صفحه 531 از 638 نخستنخست ... 31431481521522523524525526527528529530531532533534535536537538539540541581631 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,301 تا 5,310 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط shekofeh نمایش پست ها
    دوستان 70 میلیون تومان برای زن و شوهر جهت گرفتن موجودی حساب بانکی کافیه؟
    با توجه به نرخ کرون امروز حدود 58 میلیون هم کافی است.

نقل قول نوشته اصلی توسط javad_m نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. بعله، می خوام بدونم در صورتی که در دانمارک بعد از اخذ CPR برای اقامت همسر اقدام کنم حدودا چه مدت طول میکشه تا جواب بگیرم.
    درود بر شما.

شما چه اصراری دارید که حتما بعد از گرفتن سی پی آر در دانمارک و رجیستر کردن خودتون برای همسر اقدام کنید؟ میدونید چقدر طول میکشه؟ 6 ماه تا 1 سال!
    به نظر من اگر میخواهید حرف سفارت رو گوش کنید و به گفته اونها عمل کنید مجبور میشید مدت زیادی همسرتون رو نبینید.
    اینجا همه زوج ها میگن، اپلای آنلاین با فاصله زمانی کم و از طریق فرم اف ای 8 و در این صورت است که ویزاهاتون همزمان میاد.
    تصمیم با خودتونه. بستگی به این داره که هدفتون چیه باشه

موفق باشید
    کاوه

Junior Member

سلام دوستان من امروز صبح میل زدم
    نیم ساعت بعد ! جواب سمپل ! زیر رو دادند : گذاشتم بقیه دوستان هم در جریان باشند. پاس من تقریبا 3 سال اعتبار داره ولی به علت طولانی شدن پروسه گفته عوض کنی بهتر ! مگه 3 ماهه نمی دهند در ابتدای کار !
    برای خانواده هم اعلام کردند بعدا اقدام کنید، احتمال نوبت هم احتمالا تابستون سال اینده میشه !
    ...
    Your e-mail has been received. Please do not send any follow-up mails. Because of the busy appointment schedule of the visa section it may take some time to be able to accommodate your request. Please be patient, an interview appointment time will be given to you in due time.

In case your passport does not have enough validity to hold a long term visa, in the meantime, please get a new passport. From the time you get a case order ID and then apply you cannot change your passport and the decision will be made based on the validity of the passport presented at that time. The interviews are already around the middle of 2014.

Because of the influx of GR1 applicants the Embassy in Tehran has decided to give priority to GR1 main applicants. Therefore at this stage the family members cannot apply. The appointment will be given only to the main applicant. In case a visa is granted, the applicant has to go to Denmark, get an address, register the address and then the family members can download FA8 applications and ask for interview appointment time.

Regards,
    ....
    همیشه دیر می رسیم

Junior Member

ممنون از راهنماییهاتون.متاسفانه من کمی دیر با این انجمن اشنا شدم ....سوالم اینه که من 1 هفته بعد از اینکه ویزام صادر شد برای همسرم از طریق فرم اف ای 8 انلاین اقدام کردم.حدودا چقدر طول میکشه که ویزای همسرم بیاد؟امکان داره که بتونیم باهم وارد دانمارک بشیم؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط k9k9 نمایش پست ها
    سلام دوستان من امروز صبح میل زدم
    نیم ساعت بعد ! جواب سمپل ! زیر رو دادند : گذاشتم بقیه دوستان هم در جریان باشند. پاس من تقریبا 3 سال اعتبار داره ولی به علت طولانی شدن پروسه گفته عوض کنی بهتر ! مگه 3 ماهه نمی دهند در ابتدای کار !
    برای خانواده هم اعلام کردند بعدا اقدام کنید، احتمال نوبت هم احتمالا تابستون سال اینده میشه !

In case your passport does not have enough validity to hold a long term visa, in the meantime, please get a new passport. From the time you get a case order ID and then apply you cannot change your passport and the decision will be made based on the validity of the passport presented at that time. The interviews are already around the middle of 2014.

Regards,
    ....
    خدا بخیر کنه .من که 3 ماه قبل میل زدم گفتن مصاحبه ها الان وسط 2013 هست . الان به شما گفتن 2014 !! با این حساب واسه ما کی میشه !! من که آیلتسم فوریه اکسپایر میشه !!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    درود بر شما.

شما چه اصراری دارید که حتما بعد از گرفتن سی پی آر در دانمارک و رجیستر کردن خودتون برای همسر اقدام کنید؟ میدونید چقدر طول میکشه؟ 6 ماه تا 1 سال!
    به نظر من اگر میخواهید حرف سفارت رو گوش کنید و به گفته اونها عمل کنید مجبور میشید مدت زیادی همسرتون رو نبینید.
    اینجا همه زوج ها میگن، اپلای آنلاین با فاصله زمانی کم و از طریق فرم اف ای 8 و در این صورت است که ویزاهاتون همزمان میاد.
    تصمیم با خودتونه. بستگی به این داره که هدفتون چیه باشه

موفق باشید
    کاوه
    ممنون از راهنماییهاتون.متاسفانه من کمی دیر با این انجمن اشنا شدم ....سوالم اینه که من 1 هفته بعد از اینکه ویزام صادر شد برای همسرم از طریق فرم اف ای 8 انلاین اقدام کردم.حدودا چقدر طول میکشه که ویزای همسرم بیاد؟امکان داره که بتونیم باهم وارد دانمارک بشیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad_a نمایش پست ها
    دوست عزیز آقا کاوه جواب شما را دادن 6 ماه تا یک سال. شما چند وقت خودتون اقدام کردین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Famili نمایش پست ها
    دوست عزیز آقا کاوه جواب شما را دادن 6 ماه تا یک سال. شما چند وقت خودتون اقدام کردین؟
    جوابی که آقا کاوه دادند اقدام بعد از گرفتن سی پی آر و رجیستر کردن در دانمارک بود.من می خواهم بدونم از ایران انلاین چقدر طول می کشه؟؟
    من 1 مارچ 2013 اقدام کردم 13 سپتامبر 2013 ویزام اومد یعنی 6 ماه و 10 روز طول کشید

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

دوستان در کمال ناباوری واسه آخر ژانویه به منم وقت دادن جولای ایمیل زده بودم

سلام بر دوستان عزیز
    بالاخره کارام روبراه شد و شنبه برمیگردم. فقط یک سوال الان که برای بار دوم وارد دانمارک میشیم با ویزایی که دفعه اول دادن وارد میشیم یا با سی پی ار؟
    و سوال دوم: باید تو صف عادی فرودگاه وایسیم یا میشه اتباع بیگانه ؟ مثلا برای امارات اوناییکه اقامت دارن تو صف دوم می ایستن و آی چک ندارن حالا برای ما چطوره؟
    لطفا دوستانیکه حداقل ۲ بار ورود کردند پاسخ بدهند
    با سپاس

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)