صفحه 543 از 638 نخستنخست ... 43443493533534535536537538539540541542543544545546547548549550551552553593 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,421 تا 5,430 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط Taboo نمایش پست ها
    بحث 20 یا 15 گرفتن نیست. شما یا این مدرک را دارید و 20 میگیرید یا ندارید و 0 میگیرید! این نامه معمولا به سختی و با حضور رو در رو صادر میشه چون دانشگاهها ی خارجی متاسفانه متوجه نیستند که انگلیسی زبان بودنشون به همه ثابت نشده... پس شما یا نامه رو از مدیر گروهتون بگیرید یا رییس دپارتمان! یک راه دیگه هم هست که ازشون بخواین زیر گواهی تاییدیه تحصیلی یا گواهی فارغ التحصیلیتون اینو ریز قید کنن. از دفتر امور بین الملل هم میتونید درخواست کنید.
    شما مدرکتون و خارج از ایران گرفتین!!! فکر نمیکنم اینجا همچین نامه ایی به کسی نمیدن چون مدرکی که میدن اورجینال انگلیسی است و دانمارک هم نگفته نامه بگیرین خودش تو سایت نوشته کسانی که به انگلیسی تحصیل کردن احتیاجی به ایلتس ندارن.

Junior Member

با سلام احتیاج به وکیل نیست
    برای همسر باید جداگانه اقدام شود
    نقل قول نوشته اصلی توسط eternal4s نمایش پست ها
    سلام وقت بخير
    يه راهنمايي مي خواستم
    اينكه همسر بايد جداگانه اقدام كنه يعني چي؟ مگه به عنوان همراه تو مدارك ذكر نميشه؟
    و اينكه بكي ميشه برا همسر اقدام كرد كه زودترين زمان ممكن باشه!!!
    اگه با وكيل اقدام كنيم مطمئن تر نيست؟؟؟ كسي وكيل خوب نميشناسه؟

چرا هیچکس جواب نداد ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط eternal4s نمایش پست ها
    سلام وقت بخير
    يه راهنمايي مي خواستم
    اينكه همسر بايد جداگانه اقدام كنه يعني چي؟ مگه به عنوان همراه تو مدارك ذكر نميشه؟
    و اينكه بكي ميشه برا همسر اقدام كرد كه زودترين زمان ممكن باشه!!!
    اگه با وكيل اقدام كنيم مطمئن تر نيست؟؟؟ كسي وكيل خوب نميشناسه؟

چرا هیچکس جواب نداد ؟

من و همسرم ویزامون در یک لحظه اومد!! روزی که ویزارو گرفتیم. خانوم مغروری گفت اولین مورد هستید که تا حالا دیدم در یه لحظه ویزاشون می یاد. معمولا 2-3روز یا بیشتر فاصله دارن
    وقتی مدارکتون فرستادین 1-2 هفته بعد زنگ بزنید که مطمئن بشید مدارکتون رسیده. 1ماه بعد از تحویل مدارک خودتون مدارک همراه تحویل بدین.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Famili نمایش پست ها
    شما مدرکتون و خارج از ایران گرفتین!!! فکر نمیکنم اینجا همچین نامه ایی به کسی نمیدن چون مدرکی که میدن اورجینال انگلیسی است و دانمارک هم نگفته نامه بگیرین خودش تو سایت نوشته کسانی که به انگلیسی تحصیل کردن احتیاجی به ایلتس ندارن.
    بله هم من هم همسرم و هم جمع کثیری از دوستانم خارج از ایران درس خوندیم و اون نامه رو داریم. همسرم از دو دانشگاه متفاوت در دو کشور متفاوت اون نامه رو داره. من هم با این حال که فارغ التحصیل نشدم اون نامه رو بارسال رای دوره ی مطالعاتی در کشور ثالثی گرفتم. توی سایت هم گفته داکیومنت و برای کار هم گفته استیتمت. در ضمن دانشگاههای ایران هم کارنامه ی اوریجینال انگلیسی میدن! آیا این دال بر اینه که زبانشون انگلیسیه؟ یا مثلا پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران انگلیسی زبانه اینو همه ی دنیا می دونن؟ به نظرم بیشتر احتیاط کنید بهتره!

سلام من چند تا سوال داشتم برای ساختن case order ID
    1- باید گزینه (green card (for first time رو که 6375 کرون هزینه داره رو انتخاب کنیم؟
    2- برای گزینه The applicant is exempt from paying the fee نباید تیک بزنیم؟
    3- حالا برای پرداخت با ویزا کارت دقیقا چطور اقدام کنم چون من تابحال با ویزا کارت یا مستر کارت پول پرداخت نکردم.

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط borna58 نمایش پست ها
    سلام من چند تا سوال داشتم برای ساختن case order ID
    1- باید گزینه (green card (for first time رو که 6375 کرون هزینه داره رو انتخاب کنیم؟
    2- برای گزینه The applicant is exempt from paying the fee نباید تیک بزنیم؟
    3- حالا برای پرداخت با ویزا کارت دقیقا چطور اقدام کنم چون من تابحال با ویزا کارت یا مستر کارت پول پرداخت نکردم.

مرسی
    1.بله2.بله3. یا از طریق صرافی یا یه آشنا که خارج کشور هستش ویا همین آکهی بالای صفحه که من توصیه نمی کنم.موفق باشید.

ممنون از جوابتون. اما برای اینکه مبلغ پرداخت بشه باید به صفحه case order Id من وارد بشم حالا صرافی چطور می تونه اونو برام که صفحمو نداره پرداخت کنه لطفا یه کم از نحوه پرداخت با کارت بیشتر توضیح بدین. مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط hodahooman نمایش پست ها
    من و همسرم ویزامون در یک لحظه اومد!! روزی که ویزارو گرفتیم. خانوم مغروری گفت اولین مورد هستید که تا حالا دیدم در یه لحظه ویزاشون می یاد. معمولا 2-3روز یا بیشتر فاصله دارن
    وقتی مدارکتون فرستادین 1-2 هفته بعد زنگ بزنید که مطمئن بشید مدارکتون رسیده. 1ماه بعد از تحویل مدارک خودتون مدارک همراه تحویل بدین.
    موفق باشید
    برای ما هم همزمان و در یک روز ویزامون اومد.
    یک ماه نیاز نیست. چند روز بعدش هم که اقدام کنند مشکلی نیست. همسر من یک هفته بعد از من برای بایو رفت سفارت.
    تا کجا باید دوید.....

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط borna58 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. اما برای اینکه مبلغ پرداخت بشه باید به صفحه case order Id من وارد بشم حالا صرافی چطور می تونه اونو برام که صفحمو نداره پرداخت کنه لطفا یه کم از نحوه پرداخت با کارت بیشتر توضیح بدین. مرسی
    صرافی نمی خواهد. اطراف همین صفحه تبلیغات زیادی برای پرداخت آنلاین هست خودتون کارت بخرید و واریز کنید. باقیمانده کارت را هم برای خرید بلیط و رزرو هتل بعدا نیاز دارید.
    پرداخت با کارت هم مثل پرداختهای آنلاین با گارتهای شتاب خودمان است. یک شماره کارت و یک کدcvvبه همین راحتی. من از تهرانویزاکارت استفاده کردم. اگر ساکن تهران هستید یک روزه کارت را با پیک تحویل میدن در شهرستانها هم 2 تا 3 روز!! ارزونتر از صرافی هم میشه.
    تا کجا باید دوید.....

سلام. دوستانی که مثل من فوق دیپلم گرفتن بعد لیسانس و بعد فوق لیسانس چند سوال دارم:
    1- در قسمت مربوط به نوشتن تحصیلات جا برای نوشتن دو مقطع وجود داره در صورتی که ما سه مقطع فوق دیپلم - لیسانس و فوق لیسان داریم حالا باید مقطع سومی رو کجا بنویسیم.
    2- در یه جایی در مورد تحصیلات طول مدت اسمی تحصیل رو می خواد حالا ما که بعد از فوق دیپلم لیسانس رو 2 ساله خوندیم اگه اینو بنویسیم مشکلی پیش نمی آد چونکه دانمارک مقطع فوق دیپلم نداره و لیسانسشون هم 3 سالس؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)