صفحه 537 از 638 نخستنخست ... 37437487527528529530531532533534535536537538539540541542543544545546547587637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,361 تا 5,370 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق مخابرات

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام
    من اکثر صفحه های این فرومو خوندم ..
    اینو هم میدونم روند بررسی امتیاز تحصیل و کار جداست از هم ...
    لطفا شرایط زیر رو (که شرایط چند ماه دیگه ی من هست) رو در نظر بگیرید اول ..

- لیسانس برق + 4 سال کار تو زمینه برق (2سالش قبل ارشد بوده ، 2سال هم حین ارشد) + فوق لیسانس مدیریت پیام نور ....
    آیا من میتونم هنگام محاسبه امتیاز هام ....
    از 60 امتیاز ارشد + 10 امتیاز واسه اینکه رشته
    لیسانسم جزء positive هست + 15 امتیاز هم به خاطر 4 سال کار مرتبط با رشته ی لیسانسم (که positive هست) ، استفاده کنم یا نه؟
    اگه همش نمیشه ، کدوم مواردش میشه؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان برای گرفتن وقت سفارت من صفحه ای رو که دوستان راهنمایی کرده بودند رو پیدا نمیکنم ... میشه راهنماییم کنید ادرس ایمیل رو بدید و اینکه داخل متن چی بنویسیم بهتره؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SaMa54 نمایش پست ها
    سلام دوستان برای گرفتن وقت سفارت من صفحه ای رو که دوستان راهنمایی کرده بودند رو پیدا نمیکنم ... میشه راهنماییم کنید ادرس ایمیل رو بدید و اینکه داخل متن چی بنویسیم بهتره؟ ممنون
    می تونید رجوع کنید به چند صفحه قبل مطالب نوشته شده در آیتم شماره #5505

نقل قول نوشته اصلی توسط SaMa54 نمایش پست ها
    دوست عزیز پست 5371 رو مطالعه کن.موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sam1355 نمایش پست ها
    با سلام وعرض تبریک می شه لطف کنید رشتتونو و امتیازاتونو بگید.در ضمن من یادمه که شما خیلی نگران بودید که واسه همسرتون 4 ماه بعد اپلای کرده بودید خوشحالم که راحت شدید.

مرسي. برنامه نويسي؛ 60 رشته، 15 زبان، 15 سابقه كار، 15 سن، كلا 105.

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    من به طور اتفاقی روز چهارشنبه در آرهوس با یکی از دانشجوهای دانمارکی برخورد کردم که لیسانس building engineering داشت و به خاطر همین هم ازش راجع به رشته ش پرسیدم. دقیقا هم گفت که این رشته رو فقط تو دانمارک و چند تا کشور دیگه شنیده. گفت ما هیچ چیزی راجع به راه، آب، خاک و محیط زیست نداریم تو رشته مون و اون رو بهش میگیم civil engineering (که تو ایران هم دقیقا همینه). بنایست براین مهندسی عمران ما با مهندسی ساختمان مد نظر دانمارک کاملا فرق داره. اما اون ها هم مهندسی عمران دارند که تو لیست پوزیتیو نیست. بر اساس گفته های این پسره البته!
    منم از همین نگرانم . شما فکر میکنید به من 5 امتیاز رو میدن؟ با شرایطی که گفتم.
    "دو نامه انگلیسی با سربرگ شرکت و مهر و امضا و بدون تایید وزارت خارجه دادگستری دارم میبرم. این دوتا نامه جمعا 4 سال و 10 ماهه با عنوان شغلیBUILDING ENGINEER که امیدوارم امتیاز پازیتیو لیست برای شغل را بگیرم. مشکل اینه که تنها سه سال و یک ماه این سابقه بعد از فارغ التحصیلی ارشدمه. بقیه یک سال و 9 ماه در دوره ارشده. این سابقه کار به نظرتون ریسک داره؟ به نظرتون این سابقه کار 5 امتیاز میگیره؟ یا ما و اگر داره؟( 5 امتیاز از شغل لازم دارم)"

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad_a نمایش پست ها
    سلام
    من مشکل شما رو داشتم چون سابقه کارم همزمان با فوق لیسانس دومم بود برای همین توی فرمGR1 اونجا که نوشته اگه کامنتی دارید بنویسید همین مطلب رو براشون توضیح دادم و اونها هم قبول کردند
    پس فکر نمی کنم مشکلی وجود داشته باشه چون تو بعد از لیسانست می تونستی مشغول به کار شده باشی و این از نظر اونا قابل قبوله
    سلام. من هم همین مشکل ا دارم. ممکنه بفرمایید تو کامنت چی نوشتین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ARCHITECTURAL

نقل قول نوشته اصلی توسط siyak2013 نمایش پست ها
    منم از همین نگرانم . شما فکر میکنید به من 5 امتیاز رو میدن؟ با شرایطی که گفتم.
    "دو نامه انگلیسی با سربرگ شرکت و مهر و امضا و بدون تایید وزارت خارجه دادگستری دارم میبرم. این دوتا نامه جمعا 4 سال و 10 ماهه با عنوان شغلیBUILDING ENGINEER که امیدوارم امتیاز پازیتیو لیست برای شغل را بگیرم. مشکل اینه که تنها سه سال و یک ماه این سابقه بعد از فارغ التحصیلی ارشدمه. بقیه یک سال و 9 ماه در دوره ارشده. این سابقه کار به نظرتون ریسک داره؟ به نظرتون این سابقه کار 5 امتیاز میگیره؟ یا ما و اگر داره؟( 5 امتیاز از شغل لازم دارم)"
    نگران نباشید با همین عنوان ویزای ما اومد
    کد رشته :2151ارسال مدارك به سيدني:31 دسامبر 2010 دریافت فایل نامبر طبق ای کیس: 7مارچ 2011 دریافت فایل نامبر 8 اگوست 2011اینپراسس مارج 2012 میدیکال:9 می 2013 پاس رکوست:30 نوامبر 2013 ویزا:12 دسامبر 2013 لندینگ:16 مارچ 2014

Junior Member

سوالی داشتم از دووستان با تجربه. یعنی با فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی میشه از positive list امتیاز شغل رو گرفت؟ با 2سال سابقه تدریس. خیلی ممنون میشم جواب بدید. وقت رو از سفارت گرفتیم

Junior Member

ويزاي خانواده ما امد
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    ١) يك نفر ميتونه ويزاي همسر و فرزند را هم بگيره؟
    ٢) سفارت دوشنبه تا پنجشنبه تا چه ساعتي ويزا را تحويل ميده؟
    ٣) بيمه كدوم شركت را بگيريم
    ٤) ) صدور بيمه نامه كمتر از ١ ساعت كار داره؟
    متشكرم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)