صفحه 510 از 638 نخستنخست ... 10410460500501502503504505506507508509510511512513514515516517518519520560610 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,091 تا 5,100 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

با سلام به همه دوستان فعال در سایت و تشکر قبلی به خاطر راهنماییتون

من تازه به فکر اقدام برای دانمارک افتادم. چندین صفحه ابتدایی و انتهایی اینجا رو خوندم ولی جوابمو پیدا نکردم. میشه منو برای شروع راهنمایی کنید؟ من فوق لیسانسم. 5 سال سابقه بیمه و آیلتس 7.5 دارم.
    به من گفتن اول باید برای گرفتن وقت ایمیل بزنم وکلی طول میکشه تا وقت بدن و در این مرحله هیچ مدرک یا فرمی لازم نیست.
    درسته؟
    به چه آدرسی ایمیل بزنم؟
    چه چیزایی رو باید بگم؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط daylight1 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان فعال در سایت و تشکر قبلی به خاطر راهنماییتون

من تازه به فکر اقدام برای دانمارک افتادم. چندین صفحه ابتدایی و انتهایی اینجا رو خوندم ولی جوابمو پیدا نکردم. میشه منو برای شروع راهنمایی کنید؟ من فوق لیسانسم. 5 سال سابقه بیمه و آیلتس 7.5 دارم.
    به من گفتن اول باید برای گرفتن وقت ایمیل بزنم وکلی طول میکشه تا وقت بدن و در این مرحله هیچ مدرک یا فرمی لازم نیست.
    درسته؟
    به چه آدرسی ایمیل بزنم؟
    چه چیزایی رو باید بگم؟

با تشکر
    این آدرس thrambvisa@um.dk به انگلیسی بگین وقت برای جی آر وان میخواین بعد اونا خودشون بهتون میگن چه چیزایی رو ریپلای کنین. مینیمم سه-چهار ماه دیگه بهتون وقت میدن. ده روز قبل از مصاحبه برید فی رو پپردازید و پرینت موجودی حساب رو بگیرید و فرم جی آر وان و مدارک ترجمه شده رو گردآوری کنید و کپی رنگی بگیرید. امتیازاتون رو حتما چک کنید قبل از اقدام.

سلام به همه دوستان
    من چند وقت پیش ویزام اومد و رفتم دانمارک حدود 1ماه اونجا بودم اما چون نمیتونستم شرایط کار و زندگی رو اونطوری که هست تحمل کنم برگشتم
    شرایط کار خیلی خیلی بده و من واقعا روم نمیشه بگم چه کارایی موجود بود
    فقط خواستم بگم قبل رفتن خوب فکر کنید به قول معروف " از هول حلیم تو دیگ نیفتید" و گول حرف کسی رو نخورید. به منم قبل رفتن حسابی در باغ سبز نشون داده بودن
    چون تازه اومدم و حسابی اعصابم خورده نشد خوب توضیح بدم. در آینده نزدیک حتما یه توضیح خیلی خوب از چیزایی که دیدم براتون مینویسم تا بدونید اونجا شرایط کار چطوریه؟
    قبل رفتن خوب تحقبق کنید حتی من میگم قبل اینکه بخواید برید 7 8 میلیون پول برای سفارت و ترجمه و چیزای دگ خرج کنید خوب فکر کنید

موفق باشید

Junior Member

کسی از دوستان هست که توی یک ماه اخیر سفارت بهش ایمیل زده باشه برای دادن وقت؟ حدودا 2ماه پیش به سفارت ایمیل زدم اما هنوز دریغ از جواب

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza3373 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من چند وقت پیش ویزام اومد و رفتم دانمارک حدود 1ماه اونجا بودم اما چون نمیتونستم شرایط کار و زندگی رو اونطوری که هست تحمل کنم برگشتم
    شرایط کار خیلی خیلی بده و من واقعا روم نمیشه بگم چه کارایی موجود بود
    فقط خواستم بگم قبل رفتن خوب فکر کنید به قول معروف " از هول حلیم تو دیگ نیفتید" و گول حرف کسی رو نخورید. به منم قبل رفتن حسابی در باغ سبز نشون داده بودن
    چون تازه اومدم و حسابی اعصابم خورده نشد خوب توضیح بدم. در آینده نزدیک حتما یه توضیح خیلی خوب از چیزایی که دیدم براتون مینویسم تا بدونید اونجا شرایط کار چطوریه؟
    قبل رفتن خوب تحقبق کنید حتی من میگم قبل اینکه بخواید برید 7 8 میلیون پول برای سفارت و ترجمه و چیزای دگ خرج کنید خوب فکر کنید

موفق باشید
    سلام بر شما دوست عزیز

یک ماه زمان خیلی خیلی کمیه برای تصمیم گیری در مورد موندن و یا نموندن
    شما تخصصتون چی بوده؟ موندن تو دانمارک بستگی خیلی زیادی به رشته و کارتون داره. من آدم خاصی نیستم که بخوام توصیه ای به کسی بکنم ولی پیشنهاد میکنم:

1 - زود پا نشید بیاید. تو ایران 2-3 ماه قبل از اومدن دنبال کار و اطلاعات باشید.

2- به اندازه 6 ماه با خودتون پول بیارید و 6 ماه هم بمونید. حتی اگه شده هوا بخورید و بی کار باشید می ارزه که از جیب بخورید. توقع نداشته باشید که از همون ماه اول برید سر کار.
    شما تو ایران هم میتونید ۱ ماهه کار گیر بیارید؟
    باید صبور باشید.

3- حتما بین اوایل خرداد تا اواخر شهریور بیاید. به خاطر هوا که برای شروع خیلی مهمه.

دانمارک کشور بسیار پولدار و مرفهیه. بیاید اینجا بیشتر حس میکنید. مثل نروژ یه سر و گردن از تمام کشورهای اروپایی بالاتره. ضمن اینکه نسبت به اون کشور مردم گرمتری هم داره.

همه مهاجرت ها خوب و بد داره. تصمیم با شماست

موفق باشید
    کاوه

Junior Member

سلام بر دوستان
    در ضمن ناباوری جواب درخواست من منفی شد. آیا پولی برگردانده میشود؟؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ljavan نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    در ضمن ناباوری جواب درخواست من منفی شد. آیا پولی برگردانده میشود؟؟؟
    سلام. اگر به این دلیل که امتیازتون به 100 نرسیده ریجکت شدید، متاسفانه پولی بهتون برگردونده نمیشه. ممنون میشم اگر بگید چرا ریجکت شدید؟ کدوم قسمت رو بهتون امتیاز ندادند ؟

ApplyAbroad Senior Veteran

سلام. دوستان توی فرم GR1 برای nominal duration of the project که منظورش تز هست چه مدتی رو باید بنویسم؟ 1 سال؟؟

سلام دوستان
    خوشبختانه ويزاي همسر و فرزندانم امروز اومد، دو هفته بعد از خودمهمون طور كه خودشون تلفني بهم گفتند.

سلام به همه دوستان
    من امروز ویزام درست بعد از 6 ماه اومد. شرایطی را که اقدام کردم مینویسم شاید به درد کسی بخوره:
    تاریخ تحویل مدارک به سفارت دانمارک 24 اسفند 91
    مدرک تحصیلی فوق لیسانس مکانیک - تبدیل انرژی
    نمره توتال آیلتس 5.5 جنرال
    گواهی تمکن مالی را از حساب ریالی گرفتم و یک هفته بعد از صدور گواهی هم کل پول را از حساب برداشتم. یک قسمت پول در حساب کوتاه مدت بود و حدود یک سوم آن هم در حساب بلند مدت. که البته هر دو از یک شعبه بانک بود.
    سابقه کار با وجود اینکه 11 سال داشتم فقط گواهی سابقه 5 سال اخیر را دادم و پروژه هایی را هم که کار کرده بودم در آن قید کردم.
    رزومه کاری در روز تحویل مدارک از من نخواستند.

فقط باید بگم شرایط برای کسانی که مثل من ویزاشون الان اومده یک مقدار سخته چونکه چه الان برم و چه 6 ماه صبر کنم و بعد برم بهر حال در فصل سرد وارد دانمارک میشم که برای شروع شاید وقت مناسبی نباشه. ممنون میشم اگر کسی در این باره تجربه ای داره راهنمایی کنه. خودم هنوز تصمیم نگرفتم که بلافاصله برم یا از این مهلت 6 ماهه ویزا برای ورود به دانمارک استفاده کنم.
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)