صفحه 501 از 638 نخستنخست ... 401451491492493494495496497498499500501502503504505506507508509510511551601 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,001 تا 5,010 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام دوستان.

1- من ریزنمرات لیسانس و فوقم هر کدوم دو تا برگ هستند. میخواستم بدونم برای تاییدی مدارک، بابت هر برگی 35 دلار می گیرن یا هر پک؟ یعنی من برای تاییدیه ریزنمرات لیسانس و فوق روی هم رفته باید 4تا 35 دلار بدم یا 2 ت 35 دلار؟؟

2- من به سختی تونستم از دانشگاه فوقم یه تاییدیه مدارک به زبان فارسی بگیرم که خوب قائدتا مهر و موم شده هم نیست چون باید ترجمه بشه. میخواستم بدونم این مدرک رو ارائه کنم قبول می کنند؟!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط drsarasaghar نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    ١ فقط تا ١٤ روز بعد از ساب ميت كردن
    ٢ بله

سلام
    منظورم از سوال 1 اين بود كه "چه مدت پس از ارائه مدارك، ويزا براي همسر صادر ميشه؟"
    مرسي

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_nn62 نمایش پست ها
    سلام دوستان.

1- من ریزنمرات لیسانس و فوقم هر کدوم دو تا برگ هستند. میخواستم بدونم برای تاییدی مدارک، بابت هر برگی 35 دلار می گیرن یا هر پک؟ یعنی من برای تاییدیه ریزنمرات لیسانس و فوق روی هم رفته باید 4تا 35 دلار بدم یا 2 ت 35 دلار؟؟

2- من به سختی تونستم از دانشگاه فوقم یه تاییدیه مدارک به زبان فارسی بگیرم که خوب قائدتا مهر و موم شده هم نیست چون باید ترجمه بشه. میخواستم بدونم این مدرک رو ارائه کنم قبول می کنند؟!!

35 دلار ها رو بابت دو مورد زیر می گیرند:
    - برای هر مهر وزرات خارجه که پای ترجمه ها می خوره
    - و برای هر کپی رنگی که سفارت برابر اصل می کنه
    ترجمه هر مدرک تحصیلی و ریز نمراتش که معمولا یک پکه و یک مهر وزرات خارجه داره 35 دلار میشه و برای هر برگ A4 رنگی 35 دلار می گیرند. اگر ریز نمرات شما دو برگی یا بیشتره بابت هر برگ 35 ذلار باید بدین
    تائیدیه مدرک تحصیلیتون رو هم ترجمه کنید قبول می کنن

ApplyAbroad Senior Veteran

سلام دوستان
    من تاییدیه مدرک فوقم رو از دانشگاه شیراز به زبان فارسی گرفتم. دارالترجمه برای من ترجمه کرد ولی الان گفتند که وزارت امور خارجه قبول نکرده که تاییدش کنه و گفته باید مهر وزارت علوم داشته باشه.
    1- به نظر شما برم دنبال تایید توسط وزارت علوم ؟(همون طور که میدونید پروسش اینترنتی شده و پست و.... )
    2- بدون تاییدیه وزارت امور خارجه سفارت قبول میکنه؟؟
    3- یا اینکه مثل خیلی های دیگه به سفارت بگم دانشگاه به من تاییدیه نمیده؟!!! (البته روزی که رفتم دانشگاه گفتند واسه دانمارک میخوای؟!!! احتمالا افراد دیگه ای این تاییدیه رو ارائه دادن و ممکنه برای من مشکل ساز بشه. البته اینا همه احتمال هست)

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryeh نمایش پست ها
    دانشگاه upm -
    بای ریسرچ- برق قدرت
    در
    زیر مجموعه لیست پازیتیو هست.
    آیلس 6
    سن 31 سال
    سابقه کار 7 ماه در این 5 سال بود که حساب نکردند.
    سسلام معلومه هیچ امتیاز سابقه کاری برای این 7 ماه به شما نمیدن! چون کمه!! به نظرم عجله کردید و شانس خودتونو از دست دادید شکایت هم فایده نداره متاسفانه. بذارید 1 سال دیگه با سابقه کار بالاتر و نمره زبان بهتر یکبار دیگه اقدام کنید.

Junior Member

با سلام
    ٢ سوال، ممنون ميشم دوستايي كه اطلاع دارن جواب بدن، من ويزامو هفته پيش گرفتم.
    ١- آيا لزومي داره تو سفر اول كه ميرم دانمارك بمونم و كارت اقمتو بگيرم يا ميتونم برگردم و جوره ديگه اي كارتو بگيرم؟ راهكارش چيه كه نخام زياد بمونم تا كارت بياد؟
    ٢ - ٦ ماهي كه دوستان اشاره كردن فرصت داريم بعد از register كردن تو كمونه يا بعد از صدور كارت؟ كدوم تاريخ ملاك شروع ٦ ماه هست؟
    مرسي

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط ata1985 نمایش پست ها
    با سلام
    ٢ سوال، ممنون ميشم دوستايي كه اطلاع دارن جواب بدن، من ويزامو هفته پيش گرفتم.
    ١- آيا لزومي داره تو سفر اول كه ميرم دانمارك بمونم و كارت اقمتو بگيرم يا ميتونم برگردم و جوره ديگه اي كارتو بگيرم؟ راهكارش چيه كه نخام زياد بمونم تا كارت بياد؟
    ٢ - ٦ ماهي كه دوستان اشاره كردن فرصت داريم بعد از register كردن تو كمونه يا بعد از صدور كارت؟ كدوم تاريخ ملاك شروع ٦ ماه هست؟
    مرسي
    شما وارد دانمارک که شدی باید دنبال اجاره خونه باشی یا باید ادرس قانونی داشته باشی که نامه ها به اون ادرس بیاد بعد خودتونو به کمون معرفی میکنید تا کارت اقامت و بهداشتتون بیاد که معمولا تا 1 ماه میاد بعد از اون میتونید تا 6 ماه هم از دانمارک خارج بشید ولی اینو بدونید اگه زیادتر از 6 ماه در 2 سال خارج از دانمارک باشید بعد از 3 سال که سال اخر اون باید کار داشته باشید برای تمدید گرین کارت به مشکل بر میخورید پس بهتره کاراتونو کرده باشین وقتی میرید راستی شما چند ماهه ویزاتون اومد ؟رشتتون چی بود؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    شما وارد دانمارک که شدی باید دنبال اجاره خونه باشی یا باید ادرس قانونی داشته باشی که نامه ها به اون ادرس بیاد بعد خودتونو به کمون معرفی میکنید تا کارت اقامت و بهداشتتون بیاد که معمولا تا 1 ماه میاد بعد از اون میتونید تا 6 ماه هم از دانمارک خارج بشید ولی اینو بدونید اگه زیادتر از 6 ماه در 2 سال خارج از دانمارک باشید بعد از 3 سال که سال اخر اون باید کار داشته باشید برای تمدید گرین کارت به مشکل بر میخورید پس بهتره کاراتونو کرده باشین وقتی میرید راستی شما چند ماهه ویزاتون اومد ؟رشتتون چی بود؟؟
    سلام
    ويزاي من 70 روزه اومد.
    مهندسي مواد.
    يعني ملاك تاريخ رسيدن كارت به آدرسه؟ نميشه با يك صاحب خونه هماهنگ كرد كه كارت كه ارسال شد برامون پست كنه و خودم ١ هفته بمونم و بيام و دوباره برم؟
    شما خودتون دانماركين يا اينجاين؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Madjid نمایش پست ها
    با سلام من فارغ التحصیل دانشگاه آزاد تبریزم 2 هفته دیگه وقت مصاحبه ام است ولی دانشگاه به من تایید تحصیلی نمیده میگه چنین فرمی نداریم! کسی میتونه راهنماییم کنه؟کسی شماره روابط بین الملل دانشگاه آزاد رو داره؟اگر کسی می دونه لطفا کمک کنه!
    دوستان در پستهای قبلی گفتن وتوضیح داده اند
    اصلا شما به دانشگاه ازاد تبریز کاری نداری. نرو اونجا . یک راست برو پاسداران بوستان هفتم. اداره امور بین الملل دانشگاه آزاد. تو سایتش شمار ه و آدرسش هست. تو گوگل بزن معاونت بین الملل دانشگاه آزاد
    شماره: 22582834 و 22565149
    امروز میری درخواست میدی فردا آماده است میری نامتو میگیری (یکی ، دو ساعت اونجا پیگیری داره)
    من خودم هم همین مسیر را رفتم
    ویرایش توسط siyak2013 : September 9th, 2013 در ساعت 08:47 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rosella1980 نمایش پست ها
    دوست من در تاریخ 30 خرداد رفته بودن سفارت واسه سابمیت مدارک
    میشه بگین رشته ایشون چی بوده؟
    منم 3تیر رفتم سفارت. یعنی میشه واسه منم بیاد اینقدر زود؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)