صفحه 504 از 638 نخستنخست ... 4404454494495496497498499500501502503504505506507508509510511512513514554604 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,031 تا 5,040 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام.
    من به شک افتاده ام. نامه سابقه کار انگلیسی تو سربرگ انگلیسی می گیرم. ولی شرکت یک مهر بیشتر نداره. توی مهر هم به نظر شما باید انگلیسی نوشته شده باشه؟؟؟؟ مهر مگه یک علامت نیست خوب آیا لزومی به انگلیسی بودن داره؟ مهر شرکت ما یک شکله و کنارش نام شرکت به فارسی. کافی نیست؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahnavaz نمایش پست ها
    سلام دوستان من دیروز ایمیل زدم به سفارت برای گرفتن وقت ولی ایلتس ندارم لطفا راهنمایی کنید کجا ثبت نام کنم تا به موقع بتونم مدرکو داشته باشم
    اکادمیک لازمه یا جنرال؟
    ممنون
    اگه همین چند صفحه اخیر و بخونید جواب سئوالهتون و میگیرید.
    دوستانی که به تازگی ایمیل زدن به سفارت برای گرفتن وقت گفتن که 250 نفر تو نوبت هستن و تا آخر سال 2013 نوبت ها پر است.
    در مورد آکادمیک یا جنرال هم فرقی نمیکند.

Junior Member

نگران نامه نباشین همون انگلیسی توسربرگ با مهروامضا هرچی که هست

نقل قول نوشته اصلی توسط shahnavaz نمایش پست ها
    سلام دوستان من دیروز ایمیل زدم به سفارت برای گرفتن وقت ولی ایلتس ندارم لطفا راهنمایی کنید کجا ثبت نام کنم تا به موقع بتونم مدرکو داشته باشم
    اکادمیک لازمه یا جنرال؟
    ممنون
    سلام سوالات شما خیلی کلی است. و تکراری. به همین دلیل دوستان جواب ندادن چون جواب سوالاتتون در صفحات قبلی هست. البته همه سوالها هم جواب داده نمیشه و البته نیاز به پیگیری هم دارن.
    شما چندان گزینه ای برای آزمون آیلتس در ایران ندارید. دانشگاه آزاد یا تهران آیلتس. اگه آماده هستین ببینید کدوم زودتر میتونید ثبت نام کنید. و همونجا امتحان بدین. نظر شخصی من تهران آیلتس بهتره. اگه بخواین برین خارج که کشوری که نزدیکتر و سریعتر برگزار میکنه مینتونید بریدو البته باید به نمره دهی و سطح امنتحان در آن کشور توجه کنید. مثلا کسی از ایران نمیره هند امتحان بده چون هندیا زبان دومشون انگلسیسیه و سطح امتحانشون در اسپیکینگ و رایتینگ از ما منطقا باید بالا تر باشد.
    اکه به سایت اداره مهاجرت نگاه کنید میبینید چیزی در مورد نوع امتحان آیلتس ننوشته که میتونه به این معنی باشه که هر دو نوع جنرال و آکادمیک قبوله و اگه صفحات قبلی را مطالعه کنید میبینید دوستان با هر دو نوع مدرک پذیرفته شده اند

http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...uage-tests.htm

نقل قول نوشته اصلی توسط siyak2013 نمایش پست ها
    سلام.
    من به شک افتاده ام. نامه سابقه کار انگلیسی تو سربرگ انگلیسی می گیرم. ولی شرکت یک مهر بیشتر نداره. توی مهر هم به نظر شما باید انگلیسی نوشته شده باشه؟؟؟؟ مهر مگه یک علامت نیست خوب آیا لزومی به انگلیسی بودن داره؟ مهر شرکت ما یک شکله و کنارش نام شرکت به فارسی. کافی نیست؟؟؟
    موردی ندارد مهر شرکت فارسی باشد چون سر برگ شرکت انگلیسی هست و آدرس شرکت و شماره تماس و نام شرکت در سر برگ است به انگلیسی.

Junior Member

سلام دوستان
    من در حال حاضر ویزا رو گرفته ام و قصد داشتم توی ماه چهارم ویزا برم دانمارک ولی یکی از به اصطلاح مشاورین مهاجرت به من گفته که حتما باید تو سه ماهه اول ویزا برم و گرنه ویزام باطل میشه. همچین چیزی درسته؟ خیلی استرس به من وارد شده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor in Veterinary Medicine

با سلام باز یک سوال دیگه داشتم برای گرفتن نامه تاییدئه از روابط بین الملل دانشگاه آزاد چه مدارکی می خوان همون اصل مدرک کافی است یا نه؟از دانشگاه آزاد تبریز چیزی نمی خوان؟ (نامه ای چیزی)؟ میتونم به جای خودم یک نفر دیگه رو بفرستم بعد وفتی نامه حاضر شد خودم برم بگیرم؟کسی میدونه چقدر گرفتنش وقت می بره 1 یا چند روز؟لطفا اگر کسی کمکم کنه خیلی ممنون میشم نمی تونم از محل کارم هی مرخصی بگیرم

سلام دوست عزیز

قصد توهین به کسی رو ندارم اما فکر کنم که مشاور شما بشدت اطلاعاتش کم یا غلط هستش، اصولاً بزرگان مهاجرت به دانمارک توصیه میکنند که از زمان ورود حدوداً 1 الی 1.5 ماه (2 ماه ایده آله) برای انجام امور اداری و دریافت کارت های مربوطه وقت داشته باشین. ضمناً مطلبی که در نظر میگیرید باید این باشه که اصولاً پیدا کردن خونه کار سختیه و اگه جایی برای ثبت آدرس ندارید، یه تایمم برای پیدا کردن خونه در نظر بگیرید که با توجه به شناخت هر فرد از خود، توانایی مالی و پشتکارش، قطعاً متفاوت خواهد بود.

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط m_mazaheri نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در حال حاضر ویزا رو گرفته ام و قصد داشتم توی ماه چهارم ویزا برم دانمارک ولی یکی از به اصطلاح مشاورین مهاجرت به من گفته که حتما باید تو سه ماهه اول ویزا برم و گرنه ویزام باطل میشه. همچین چیزی درسته؟ خیلی استرس به من وارد شده

سلام به دوستان

یه سوال داشتم که میخواستم ببینم به نظر شما اصل مدارک (شناسنامه، کارت ملی، مدارک دانشگاهی و ....) در دانمارک مورد نیاز خواهد بود؟ آیا کپی برابر اصل آن در صورت نیاز کارساز خواهد بود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2003 نمایش پست ها
    سلام
    من يك سوال در اين خصوص دارم كه اگه آقا بهزاد و آقا كاوه كه در اين مورد پست گذاشتن جواب بدن خيلي ممنون ميشم.
    اين مدت زمان شش ماه كه در يكسال ميشه بيرون از دانمارك موند مجزا از اون شش ماهي است كه از زمان دريافت اقامت وقت دارين وارد دانمارك شين يعني ميشه بعد از پنج ماه رفت و مثلا 3 هفته موند و كارتها را گرفت و با شرط حفظ اجاره برگشت و شش ماه ايران مون؟يا با توجه به اينكه تاريخ صدور كارت اقامت از همون زمان صدور ويزا ميخوره اين شش ماه همون شش ماه را شامل ميشه
    Hi

please read the below link
    http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...k_and_studies/
    you will probably find your answers

• If you have resided legally in Denmark for less than two years, you may leave Denmark for a maximum of six months
    • If you have resided legally in Denmark for more than two years with a view to permanent residence, you may leave Denmark for a maximum of 12 months

the first preliminary 6 months visa is not included in the above rule
    it's my inference ,
    because it's mentioned that you have resided

Therefore, it'll be calculated after you enter denmark
    So, the answer for your 1st question is YES
    sorry to type you in English, cause I dont have farsi keyboard right now

Med Venlig Hilsen
    Kaveh

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)