته باشه من رو راهنمایی کنی.
    من لیسانس علوم اجتماعی و گرایش پژوهشگری و فوق گرایش مطالعات فرهنگی هستم.میتونم بپیرسم رشته شما چه است ؟

Junior Member

من جوابم امروز اومد.

تاریخ تحویل مدارک به سفارت دانمارک در سوئد: ۲۳ می
    تاریخ نامه تاییدیه دریافت مدارک از اداره کار دانمارک: ۱۹ جولای
    تاریخ نامه تصمیم گیری: ۴ نوامبر
    * نامه تا امروز در سفارت بود. امروز پس از تماس با اداره کار گفتند جواب به سفارت ارسال شده و نهایتا پس از تماس با سفارت نامه را برام ایمیل زدند.

کارشناسی: مهندسی مکانیک (در لیست)
    کارشناسی ارشد دو ساله : مهندسی انرژی
    سابقه کار: تقریبا ۷ سال مرتبط (مهندسی مکانیک)-عمدتا همزمان با تحصیل- و شامل چند ماه سابقه (مهندسی مکانیک) در سوئد تا زمان تحویل مدارک
    یک سال تحصیل (و اقامت) در سوئد و به زبان انگلیسی
    زبان سوئدی: گواهی پایان دوره اس اف ای سوئدی+ دوره های زبان سوئدی در دانشگاه (۱۵ واحد)

امیدوارم این اطلاعات به دوستان کمک بکنه./

نقل قول نوشته اصلی توسط sorkhpoust نمایش پست ها
    من جوابم امروز اومد.

تاریخ تحویل مدارک به سفارت دانمارک در سوئد: ۲۳ می
    تاریخ نامه تاییدیه دریافت مدارک از اداره کار دانمارک: ۱۹ جولای
    تاریخ نامه تصمیم گیری: ۴ نوامبر
    * نامه تا امروز در سفارت بود. امروز پس از تماس با اداره کار گفتند جواب به سفارت ارسال شده و نهایتا پس از تماس با سفارت نامه را برام ایمیل زدند.

کارشناسی: مهندسی مکانیک (در لیست)
    کارشناسی ارشد دو ساله : مهندسی انرژی
    سابقه کار: تقریبا ۷ سال مرتبط (مهندسی مکانیک)-عمدتا همزمان با تحصیل- و شامل چند ماه سابقه (مهندسی مکانیک) در سوئد تا زمان تحویل مدارک
    یک سال تحصیل (و اقامت) در سوئد و به زبان انگلیسی
    زبان سوئدی: گواهی پایان دوره اس اف ای سوئدی+ دوره های زبان سوئدی در دانشگاه (۱۵ واحد)

امیدوارم این اطلاعات به دوستان کمک بکنه./
    با عرض تبریک و آرزوی موفقیت های بیشتر منم مثل شما ظاهرا به این مشکل بر خوردم من از مالزی اقدام کردم 9 روز پیش تماس گرفتم دانمارک کفتن جواب فرستاده شده هرچی صبر کردم خبری نشد امروز رفتم سفارت میگن ما جوابی دریافت نکردیم دوباره تماس بگیرم دانمارک ببینم چه جوابی میدن.

Junior Member

قابل توجه دوستانی که در ماههای باقیمانده امسال قصد ثبت نام دارند: من سال ۲۰۱۲ یک بار مبلغ ثبت نام را پرداخت کردم ولی نوبت زودتر از ۲۰۱۳ نتونستم بگیرم تا مدارکم را که همه آماده بودند تحویل بدهم. سال ۲۰۱۳ هزینه ثبت نام چند یورو زیاد شد و نتیجه این شد که اداره کار حاضر به بررسی مدارک نشد (با وجود اینکه تلفنی با آفیسرم هم صحبت کردم که این چند یورو را پرداخت کنم و توضیح دادم که سفارت نوبت واسه زودتر از ۲۰۱۳ نداشت). البته پولم به حسابم برگشت ولی کلی زمان از دست دادم. به همین خاطر به دوستان جدا توصیه می کنم تا زمانی که:

۱) مدارکشون کاملا آماده نیست (حتما مدارک مورد نیاز را با دقت بخونید)
    ۲) نوبت سفارت نگرفته اند

مبلغ را پرداخت نکنند. پرداخت مبلغ تنها چند دقیقه طول می کشه. به علاوه دوستانی که در ایران هستند ممکنه برای برگشت پولهاشون هم به مشکل بخورند./

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sorkhpoust نمایش پست ها
    قابل توجه دوستانی که در ماههای باقیمانده امسال قصد ثبت نام دارند: من سال ۲۰۱۲ یک بار مبلغ ثبت نام را پرداخت کردم ولی نوبت زودتر از ۲۰۱۳ نتونستم بگیرم تا مدارکم را که همه آماده بودند تحویل بدهم. سال ۲۰۱۳ هزینه ثبت نام چند یورو زیاد شد و نتیجه این شد که اداره کار حاضر به بررسی مدارک نشد (با وجود اینکه تلفنی با آفیسرم هم صحبت کردم که این چند یورو را پرداخت کنم و توضیح دادم که سفارت نوبت واسه زودتر از ۲۰۱۳ نداشت). البته پولم به حسابم برگشت ولی کلی زمان از دست دادم. به همین خاطر به دوستان جدا توصیه می کنم تا زمانی که:

۱) مدارکشون کاملا آماده نیست (حتما مدارک مورد نیاز را با دقت بخونید)
    ۲) نوبت سفارت نگرفته اند

مبلغ را پرداخت نکنند. پرداخت مبلغ تنها چند دقیقه طول می کشه. به علاوه دوستانی که در ایران هستند ممکنه برای برگشت پولهاشون هم به مشکل بخورند./
    دوستانی که بعد از 1 january وقت سفارت دارند دقت کنند که fee رو زودتر پرداخت نکنند.
    If you plan to apply for a residence permit or an extension of a residence permit based on work or studies around 1 January 2014, please note that processing fees are regulated on 1 January 2014.

http://www.nyidanmark.dk/en-us/News/...1-jan-2014.htm

Junior Member

سلام دوستان سوالي داشتم. من چند ماه پيش سفارت رفتم ومداركم به دانمارك رسيده .بعد از پرداخت انلاين پول در قسمت fee تا چند روز پيش وضعيت پرداخت منpaid on ... بود.ولي الان كه چك كردم تبديل شده بهnot payable or payment received. اين به چه معني است؟امتيازم هم بدون پوزيتيو 100 است.ممنونم.

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط tooloo نمایش پست ها
    سلام دوستان سوالي داشتم. من چند ماه پيش سفارت رفتم ومداركم به دانمارك رسيده .بعد از پرداخت انلاين پول در قسمت fee تا چند روز پيش وضعيت پرداخت منpaid on ... بود.ولي الان كه چك كردم تبديل شده بهnot payable or payment received. اين به چه معني است؟امتيازم هم بدون پوزيتيو 100 است.ممنونم.
    این یعنی رسیدگی پرونده شما تمام شده و جواب ارسال شده!! دوستان دقت کنن یکی از راههای اینکه بفهمید پرونده رسیدگیش تموم شده اینه که برید تو بخش فی و کیس خودتونو بزنین اگه متن بالا امد یعنی پرونده مختومه شده و جواب حالا یا ریجکت یا قبول ارسال شده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    این یعنی رسیدگی پرونده شما تمام شده و جواب ارسال شده!! دوستان دقت کنن یکی از راههای اینکه بفهمید پرونده رسیدگیش تموم شده اینه که برید تو بخش فی و کیس خودتونو بزنین اگه متن بالا امد یعنی پرونده مختومه شده و جواب حالا یا ریجکت یا قبول ارسال شده
    واسه منم هم امروز متن بالا شده....یعنی پرونده مختومه شده!!!! حالا کی بهم جواب میدن ؟؟؟؟؟؟انتظار...انتظار....

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط omidso نمایش پست ها
    واسه منم هم امروز متن بالا شده....یعنی پرونده مختومه شده!!!! حالا کی بهم جواب میدن ؟؟؟؟؟؟انتظار...انتظار....
    برای من 6 روزه این متن اومده اداره مهاجرت دانمارک که زنگ میزنم میگه پرونده مختومه و جواب ارسال شده! از فحوای کلامش هم فهمیدم که به احتمال زیاد ویزا گزفتم! ولی سفارت تو ایران داره لفطش میده زنگ بزنه. شما هم صبور باش تا 1 یا 2 هفته دیگه میزنن. عوضش اون 6 ماهت که شروع بشه وقت خوبی داری که زمانی بری دانمارک که هوا عالی شده یعنی اردیبهشت!!

من 5 ماه پیش از مالزی اقدام کردم بلافاصله نامه رسید مدارک از دانمارک دریافت کردم 2 ماه پیش به من ایمیل زدن مدرک فوق لیسانس دوباره بیار سفارت هفته پیش زنگ زدم دانمارک گفتن جوابت فرستاده شده سفارت بهت خبر میده دیدم خبری نشد رفتم سفارت میگن ما چیزی دریافت نکردیم الان زنگ زدم دانمارک میگن ما ایمیل زدیم نواقص مدارک دوباره بفرستی میگم چند بار من مدرک بفرستم میگه اورجینال نیست ایم مدارک میگم سفارت همرو مطابق اصل کرده کسی میدونه مشکل از کجاست سفارت دانمارک تو مالزی یا اداره مهاجرت دانمارک؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)