صفحه 536 از 638 نخستنخست ... 36436486526527528529530531532533534535536537538539540541542543544545546586636 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,351 تا 5,360 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط Madjid نمایش پست ها
    با سلام
    جای هیچ نگرانی نیست هیچ مبلغی اضافه از شما گرفته نشده همه داخل ایران این پول رو دادن اون 1200 دلار هزینه اداره مهاجرت است و ربطی سفارت نداره ! هزینه سفارت 250 $ برای Biometric وبقیه برای برابر سازی است اصولا ببینید اساس کار سفارت بر اساس صداقت است اگر قرار بود دنبال تیغ زدن باشند به شما رسید مهر دار می دادن ؟ صفحات قبل رو بخونین به حرفهای من میرسین. یک چیز دیگر تا بتونید در دانمارک مستقر بشید و کار کنید خیلی بیشتر از اینها خرج اضافه دارین !
    سفارت دانمارك در تهران كم هم تيغ نمي زنه. من از يك كشور ديگه اقدام كردم وسفارت فقط و فقط از من ٢٥٠ دلار براي تمامي هزينه ها گرفت. ٤٢٠ دلار گويا هزينه هاي خاص تهران نشيني حضرات است!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق مخابرات

سلام به همه دوستان
    آیا سابقه کار تو حین خوندن فوق لیسانس هم قبوله؟ اداره مهاجرت دانمارک گیر نمیده که هم داشتی درس میخوندی هم کار میکردی؟!
    کسی بوده که به این مشکل بخوره؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط afsahiafsahi نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    آیا سابقه کار تو حین خوندن فوق لیسانس هم قبوله؟ اداره مهاجرت دانمارک گیر نمیده که هم داشتی درس میخوندی هم کار میکردی؟!
    کسی بوده که به این مشکل بخوره؟
    با تشکر
    سلام
    من مشکل شما رو داشتم چون سابقه کارم همزمان با فوق لیسانس دومم بود برای همین توی فرمGR1 اونجا که نوشته اگه کامنتی دارید بنویسید همین مطلب رو براشون توضیح دادم و اونها هم قبول کردند
    پس فکر نمی کنم مشکلی وجود داشته باشه چون تو بعد از لیسانست می تونستی مشغول به کار شده باشی و این از نظر اونا قابل قبوله

Junior Member

دوستان اون متنی که من از ایمیل سفارت گذاشتم در مورد ویزای فرزند و spouse خیلی قدیمی هست و اولین ایمیلی هست که سفارت برای من ارسال کرد در جواب گرفتن وقت. مربوط به ماه May هست که دقیقا 6 ماه از اون میگذره. اطلاعات دوستانی که به تازگی برای FA8 اقدام کرده اند به روز تر و trustworthyتر هستش . جای نگرانی نیست.
    در جواب یکی دیگر از دوستان هم که از کشور دیگری اقدام کردند کاملا درسته. دوست من از دوبی اقدام کرد و فقط و فقط online payment رو داشت و نه حتی یک کرون اضافه تر. به هر حال اینها از مزایای sanction هست )

نقل قول نوشته اصلی توسط Taboo نمایش پست ها
    چرا نباید به شما 10-15 بدن بابت سابقه کار؟! انقدر استرس نداشته باشید دوست من... من از پستهای قبلی تون هم متوجه شدم خیلی وسواس و استرس دارید. شرح وظایف و کلمه ی فول تایم رو حتما قید کنید. چرا از خودتون امتیاز کم می کنید الکی؟ شما برای گرفتن امتیاز رشته فقط یک لیسانس بیلدینگ می خواین و بس Building engineer
    Requirement: Professional Bachelor's degree حالا خودتون ببینید مدرک لیسانستون به انگلیسی چی ترجمه شده اگه بیلدینگه پس تمومه دیگه. در ضمن مثالهای اداره ی ارزیابی مدارک رو هم ببینید و به کمک گوگل ترنسلیت نگاه کنید مدرکتون چی ارزیابی میشه. میخوام بگم صرفا ترجمه ی عنوان مدرک هم ملاک نیست مثلا مدرک مهندسی نرم افزار ایران معمولا= آی تی/نرم افزار ارزیابی شده پس فقط اسم رشته به انگلیسی ملاک نیست.
    تشکر از راهنمایی شما.
    من لیسانس مهندس عمران دارم. هیچ دارالترجمه رسمی مهندسی عمران را Building ترجمه نمیکنه و CIVIL ترجمه میکنه. و فوقم هم STRUCTURAL است.پس مدرک تحصیلیم BUILDING ENGINEER نیست.
    ممکنه بفرمایید مثالهای ارزیابی اداره مهاجرت از کدوم آدرس قابل دسترسه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط siyak2013 نمایش پست ها
    تشکر از راهنمایی شما.
    من لیسانس مهندس عمران دارم. هیچ دارالترجمه رسمی مهندسی عمران را Building ترجمه نمیکنه و CIVIL ترجمه میکنه. و فوقم هم STRUCTURAL است.پس مدرک تحصیلیم BUILDING ENGINEER نیست.
    این لینکش هست: http://fivu.dk/en/education-and-inst...sment-database روی قسمت آبی Search the assessment database کلیک کنید و بعد نام کشور محل تحصیلتونو انتخاب کنید. sog هم ظاهرا یعنی سرچ یا جستجو. ///درباره ی اینکه رشتتون دقیقا چیه من نمی دونم چون رشته ی خودم نبوده کنجکاو نشدم بفهمم بیلدینگ اینجینییر بالاخره به کی میگن. اما می تونم بهتون فقط بگم کیس قوی ای دارید و خیلی بعیده زیر 100 بگیرید مگر اینکه سنتون بالای 40 و زبانتون آیلتس 4 باشه مثلا!

Junior Member

سلام
    آبان 91 به سفارت ايميل زديم،
    اواخر فروردين وقت سفارت دادند براي GR1،
    اواخر مرداد جهت همسر FA8 آنلاين رو ارسال و جهت بايومتريك همسر به سفارت رفتيم،
    اواخر شهريور ويزا براي GR1 اومد،
    اواسط مهر (ديروز) هم ويزا براي FA8

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق ليسانس صنايع-اميركبير

سلام. دوستانی که اطلاع دارند لطفا راهنمایی کنند. پس از اخذ ویزای GR1 برای انتقال مهر ویزا به پاسپورت جدید چکار باید کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط FarbodF22 نمایش پست ها
    سلام
    آبان 91 به سفارت ايميل زديم،
    اواخر فروردين وقت سفارت دادند براي GR1،
    اواخر مرداد جهت همسر FA8 آنلاين رو ارسال و جهت بايومتريك همسر به سفارت رفتيم،
    اواخر شهريور ويزا براي GR1 اومد،
    اواسط مهر (ديروز) هم ويزا براي FA8
    با سلام وعرض تبریک می شه لطف کنید رشتتونو و امتیازاتونو بگید.در ضمن من یادمه که شما خیلی نگران بودید که واسه همسرتون 4 ماه بعد اپلای کرده بودید خوشحالم که راحت شدید.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط siyak2013 نمایش پست ها
    تشکر از راهنمایی شما.
    من به طور اتفاقی روز چهارشنبه در آرهوس با یکی از دانشجوهای دانمارکی برخورد کردم که لیسانس building engineering داشت و به خاطر همین هم ازش راجع به رشته ش پرسیدم. دقیقا هم گفت که این رشته رو فقط تو دانمارک و چند تا کشور دیگه شنیده. گفت ما هیچ چیزی راجع به راه، آب، خاک و محیط زیست نداریم تو رشته مون و اون رو بهش میگیم civil engineering (که تو ایران هم دقیقا همینه). بنایست براین مهندسی عمران ما با مهندسی ساختمان مد نظر دانمارک کاملا فرق داره. اما اون ها هم مهندسی عمران دارند که تو لیست پوزیتیو نیست. بر اساس گفته های این پسره البته!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)