صفحه 505 از 638 نخستنخست ... 5405455495496497498499500501502503504505506507508509510511512513514515555605 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,041 تا 5,050 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

دوستان لطفا در مورد نحوه وقت گرفتن از سفارت توضيح بدبد.تو سايت سفارت دانمارك در ايران لينكي براي اين كار پيدا نكردم

سلام دوستان. من گرایش ارشدم سازه و سابقه کارم در زمینه طراحی و نظارت ساختمان بوده. حال به نظر شما اگه نامه سابقه کاریم را با سمت شغلیBuilding Engineer بگیرم مشکلی داره؟ (آیا Structural با Building تناقض نداره؟ Building رو میخوام ذکر کنم که امتیاز پوزیتیو لیست را بگیرم) لطفا دوستان مهندس عمران و سازه راهنمایی کنند.

This is to certify that Mr. Siyamak Sharifi, son of ......, holder of ID Card No. ......, issued in Langroud, holding a master’s degree in structural engineering has worked at .......... company as a "Building Engineer" from /Sep/2010 to Mar/2013 on a full-time basis (44 hours per week

Building Engineer را بگم بنویسن یا نه؟
    دو تا از این نامه ها باید بگیرم.
    ویرایش توسط siyak2013 : September 12th, 2013 در ساعت 01:08 PM

با عرض سلام
    من امروز زنگ زدم دانمارک اپراتور تا فهمید ایرانی هستم فارسی صحبت کرد
    من سئوالم در مورد تعویض پاسپورت من همسرم متقاضی اصلی است فرم FA8 فرستادم ولی پاسم برگه نداره و الانم باید تحویل دانشگاه بدم برای تمدید ویزا چون من مالزی درس میخوانم حالا پاسم تعویض بشه اگه جواب دانمارک بیاد به مشکل بر میخورم چون با پاس قبلی اقدام کردم دوستانی که اطلاع دارن لطفا راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط llaminll نمایش پست ها
    دوستان لطفا در مورد نحوه وقت گرفتن از سفارت توضيح بدبد.تو سايت سفارت دانمارك در ايران لينكي براي اين كار پيدا نكردم
    برای گرفتن وقت باید ایمیل بزنید به سفارت فقط دوستانی که به تازگی ایمیل زدن سفارت برای گرفت وقت گفتن تا آخر سال 2013 وقتها پر است و به این زودی ها جوابتون و نمیدن.
    موفق باشید

Junior Member

به نظر من حتما همراهتون داشته باشید. اما چیزی که واقعا نیاز من شد (من تازگی اونجا رجیستر کردم) پاسپورت و همچنین مدارکی بود که سفارت دانمارک در ایران به من داده بود. اما ااگر بخواهید اونجا کار پیدا کنید حتما مدارکی مثلا مدرک دانشگاهی نیازتون هست. اونجا مرکزی هست که مدارک دانشگاهی شما رو معادل با مدارک دانماری میکنه (یه جور تاییدیه است) که مسلما برای کار گرفتن توی حوزه ی کاری مرتبط مورد نیازتون خواهد بود.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_beigy نمایش پست ها
    سلام به دوستان

یه سوال داشتم که میخواستم ببینم به نظر شما اصل مدارک (شناسنامه، کارت ملی، مدارک دانشگاهی و ....) در دانمارک مورد نیاز خواهد بود؟ آیا کپی برابر اصل آن در صورت نیاز کارساز خواهد بود؟

Junior Member

آدرس ایمیل: thrambvisa@um.dk فقط حتما به انگلیسی بزنید.

چند تا سئوال از نوع خاص دارم دوستان: 1- کسی هست که به خاطر معدل پایین در یکی از مقاطع مشکل ارزیابی پیدا کرده باشه، یکی از دوستانم معدل لیسانسش خیلی پایینه 13/5 آیا ممکنه ارزیابی نشه؟ 2- دوستانی که الان دانمارک هستن لطف کنن و بگن آیا با یک سطح دانمارکی (در حد مکالمات روزمره و بیسیک) امکان کاریابی بالاتر میره یا زبان باید فول باشه (اگه تجربه ای دارید لطفا بفرمایید) 3- آیا بیمه همگانی برای افراد دارای بیماریهای خاص مثل دیابت تعلق می گیره یا برای تامین دارو به مشکل میخورن؟ 4- آیا اجاره خانه در دانمارک معمولا ماه به ماه پرداخت می شود یا یکجا اول سال یا در دو-سه قسط، کدومش مرسوم تره؟ مرسی دوستان.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor in Veterinary Medicine

با درود کسی میدونه گرفتن نامه تاییدئه از روابط بین الملل دانشگاه آزاد چقدر وقت میبره؟ و برای گرفتنش چی باید ببرم؟می تونم 1 -2 روز قبل از روز مساحبه برم بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Taboo نمایش پست ها
    چند تا سئوال از نوع خاص دارم دوستان: 1- کسی هست که به خاطر معدل پایین در یکی از مقاطع مشکل ارزیابی پیدا کرده باشه، یکی از دوستانم معدل لیسانسش خیلی پایینه 13/5 آیا ممکنه ارزیابی نشه؟ 2- دوستانی که الان دانمارک هستن لطف کنن و بگن آیا با یک سطح دانمارکی (در حد مکالمات روزمره و بیسیک) امکان کاریابی بالاتر میره یا زبان باید فول باشه (اگه تجربه ای دارید لطفا بفرمایید) 3- آیا بیمه همگانی برای افراد دارای بیماریهای خاص مثل دیابت تعلق می گیره یا برای تامین دارو به مشکل میخورن؟ 4- آیا اجاره خانه در دانمارک معمولا ماه به ماه پرداخت می شود یا یکجا اول سال یا در دو-سه قسط، کدومش مرسوم تره؟ مرسی دوستان.
    1-تا بحال چنین کیسی تو این فروم و تاپیک نبوده و در سایت افیشال هم چیزی در مورد معدل ذکر نشده و چون معدل زیر ۱۲ نیست معادل محسوب نمیشه، پس نباید نگران باشید.
    ۲-در حد روزمره کفایت میکنه برای شروع.
    ۳-دارو شامل حال بیمه نمیشه پس بهتره به اندازه کافی دارو همراه داشته باشید، خیلی گرونه.
    ۴- به اندازه ۲ماه دپازیت پرداخت میکنید و سر هر ماه اجاره پرداخت میشه.

Junior Member dri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

سلام
    چند تا سوال داشتم:
    1- من مدرک آیلتسم را از دانشگاه آزاد گرفتم. آیا همین برگه مقوایی برای سفارت کافیه یا باید ازشان بخوام که تاییدیه آیلتسم را به سفارت پست کنند؟
    2- برای درست کردن case order ID همسرم باید گروه acommpying family member of employoee,.... را انتخاب کنم که 2060.00 کرونه ؟(برای گرین کارد خودم دارم اقدام می کنم)
    3-در ایمل سفارت نوشته شده بود که وقت برای ارایه مدارک خودمه نه همسرم و همسرم باید بعد از اینکه من رفتم دانمارک آدرس ثبت کردم وCPR گرفتم اقدام کنه ولی این جا خوندم که بعضی ها همزمان اقدام کردند. می خواستم بدونم چه جوری بوده و آیا آنلاین اقدام کردن؟
    مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)