صفحه 506 از 638 نخستنخست ... 6406456496497498499500501502503504505506507508509510511512513514515516556606 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,051 تا 5,060 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام
    امیدوارم که همگی خسته نباشید
    چنتا سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدین:
    1- برای کسی که تمام شرایط رو داره تمام امتیاز داده میشه؟ مثلا من فوق لیسانس دارم 60 امتیازو
    میگیرم یا اینکه با توجه به دانشگاه کمتر هم میشه؟
    2- به طور متوسط برای کسی که 3 سال سابقه کار داره چقدر در ماه میدن و هزینه کامل زندگی 1 نفره چقد در میاد؟
    3- آیا میشه وقتی اونجا رسیدیم بجای کار مستقیما وارد دانشگاه شد و دکترا رو ادامه داد؟فرض کنید آیلتسم 5 باشه!
    4- امکان کار هست اونجا با توجه به اینکه اقدام کننده ها زیاد رفتن اونجا؟
    5- مهم: اینجانب پس از کارشناسی 8 ماه کار بیمه ای داشتم و پس از اون همزمان با درس ارشد 2 سال سابقه کار بیمه ای و بعد از ارشد هم 4 ماه سابقه بیمه ای داشتم= 3 سال سابقه کار در کل، که 2 سالش همزمان با تحصیل بوده. حالا آیا 3 سال سابقه محسوب میشه برای سفارت دانمارک یا 1 سال؟
    ببخشید سوالات زیاد شد ولی واقعا به جواباش نیاز داشتم. ممنون میشم اگه محبت کنید و جواب بدین.

با تشکر
    بدرود
    امید

نقل قول نوشته اصلی توسط omidinline نمایش پست ها
    سلام
    امیدوارم که همگی خسته نباشید
    چنتا سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدین:
    1- برای کسی که تمام شرایط رو داره تمام امتیاز داده میشه؟ مثلا من فوق لیسانس دارم 60 امتیازو
    میگیرم یا اینکه با توجه به دانشگاه کمتر هم میشه؟
    2- به طور متوسط برای کسی که 3 سال سابقه کار داره چقدر در ماه میدن و هزینه کامل زندگی 1 نفره چقد در میاد؟
    3- آیا میشه وقتی اونجا رسیدیم بجای کار مستقیما وارد دانشگاه شد و دکترا رو ادامه داد؟فرض کنید آیلتسم 5 باشه!
    4- امکان کار هست اونجا با توجه به اینکه اقدام کننده ها زیاد رفتن اونجا؟
    5- مهم: اینجانب پس از کارشناسی 8 ماه کار بیمه ای داشتم و پس از اون همزمان با درس ارشد 2 سال سابقه کار بیمه ای و بعد از ارشد هم 4 ماه سابقه بیمه ای داشتم= 3 سال سابقه کار در کل، که 2 سالش همزمان با تحصیل بوده. حالا آیا 3 سال سابقه محسوب میشه برای سفارت دانمارک یا 1 سال؟
    ببخشید سوالات زیاد شد ولی واقعا به جواباش نیاز داشتم. ممنون میشم اگه محبت کنید و جواب بدین.

با تشکر
    بدرود
    امید

سلام
    ۱- بله
    ۲-کاریابی بعد از پیدا کردن مسکن دومین چالش بزرگ شما در مهاجرت به دانمارک هست. و بدون دانش کافی از زبان دانمارکی باید به حداقل کارهای کژول فکر کرد. حدود ماهی ۵۰۰۰. البته اگه اینهم گیرتون بیاد.
    البته وحی منزل نیست و به تخصص شما در کاریابی و رزومه نویسی و... بستگی داره.
    ۳- وارد شدن به دکتری در هر کجایی بعلت محدودیت پوزیشن ها به سادگی انجام پذیر نیست و به فاکتورهایی مثل معدل، دانشگاه ، کارهای تحقیقاتی و.... بستگی داره.
    ۴-در سوال ۲ پاسخ داده شد.
    ۵-سابقه بیمه اصلا لازم نیست، اما اینکه همپوشانی با تحصیل شما داشته بستگی به کارتون و رشتتون داره. مثلا یک مهندس نرم افزار می تونه حتی تله ورکینگ داشته باشه و فقط کد نوشته شده رو میل بزنه برای شرکت ولو اینکه در مکان دیگری باشد. اما اگر مثلا کار عمرانی که اکثرا در روز انجام می شود و رشته روزانه داشته باشید نمی تونید همزمان دانشگاه و کار رو توجیه کنید مگه اینکه شیفت شب پروژه مشغول بکار بودین. امکان داره اصلا هم به این مسایل توجه نکنن بستگی به افیسر داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط marymary نمایش پست ها
    1-تا بحال چنین کیسی تو این فروم و تاپیک نبوده و در سایت افیشال هم چیزی در مورد معدل ذکر نشده و چون معدل زیر ۱۲ نیست معادل محسوب نمیشه، پس نباید نگران باشید.
    ۲-در حد روزمره کفایت میکنه برای شروع.
    ۳-دارو شامل حال بیمه نمیشه پس بهتره به اندازه کافی دارو همراه داشته باشید، خیلی گرونه.
    ۴- به اندازه ۲ماه دپازیت پرداخت میکنید و سر هر ماه اجاره پرداخت میشه.
    خیلی ممنون از شما! البته من سئوال دومم در واقع این بود که با زبان بیسیک میشه کار یدی پیدا کرد؟ در ضمن توی همین صفحه در پاسخ به شخص دیگری گفتید که پیدا کردن خانه و کار چالشهای زندگی در دانمارک هستند. مسکن که شنیدم باید اسم بنویسیم و چند هفته ای باید بگردیم. اما کاری که 5000 کرون معادل 900 دلار یا 700 یورو در ماه حقوقش باشه مگر قاونیه اصلا؟ منظورتون کار پاره وقته؟ من به شخصه برای دو سال اول روی کار یدی حساب کردم نه چیز دیگه و مشکلم اینه که وقتی دوستان میگن کار نیست یعنی با چه حداقل کلاس و دستمزدی کار نیست؟؟؟ البته این در حد حرف نیست من توی دوران دانشجویی دکترام در دو کشور کاملا متفاوت اروپایی کار یدی کردم و نمی ترسم از کار کردن البته اگه حقوقش خوب باشه و مخارجمو تامین کنه. ممنون اگر باز هم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط dri نمایش پست ها
    سلام
    چند تا سوال داشتم:
    1- من مدرک آیلتسم را از دانشگاه آزاد گرفتم. آیا همین برگه مقوایی برای سفارت کافیه یا باید ازشان بخوام که تاییدیه آیلتسم را به سفارت پست کنند؟
    2- برای درست کردن case order ID همسرم باید گروه acommpying family member of employoee,.... را انتخاب کنم که 2060.00 کرونه ؟(برای گرین کارد خودم دارم اقدام می کنم)
    3-در ایمل سفارت نوشته شده بود که وقت برای ارایه مدارک خودمه نه همسرم و همسرم باید بعد از اینکه من رفتم دانمارک آدرس ثبت کردم وCPR گرفتم اقدام کنه ولی این جا خوندم که بعضی ها همزمان اقدام کردند. می خواستم بدونم چه جوری بوده و آیا آنلاین اقدام کردن؟
    مرسی
    1.بله همون برگه مقوایی کفایت میکند.
    2. بله همون 2060 کرون است که وقتی اقدام به پرداخت کنید با کارمزدی که برداشته میشه کمی بیشتر میشه.
    3. سفارت به همه همین و میگه ولی همه دوستان به همین صورت اقدام میکنن که بعد از دو هفته تا یک ماه از اقدام خودتون میتوانید به صورت آنلاین یعنی همون فرم FA8 پر کنید برای همسرتان و مبلغ و واریز کنید و بعد بدون نوبت برید سفارت برای انجام بیومتریک ویزا هاتون با هم میاد یا با چند روز اختلاف.

Junior Member

سلام

با توجه به اینکه امتحان آیلتسم رو هنوز ندادم، چند وقت بعد از اینکه بصورت تلفنی وقت سفارت گرفتم باید مدرک آیلتس رو ارائه بدم؟ میشه توضیح بدین؟

Junior Member

سلام
    دوست من ویزاش بعدازکمترازسه ماه اومد درحالیکه مدارک همسرش رو تازه یک هفته است داده سفارت. الان ایران نیست میخوادبدونه برای همسرش هم اومده یا این برای خودشه فعلا"؟واینکه مامانش باوکالت میتونه بره ویزاشوبگیره یاحتمن بایدخودش بره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط omidinline نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به اینکه امتحان آیلتسم رو هنوز ندادم، چند وقت بعد از اینکه بصورت تلفنی وقت سفارت گرفتم باید مدرک آیلتس رو ارائه بدم؟ میشه توضیح بدین؟
    سلام. مدرک زبان باید روز تحویل مدارک در سفارت دستتون باشه و ارائه اش بدید. بنابراین طوری برنامه ریزی کنید که تا اون موقع کارنامه به دستتون رسیده باشه
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Famili نمایش پست ها
    1.بله همون برگه مقوایی کفایت میکند.
    2. بله همون 2060 کرون است که وقتی اقدام به پرداخت کنید با کارمزدی که برداشته میشه کمی بیشتر میشه.
    3. سفارت به همه همین و میگه ولی همه دوستان به همین صورت اقدام میکنن که بعد از دو هفته تا یک ماه از اقدام خودتون میتوانید به صورت آنلاین یعنی همون فرم FA8 پر کنید برای همسرتان و مبلغ و واریز کنید و بعد بدون نوبت برید سفارت برای انجام بیومتریک ویزا هاتون با هم میاد یا با چند روز اختلاف.
    سلام دوست عزيز
    مي خواستم بدونم منظورتون از زمان اقدام، روزيه كه مدارك رو تحويل سفارت مي ديم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rezalma نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    مي خواستم بدونم منظورتون از زمان اقدام، روزيه كه مدارك رو تحويل سفارت مي ديم؟
    دقیقا از همان روزی که مدارک خودتون و تحویل سفارت میدین.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط manmand نمایش پست ها
    سلام
    دوست من ویزاش بعدازکمترازسه ماه اومد درحالیکه مدارک همسرش رو تازه یک هفته است داده سفارت. الان ایران نیست میخوادبدونه برای همسرش هم اومده یا این برای خودشه فعلا"؟واینکه مامانش باوکالت میتونه بره ویزاشوبگیره یاحتمن بایدخودش بره؟
    وقتی دوست شما ایران نیست پس پاسپورتشم نیست و ویزا هم توی پاسپورت زده میشود در نتیجه باید هر زمان که برگشتن بگیرن.
    ویزای همسرشون هم اگر اماده بشود بهشون خبر میدن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)