صفحه 542 از 638 نخستنخست ... 42442492532533534535536537538539540541542543544545546547548549550551552592 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,411 تا 5,420 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق مخابرات

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام
    دوستان تاحالا موردی بوده که اداره مهاجرت دانمارک ، به مدرک فوق لیسانس کسی 60 امتیاز نده و مثلا 50 امتیاز بده؟ اگه بوده علتش چی بوده؟
    اینکه کسی مدرکش اموزش محور بوده و پایان نامه نداشته یا...
    مثلا معدلش پایین بوده ...
    یا تو یه دانشگاه سطح پایین مثل پیام نور بوده (که وزارت علوم مدرکش رو تایید میکنه البته) یا ...
    میتونه باعث شه کسی 60 امتیاز و نگیره؟

Junior Member

سلام
    من به دانشگاه دوران فوق لیسانسم ایمیل زدم که نامه ای میخوام مبنی بر اینکه من در دانشگاه انگلیسی زبان درس خوندم ، اما اونا جواب دادن که ما همچین فرمتی نداریم و اینکه همون مدرک انگلیسی زبان که بهتون دادیم دلالت میکنه به انگلیسی زبان بودن دانشگاه(دانشگاه مالزی بودم). حالا به نظر دوستان آیا سفارت دانمارک مدرک رو به عنوان امتیاز قبول میکنه که امتیاز 20 رو برای زبان بده یا نه؟
    ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط afsahiafsahi نمایش پست ها
    سلام
    دوستان تاحالا موردی بوده که اداره مهاجرت دانمارک ، به مدرک فوق لیسانس کسی 60 امتیاز نده و مثلا 50 امتیاز بده؟ اگه بوده علتش چی بوده؟
    اینکه کسی مدرکش اموزش محور بوده و پایان نامه نداشته یا...
    مثلا معدلش پایین بوده ...
    یا تو یه دانشگاه سطح پایین مثل پیام نور بوده (که وزارت علوم مدرکش رو تایید میکنه البته) یا ...
    میتونه باعث شه کسی 60 امتیاز و نگیره؟
    ظاهرا امکانش هست چند وقت پیش همینجا کسی بود که ریجکت شده بود به این علت که مدرک فوق را بهش 50 امتیاز داده بودند البته از دانشگاه UPM مالزی بود علتش و نمیدونم چون منم مالزی درس میخونم دانشگاه خوبی است .

نقل قول نوشته اصلی توسط SaMa54 نمایش پست ها
    سلام
    من به دانشگاه دوران فوق لیسانسم ایمیل زدم که نامه ای میخوام مبنی بر اینکه من در دانشگاه انگلیسی زبان درس خوندم ، اما اونا جواب دادن که ما همچین فرمتی نداریم و اینکه همون مدرک انگلیسی زبان که بهتون دادیم دلالت میکنه به انگلیسی زبان بودن دانشگاه(دانشگاه مالزی بودم). حالا به نظر دوستان آیا سفارت دانمارک مدرک رو به عنوان امتیاز قبول میکنه که امتیاز 20 رو برای زبان بده یا نه؟
    ممنونم.
    منم از مالزی اقدام کردم و مالزی درس میخونم دانشگاه همچین نامه ایی نمیدهد منم جوابم نیومده ببینم بهم تعلق گرفته یا نه ولی نگران نباشد اکه 20 امتیاز ندن 15 حتما تعلق میگیره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Famili نمایش پست ها
    منم از مالزی اقدام کردم و مالزی درس میخونم دانشگاه همچین نامه ایی نمیدهد منم جوابم نیومده ببینم بهم تعلق گرفته یا نه ولی نگران نباشد اکه 20 امتیاز ندن 15 حتما تعلق میگیره.
    ممنون. یعنی منظورتون اینه که 15 امتیاز به همون مدرک فارغ التحصیلی تعلق میگیره ؟ یا اینکه باید مدرک آیلتس ارائه بدیم؟

Junior Member

سلام وقت بخير
    يه راهنمايي مي خواستم
    اينكه همسر بايد جداگانه اقدام كنه يعني چي؟ مگه به عنوان همراه تو مدارك ذكر نميشه؟
    و اينكه بكي ميشه برا همسر اقدام كرد كه زودترين زمان ممكن باشه!!!
    اگه با وكيل اقدام كنيم مطمئن تر نيست؟؟؟ كسي وكيل خوب نميشناسه؟

چرا هیچکس جواب نداد ؟

سلام دوستان من case order ID میخواستم درست کنم که green card schum for for first time انتخاب کردم بعد در قسمت آخر کیس اردر نامبر به من میده اما مبلغ رو صفر نشون میده و همچنین مستر کارت و یا شماره حسابی که به اون باید واریز رو بهم نمیده بنظرتون چیکار کنم کجای کارم ایراد داره.

سلام دوست عزیز

شما احتمالاً برای ساختن Case Order Id گزینه ای رو که شما از پرداخت هزینه معاف هستید رو انتخاب کردید. یدونه دیگه بسازید و دوباره امتحان کنید.

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط borna58 نمایش پست ها
    سلام دوستان من case order ID میخواستم درست کنم که green card schum for for first time انتخاب کردم بعد در قسمت آخر کیس اردر نامبر به من میده اما مبلغ رو صفر نشون میده و همچنین مستر کارت و یا شماره حسابی که به اون باید واریز رو بهم نمیده بنظرتون چیکار کنم کجای کارم ایراد داره.

سلام دوست عزیز

تعداد صفحات زیاد شده و تمامی سوالات شما دوستام در صفحات قبلی جواب داده شده؛ توصیه میشه که صفحات قبل را مرور بفرمایید.
    بهتره 1-2 هفته بعد از اپلای کردن نفر اصلی، با دانمارک تماس بگیرید و در صورت رسیدن مدارک به دانمارک؛ برای همسر نیز اقدام کنید. در این صورت ویزای شما و همسرتان همزمان میاد.

موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط eternal4s نمایش پست ها
    سلام وقت بخير
    يه راهنمايي مي خواستم
    اينكه همسر بايد جداگانه اقدام كنه يعني چي؟ مگه به عنوان همراه تو مدارك ذكر نميشه؟
    و اينكه بكي ميشه برا همسر اقدام كرد كه زودترين زمان ممكن باشه!!!
    اگه با وكيل اقدام كنيم مطمئن تر نيست؟؟؟ كسي وكيل خوب نميشناسه؟

چرا هیچکس جواب نداد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SaMa54 نمایش پست ها
    ممنون. یعنی منظورتون اینه که 15 امتیاز به همون مدرک فارغ التحصیلی تعلق میگیره ؟ یا اینکه باید مدرک آیلتس ارائه بدیم؟
    بحث 20 یا 15 گرفتن نیست. شما یا این مدرک را دارید و 20 میگیرید یا ندارید و 0 میگیرید! این نامه معمولا به سختی و با حضور رو در رو صادر میشه چون دانشگاهها ی خارجی متاسفانه متوجه نیستند که انگلیسی زبان بودنشون به همه ثابت نشده... پس شما یا نامه رو از مدیر گروهتون بگیرید یا رییس دپارتمان! یک راه دیگه هم هست که ازشون بخواین زیر گواهی تاییدیه تحصیلی یا گواهی فارغ التحصیلیتون اینو ریز قید کنن. از دفتر امور بین الملل هم میتونید درخواست کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)