صفحه 508 از 638 نخستنخست ... 8408458498499500501502503504505506507508509510511512513514515516517518558608 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,071 تا 5,080 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام دوستان! من اوایل مهر ماه وقت سفارت دارم. فقط یکبار دیگه می خوام مطمئن شم که جز ساختن کیس اودر و پرداخت پول هیچ چیز آنلاین نیست و مدارک و کپی رنگیشونو باید دستی تحویل سفارت بدم همراه با دلار نقد؟؟؟ در ضمن از من خواسته بودن پاسپورتمو عوض کنم ولی چون هنوز بیش از دو سال از انقضاش مونده عوض کردنش دردسر داره. به نظرتون ممکنه عوض نکردن پاسپورت برام مشکل درست کنه؟ آخه مگه ویزای اولیه 6 ماهه نیست؟ برداشت من از حرفهای دوستان فروم اینه که یک ویزای 6 ماهه می گیریم و بعد از ورود به دانمارک حالا یک کارت یا ویزای سه ساله!!!

Junior Member

سلام دوستان
    من فوق تو رشته های پوزیتیو دارم و تو همون رشته هم 5 سال سابقه کار فول تایم دارم و سنم هم 31 هستش آیا بازم نمره زبان نیاز دارم؟ ممنون میشم کمکم کنین

Junior Member

دردسرنداره تعویضش فقط بجای پلیس +10 میرین اداره گذرنامه پاسداران جنب شهرداری منطقه 8 ازایستگاه متروپاسداران راحت میرین عوض کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط kkkkssss نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فوق تو رشته های پوزیتیو دارم و تو همون رشته هم 5 سال سابقه کار فول تایم دارم و سنم هم 31 هستش آیا بازم نمره زبان نیاز دارم؟ ممنون میشم کمکم کنین
    بله شما به مدرک زبان احتیاج دارین صرف نظر از نمره بجز کسانی که مدرک تحصیلی از یک کشور یا دانشگاه انگلیسی زبان باشد.
    شما باید زبانتان در هر صورت خوب باشد که برای ویزا اقدام کردین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط manmand نمایش پست ها
    دردسرنداره تعویضش فقط بجای پلیس +10 میرین اداره گذرنامه پاسداران جنب شهرداری منطقه 8 ازایستگاه متروپاسداران راحت میرین عوض کنین
    منظورتون از پاسداران تهرانپارس هست؟ چون پاسداران نه مترو داره نه اداره گذرنامه. شما دقیقا می دونین چه مدارکی میخواد؟ ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara_Jooda نمایش پست ها
    سلام دوستان! من اوایل مهر ماه وقت سفارت دارم. فقط یکبار دیگه می خوام مطمئن شم که جز ساختن کیس اودر و پرداخت پول هیچ چیز آنلاین نیست و مدارک و کپی رنگیشونو باید دستی تحویل سفارت بدم همراه با دلار نقد؟؟؟ در ضمن از من خواسته بودن پاسپورتمو عوض کنم ولی چون هنوز بیش از دو سال از انقضاش مونده عوض کردنش دردسر داره. به نظرتون ممکنه عوض نکردن پاسپورت برام مشکل درست کنه؟ آخه مگه ویزای اولیه 6 ماهه نیست؟ برداشت من از حرفهای دوستان فروم اینه که یک ویزای 6 ماهه می گیریم و بعد از ورود به دانمارک حالا یک کارت یا ویزای سه ساله!!!
    نمیدونم وقت کافی دارین یانه ولی بهتره قبل از ساختن کیس اوردر و پرداخت پول پاسپورتتون رو عوض کنین و با شماره پاسپورت جدید کیس اوردر بسازین. پلیس +10 برای تعویض پاسپورت های دارای اعتبار ، یک نامه از اداره گذرنامه می خواد که به راحتی می تونین بگیرین. کافیه تو درخواستتون بنویسین جهت اخذ ویزای بلندمدت نیاز به تعویض پاسپورت دارین.

سلام ،
    دوستان اون شماره ای که میشه زنگ زد و پیگیری کرد که کار در چه مرحله ای رو میشه لطفا بدید ، ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of energy optimization for Building,Malardalen university,SWEDEN

لیسانس عمران دانشگاه آزاد،فوق لیسانس مهندسی ساختمان سوئد
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidso نمایش پست ها
    تبریک...به سلامتی....رشته شما چی بوده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SARAH1982 نمایش پست ها
    سلام ،
    دوستان اون شماره ای که میشه زنگ زد و پیگیری کرد که کار در چه مرحله ای رو میشه لطفا بدید ، ممنون
    004533963628

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Famili نمایش پست ها
    بله شما به مدرک زبان احتیاج دارین صرف نظر از نمره بجز کسانی که مدرک تحصیلی از یک کشور یا دانشگاه انگلیسی زبان باشد.
    شما باید زبانتان در هر صورت خوب باشد که برای ویزا اقدام کردین.
    ممنون از راهنماییتون
    1-من سایت مهاجرت رو خوندم ولی فقط ملاک پذیرش 100 امتیازه و زبان الزامی نیست میشه بفرمایین منبع صحبتتون کجاست؟
    2- من ایلتس 6 گرفتم ولی مهلتش تمام شده میتونم از نامه کارفرما برای تاییدیه کار به زبان انگلیسی استفاده کنم؟
    ویرایش توسط kkkkssss : September 17th, 2013 در ساعت 10:15 AM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)