صفحه 511 از 638 نخستنخست ... 11411461501502503504505506507508509510511512513514515516517518519520521561611 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,101 تا 5,110 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_nn62 نمایش پست ها
    سلام. دوستان توی فرم GR1 برای nominal duration of the project که منظورش تز هست چه مدتی رو باید بنویسم؟ 1 سال؟؟
    بله برای پایان نامه مدت 1 سال را بنویسید چون زمان اسمی انجام پایان نامه را خواسته و زمان دقیق لازم نیست. ولی مشخصات تز مثل عنوان را دقیق بنویسید

نقل قول نوشته اصلی توسط drsarasaghar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خوشبختانه ويزاي همسر و فرزندانم امروز اومد، دو هفته بعد از خودمهمون طور كه خودشون تلفني بهم گفتند.
    لطف میکنید بفرمایید شما چا زمانی اقدام کردین و برای همسرتان چه زمانی و دقیقا بفرمایید ویزاها دقیقا چه زمانی آماده شد؟
    با تشکر و آرزوی موفقیت

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

امروز دقیقا 8 ماهه که من اقدام کردم و هیچ خبری نیست و فقط می گن صبور باشید !!! نمی دونم مشکل چیه؟ کسی با شرایطه من اینجا هست؟ من فکر می کنم بستگی به رشته داره. بعضی رشته ها رو زودتر می گیرن انگار.

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط hodahooman نمایش پست ها
    امروز دقیقا 8 ماهه که من اقدام کردم و هیچ خبری نیست و فقط می گن صبور باشید !!! نمی دونم مشکل چیه؟ کسی با شرایطه من اینجا هست؟ من فکر می کنم بستگی به رشته داره. بعضی رشته ها رو زودتر می گیرن انگار.
    خیلی از ژانویه ای ها سپتامبر ویزا گرفتن !الان شما و کاربر به نامathenam جزو قدیمیها هستید که ژانویه اقدام کردن و هنوز ویزا نگرفتن طبق جدولی که من از بچه های فروم دارم از 2012 دیگه کسی نمونده احتمال زیاد! تا 15 ماهه هم دیدم طول بکشه ویزا بیاد! ولی میاد مال شما و ما هم! اتفاقا به نظرم اگه 2 یا 3 ماه دیگه بیاد ویزاهامون بهتره چون میتونیم فصل سرما رو رد کنیم و بعد عید بزنیم بریم که برای شروع به سرما سال اول نخوریم به قول کاوه عزیز!

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    الان شما و کاربر به نامathenam جزو قدیمیها هستید که ژانویه اقدام کردن و هنوز ویزا نگرفتن طبق جدولی که من از بچه های فروم دارم از 2012 دیگه کسی نمونده احتمال زیاد! تا 15 ماهه هم دیدم طول بکشه ویزا بیاد! ولی میاد مال شما و ما هم! اتفاقا به نظرم اگه 2 یا 3 ماه دیگه بیاد ویزاهامون بهتره چون میتونیم فصل سرما رو رد کنیم و بعد عید بزنیم بریم که برای شروع به سرما سال اول نخوریم به قول کاوه عزیز!
    من auditor هستم رشته ام تو لیست هست 31سالمه و 5سال سابقه کاری دارم فوق لیسانسم مدیریت مالی و 3سال سابقه finance کلیه کارهای مالی هم دارم. فکر می کنم علت طول کشیدن رشته هم می تونه باشه. اگه دقت کرده باشید اکثرا دوستان مهندسمون یا پزشکان زودتر ویزاشون اومده. در ضمن من کسر مدارک داشتم که 20می فرستادم . شاید مزید بر علت شده. امیدوارم زودتر یه جوابی به ما بدن. از نظر سرما هم که خیلی فرقی نمی کنه . دیگه داره سرد می شه و تقریبا 8ماهی اونجا سرده. امیدوارم جواب همه زود بیاد

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من اسفند 91 مداركمو تحويل دادم و ديروز ويزام از سفارت گرفتم، رشتمم مهندسي صنايع و MBA بود.
    موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط dp2003 نمایش پست ها
    کسی از دوستان هست که توی یک ماه اخیر سفارت بهش ایمیل زده باشه برای دادن وقت؟ حدودا 2ماه پیش به سفارت ایمیل زدم اما هنوز دریغ از جواب
    متاسفانه دوستان من هم که ایمیل زدن بهشون جوابی ندادن. تصور شخصی من اینه که قراره رشته های پوزیتیو لیست 2014 تغییر کنه یا کمتر بشه بلکه هم کلا گرین کارت لغو شه و می خوان همه چیز رو به شرایط جدید موکول کنند. امیدوارم این اتفاق نیوفته چون اگر چنین چیزی پیش بیاد خیلی ها طلبکار من می شن.

Junior Member

دوستاني كه تازه ويزاشون اومده، در صورت تمايل براي همفكري و يا هماهنگي براي همسفر شدن و خونه گرفتن و... لطفاً اعلام آمادگي كنند.
    من آريا 27 ساله ليسانس مهندسي صنايع، فوق MBA، احتمالاً تا دوماه ديگه برم دانمارك.
    با تشكر و آرزوي موفقيت براي همه

دوستاني هستند كه از خارج از ايران اپلاي كرده باشند؟ چقدر طول كشيده در خواستشون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Taboo نمایش پست ها
    متاسفانه دوستان من هم که ایمیل زدن بهشون جوابی ندادن. تصور شخصی من اینه که قراره رشته های پوزیتیو لیست 2014 تغییر کنه یا کمتر بشه بلکه هم کلا گرین کارت لغو شه و می خوان همه چیز رو به شرایط جدید موکول کنند. امیدوارم این اتفاق نیوفته چون اگر چنین چیزی پیش بیاد خیلی ها طلبکار من می شن.
    فكر نمي كنم كه ًاين نظر شما درست باشه چون من خارج از ايران درخواست كردم و دو روزه جواب دادند و يك هفته اي هم رفتم سفارت و مداركم را تحويل دادم. بيشتر مرتبط به اين ميشه كه جاهاي مهاجر پذير ديگه مثل كانادا و استراليا دائما سختگيرتر مي شوند و در ضمن افراد بيشتري هم از دانمارك مطلع مي شوند و احتمالا سيل متقاضيان به سفارت سرازير شده است و آنها هم مانده اند كه چه كار كنند و فعلا فقط پاسخ دادن را به تاخير انداخته اند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)