صفحه 533 از 638 نخستنخست ... 33433483523524525526527528529530531532533534535536537538539540541542543583633 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,321 تا 5,330 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نوشته اصلی توسط roya_nn62
    سلام.
    1- دوستان در فرم GR1 برای مقطع فوق لیسانس، Nominal duration of the project رو چه مدتی نوشتند؟؟؟

2- منظور از A print of the case order id یعنی چی؟؟ منظور از صفحه ی کیس اردر کدوم هست؟ همون ایمیلی که بابت پرداخت fee برامون ارسال میشه؟

[QUOTE=marymary;1386119]
    سلام
    ۱- مدت زمانی که واحد پروژه رو اخذ کردید تا زمان در شدن نمره. من که اینطور حساب کردم.
    ۲-دقیقا همون صفحه ای که فی رو پرداخت میکنید یک گزینه پرینت داره .ازش پرینت بگیرید.
    اگر همون لحظه دسترسی به پرینت نداشتید یک عکس از صفحه بگیرید بعد پرینت بگیرید. اگه درست یادم باشه یک گزینه سیو تو پی دی اف باید داشته باشه میتونید سیو کنید بعد پرینت بگیرید. یا تو فایل سیو تو پی دی اف رو انتخاب کنید. راه دیگه اینکه براتون میل میاد همونو هم میتونید پرینت بگیرید.
    بازهم اگه مشکلی داشتید در خدمتم

سلام
    در مورد سوال اول ، مدت زمان اسمی رو باید بزنید نه مدتی که پایان نامه طول کشیده. مثلا دز موزد فوق لیسانس در ایران مدت اسمی پایان نامه دو ترمه (یکسال) ولی معمولا 2 سال طول می کشه. یا مدت زمان اسمی لیسانس 4 ساله ولی ممکنه کمتر یا بیشتر طول بکشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق دانشگاه تهران

نامه رسید دریافت مدارک من رسید . حدود 3 ماه پیش مدارکمو دادم البته تاریخ نامه برای حدود 20 روز پیشه

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_flying نمایش پست ها
    نامه رسید دریافت مدارک من رسید . حدود 3 ماه پیش مدارکمو دادم البته تاریخ نامه برای حدود 20 روز پیشه
    سلام
    نامه به صورت پستی فرستادند که بعد از 20 روز رسیده ؟
    مگه از طریق ایمیل اعلام نمیشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi6881 نمایش پست ها
    سلام
    بله نامه کتبی می فرستند
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها

Hi,
    Congrats to you

you should wait. To me, your spouse will get the visa around 1 month-2 months after you
    Therefore you have time to arrange your moving to Denmark with your spouse in your six months period

Good luck
    Kaveh
    Hi,
    But I think it is not true. if you have applied for you wife after receiving your visa, it will take 6 month at least. but if you applied for her visa when your application was under process you will receive your visa more less at the same time.
    my case was exactly like this and I know so many people like me, no one received his wife's visa sooner. I know someone who waited for 8 and 11 months.
    So you can NOT trust 100% on 2 or 3 months.
    here in Denmark they are so busy. so many applications in line. also in two weeks they are going to have Autumn holidays and in December there is Christmas !!!
    so expect longer waiting time
    good luck

نقل قول نوشته اصلی توسط rafiii نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز.
    همسر من 125 امتیاز برای ویزای GR1 داشت. در روز 2 اکتبر هم وقت سفارت داشت. تمامی مدارک کامل و بدون نقص بود و از همسر من 670 دلار دریافت کردند (250 دلار + 420 دلار برای مدارک) . ما قبلا case id را آنلاین گرفته بودیم اما پولی رو آنلاین پرداخت نکرده بودیم. وقتی همسرم داخل سفارت بوده فکر میکنه کار تمام شده. ولی اون خانمه میگه پس فیش online payment شما کجاست. همسر من اصلا اطلاع نداشت که باید پولی آنلاین پرداخت بشه و فکر میکرد کل پول همینه دیگه/ اون خانم میگه من میتونم یه شانس به شما بدم و شما رو رجیستر کنم و تا فردا صبح ساعت 9 صبح برای من فیش case id را که پرداخت کردید بیارید(راستی دو تا رسید 250 و 420 دلار هم به همسرم دادند). همسرم گفت فکر کنم ما که آنلاین پرداخت کنیم این پول نقدی را به ما پس میدهند. ما شب پرداخت را توسط خواهرم که خارج از ایران هست انجام دادیم و صبح ساعت 9 بردیم سفارت و هیچ پولی به ما برگردانده نشد. یعنی به ریال تقریبا نزدیک 6 میلیون فقط برای همسر من GR1 هزینه داشت. درصورتی که دوست من که در دوبی زندگی میکرد حدود 10 ماه پیش فقط online payment را داشته ونه هیچ خرج اضافه دیگری یعنی نزدیک 1200 دلار. من و همسرم الان خیلی استرس داریم که آیا سرمان کلاه رفته یا نه؟ آیا بایستی پول نقد به ما برگردانده میشد؟ آیا پرداخت آنلاین را نبایستی انجام میدادیم؟؟ خواهش میکنم پاسخ ما رو هر چه زودتر اگر اطلاعی دارید بدهید. در ضمن من هم میخواهم از طریق FA8 اقدام کنم. این نوع ویزا چقدر هزینه دارد؟ (ببخشید توضیحاتم طولانی شد) راستی به جز اون دو تا رسید 250 و 420 دلاری هیچ رسید دیگری به همسرم ندادند. پیشاپیش از پاسخ شما سپاسگزارم
    Hi,

it is just normal, 250 is the cost of Visa at the EMBASSY, and 450 is the cost of approving you documents including birth certificate and etc, and the online payment
    is the cost of this Process related to the Immigration service in Denmark, not the Embassy.
    .you will charge 2060 DKK for you FA8 and extra 250 for the visa at the EMBASSY
    ATTENTION : if you want ur visa at the same time of your wife, apply via FA8 just RIGHT NOW.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor in Veterinary Medicine

با سلام
    جای هیچ نگرانی نیست هیچ مبلغی اضافه از شما گرفته نشده همه داخل ایران این پول رو دادن اون 1200 دلار هزینه اداره مهاجرت است و ربطی سفارت نداره ! هزینه سفارت 250 $ برای Biometric وبقیه برای برابر سازی است اصولا ببینید اساس کار سفارت بر اساس صداقت است اگر قرار بود دنبال تیغ زدن باشند به شما رسید مهر دار می دادن ؟ صفحات قبل رو بخونین به حرفهای من میرسین. یک چیز دیگر تا بتونید در دانمارک مستقر بشید و کار کنید خیلی بیشتر از اینها خرج اضافه دارین !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi6881 نمایش پست ها
    سلام
    yeap,that was an one page letter abd they posted to me

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط djrezam نمایش پست ها
    Hi,

it is just normal, 250 is the cost of Visa at the EMBASSY, and 450 is the cost of approving you documents including birth certificate and etc, and the online payment
    is the cost of this Process related to the Immigration service in Denmark, not the Embassy.
    .you will charge 2060 DKK for you FA8 and extra 250 for the visa at the EMBASSY
    ATTENTION : if you want ur visa at the same time of your wife, apply via FA8 just RIGHT NOW.

دوست عزیز ممنونم از پاسخ شما و دیگر دوستان که خیال من و همسرم رو را کاملا راحت کردید. من با دکمه تشکر سعی کردم احساسم رو ابراز کنم به هر سه شما دوستان. اما بر اساس پاسخ شما برای من یک سوال دیگری پیش آمد، اینکه من شنیدم من باید همسرم به عنوان main applicant بایستی ویزاش بیاد و بره دانمارک و آدرس و غیره را اعلام کنه و من بعد برای FA8 اقدام کنم. اما احساس میکنم من misunderstand شدم . بر اساس ایمیل سفارت من این حرف رو میزنم که الان قسمتی از اون رو اینجا کپی میکنم. خواهشا از شما و دوستانی که اطلاع دارند تقاضا دارم ما رو راهنمایی کنید. دقیقا همسر من 2 اکتبر 2013 مدارکش رو تحویل داده و دو رسید گرفته. از الان من چقدر وقت دارم برای FA8؟؟ و یکی از دوستان گفته بود من آنلاین اقدام کردم این یعنی چی؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. من الان متن ایمیل سفارت رو هم کپی میکنم و میگذارم. ممنونم.

Because of the influx of GR1 applicants the Embassy in Tehran has decided to give priority to GR1 main applicants. Therefore at this stage the family members cannot apply. The appointment will be given only to the main applicant. In case a visa is granted, the applicant has to go to Denmark, get an address, register the address and then the family members can download FA8 applications and ask for interview appointment time.
    Regards,

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط rafiii نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنونم از پاسخ شما و دیگر دوستان که خیال من و همسرم رو را کاملا راحت کردید. من با دکمه تشکر سعی کردم احساسم رو ابراز کنم به هر سه شما دوستان. اما بر اساس پاسخ شما برای من یک سوال دیگری پیش آمد، اینکه من شنیدم من باید همسرم به عنوان main applicant بایستی ویزاش بیاد و بره دانمارک و آدرس و غیره را اعلام کنه و من بعد برای FA8 اقدام کنم. اما احساس میکنم من misunderstand شدم . بر اساس ایمیل سفارت من این حرف رو میزنم که الان قسمتی از اون رو اینجا کپی میکنم. خواهشا از شما و دوستانی که اطلاع دارند تقاضا دارم ما رو راهنمایی کنید. دقیقا همسر من 2 اکتبر 2013 مدارکش رو تحویل داده و دو رسید گرفته. از الان من چقدر وقت دارم برای FA8؟؟ و یکی از دوستان گفته بود من آنلاین اقدام کردم این یعنی چی؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. من الان متن ایمیل سفارت رو هم کپی میکنم و میگذارم. ممنونم.

Because of the influx of GR1 applicants the Embassy in Tehran has decided to give priority to GR1 main applicants. Therefore at this stage the family members cannot apply. The appointment will be given only to the main applicant. In case a visa is granted, the applicant has to go to Denmark, get an address, register the address and then the family members can download FA8 applications and ask for interview appointment time.
    Regards,
    بر اساس تجربیات دوستان در این فروم، در صورتی که شما بین 2 الی 4 هفته از زمانی که همسرتون اپلای کردند شما هم از طریق FA8 اپلای کنید، ویزاتون همزمان یا به مدت کمی (3-4 هفته) از ویزای همسرتون آماده میشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)