صفحه 512 از 638 نخستنخست ... 12412462502503504505506507508509510511512513514515516517518519520521522562612 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,111 تا 5,120 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط dri نمایش پست ها
    کسی جواب این سوالات رو می دونه؟
    سلام
    برای مدرک ازدواج ترجمه عقدنامه لازمه البته من اصل عقدنامه رو هم آپلود کردم.
    در فرم FA8 فقط همسر (اقدام کننده اصلی) امضا کنه کافیه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi6881 نمایش پست ها
    سلام
    برای مدرک ازدواج ترجمه عقدنامه لازمه البته من اصل عقدنامه رو هم آپلود کردم.
    در فرم FA8 فقط همسر (اقدام کننده اصلی) امضا کنه کافیه
    سلام بر شما. سفارت برای تایید عقدنامه و خدمات کنسولی برای همسر دلار نقد میگیره؟ یا فقط همون 2060 کرون رو باید آنلاین بدیم و بس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara_Jooda نمایش پست ها
    سلام بر شما. سفارت برای تایید عقدنامه و خدمات کنسولی برای همسر دلار نقد میگیره؟ یا فقط همون 2060 کرون رو باید آنلاین بدیم و بس؟
    2060 کرون به اضافه کارمزدش باید آنلاین پرداخت کنین - میشه حدود 2112.82 کرون
    برای بایومتریک هم فقط 250 دلار نقد به سفارت پرداخت می کنید. عقدنامه و بقیه مدارک رو چون به صورت آنلاین آپلود می کنید بابتش چیزی به سفارت نمی دید

نقل قول نوشته اصلی توسط rational1 نمایش پست ها
    دوستاني هستند كه از خارج از ايران اپلاي كرده باشند؟ چقدر طول كشيده در خواستشون؟
    من از مالزی اقدام کردم که امروز دقیقا میشه 3 ماه که رفتم سفارت گذشته 1 ماه پیشم مدرک فوق لیسانسم و دوباره خواستن رفتم دادم سفارت تو این 1 ماه هم سه بار زنگ زدم دانمارک گفتن پرونت بازه داره بررسی میشود و جواب میاد ممکن 1 روز بعد ممکن 1 ماه بعد

نقل قول نوشته اصلی توسط Taboo نمایش پست ها
    متاسفانه دوستان من هم که ایمیل زدن بهشون جوابی ندادن. تصور شخصی من اینه که قراره رشته های پوزیتیو لیست 2014 تغییر کنه یا کمتر بشه بلکه هم کلا گرین کارت لغو شه و می خوان همه چیز رو به شرایط جدید موکول کنند. امیدوارم این اتفاق نیوفته چون اگر چنین چیزی پیش بیاد خیلی ها طلبکار من می شن.
    منم مثل اون دوستمون با نظر شما مخالفم چون من از مالزی اقدام کردم و ظرف یک هفته وقت دادن و زمانی که رفتم سفارت هفته بعد نامه رسد مدارکم رسید دستم تو ایران متقاضی زیاد و بخاطر همین زمان بر شده.

Junior Member

آیا میشه کسی در حالیکه ساکن و مقیم ایران هست از سفارت دانمارک در کشور دیگه ای برای گرین کارت اقدام کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dp2003 نمایش پست ها
    آیا میشه کسی در حالیکه ساکن و مقیم ایران هست از سفارت دانمارک در کشور دیگه ای برای گرین کارت اقدام کنه؟
    خیر! مگر اینکه اقامت کاری، دانشجویی یا اقامت دائم اون کشورو داشته باشید. البته من خودم با اینکه دوسال دیگه ویزای دانشجویی م اعتبار داشت از یران اقدام کردم چون باید سه بار می رفتم به کشور محل تحصیلم و هزینه ش دست کم سه تا هزار دلار بود که می شه 9 میلیون تومان. می ارزید؟ حالا شما هم اگر می شد این کار رو می کردید باز نمی ارزید چنین کاری...

نقل قول نوشته اصلی توسط Famili نمایش پست ها
    لطف میکنید بفرمایید شما چا زمانی اقدام کردین و برای همسرتان چه زمانی و دقیقا بفرمایید ویزاها دقیقا چه زمانی آماده شد؟
    با تشکر و آرزوی موفقیت
    سلام، من خودم ٣ تير مداركم رو دادم. واسه بيومتريك خانوادم ٩ مرداد رفتيم. ويزاي من ١٣ شهريور و خانوادم ٢٧ شهريور اومد

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط drsarasaghar نمایش پست ها
    سلام، من خودم ٣ تير مداركم رو دادم. واسه بيومتريك خانوادم ٩ مرداد رفتيم. ويزاي من ١٣ شهريور و خانوادم ٢٧ شهريور اومد
    سلام. ببخشید خانوادتون توی چه تاریخی فرم های fa8 رو سابمیت کردند؟ میخوام بدونم چقدر بعد از 3 تیر همسرتون فرایند آنلاین رو انجام دادند؟ مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

بچه هایی که تازه می خواین مدارک تحویل بدین حواستون باشه نقص مدرک نداشته باشید که کارتون خیلی طول می کشه.
    پرونده من سر 3ماه بررسی شد و اگه نقص مدرک نداشتم ویزام تومده بود به خاطر 1اشتباه کوچک الان 5ماهه منتظرم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)