صفحه 541 از 638 نخستنخست ... 41441491531532533534535536537538539540541542543544545546547548549550551591 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,401 تا 5,410 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام. 2 تا سوال داشتم ممنون می شم راهنماییم کنید. رشته building architect که جزو posotove list هست آیا با عنوان architect که ما در ایران داریم یکی هست یا توی فیلد دیگه ای قرار می گیره؟
    و اینکه آیا سابقه کاری همزمان با دوره ی فوق لیسانس حساب می شه؟ کسی هست که در این مورد اطلاع دقیقی داشته باشه؟
    من مدارک رو به سفارت تحویل دادم ولی با توجه به دو تا سوال بالا چطور می تونم بفهمم که حتما 100 امتیازو میارم که برای همسرم هم اقدام کنیم؟
    من فوق معماری با 3 سال سابقه کار مرتبط دارم که 1 سالش همزمان با دوره ی فوق لیسانسم بوده.

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi6881 نمایش پست ها
    سلام
    زنگ بزنید به این شماره 004533963628
    "کیس اوردر آیدی " تونو بدید " کیس نامبر" تون رو بگیرید. هر سوالی دارید خیلی محترمانه جواب می دن
    ممنون دوست عزيز از راهنماييتون. من بعد از چندبار تماس بالاخره موفق به صحبت شدم و كيس نامبرمو گرفتم. حالا دارم مي گردم ببينم با اين كيس نامبر ميشه آنلاين وضعيت را چك كرد. دوستان اگر كار من را آسان كنند كه مزيد امتنان خواهد بود.

راستي چقدر اين صداي ضبط شده لهجه اش بده. من بالاخره نفهميدم sfi يگه يا sfr ميگه يا sfa . يعني توي اين اداره مهاجرت در كشور دانماركي كه به قول دوستان مقيم همه توش مثل بلبل انگليسي حرف مي زنن يكنفر با لهجه بهتر پيدا نمي شده صداش را بگذارند روي پيغامگير؟؟
    ویرایش توسط rational1 : October 9th, 2013 در ساعت 02:12 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط rational1 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزيز از راهنماييتون. من ٣ بار تا حالا تماس گرفتم و هر بار هم ١٠-١٥ دقيقه پشت خط بودم اما دائما اشغاله. چقدر معطلي داره تا بالاخره جواب بدهند؟
    بعد هم اينكه صداي ضبط شده يك آدرس اينترنتي ميگه كه به گمونم sfi.dk باشه و ميگه كه برويد توي my page براي چك كردن وضعيت ولي چنين صفحه اي من در سايت پيدا نكردم. يعني هيچ راه اينترنتي براي چك كردن وضعيت نيست؟
    راستي چقدر اين صداي ضبط شده لهجه اش بده. يعني توي اين اداره مهاجرت در كشور دانماركي كه به قول دوستان مقيم همه توش مثل بلبل انگليسي حرف مي زنن يكنفر با لهجه بهتر پيدا نمي شده؟؟
    بله درسته هر وقت زنگ می زنیم چند نفر تو صف هستند. من 3 بار تا حالا تونستم صحبت کنم . اگه اول وقت زنگ بزنید چند دقیقه بیشتر پشت خط نمی مونید.
    اون سایتی هم که میگه sfr.dk هستش البته منم چیزی سر در نیاوردم.
    یک آدرس ایمیل هم برای پیگیری پرونده های گرین کارد دارند بد نیست به اون هم ایمیل بزنید

greencard@us.dk

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor in Veterinary Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط nrog نمایش پست ها
    سلام. 2 تا سوال داشتم ممنون می شم راهنماییم کنید. رشته building architect که جزو posotove list هست آیا با عنوان architect که ما در ایران داریم یکی هست یا توی فیلد دیگه ای قرار می گیره؟
    و اینکه آیا سابقه کاری همزمان با دوره ی فوق لیسانس حساب می شه؟ کسی هست که در این مورد اطلاع دقیقی داشته باشه؟
    من مدارک رو به سفارت تحویل دادم ولی با توجه به دو تا سوال بالا چطور می تونم بفهمم که حتما 100 امتیازو میارم که برای همسرم هم اقدام کنیم؟
    من فوق معماری با 3 سال سابقه کار مرتبط دارم که 1 سالش همزمان با دوره ی فوق لیسانسم بوده.
    دوست عزیز
    من این پاسخ رو فقط جهت اطلاع شما می نویسم روز مصاحبه داخل سفارت من با پسری صحبت کردم که فوق معماری بود ویزاش اومده بود و داشت برای خانمش اقدام می کرد اون هم شرایط شما رو داشت 2 سال سابقه کارش حین درس خوندنش در دوره ارشد بود و طبیعتا کلمه FULL TIME در گواهیش نبود رشتش هم در P.L نبود (اون اینطوری می گفت! ولی چون 100 رو زده بود ویزاش 6 ماهه اومده بود .البته کمی هم به شانس شما ربط داره خدای نکرده اگر پرونده شما به یک آفیسر سخت گیر بخوره گیر کنه موفق باشید و امید رو به مبدا خلقت داشته باشید.

سلام دوستان

اگر كسي از دوستان تجربه ارزيابي مدركش براساس رتبه دانشگاههاي 1 تا 400 كه همگي دانشگاههاي خارج از كشور هستند و گرفتن امتياز مربوطه رو داره ممنون ميشم راهنمائي كنند چون براساس

مطالب سايت دانشگاههائي كه مثلا رتبه 1 تا 100 جهاني دارند تا 15 امتياز بهشون تعلق ميگيره

ApplyAbroad Senior Veteran

سلام. دوستانی که ویزای خودشون و همسرشون اومده میشه لطف کنند و بگن
    1- دقیقا چه زمانی بعد از خودشون فرم FA8 رو سابمیت کردند و 2- چه زمانی به سفارت برای بایومتریک مراجعه کردند.

مرسی از لطفتون

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid2013dk نمایش پست ها
    سلام دوستان

اگر كسي از دوستان تجربه ارزيابي مدركش براساس رتبه دانشگاههاي 1 تا 400 كه همگي دانشگاههاي خارج از كشور هستند و گرفتن امتياز مربوطه رو داره ممنون ميشم راهنمائي كنند چون براساس

مطالب سايت دانشگاههائي كه مثلا رتبه 1 تا 100 جهاني دارند تا 15 امتياز بهشون تعلق ميگيره
    معیار وزارت کار دانمارک برای امتیاز دادن، رده بندی موجود در لینک زیر است

http://www.topuniversities.com/unive...=false+search=

در اینجا میتونین اسم دانشگاه رو سرچ کنین و رتبه ش رو ببینین. هیچ کدام از دانشگاههای ایران در حال حاضر در 400 تای اول نیست. اما بسیاری از گرین کارتیها از کشورهای خارجی مدرک دارند و به همین دلیل امتیازش رو میارن.

سلام دوستان. برای پر کردن فرم جی آر1 به مشکل برخوردم. اطلاعات حسابی که پول به اون برگشت داده بشه رو نمیدونم چی بنویسم آخه خارج از ایران کسی رو ندارم که شماره حساب اونو بدم که در صورت برگشت پول به حساب اون بره. بنظرتون چیکار کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط borna58 نمایش پست ها
    سلام دوستان. برای پر کردن فرم جی آر1 به مشکل برخوردم. اطلاعات حسابی که پول به اون برگشت داده بشه رو نمیدونم چی بنویسم آخه خارج از ایران کسی رو ندارم که شماره حساب اونو بدم که در صورت برگشت پول به حساب اون بره. بنظرتون چیکار کنم؟
    شماره حساب شرکت هایی که با مسترکارت پول واریز می کنن رو می تونید بدید ولی حدود 5 درصد پول را برای خودشون بر می دارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط sam1355 نمایش پست ها
    دوباره ایمیل بزنید و تو ایمیلتون تاریخ اعتبار پاستونو زیادتر بگید. تا زمان وقت مصاحبه زمان دارید پاستونو عوض کنید.هیچ مشگلی پیش نمیاد نگران نباشید.موفق باشید
    دوست عزیز یعنی شما با این عملیات کارتون را افتاده و وقت گرفتین؟ (منظورم: دادن تاریخ تقریبی پاسپورت جدید و ایمیل زدن دوباره هست). ما که سر از کار این سفارت در نیاوردیم!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)