صفحه 528 از 638 نخستنخست ... 28428478518519520521522523524525526527528529530531532533534535536537538578628 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,271 تا 5,280 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط fg_aram نمایش پست ها
    سلام
    من مدارکمو آزاد کردم اما تاییدیه تحصیلی به زبان انگلیسی رو باید دانشگاه لیسانس بده یا فوق لیسانس یا وزارت علوم؟خودشون متن آماده دارن و راحت این نامه رو میدن یا باید فارسی بگیریم و بدیم ترجمه؟
    سلام
    تائیدیه مدرک تحصیلی رو از امور بین الملل دانشگاهتون باید بگیرید هم برای لیسانس هم برای فوق لیسانس. تائیدیه ها معمولاً انگلیسیه و متنشو خود دانشگاه داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط asmean نمایش پست ها
    من 18 جون رفتم سفارت، 27 حون مدارک رسیده دستشون
    ببخشيد دوستان چطوري ميشه چك كرد كه مدارك كي به دستشون رسيده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_nn62 نمایش پست ها
    دوستان من این سوال رو قبلا پرسیدم ولی فقط یه جواب گرفتم.
    فرق بین JOB DESCRIPTION و TASKS توی فرم GR1 چی هست؟؟ برای اولی 2 خط جا گذشته ولی برای TASKS فقط یک خط.
    اغلب در قسمت اول پست سازمانيشون را مي نويسند مثلا كارشناس طراحي مهندسي يا مدير منابع انساني يا ....براي دومي هم مختصري از شرح وظايف. مثلا تهيه BOM, ترسيم نقشه هاي ساخت(كارشناس طراحي مهندسي) يا تهيه شرح وظايف مشاغل و ....(مدير منابع انساني)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohy1980 نمایش پست ها
    دوست عزيز shaaban, من ١٥فروردين امسال ايميل درخواست وقتو فرستادم و ٤٨ ساعت بعد براي ٩ ابان وقت مصاحبه دادن.صبور بايد بود.
    البته من کسی رو می شناسم که دو ماه بعد از ارسال ایمیل بهش وقت دادن (خود شخص اینجانب). نمی دونم... مثل اینکه سفارت در حق شما دیگه خیلی کم لطفی کرده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi123 نمایش پست ها
    یه سوال..... من 20 november وقت سفارت دارم ولی 26 november مدرک زبانم اکسپایر میشه به نظر شما مشکلی برام پیش میاد موقع بررسی مدارک یا نه(میترسم ریجکت شم به خاطر مدرک زبان)؟ یا اینکه دوباره امتحان زبان بدم؟
    با توجه به اینکه روز سفارتتون هنوز اکسپایر نشدید نباید مشکلی داشته باشه باز زنگ بزنید سفارت بپرسید اما اگر بخاین وایستید تا نمره زبانتون بیاد شیرین 6 7 ماه عقب میفتین

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط shaaban نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوال داشتم، خواهشم می کنم جواب بدید: قبلا هم چند ماه طول می کشید تا سفارت وقت ملاقات بده یا اخیرا اینطور شده؟ مثلا دوستانی که پارسال یا اوایل امسال به سفارت زنگ زدن یا ایمیل زدن و درخواست وقت ملاقات برای تحویل مدارک رو کردن، برای چه مدت بعد بهشون وقت دادن؟ من می ترسم به کل سر کار باشیم. اگه سر سفارت خیلی شلوغ باشه، باز هم دلیل نمیشه که وقت نده، حداکثرش اینه که برای چند ماه بعدش وقت میده. ولی این وضعیت فعلی اذیت کننده هست و شاید دلایل دیگری داشته باشه. خواهشم می کنم از دوستانی که مدارکشون رو تحویل سفارت دادن، جواب بدن.
    پست شماره 5181 بنده رو بخونید تا به عمق فاجعه پی ببرید. ضمنا لازم به ذکره که من هم الان 2.5 ماهه منتظر جوابشون هستم!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor in Veterinary Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط MasterMind666 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من نیاز به پاسخ فوریتون دارم لطفا اگر کسی بعد از اینکه گواهی سابقه کار داده و سفارت ازش سابقه بیمه ای اون سابقه کار رو خواسته لطفا به من بگه.مرسی
    اصلا چنین چیزی نیست سابقه بیمه ای رو به هیچ وجه نمی خوان اصولا کار آنها بر اساس اطمینان است حتی ترجمه یا اصل پروانه من رو هم نخواست .

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Madjid نمایش پست ها
    اصلا چنین چیزی نیست سابقه بیمه ای رو به هیچ وجه نمی خوان اصولا کار آنها بر اساس اطمینان است حتی ترجمه یا اصل پروانه من رو هم نخواست .
    یعنی برای سابقه کاری که به انگلیسی ارائه میدیم هیچگونه تاییدیه ای نیاز نیست و هیچ وقت هم استعلام نمی کنند؟ یعنی کاملا اعتماد می کنند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Madjid نمایش پست ها
    با سلام
    من همین چهارشنبه مدارکم رو دادم اونها اصلا با نرخ ارز کاری ندارند مهم زمان صدر گواهی شماست اگر به نرخ آن روز شما 14000 دلار داشتین امروز هم به فرض اونها دارین .چون نوسان نرخ ارز برای اونها که دانمارک نشستن مهم نیست فقط تاریخ صدور گواهی شماست که نباید بیشتر از 3 هفته باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Hi

This is correct
    Those who are in Denmark in immigration office never know about internal rates in Iran
    They only refer to your bank statement letter
    and in worst case they see international currency websites like xe.com
    Now in xe.com the rate is:

01.00 USD
    =
    24,814.91 IRR

So feel free!

Good Luck
    Kaveh

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_nn62 نمایش پست ها
    یعنی برای سابقه کاری که به انگلیسی ارائه میدیم هیچگونه تاییدیه ای نیاز نیست و هیچ وقت هم استعلام نمی کنند؟ یعنی کاملا اعتماد می کنند؟
    100%
    Be sure

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)