صفحه 535 از 638 نخستنخست ... 35435485525526527528529530531532533534535536537538539540541542543544545585635 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,341 تا 5,350 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط sa17 نمایش پست ها
    با سلام

من میخوام اقدام کنم

1) نمیدونم که چجوری میشه وقت سفارت گرفت.
    2) زمان گرفتن وقت چه مدارکی لازمه؟
    این دقیقا سول منم هست؟؟؟؟من همه مدارکم کامل فقط زبانم 20 روز دیگه منقضی میشه...می خواستم بدونم برای تشکلیل پرونده و شروع کار دقیقا چه مدارکی می خواد ؟و باقی مدارک و کارهای دیگه چقدر طول میکشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

من هزینه application رو از طریق شرکت tehran payment پرداخت کردم. ازشون خواستم اطلاعات حسابشون و به من بدن تا تو فرم GR1 بنویسم در بخش 2.information required for refunding the fee بنویسم ولی آنها گفتند لازم نیست. حالا من یه سوال داشتم اگه این قسمت رو خالی بذارم مشکلی پیش می آید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Concordia University

بعد از چند ماه که ایمیل درخواست وقت کرده بودم امروز به من ایمیل زدن و برای ۱۹ فوریه ۲۰۱۴ بهم وقت دادن.
    ۱ سوال از عزیزان با تجربه دارم:
    من برای پذیرش مقطع دکتری از دانشگاهی در سوید اقدام کردم و ویزای من احتمالا تا یکی دو هفته دیگه آماده میشه (اگر ویزا بهم بدن).
    اگر من برای دانمارک اقدام کنم آیا با توجه به اینکه سوید هم جزو کشورهای اسکاندیناوی هست میشه رفت اونجا ولی اقامت دانمارک رو گرفت؟ میدونم که این کار اساسا ممکن نیست اما گفتم شاید یکی از عزیزان با تجربه یه راهی بلد باشه. از این راهها که فقط ایرانیا بلدن
    lvsd

Junior Member

لطفا بگید برای گرفتن وقت سفارت باید به کجا ایمیل برنیم و چی بگیم؟

Junior Member

در جواب دوستان عزیز sa17 و laplap65
    نقل قول نوشته اصلی توسط laplap65 نمایش پست ها
    این دقیقا سول منم هست؟؟؟؟من همه مدارکم کامل فقط زبانم 20 روز دیگه منقضی میشه...می خواستم بدونم برای تشکلیل پرونده و شروع کار دقیقا چه مدارکی می خواد ؟و باقی مدارک و کارهای دیگه چقدر طول میکشه

برای شما قدم اول اینه که یک ایمیل به سفارت بزنید و وقت بگیرید که گاها 6 ماه طول میکشه تا وقت بدهند و این زمان طولانی هم واسه اینه که شما بایستی مدارک زیادی رو آماده کنید. این ایمیل سفارت هست برای گرفت وقت.
    thrambvisa@um.dk
    و بایستی این اطلاعات رو داخل ایمیل بنویسید تا به شما وقت بدهند . اگر نهایتا طی یک هفته به شما جواب ندادند دوباره ایمیل بدید به سفارت برای گرفتن وقت. فعلا این اولین قدمه. تا بقیه راه...

این متن اولین جوابی هست که به ایمیل من برای دریافت وقت دادند که چه اطلاعاتی باید برای اونها میفرستادم تا بم من وقت بدهم. اون مواردی رو که bold کردم در یک ایمیل به آدرسی که دادم به سفارت بفرستید.فقط دقت کنید توی متن ایمیلتون چی باشه.به اون آدرسی که گفتم فقط اون اطلاعاتی که خواسته رو بنویسید و بفرستید. چیز اضافه توی ایمیل ننویسید. موفق باشید

Madam/Sir,

Please check the website
    www.newtodenmark.dk
    in English or Danish. Read the conditions on GR1 or Green Card Scheme carefully. Add up your scores and if you get more than 100 scores, then please give by return e-mail the following information in English in the same order asked (do not attach any documents to the mail):

Name and Surname
    Degree and Major
    English Certificate
    Date of issue of the English certificate and the expiry date
    Expiry date of the passport
    Mobile Number
    Landline Phone Number
    E-mail address

Because of the influx of GR1 applicants the Embassy in Tehran has decided to give priority to GR1 main applicants. Therefore at this stage the family members cannot apply. The appointment will be given only to the main applicant. In case a visa is granted, the applicant has to go to Denmark, get an address, register the address and then the family members can download FA8 applications and ask for interview appointment time.
    Regards,

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط fparagand نمایش پست ها
    من هزینه application رو از طریق شرکت tehran payment پرداخت کردم. ازشون خواستم اطلاعات حسابشون و به من بدن تا تو فرم GR1 بنویسم در بخش 2.information required for refunding the fee بنویسم ولی آنها گفتند لازم نیست. حالا من یه سوال داشتم اگه این قسمت رو خالی بذارم مشکلی پیش می آید؟
    در این قسمت نیازی نیست که لزوما اطلاعات حساب مربوط به کسی که از طریق اون کیس اردر رو پرداخت کردید بنویسید. اطلاعات حساب هر کسی رو میتونید بدید تا در صورتی که در موار خاص نیاز به برگشت پول بود، اونا بتونند به طریقی پول رو به شما برگردونند.

ApplyAbroad Senior Veteran

از دوستان کسی اخیرا برای بایومتریک همسر به سفارت رفته؟؟ میخوام بدونم این متنی رو که در جواب یکی از دوستان نوشتند متنی هست که همیشه می نویسند و صحبت همیشگیشون هست یا اینکه جدیدا واقعا برای همسر بایومتریک انجام نمیدند؟!!! این جوری تمام برنامه های ما به هم می ریزه.

Because of the influx of GR1 applicants the Embassy in Tehran has decided to give priority to GR1 main applicants. Therefore at this stage the family members cannot apply. The appointment will be given only to the main applicant. In case a visa is granted, the applicant has to go to Denmark, get an address, register the address and then the family members can download FA8 applications and ask for interview appointment time.
    Regards

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_nn62 نمایش پست ها
    از دوستان کسی اخیرا برای بایومتریک همسر به سفارت رفته؟؟ میخوام بدونم این متنی رو که در جواب یکی از دوستان نوشتند متنی هست که همیشه می نویسند و صحبت همیشگیشون هست یا اینکه جدیدا واقعا برای همسر بایومتریک انجام نمیدند؟!!! این جوری تمام برنامه های ما به هم می ریزه.

Regards
    این ایمیلو در جواب چی به شما دادن؟ اگه این همون ایمیلیه که همزمان با اعلام وقت سفارت میفرستن جدی نگیریدش. مادامیکه فرم FA8 را بشه آنلاین پر کرد سفارت ملزمه که بیومتریک همراهو انجام بده. چون اونجا تاکید کرده که همراه بعد از سابمیت کردن fa8 تا نهایتا 2 هفته بعد باید بایومتریک انجام بده.
    من به نظرم میرسه سفارت زیاد دل خوشی نداره از انجام بیومتریک همراها و روزیکه خود من رفتم سفارت بهم گفتن لطفت خیلی زود اقدام نکنید برای همراه و بذارید حداقل 1-2 ماه بگذره!
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehdana نمایش پست ها
    با سلام
    برای ویزای همسر و فرزند گرفتن وقت لازم نیست. شما فرمها رو به صورت آنلاین تکمیل می کنید و هزینهاون رو هم آنلاین پرداخت می کنید و بدون گرفتن وقت روزهای 3 شنبه یا پنج شنبه با مدارک ساعت 14 میرید سفارت.
    دوست عزیز شما در مورد روزهاش مطمئنید؟ خانم مغروری بمن گفت که روزهای 2 و 4 شنبه و تا قبل از ساعت 2 باید اونجا بود
    آیا شما به تازگی سفارت بودید؟
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

همیشه‏ ‏همین‏ ‏بوده.‏ ‏برای‏ ‏اعصای‏ ‏خانوده‏ ‏(همسر‏ ‏و‏ ‏فرزند) اصلا‏ ‏وقت‏ ‏قبلی‏ ‏نمیدن.‏ فقط‏ ‏باید‏ ‏ساعت‏ ‏۹ در‏ ‏سفارت‏ ‏باشید.‏ ‏
    تا کجا باید دوید.....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)