صفحه 503 از 638 نخستنخست ... 3403453493494495496497498499500501502503504505506507508509510511512513553603 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,021 تا 5,030 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    سسلام معلومه هیچ امتیاز سابقه کاری برای این 7 ماه به شما نمیدن! چون کمه!! به نظرم عجله کردید و شانس خودتونو از دست دادید شکایت هم فایده نداره متاسفانه. بذارید 1 سال دیگه با سابقه کار بالاتر و نمره زبان بهتر یکبار دیگه اقدام کنید.
    یعنی چی فایده نداره؟ یعنی اونجاهم سیستم ایران برقراره که به شکایتها رسیدگی نمی کنند؟؟؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    سسلام معلومه هیچ امتیاز سابقه کاری برای این 7 ماه به شما نمیدن! چون کمه!! به نظرم عجله کردید و شانس خودتونو از دست دادید شکایت هم فایده نداره متاسفانه. بذارید 1 سال دیگه با سابقه کار بالاتر و نمره زبان بهتر یکبار دیگه اقدام کنید.
    می‌شه الان سابقه کار ارائه داد چون من دانشجو بودم و ویزام دانشجویی. ترسیدام برام مشکل ساز بشه وگرنه من اینجا کار می‌کنم??

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid2013dk نمایش پست ها
    سلام دوستان

من حدود دو ماه قبل از سفارت درخواست وقت كردم و هنوز پاسخي نگرفتم
    اگر كسي از دوستان ميدونه اينروزها بعد از چند ماه وقت ميدن ممنون ميشم اگر پاسخ بدن
    یکی از دوستان من هم شرایط شما رو داشت. زنگ زد به سفارت آنها گفتند باید منتظر بمونین. شاید از یکی دو ماهه دیگه شروع کنیم به وقت دادن.

Junior Member

سلام
    "کمون" چیه؟

ApplyAbroad Senior Veteran

سلام.

1-ترجمه شناسنامه همسر رو باید زمانی که فرم آنلاین fa8 رو پر میکنه آپلود کرد یا روزی که میره سفارت برای بیومتریک باید ارائه کنه؟
    2- ترجمه شناسنامه نفر اصلی که جایی نیاز نیست دیگه؟ فقط کپی رنگیش رو باید روز سفارت تحویل بده. درسته؟

ترجمه شناسنامه لازم نیست ، مگر برای فرزند .

نقل قول نوشته اصلی توسط hk2144 نمایش پست ها
    سلام
    "کمون" چیه؟
    یعنی شهرداری که هر منطقه شهرداری دارد و برای انجام کارهای اداری باید به شهرداری منطقه سکونتتون مراجعه کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryeh نمایش پست ها
    دانشگاه upm -
    بای ریسرچ- برق قدرت
    در
    زیر مجموعه لیست پازیتیو هست.
    آیلس 6
    سن 31 سال
    سابقه کار 7 ماه در این 5 سال بود که حساب نکردند.
    لطف میکنید بفرمایید وقتی رفتید سفارت برای تحویل مدارک چند وقت بعد نامه رسد مدارک و دریافت کردید؟؟؟
    چون من هم از مالزی اقدام کردم سه ماه پیش مدارک تحویل دادم ولی هنوز جوابی دریافت نکردم.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid2013dk نمایش پست ها
    سلام دوستان

من حدود دو ماه قبل از سفارت درخواست وقت كردم و هنوز پاسخي نگرفتم
    اگر كسي از دوستان ميدونه اينروزها بعد از چند ماه وقت ميدن ممنون ميشم اگر پاسخ بدن
    پک
    من هم دقیقا 2 ماه قبل اقدام کردم که خبری نشد- امروز با کلی دنگ و فنگ زنگ زدم که گفتن 255 نفر در نوبت هستن و تا آخر سال 2013 وقتمون پر هست!! اینم از شانس ما !!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical Eng, univ of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    البته از نظر قانونی، اگر کمتر از شش ماه خاک کشور رو ترک بخواین بکنین هم باید به کمون اطلاع بدین (البته نه دیگه برای مسافرت و سر زدن به فامیل). ولی همونطوری که گفتم معمولا مشکلی پیش نمیاد.
    قانونش هم اینجاست:
    https://www.borger.dk/Sider/Flyt-til-udlandet.aspx

Hvis jeg skal flytte til udlandet

Alle, der flytter til udlandet, skal inden afrejsen sørge for at registrere sig som udrejst i det danske CPR-register. Det sker ved at melde flytning til folkeregistret i den kommune, du bor i.
    Ophold på mindre end seks måneder

Hvis du opholder dig mindre end seks måneder i udlandet, kan du bede folkeregisteret om fortsat at være registreret med bopæl i Danmark. Det kræver som udgangspunkt, at du har fuld rådighed over din bolig, hvilket vil sige, at den ikke må være fremlejet, lånt eller lejet ud.

Har du ikke fuld rådighed over boligen, kan du bede kommunen om at lave en konkret vurdering af, om du stadig kan registreres med bopæl i Danmark.

نکته مهم: در مبحث گرین کارت در مورد گرین کارت، ویزا و مسائل مربوطه ارسال شود.
    پستهای با موضوع کار در مبحث کار در دانمارک ارسال شود.
    پستهای با موضوع تحصیل در مبحث تحصیل در دانمارک
    ارسال شود.
    پستهای با موضوع پرواز در مبحث پرواز دانمارک ارسال شود.
    پستهای با موضوع خانه در مبحث خانه و همخانه
    ارسال شود.
    با سپاس - مدیریت
    سلام
    من يك سوال در اين خصوص دارم كه اگه آقا بهزاد و آقا كاوه كه در اين مورد پست گذاشتن جواب بدن خيلي ممنون ميشم.
    اين مدت زمان شش ماه كه در يكسال ميشه بيرون از دانمارك موند مجزا از اون شش ماهي است كه از زمان دريافت اقامت وقت دارين وارد دانمارك شين يعني ميشه بعد از پنج ماه رفت و مثلا 3 هفته موند و كارتها را گرفت و با شرط حفظ اجاره برگشت و شش ماه ايران مون؟يا با توجه به اينكه تاريخ صدور كارت اقامت از همون زمان صدور ويزا ميخوره اين شش ماه همون شش ماه را شامل ميشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)