صفحه 534 از 638 نخستنخست ... 34434484524525526527528529530531532533534535536537538539540541542543544584634 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,331 تا 5,340 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام
    اگر بخوایم وقت سفارت و عقب بندازیم باید دلیل بیاریم براشون حتما ؟ من هفته دیگه وقت دارم ولی یکم برنامه هام به هم ریخته میشه عقب انداخت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_nn62 نمایش پست ها
    بر اساس تجربیات دوستان در این فروم، در صورتی که شما بین 2 الی 4 هفته از زمانی که همسرتون اپلای کردند شما هم از طریق FA8 اپلای کنید، ویزاتون همزمان یا به مدت کمی (3-4 هفته) از ویزای همسرتون آماده میشه.
    ممنون از پاسختون.میشه راهنمایی دقیقتری بکنبد؟ به چه شکل؟ یعنی ایمیل بزنم به سفارت و اینبار وقت بگیرم برای ویزای FA8؟و مثل دفعه قبل که به سفارت ایمیل دادیم و برای GR1 همسرم وقت گرفتیم و یه سری اطلاعات توی ایمیل از جمله شماره پاسپورت و چه موقع امتحان زبان دادید و ... بود ، به همون شکل باید ایمیل بدیم و از سفارت وقت بگیرم؟؟ یا اینکه این نوع ویزا پروسه خاص خودش رو داره؟
    ممنون میشم اگر دیگر دوستان هم اطلاعات کاملی دارند در اختیار من قرار بدهند. سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط rafiii نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.میشه راهنمایی دقیقتری بکنبد؟ به چه شکل؟ یعنی ایمیل بزنم به سفارت و اینبار وقت بگیرم برای ویزای FA8؟و مثل دفعه قبل که به سفارت ایمیل دادیم و برای GR1 همسرم وقت گرفتیم و یه سری اطلاعات توی ایمیل از جمله شماره پاسپورت و چه موقع امتحان زبان دادید و ... بود ، به همون شکل باید ایمیل بدیم و از سفارت وقت بگیرم؟؟ یا اینکه این نوع ویزا پروسه خاص خودش رو داره؟
    ممنون میشم اگر دیگر دوستان هم اطلاعات کاملی دارند در اختیار من قرار بدهند. سپاسگزارم
    با سلام
    برای ویزای همسر و فرزند گرفتن وقت لازم نیست. شما فرمها رو به صورت آنلاین تکمیل می کنید و هزینهاون رو هم آنلاین پرداخت می کنید و بدون گرفتن وقت روزهای 3 شنبه یا پنج شنبه با مدارک ساعت 14 میرید سفارت.
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

نقل قول نوشته اصلی توسط rafiii نمایش پست ها

سلام
    پست شماره 5294 صفحه 530 رو بخونید ...
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1371258

سلام دوستان.
    دو هفته دیگه وقت سفارت دارم. سابقه کاری که تونستم بگیرم تا اسفند 92 است. این 6 ماه اخیر با آنکه بیمه دارم شرکت نامه نمیده. در نتیجه دو نامه انگلیسی با سربرگ شرکت و مهر و امضا و بدون تایید وزارت خارجه دادگستری دارم میبرم. این دوتا نامه جمعا 4 سال و 10 ماهه با عنوان شغلیBUILDING ENGINEER که امیدوارم امتیاز + لیست برای شغل را بگیرم. مشکل اینه که تنها سه سال و یک ماه این سابقه بعد از فارغ التحصیلی ارشدمه. بقیه یک سال و 9 ماه در دوره ارشده. این سابقه کار به نظرتون ریسک داره؟ به نظرتون این سابقه کار 5 امتیاز میگیره؟ یا ما و اگر داره؟( 5 امتیاز از شغل لازم دارم)
    سرفا همین نوشتن BUILDING ENGINEER و اینکه تحصیلاتم ارشد سازه و لیسانس عمرانه برای قرار گرفتن در + لیست (شغل) کافیه؟؟؟
    ویرایش توسط siyak2013 : October 5th, 2013 در ساعت 12:13 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط siyak2013 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    دو هفته دیگه وقت سفارت دارم. سابقه کاری که تونستم بگیرم تا اسفند 92 است. این 6 ماه اخیر با آنکه بیمه دارم شرکت نامه نمیده. در نتیجه دو نامه انگلیسی با سربرگ شرکت و مهر و امضا و بدون تایید وزارت خارجه دادگستری دارم میبرم. این دوتا نامه جمعا 4 سال و 10 ماهه با عنوان شغلیBUILDING ENGINEER که امیدوارم امتیاز + لیست برای شغل را بگیرم. مشکل اینه که تنها سه سال و یک ماه این سابقه بعد از فارغ التحصیلی ارشدمه. بقیه یک سال و 9 ماه در دوره ارشده. این سابقه کار به نظرتون ریسک داره؟ به نظرتون این سابقه کار 5 امتیاز میگیره؟ یا ما و اگر داره؟( 5 امتیاز از شغل لازم دارم)
    سرفا همین نوشتن BUILDING ENGINEER و اینکه تحصیلاتم ارشد سازه و لیسانس عمرانه برای قرار گرفتن در + لیست (شغل) کافیه؟؟؟
    چرا نباید به شما 10-15 بدن بابت سابقه کار؟! انقدر استرس نداشته باشید دوست من... من از پستهای قبلی تون هم متوجه شدم خیلی وسواس و استرس دارید. شرح وظایف و کلمه ی فول تایم رو حتما قید کنید. چرا از خودتون امتیاز کم می کنید الکی؟ شما برای گرفتن امتیاز رشته فقط یک لیسانس بیلدینگ می خواین و بس Building engineer
    Requirement: Professional Bachelor's degree حالا خودتون ببینید مدرک لیسانستون به انگلیسی چی ترجمه شده اگه بیلدینگه پس تمومه دیگه. در ضمن مثالهای اداره ی ارزیابی مدارک رو هم ببینید و به کمک گوگل ترنسلیت نگاه کنید مدرکتون چی ارزیابی میشه. میخوام بگم صرفا ترجمه ی عنوان مدرک هم ملاک نیست مثلا مدرک مهندسی نرم افزار ایران معمولا= آی تی/نرم افزار ارزیابی شده پس فقط اسم رشته به انگلیسی ملاک نیست.

ApplyAbroad Senior Veteran

دوستان میخواستم مطمئن بشم که آدرس سفارت دانمارک همینه؟
    خيابان دکتر شريعتي، بالاتر از پل صدر، کوچه هدايت، کوچه دشتي، پلاک 1

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق ليسانس صنايع-اميركبير

سلام. من ویزای GR1 گرفتم ، ولی مهلت پاسپورتم تا 9 ماه دیگه تموم میشه. قصد دارم هنوز که ایران هستم برای تعویض پاسپورت اقدام کنم. نمی دونم آیا امکان جابجایی این ویزا در پاسپورت جدید هست, با توجه به اینکه مهلت ویزای من تا اواسط فوریه 2014 است؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_nn62 نمایش پست ها
    دوستان میخواستم مطمئن بشم که آدرس سفارت دانمارک همینه؟
    خيابان دکتر شريعتي، بالاتر از پل صدر، کوچه هدايت، کوچه دشتي، پلاک 1
    بله مطمثن باشید.
    با مترو که برید ار ایستگاه صدر 2 دقیقه پیادست. کوچه روبروی بولینگ عبدو رو برید داخل جلوی سفارت در میاید

Junior Member

پیش فرض گرفتن وقت سفارت

با سلام

من میخوام اقدام کنم

1) نمیدونم که چجوری میشه وقت سفارت گرفت.
    2) زمان گرفتن وقت چه مدارکی لازمه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)