صفحه 509 از 638 نخستنخست ... 9409459499500501502503504505506507508509510511512513514515516517518519559609 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,081 تا 5,090 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of energy optimization for Building,Malardalen university,SWEDEN

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

دوستان کسی‌ می‌تونه لطفا راهنمایی کنه که برای کسی که دوبی‌ کار کرده به زبان انگلیسی‌ با نامه کارفرما چند نمره زبان میگیره؟

Junior Member

سلام دوستان
    من متولد 22/09/1974 هستم. میخواستم بدونم من 10 امتیاز سن رو میگیرم یانه؟ممنون از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط kkkkssss نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    1-من سایت مهاجرت رو خوندم ولی فقط ملاک پذیرش 100 امتیازه و زبان الزامی نیست میشه بفرمایین منبع صحبتتون کجاست؟
    2- من ایلتس 6 گرفتم ولی مهلتش تمام شده میتونم از نامه کارفرما برای تاییدیه کار به زبان انگلیسی استفاده کنم؟
    1 من به نقل از سایت مهاجرت میگم با این تحلیل که ممکن شما 100 نمره را کسب کنید ولی چون ایران کشور انگلیسی زبانی نیست شما احتیاج به زبان انگلیسی دارین و باید ثابت کنید باز دوستان دیگر هم نظرشون و بگن.
    2. تو سایت مهاجرت نوشته فقط دز صورتی که شما از دانشگاه انگلیسی زبان فارغ التحصیل شده باشین احتیاج به مدرک زبان ندارین که این هم نشان دهنده این که مدرک زبان باید ارائه بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ata1985 نمایش پست ها
    با سلام
    در سايت newtodenmark در مورد امتياز نمرات تافل كمتر از 72 چيزي ننوشته. دوستان كسي اطلاع داره كه نمرات كمتر امتياز داره يا نه؟
    I presented ibt 70
    and I've got my Visa
    But I didn't need language score, cause I earned 100 already
    The existance of language proficiency is mandatory even you get 100 score
    so please consider ibt under 72 as 0 score and dont get yourself such these scores optimistically

Good Luck
    Kaveh

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor in Veterinary Medicine

با سلام نمره زبان TOEFL زیر 72 صفر 0 است خود من بار اول امتحات دادم 71 آوردم بخاطر writing خیلی کم! 15 بار دوم 79 آوردم و وقت سفارت گرفتم کلا به شانس هم ربط داره بار دوم امتحان خیلی راحتتر بود

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara_Jooda نمایش پست ها
    سلام دوستان! من اوایل مهر ماه وقت سفارت دارم. فقط یکبار دیگه می خوام مطمئن شم که جز ساختن کیس اودر و پرداخت پول هیچ چیز آنلاین نیست و مدارک و کپی رنگیشونو باید دستی تحویل سفارت بدم همراه با دلار نقد؟؟؟ در ضمن از من خواسته بودن پاسپورتمو عوض کنم ولی چون هنوز بیش از دو سال از انقضاش مونده عوض کردنش دردسر داره. به نظرتون ممکنه عوض نکردن پاسپورت برام مشکل درست کنه؟ آخه مگه ویزای اولیه 6 ماهه نیست؟ برداشت من از حرفهای دوستان فروم اینه که یک ویزای 6 ماهه می گیریم و بعد از ورود به دانمارک حالا یک کارت یا ویزای سه ساله!!!
    to me, it's strongly recommended that you change your passport before going to embassy
    it will take only 10 days
    more or less
    Just go to yaft abad or tehran pars 'gozarname' main offices and request for 'ebtaal' then go to police+10 for further processes
    you can say that you need an updated passport for a 4 years Phd course in order to get the Visa consequently and they (the officers) will accept easily for 'ebtaal'

please accept this advisory note from my side 'baradaraneh
    (in a brother way!)

Good luck
    Kaveh

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi6881 نمایش پست ها
    نمیدونم وقت کافی دارین یانه ولی بهتره قبل از ساختن کیس اوردر و پرداخت پول پاسپورتتون رو عوض کنین و با شماره پاسپورت جدید کیس اوردر بسازین. پلیس +10 برای تعویض پاسپورت های دارای اعتبار ، یک نامه از اداره گذرنامه می خواد که به راحتی می تونین بگیرین. کافیه تو درخواستتون بنویسین جهت اخذ ویزای بلندمدت نیاز به تعویض پاسپورت دارین.
    you can even change the passport after case order Id generation
    you can easily create another case order ID with new passport number. it's free

Good Luck
    Kaveh

Junior Member

ممنون از دوستانی که در مورد تعویض پاسپورت راهنمایی کردن!!! فقط لطفا اینم بگین که حدودا چقدر دلار نقد برای خودم ببرم سفارت و چقدر برای همسرم؟ منظورم پول اپلای نیست بلکه اون پولیه که سفارت برای تایید مدارک و خدمات کنسولی میگیره؟ برای تایید عقدنامه و شناسنامه ی همسرم هم باید 250+35هر صفحه بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara_Jooda نمایش پست ها
    ممنون از دوستانی که در مورد تعویض پاسپورت راهنمایی کردن!!! فقط لطفا اینم بگین که حدودا چقدر دلار نقد برای خودم ببرم سفارت و چقدر برای همسرم؟ منظورم پول اپلای نیست بلکه اون پولیه که سفارت برای تایید مدارک و خدمات کنسولی میگیره؟ برای تایید عقدنامه و شناسنامه ی همسرم هم باید 250+35هر صفحه بدم؟
    من 700 تا بردم که 65 تاش اضافه اومد. در ضمن اونجا اینجوری نیست که برید بعد بگن اهان حالا که دلارت کمه بای بای! شما میرید داخل و بعد میتونید بیاید بیرون و باز کپی ببرید همون روز یا مثلا دلار. من و فرستادن دنبال یه کپی بین فاصله تحویل مدارک و بیومتری که 2 ساعتی بود.
    honesty and rationality are keys to peace

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    من 700 تا بردم که 65 تاش اضافه اومد. در ضمن اونجا اینجوری نیست که برید بعد بگن اهان حالا که دلارت کمه بای بای! شما میرید داخل و بعد میتونید بیاید بیرون و باز کپی ببرید همون روز یا مثلا دلار. من و فرستادن دنبال یه کپی بین فاصله تحویل مدارک و بیومتری که 2 ساعتی بود.
    ممنون از شما... برای همسر چقدر باید پول بدیم؟؟؟ کسی میدونه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)