صفحه 530 از 638 نخستنخست ... 30430480520521522523524525526527528529530531532533534535536537538539540580630 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,291 تا 5,300 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط shaaban نمایش پست ها
    سلام
    واقعا ممنونم که جواب دادید. من هم دقیقا مشکلم همینه. ببینید، من با صبر کردن مشکلی ندارم. ولی لااقل بگن که برا کی وقت میدن. خوب شما بعد از 48 ساعت میدونستید که مثلا 6 ماه دیگه وقت سفارت دارید و می تونستید برنامه ریزی کنید. من دو ساعت بعد از ارسال ایمیلم بهم جواب دادن و گفتن که بهتون وقت داده میشه و سرمون شلوغه. خوب هر قدر هم که سرشون شلوغ باشه لااقل یه هفته بعدش می تونن بگن که مثلا شما رو گذاشتیم تو صف و نوبتتون میشه یه سال دیگه. اما اینطوری آدم بلا تکلیف هستش. من واقعا برام سوال شده بود که آیا قبلا هم دو ماه طول میکشید که اطلاع بدن وقت سفارت کی هستش یا اخیرا اینظوری شده. به هر حال از هر کسی که می تونه تو این زمینه اطلاعاتی بده ممنون میشم.
    من شهریور پارسال درخواست وقت کردم . رفتن حاجی حاجی مکه تا اذر که به من جواب دادن برای اسفند بیا سفارت!!!! خیلیای دیگه هم اینجوری شدن طبیعیه زیاد وسواس نداشته باشید

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط k9k9 نمایش پست ها
    سلام
    من مدرک ایلتسم اکسپایر شده برای گرفتن نوبت و ارائه مدارک مدرک زبان لازم هست ؟
    یا من مدارکی اماده هست رو اماده کنم و بفرستم و تو شش ماهه اینده که نوبتم میشه مدرک زبان اماده و رارائه بدم؟
    یا باید اول تکلیف مدرک زبان هم مشخص بشه بعد اقدامی صورت بگیره ؟
    ( سابقه کار 7 سال رسمی با بیمه ارشد پلی تکنیک برق قدرت سن هم زیر 34 و مدرک زبان بی 1 فرانسه هم داره که خاک میخوره)
    ( در ضمن همسر اینجا امتیاز داره یا نه ؟ یا نداشته باشید بهتر است
    شما اول ایمیل درخواست وقت میدید تا بیان بهتون وقت بدن میرید ایلتستونو میگیرید .مدرکی اول ارسال نمیشه. همه مدارک روز سفارت با خودتون میبرید. همسر هم امتیاز نداره بیمه هم نمیخواهد. زحمت بکشید فروم را بخوانید تا سوالات تکراری دیگر نپرسید موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط shaaban نمایش پست ها
    سلام
    واقعا ممنونم که جواب دادید. من هم دقیقا مشکلم همینه. ببینید، من با صبر کردن مشکلی ندارم. ولی لااقل بگن که برا کی وقت میدن. خوب شما بعد از 48 ساعت میدونستید که مثلا 6 ماه دیگه وقت سفارت دارید و می تونستید برنامه ریزی کنید. من دو ساعت بعد از ارسال ایمیلم بهم جواب دادن و گفتن که بهتون وقت داده میشه و سرمون شلوغه. خوب هر قدر هم که سرشون شلوغ باشه لااقل یه هفته بعدش می تونن بگن که مثلا شما رو گذاشتیم تو صف و نوبتتون میشه یه سال دیگه. اما اینطوری آدم بلا تکلیف هستش. من واقعا برام سوال شده بود که آیا قبلا هم دو ماه طول میکشید که اطلاع بدن وقت سفارت کی هستش یا اخیرا اینظوری شده. به هر حال از هر کسی که می تونه تو این زمینه اطلاعاتی بده ممنون میشم.
    واضح تر میگم: به من دو ماهه وقت دادن. خرداد ایمیل زدم و مرداد وقتم بود. حق با شماست و رفتارشون خیلی غیر عادیه و دو تا از دوستای منم مشکل شما رو دارن که اصلا جواب ایمیلشون نیومده... برای من هم مورد اون دوستی که فروردین ایمیل زده و آبان وقتشه خیلی عجیبه چون من دو ماه بعد از ایشون ایمیل زدم و مرداد وقتم بود. مگه کلا چند نفر متقاضی برای دانمارک هست؟ 10000 نفر که نیسن!!! به نظرم تلفن بزنید به سفارت بد نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط fg_aram نمایش پست ها
    سلام.
    من هنوز مدارکمو ترجمه نکردم.میتونم به سفارت میل بزنم برای وقت گرفتن؟ آخه نو اطلاعات میلی که میزنیم english certificate هست. و تاریخ صدور و انقضا.درسته؟
    سلام
    منظور از english certificate مدرک زبانه . شما ایمیل بزنید وقت بگیرید تا اون موقع حتماً مدارک رو آماده می کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق ليسانس صنايع-اميركبير

سلام . در خصوص مدت زمان پروسه صدور ویزای اقامت برای همسر (از طریق فرم FA8) سوال داشتم. دوستانی که ویزا دریافت کردند و سپس برای اقامت همسر اقدام کردند ، بطور متوسط چه مدتی طول کشیده تا ویزای همسر نیز صادر شود؟ پیشاپیش اگر سوال تکراری است عذر می خوام.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط javad_m نمایش پست ها
    سلام . در خصوص مدت زمان پروسه صدور ویزای اقامت برای همسر (از طریق فرم FA8) سوال داشتم. دوستانی که ویزا دریافت کردند و سپس برای اقامت همسر اقدام کردند ، بطور متوسط چه مدتی طول کشیده تا ویزای همسر نیز صادر شود؟ پیشاپیش اگر سوال تکراری است عذر می خوام.
    اگر دو تا سه هفته بعد از اینکه برای خودتون اپلای کردید برای همسرتون اقدام کنید، ویزای ایشون هم همزمان یا یه فاصله چند هفته از شما آماده می شه . اگر هدفتون اینه که شما ویزاتون رو دریافت کنید و بعد برای همسر اقدام کنید فکر میکنم چند ماه طول میکشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق ليسانس صنايع-اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_nn62 نمایش پست ها
    اگر دو تا سه هفته بعد از اینکه برای خودتون اپلای کردید برای همسرتون اقدام کنید، ویزای ایشون هم همزمان یا یه فاصله چند هفته از شما آماده می شه . اگر هدفتون اینه که شما ویزاتون رو دریافت کنید و بعد برای همسر اقدام کنید فکر میکنم چند ماه طول میکشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط javad_m نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. بعله، می خوام بدونم در صورتی که در دانمارک بعد از اخذ CPR برای اقامت همسر اقدام کنم حدودا چه مدت طول میکشه تا جواب بگیرم.

Junior Member

مروز از سفارت ایمیل زدن به من برای ژانویه نوبت دادن . بعد از 6 ماه

Junior Member

با سلام به دوستان عزیز
    آدرسی که در زیر کپی می کنم کتاب رسمی اداره مهاجرت دانمارک هست که به برای تمام کسانی که به دانمارک مهاجرت می کنند توصیه می کنم بخوانند. مهم ترین حسن این کتاب اینه که نسخه فارسی آن را من تونستم پیدا کنم. تمام سوالات اولیه از جمله بیمه درمانی، تحصیلات، پیدا کردن خانه و ... به طور مختصر با ذکر سایت های رسمی در این کتاب آورده شده. پیشنهاد می کنم بخونیدش. موفق باشید
    http://www.nyidanmark.dk/Resources.a...rger-farsi.pdf

Junior Member

دوستان 70 میلیون تومان برای زن و شوهر جهت گرفتن موجودی حساب بانکی کافیه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)