صفحه 521 از 638 نخستنخست ... 21421471511512513514515516517518519520521522523524525526527528529530531571621 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,201 تا 5,210 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط shekofeh نمایش پست ها
    در مورد اینکه پول تو بانک های خصوصی و یا دولتی باشه تفاوتی وجود داره؟
    نه فرقی نمیکنه ولی معمولا بانک های خصوصی راحتتر و بهتر جواب می دن .منظورم گواهی دادنه .دوستان فرم بانک پارسیانو پیشنهاد دادن. موفق باشید.

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط siyak2013 نمایش پست ها
    سلام.یدا کنید
    اگه یک نسخه ریز نمرات لیسانس و یک نسخه ریز نمرات فوق (فارسی) اضافی از دانشگاه بگیرم میتونم همونا رو تو سفارت تحویل بدم و دیگه کپی رنگی نگیرم و هزینه برابر اصل کردن (35 دلار) نپردازم؟
    نمیشه! دوست عزیز اگه اینقدر 2 تا 35 دلار بیشتر یا کمتر دادن براتون مهمه دوستانه عرض کنم دانمارک اقدام نکنید میدونید 60 یا 70 ملیون باید هزینه کنید اونجا تا 1 سال بعد بتونید کار پیدا کنید؟دانمارک کشور بسیار گرونیه و تا زمانی که کار پیدا نکنید به طرز وحشتناکی باید از جیب بخورید و پولاتون ته میکشه! البته بعد کار پیدا کردن بهشته! پس اینقدر وسواس چند تا 35 دلار کمتر یا بیشتر دادنو نداشته باشید موفق باشید

Junior Member

كسي اطلاعي راجع به تحصيل در دانشگاههاي دانمارك بعد از پذيرش GR1 داره؟ رايگان ميشه در مقاطع ارشد و دكترا تحصيل كرد؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط smamel نمایش پست ها
    كسي اطلاعي راجع به تحصيل در دانشگاههاي دانمارك بعد از پذيرش GR1 داره؟ رايگان ميشه در مقاطع ارشد و دكترا تحصيل كرد؟
    نه رایگان نمیشه. هنوز که Citizen نشدید!

نقل قول نوشته اصلی توسط siyak2013 نمایش پست ها
    سلام.
    اگه یک نسخه ریز نمرات لیسانس و یک نسخه ریز نمرات فوق (فارسی) اضافی از دانشگاه بگیرم میتونم همونا رو تو سفارت تحویل بدم و دیگه کپی رنگی نگیرم و هزینه برابر اصل کردن (35 دلار) نپردازم؟
    اگه دانشگاهتون ریز نمره انگلیسی میده میتونید امتحان کنید. شاید سفارت قبول کرد
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    نمیشه! دوست عزیز اگه اینقدر 2 تا 35 دلار بیشتر یا کمتر دادن براتون مهمه دوستانه عرض کنم دانمارک اقدام نکنید میدونید 60 یا 70 ملیون باید هزینه کنید اونجا تا 1 سال بعد بتونید کار پیدا کنید؟دانمارک کشور بسیار گرونیه و تا زمانی که کار پیدا نکنید به طرز وحشتناکی باید از جیب بخورید و پولاتون ته میکشه! البته بعد کار پیدا کردن بهشته! پس اینقدر وسواس چند تا 35 دلار کمتر یا بیشتر دادنو نداشته باشید موفق باشید
    ممنونم. ولی اگه لطف بفرمایید و جواب بنده را از لحاظ منطقی بفرمایید که شدنیه یا نه بسیار سپاسگزارخواهم بود. چون کل این فروم و این وقتی که من و شما تو مطالعه حداقل بخشی از این 5300 پست گذاشتیم همش به دلیل 7-8 نمیلیون تومنه. وگرنه اگه به نظر شما اینا پولی نیست 8 میلیون تومن کنار بگذارید تا موسسه ای که به شما معرفی میکنم تمام کارهاتون برای مهاجرت را هماهنگ نموده و مجبور نباشید ساعتهای طولانی را در فروم صرف کنید.

سلام بر دوستان

مطالبی رو عرض میکنم:

1- شما هر چه بیشتر به سفارت، مدارک اصل و نه کپی ( و البته بدون انتظار برگشت اولیه) و نیز انگلیسی تحویل بدید (وقتی ترجمه میدید مهر وزارت خارجه لازم میشه و برای اون مهره ازتون 35 دلار میگیره) براتون بهتره و هزینه های 35 دلارتون مینیمم میشه. مثلا من ریزنمرات رو انگلیسی بردم و اصلش رو تحویل دادم و برام 35 دلار رو نبرید. (با ضمه روی ب!) و البته تاکید کردم که اصلش رو دارم و دادم. ولی مثلا مدرک تحصیلی رو نمیتونید که اصلش رو بدید. یعنی ازتون اصلا نمیگیره. پس تو اون نمیشه صرفه جویی کرد. ضمنا میتونید ترجمه های مدارک و ریزنمرات لیسانس و فوق رو با هم پانچ کنید که 1 مهر بخوره و در هزینه هاتون صرفه جویی میشه. ولی تئوریتکالی 35 دلارهاتون زیر 5 یا 6 تا نمیاد.

2- مطلبی که ارشیار گذاشته کاملا درسته و به نظر من انرژی گذاشتن روی اینگونه موارد کوچک انرژی شما رو برای موارد بزرگتری در آینده میگیره و البته معتقدم که انرژی گذاشتن روی 7-8 میلیون کاملا درست و منطقیه. این نکته هم ناگفته نمونه که خود من برای همین مینیمم کردن 35 دلار ها هم فکر کرده بودم!

3- بعد از گرفتن جی آر وان شما میتونید دکترا بخونید و نه تنها مجانی هست بلکه به شما پول هم میدهند! البته باید دنبال این گونه پوزیشن ها باشید که مثل کار هستند. و البته 80 درصد دکترا ها به این شکل هستند. در مورد ارشد قضیه متفاوته. بنده تجربه ای در این زمینه ندارم ولی آقای شریف فرموده اند که ارشد اصلا مجانی نیست برای ما مهاجر ها. در واقع شما باید شهروند اینجا بشوید تا تحصیل براتون رایگان باشه.

موفق باشید
    کاوه

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    سلام بر دوستان

مطالبی رو عرض میکنم:

1- شما هر چه بیشتر به سفارت، مدارک اصل و نه کپی ( و البته بدون انتظار برگشت اولیه) و نیز انگلیسی تحویل بدید (وقتی ترجمه میدید مهر وزارت خارجه لازم میشه و برای اون مهره ازتون 35 دلار میگیره) براتون بهتره و هزینه های 35 دلارتون مینیمم میشه. مثلا من ریزنمرات رو انگلیسی بردم و اصلش رو تحویل دادم و برام 35 دلار رو نبرید. (با ضمه روی ب!) و البته تاکید کردم که اصلش رو دارم و دادم. ولی مثلا مدرک تحصیلی رو نمیتونید که اصلش رو بدید. یعنی ازتون اصلا نمیگیره. پس تو اون نمیشه صرفه جویی کرد. ضمنا میتونید ترجمه های مدارک و ریزنمرات لیسانس و فوق رو با هم پانچ کنید که 1 مهر بخوره و در هزینه هاتون صرفه جویی میشه. ولی تئوریتکالی 35 دلارهاتون زیر 5 یا 6 تا نمیاد.

2- مطلبی که ارشیار گذاشته کاملا درسته و به نظر من انرژی گذاشتن روی اینگونه موارد کوچک انرژی شما رو برای موارد بزرگتری در آینده میگیره و البته معتقدم که انرژی گذاشتن روی 7-8 میلیون کاملا درست و منطقیه. این نکته هم ناگفته نمونه که خود من برای همین مینیمم کردن 35 دلار ها هم فکر کرده بودم!

3- بعد از گرفتن جی آر وان شما میتونید دکترا بخونید و نه تنها مجانی هست بلکه به شما پول هم میدهند! البته باید دنبال این گونه پوزیشن ها باشید که مثل کار هستند. و البته 80 درصد دکترا ها به این شکل هستند. در مورد ارشد قضیه متفاوته. بنده تجربه ای در این زمینه ندارم ولی آقای شریف فرموده اند که ارشد اصلا مجانی نیست برای ما مهاجر ها. در واقع شما باید شهروند اینجا بشوید تا تحصیل براتون رایگان باشه.

موفق باشید
    کاوه
    البته در تکمیل مطالب جناب آقای کاوه باید بگم، در مورد دکترا اگر از طریق پوزیشن های خالی که اعلام میکنن پذیرفته بشید، دیگه اهمیتی نداره که شما گرین کارت دانمارک رو داشته باشید یا نه. یعنی اگر از ایران هم اقدام کنید و پذیرفته بشید باز هم مجانی هست و میتونید حقوق بگیرید. و نیازی نیست که به این هدف بخواهید برای گرین کارت اقدام کنید.

توی فرم gr1 دو فیلد با عنوان های job description و tasks وجود داره. میشه دوستان بفرمایند فرق اصلی این دو چی هست؟ تا اون جایی که من میدونم job description شرح وظایف شغلی هست که مشابه میشه با همون tasks!!

Junior Member

دوستان براي گرفتن وقت اوليه براي تحويل مدارك فقط بايد با سفارت تماس بگيريم و اسممون را بگيم و وقت بگيريم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)