صفحه 502 از 638 نخستنخست ... 2402452492493494495496497498499500501502503504505506507508509510511512552602 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,011 تا 5,020 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط omidso نمایش پست ها
    میشه بگین رشته ایشون چی بوده؟
    منم 3تیر رفتم سفارت. یعنی میشه واسه منم بیاد اینقدر زود؟؟؟
    رشتشون فوق معماری با ایلتس 6.5

اصلا مشخص نیست و نمی دونیم بر چه اساس ویزا بعضی رودتر از بقیه میاد..منم 30 خرداد همزمان با دوستم سفارت بودم ولی هیچ خبری نیست.

سلام، منم ٣ تير مداركم رو دادم و ١٣ شهريور ويزام اومد! واسه هر چيزي خودتونو آماده كنين و كاراتونو رو به راه كنين

نقل قول نوشته اصلی توسط FarbodF22 نمایش پست ها
    سلام
    منظورم از سوال 1 اين بود كه "چه مدت پس از ارائه مدارك، ويزا براي همسر صادر ميشه؟"
    مرسي
    دوست عزيز اگر بعد از اينكه مدارك خودتونو دادين ٢-٣ هفته بعدش واسه همسرتون اقدام كنين امكان اينكه ويزاتون همزمان يا با فاصله ١-٢ هفته بعد از خودتون بياد، هست. اما اگر بعد از اومدن ويزاتون واسه همسرتون اقدام كنين زمان اومدن ويزاي همسرتون چندين ماه بعد از خودتونه و مجبورين احتمالا اول تنها برين. هر جور كه خودتون راحت ترين
    سارا

Junior Member

سلام دوستان من دیروز ایمیل زدم به سفارت برای گرفتن وقت ولی ایلتس ندارم لطفا راهنمایی کنید کجا ثبت نام کنم تا به موقع بتونم مدرکو داشته باشم
    اکادمیک لازمه یا جنرال؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط drsarasaghar نمایش پست ها
    دوست عزيز اگر بعد از اينكه مدارك خودتونو دادين ٢-٣ هفته بعدش واسه همسرتون اقدام كنين امكان اينكه ويزاتون همزمان يا با فاصله ١-٢ هفته بعد از خودتون بياد، هست. اما اگر بعد از اومدن ويزاتون واسه همسرتون اقدام كنين زمان اومدن ويزاي همسرتون چندين ماه بعد از خودتونه و مجبورين احتمالا اول تنها برين. هر جور كه خودتون راحت ترين
    سارا
    مرسي از راهنماييتون و اينكه پاسخ سوال رو دادين
    اگر ميدونستم، همون 2-3 هفته بعدش اين كار رو انجام ميدادم. متاسفانه بعد از 4 ماه براي همسرم اقدام كردم.
    بنظر شما (بر اساس تجربه و يا اطلاعاتي كه داريد) با توجه به اينكه از زمان ارسال مدارك خودم 5 ماه و از زمان ارسال مدارك خانمم 1 ماه ميگذره، آيا امكانش هست زمانيكه ويزاي من بياد و من 5 ماه از فرصت 6 ماهه ورود به دانماركم استفاده كنم و صبر كنم براي آمدن ويزاي خانمم، ويزاي او هم بياد و با هم بريم؟
    با تشكر - فربد

نقل قول نوشته اصلی توسط ata1985 نمایش پست ها
    سلام
    ويزاي من 70 روزه اومد.
    مهندسي مواد.
    يعني ملاك تاريخ رسيدن كارت به آدرسه؟ نميشه با يك صاحب خونه هماهنگ كرد كه كارت كه ارسال شد برامون پست كنه و خودم ١ هفته بمونم و بيام و دوباره برم؟
    شما خودتون دانماركين يا اينجاين؟
    سلام دوست عزیز
    من هم مواد هستم وآبان وقت دارم. می شه لطف کنید امتیازتون و فاکتورهاشو بگید ممنون می شم.

Junior Member

سلام، منم ٣ تير مداركم رو دادم و ١٣ شهريور ويزام اومد! واسه هر چيزي خودتونو آماده كنين و كاراتونو رو به راه كنين
    مبارک باشه....رشته شما چی بود؟ آیلتس چند؟ من فوق IT با ایلتس 6....من اون هفته زنگ زدم اداره مهاجرت گفت که مدارکت 27 جولای (5مرداد) دست ما رسیده داریم بررسی میکنیم منتظر باشین..... شاید مدارک شما زودتر از سفارت برای اداره مهاجرت ارسال شده.....نمیدونم والا.....

Junior Member

سارا
    اگه واسه همسر از دانمارک اقدام کنم چی؟ بازم زمان زیادی طول میکشه؟ هنوز ویزای خودم نیومده واسه همسر اقدام کنم ریسکه...ممکنه به من ویزا ندن.....

سلام دوستان
    من تازه عضو اين فروم شدم و حدود دو ماه قبل از سفارت درخواست وقت كردم اما هنوز پاسخي دريافت
    نكردم كسي ميدونه برا دريافت وقت چه مدت ديگه بايد منتظر بمونم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)