صفحه 538 از 638 نخستنخست ... 38438488528529530531532533534535536537538539540541542543544545546547548588 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,371 تا 5,380 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    دوست عزیز شما در مورد روزهاش مطمئنید؟ خانم مغروری بمن گفت که روزهای 2 و 4 شنبه و تا قبل از ساعت 2 باید اونجا بود
    آیا شما به تازگی سفارت بودید؟
    نه احتمالا من اشتباه کردم. حرف خانم مغروری حتما درستتر است.
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

نقل قول نوشته اصلی توسط siyak2013 نمایش پست ها
    منم از همین نگرانم . شما فکر میکنید به من 5 امتیاز رو میدن؟ با شرایطی که گفتم.
    "دو نامه انگلیسی با سربرگ شرکت و مهر و امضا و بدون تایید وزارت خارجه دادگستری دارم میبرم. این دوتا نامه جمعا 4 سال و 10 ماهه با عنوان شغلیBUILDING ENGINEER که امیدوارم امتیاز پازیتیو لیست برای شغل را بگیرم. مشکل اینه که تنها سه سال و یک ماه این سابقه بعد از فارغ التحصیلی ارشدمه. بقیه یک سال و 9 ماه در دوره ارشده. این سابقه کار به نظرتون ریسک داره؟ به نظرتون این سابقه کار 5 امتیاز میگیره؟ یا ما و اگر داره؟( 5 امتیاز از شغل لازم دارم)"

Hi, between 3 to 5 years has the same point
    So, please don t worry
    Regards,
    Kaveh

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها

Hi, between 3 to 5 years has the same point
    So, please don t worry
    Regards,
    Kaveh
    کاوه عزیز! یعنی 3-5 سال سابقه کار پوزیتیو 5 امتیاز میاره!!! فکر کنم و اشتباه می کنید 15 میاره!

نقل قول نوشته اصلی توسط FarbodF22 نمایش پست ها
    مرسي. برنامه نويسي؛ 60 رشته، 15 زبان، 15 سابقه كار، 15 سن، كلا 105.
    ممنون از جوابتون .یعنی شما امتیاز positive list نگرفتید وفقط سابقه کارتون مرتبط با positive list بوده که 15 امتیاز گرفتید درسته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSC in Engineering

سلام دوستان
    من حدود 8 هفته پیش به سفارت رفتم و مدارکمو دادم. به چه ایمیل آدرسی باید ایمیل بزنم تا ببینم مدارکم به دانمارک رسیده یا نه و در چه مرحله ایه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط rational1 نمایش پست ها
    همچنان در انتظار پاسخ...
    سلام
    زنگ بزنید به این شماره 004533963628
    "کیس اوردر آیدی " تونو بدید " کیس نامبر" تون رو بگیرید. هر سوالی دارید خیلی محترمانه جواب می دن

Junior Member

دوستان من امروز جهت پیگیری زنگ زدم اداره مهاجرت و گفتند بله پاس جدیدتون هم رسیده ( ایمیل کرده بودم)، مدارک تحصیلی تون هم ارزشیابی شده، ولی هنوز نصمیم قطعی نگرفتیم راجع به شما! ( درحالی که طبق نامه ای که برای من اومده بود آخر سپتامبر باید تصمیم در مورد من گرفته میشده!). همچنین گفتند معلوم هم نیست کی تصمیم میگیریم اما سعی میکنیم بسیار سریع باشیم! به نظر شما آیا مشکلی وجود داره؟ من آخر خرداد 92 اقدام کردم.

Junior Member

سلام دوستان ، من از امتحان آیلتسی که دادم 2 سال و 2 ماه گذشته حالا واسه وقت گرفتن از سفارت چی بنویسم ؟ در حالی که من میخوام تا 1 ماه آینده امتحان آیلتس بدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sam1355 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون .یعنی شما امتیاز positive list نگرفتید وفقط سابقه کارتون مرتبط با positive list بوده که 15 امتیاز گرفتید درسته؟

بله، درسته، 10 امتياز هم بخاطره Positive list است كه جمعا مي‌شود 115 امتياز.
    You will be given
    10 bonus points
    if your education qualifies you to work in a field where Denmark is currently experiencing a shortage of qualified professionals. You can find these fields on the
    positive list
    .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط asmean نمایش پست ها
    دوستان من امروز جهت پیگیری زنگ زدم اداره مهاجرت و گفتند بله پاس جدیدتون هم رسیده ( ایمیل کرده بودم)، مدارک تحصیلی تون هم ارزشیابی شده، ولی هنوز نصمیم قطعی نگرفتیم راجع به شما! ( درحالی که طبق نامه ای که برای من اومده بود آخر سپتامبر باید تصمیم در مورد من گرفته میشده!). همچنین گفتند معلوم هم نیست کی تصمیم میگیریم اما سعی میکنیم بسیار سریع باشیم! به نظر شما آیا مشکلی وجود داره؟ من آخر خرداد 92 اقدام کردم.
    طبق این آمارای اخیر که من از بچه ها گرفتم شما آذر احتمالا ویزاتون آمادست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)