صفحه 540 از 638 نخستنخست ... 40440490530531532533534535536537538539540541542543544545546547548549550590 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,391 تا 5,400 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس م شیمی

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

توي اين لينك سيستم امتياز دهي رو ميبينين. اونجا خودتون بهتر ميتيونين بسنجين بر اساس شرايطتون. باز سوالي بود مطرح كنيد.http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...ard-scheme.htm

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_nn62 نمایش پست ها
    سلام. دوستان من دیروز وقت سفارت داشتم. مدارک رو تحویل دادم. فقط می خواستم بگم حتما مقدار زیادی دلار اضافه با خودتون داشته باشید. من باید کلا 600 دلار پرداخت می کرد (250+350)، با اینکه 800 دلار همراهم بود ولی دستگاهشون 400 تا از دلار هام رو نخوند(4 تا 100 $)!!!! خدا می دونه اون موقع چه استرسی بهم وارد شد، گفتند برو صرافی تا نیم ساعت دیگه دلار بخر و بیار. ولی خدا رو شکر مشکل بدون رفتن صرافی حل شد و من دلارها رو جایگزین کردم .
    اونطوری که تو ایملشون به من گفته بودند دلارها باید از سال 2006 به این طرف باشند و دلارهای قبل از 2006 رو قبول نمی کنند، من دلارهام همه مال 2006 به بعد بودند و همه رو قبول کردند. شما لطفا دلارهایی رو که ازتون قبول نکردند رو چک کنید اگر همینطوریه اطلاع بدید تا دوستان فروم در جریان باشند دلارهایی رو که با خودشون می برند تاریخش درست باشه تا به مشکل بر نخورند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shafiei62 نمایش پست ها
    با سلام . دوستان من می خواستم بدونم من و همسرم شرایط اقدام واسه گرین کارد دانمارک رو داریم یا نه؟ چون که به نظر میرسه رشته ما تو positive list نبود. همسرم که باید متقاضی باشه: دکترای شیمی ، 30 سال سن، حدود 2 سال سابقه کار مرتبط به همراه بیمه، زبان ielts :6 داره . ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    فکر می کنم مدرک دکترای شیمی باید 80 امتیاز بگیره ولی باز هم تحقیق کنید چون به دکترای داروسازی 60 امتیاز میدن اگه این طور باشه و 80 امتیاز بگیرید امتیازتون می رسه. در ضمن شما سوال مربوط به مجموع امتیازهاتون رو تو بخش روش محاسبه امتیاز گرین کارت بپرسید تا مدیریت سایت سوالتون رو حذف نکنه و امتیاز منفی نگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sheela نمایش پست ها
    اونطوری که تو ایملشون به من گفته بودند دلارها باید از سال 2006 به این طرف باشند و دلارهای قبل از 2006 رو قبول نمی کنند، من دلارهام همه مال 2006 به بعد بودند و همه رو قبول کردند. شما لطفا دلارهایی رو که ازتون قبول نکردند رو چک کنید اگر همینطوریه اطلاع بدید تا دوستان فروم در جریان باشند دلارهایی رو که با خودشون می برند تاریخش درست باشه تا به مشکل بر نخورند.

دوست عزیز فرمایش شما کاملا درسته باید تاریخ دلارها از 2006 به بالا باشند ولی یکی از 100 دلاری های منم دستگاه نخوند و تاریخش هم 2006 بود و عوضش کردم همراه داشته باشید ممکنه که مشکل داشته باشه بتونین سریع عوض کنین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor in Veterinary Medicine

با سلام بودن یا نبودن رشته زیاد مهم نیست مهم آوردن امتیاز 100 است رشته من هم تو لیست نیست روز مصاحبه با پسری صحبت کردم که نه رشته اش تو لیست بود نه توی سابقه کار کلمه تمام نوشته شده بود (فوق معماری بود) ولی ویزاش اومده بود .امتیازات همسرتان این است : PhD شیمی 80 سن زیر 34:میشه 15 امتیاز زبان هم 15 سابقه سابقه هم چون زیر 3 سال است فعلا 0 است ولی تا شما وقت بگیرید می تونه به 3 سال برسه حالا جمع بزنید می شه 110 بدونه سابقه! سریع از سفارت وقت بگیرید چون اونجا خیلی شلوغ شده ! موفق باشید WITH THE BEST WISHES

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    phycisian

با سلام و درود

دوستان من میخواستم بدونم اصل مدرک ایلتس رو پیش خودشون نگه میدارن ؟چون من برای کشور دیگه ایی هم میخوام اقدام کنم و اگه اینگونه باشه نمیدونم چیکار کنم ممنون میشم پاسخ بدید
    پیروز و سربلند باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط marshia نمایش پست ها
    با سلام و درود

دوستان من میخواستم بدونم اصل مدرک ایلتس رو پیش خودشون نگه میدارن ؟چون من برای کشور دیگه ایی هم میخوام اقدام کنم و اگه اینگونه باشه نمیدونم چیکار کنم ممنون میشم پاسخ بدید
    پیروز و سربلند باشید
    بله اصل کارنامتون رو میگیرن.
    میتونید درخواست یک کترنامه مجدد بدین

Junior Member

دوستان من دیروز به سفارت دانمارک واسه وقت گرفتن ایمیل زدم بعد امروز جواب دادن که اعتبار گذرنامه تون برای ویزا کافی نیست... بعد از تعویض دوباره ایمیل بزنید.(اعتبارش تا ژانویه 2015 هست ).

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sheela نمایش پست ها
    دلارهای من همه بالای 2006 و کاملا هم نو و خشک بودند

نقل قول نوشته اصلی توسط SaMa54 نمایش پست ها
    دوستان من دیروز به سفارت دانمارک واسه وقت گرفتن ایمیل زدم بعد امروز جواب دادن که اعتبار گذرنامه تون برای ویزا کافی نیست... بعد از تعویض دوباره ایمیل بزنید.(اعتبارش تا ژانویه 2015 هست ).
    دوباره ایمیل بزنید و تو ایمیلتون تاریخ اعتبار پاستونو زیادتر بگید. تا زمان وقت مصاحبه زمان دارید پاستونو عوض کنید.هیچ مشگلی پیش نمیاد نگران نباشید.موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)