صفحه 546 از 638 نخستنخست ... 46446496536537538539540541542543544545546547548549550551552553554555556596 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,451 تا 5,460 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    شما واسه چی نگرانی؟؟ اصلا به امتیاز پوزتیو هم احتیاج نداری شما!!! از زبان 20 از مدرک فوق 60 از سن 15 میگیری از کار هم 5 امتیازو که 100% میگیری ! میشی 100 حالا میخوان امتیاز پوزتیو بدن میخوان ندن!
    اگر امتیاز پوزیتیو رو نگیرن و یک سالی که با فوقشون همپوشانی داره رو در نظر نگیرن 5 امتیاز رو بهشون نمیدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nrog نمایش پست ها
    سلام. می تونم بپرسم آیا 3.5 سال سابقه کاریتون با تحصیلتون تداخل داشته یا نه؟ و اینکه رشتتون جزو positive list بود؟
    سلام
    نه همزمان با تحصیل نبود. تو + نبود ولی سابقه کار تحقیقاتی داشتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    شما واسه چی نگرانی؟؟ اصلا به امتیاز پوزتیو هم احتیاج نداری شما!!! از زبان 20 از مدرک فوق 60 از سن 15 میگیری از کار هم 5 امتیازو که 100% میگیری ! میشی 100 حالا میخوان امتیاز پوزتیو بدن میخوان ندن!
    ممنون از پاسختون. علت نگرانی من فقط همزمان بودن 1 سال از سابقه کارم با تحصیلمه! البته من نمی دونم این قضیه ی همپوشانی کار و تحصیل از کجا اومده که بعضی ها مطرح کردن ؟ چون تو سایت دانمارک اصلا چنین چیزی ذکر نشده و فکر نمی کنم مشکلی باشه.
    ویرایش توسط nrog : October 13th, 2013 در ساعت 11:02 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    سلام من نامه تاییدیه را بردم سفارت ازم نگرفت گفت نیازی نیست
    جدا!!!؟مرسی خیالمو راحت کردید! پس چرا یکی از دوستان گفته که بهش گفتن بره با سربرگ انگلیسی بگیره هفته ی بعد ببره!؟ به هر حال ممنون از اطلاع رسانیتون

سلام دوستان، درباره مدرک تحصیلی یک سوال دارم، که مشخصا" در فروم به اون اشاره نشد یا حد اقل من ندیدم. همسر بنده مدرک ارشد از دانشگاه پیام نور دارند که بصورت مدرک موقت ولی قابل ترجمه هست. متاسفانه رویه صدور دانشنامه هم در دانشگاه پیام نور خیلی خیلی به کندی پیش میره یعنی 4 الی 5 سال. حالا می خوام بدونم ما میتونیم این مدرک رو ارائه بدیم یا باید حتما دانشنامه باشه. این نکته رو هم بگم که مدارک موقت پیام نور با موقت دانشگاه آزاد فرق می کنه، البته تا جایی که من اطلاع دارم. در ضمن در باره تاییدیه تحصیلی اینجا خیلی ضد و نقیض صحبت شده امروز همسرم از دوستش که چند ماه پیش اقدام کرده پرسید میگه تاییدیه رو ازش نگرفتن ولی توی فرم GR1 مشخصا گفته شده مدرک تاییدیه تحصیلی جزء مدارکه. با تشکر از زحمات زیادی که می کشید. این اطلاعاتی رو که شما دوستان در اینجا ارائه می دید نمی شه روش قیمت گذاشت امیدوارم همه قدر این زحمات شما رو بدونند. انشاالله

جدا!!!؟مرسی خیالمو راحت کردید! پس چرا یکی از دوستان گفته که بهش گفتن بره با سربرگ انگلیسی بگیره هفته ی بعد ببره!؟ به هر حال ممنون از اطلاع رسانیتون
    من دو تا نامه تاییدیه داشتم، یکی به فارسی (که ترجمه شده بود) و یکی هم به انگلیسی. هر دوتاش رو از من گرفت. ولی خیلی ها میگن که این نامه رو ندادن و مشکلی هم پیش نیومده.

نقل قول نوشته اصلی توسط silver2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان، درباره مدرک تحصیلی یک سوال دارم، که مشخصا" در فروم به اون اشاره نشد یا حد اقل من ندیدم. همسر بنده مدرک ارشد از دانشگاه پیام نور دارند که بصورت مدرک موقت ولی قابل ترجمه هست. متاسفانه رویه صدور دانشنامه هم در دانشگاه پیام نور خیلی خیلی به کندی پیش میره یعنی 4 الی 5 سال. حالا می خوام بدونم ما میتونیم این مدرک رو ارائه بدیم یا باید حتما دانشنامه باشه. این نکته رو هم بگم که مدارک موقت پیام نور با موقت دانشگاه آزاد فرق می کنه، البته تا جایی که من اطلاع دارم. در ضمن در باره تاییدیه تحصیلی اینجا خیلی ضد و نقیض صحبت شده امروز همسرم از دوستش که چند ماه پیش اقدام کرده پرسید میگه تاییدیه رو ازش نگرفتن ولی توی فرم GR1 مشخصا گفته شده مدرک تاییدیه تحصیلی جزء مدارکه. با تشکر از زحمات زیادی که می کشید. این اطلاعاتی رو که شما دوستان در اینجا ارائه می دید نمی شه روش قیمت گذاشت امیدوارم همه قدر این زحمات شما رو بدونند. انشاالله
    نامه تاییدیه از مدارک مورد نیاز هست ولی از اون جاییکه بعضی از دانشگاه ها این نامه رو ندادند، دوستانی که قبلا اپلای کردند این مورد رو در فرم جی آر1 مطرح کردند و اون ها هم پذیرفتند. من از این موسسات که مشاوره میدن (که مسلما قابل استناد هم نیست!!)شنیدم که در صورتی که از دانشگاه دولتی تحصیل کرده باشی این نامه نیاز نیست و این نامه رو در صورت تحصیل در دانشگاه آزاد باید داشته باشی. به هر حال شما تمام تلاشتون رو بکنید که این نامه رو بگیرید، اگر نتونستید بگیرید توی کامنت فرم gr1 مطرح کنید.

یک سوال دیگه. من از دانشگاه های محل تحصیلم نتونستم نامه ی تاییدیه تحصیلی بگیرم یعنی گفتن چنین نامه ای نمی دیم. اینو به خانم مغروری گفتم چیزی نگفتن. به نظرتون مشکلی واسم ایجاد نمی کنه؟یا حالا که مدارکمو دادم کاری می تونم بکنم؟
    ببینید شما چرا انقدر نگرانید؟ امتیازتون که عالیه و این تاییدیه هم انقدر مهم نیست که بهش فکر کنید.خوش باشید که تازه بعد رسیدن ویزا باید نگران بود.البته این هم درست میشه با سعی وتلاش.

نقل قول نوشته اصلی توسط shaj نمایش پست ها
    سلام.
    من 4شنبه پیش رفتم مدارکم دادم ولی چون دانشگاه نامم رو تو سربرگ فارسی زده بود 3 شنبه این هفته بهم وقت داده که دوباره نامم رو ببرم.بیومتریکمم گفت هفته بعد که اومدی انجام میدی. ولی مشکلی که دارم اینه که کارم به من اون ساعت مرخصی نمی ده.خیلی شرایط بدی واسم درست شده. الان چیکار می تونم بکنم؟ امکان تماس مستقیم با خود اون خانمی که روز 4 شنبه بام مصاحبه کرد هست که روز و ساعتم و عوض کنه؟ از بچه ها کسی هست که اسم خانم هایی که مصاحبه می کنند رو بدونه؟ لطفا به من راهکار بدین.
    تا جای ممکن سعی کنید جور کنید و سر همون زمانی که بهتون وقت مجدد دادن برید چون وقتهای سفارت خیلی پره و ممکنه به این زودیها بهتون وقت مجدد ندن. تماس تلفنی رو نمیدونم اما اگه مدارکتونو به خانم مغروری (نسبتا مسن هستن) دادید بهشون ایمیل بزنید و شرایطو توضیح بدید و درخواست یه وقت دیگه کنید. ایشون به ایمیل ها معمولا خیلی خوب جواب میده.
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

Junior Member dri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط eternal4s نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخير
    يه سوال داشتم توي پست ها پيدا نكردم !!! اگه تو زمان اقامت موقت يعني با همين گرين كارت صاحب فرزند شد، بهش چه شرايطي تعلق مي گيره؟ كمك هزينه دولت شاملش نميشه؟ يعني بهتره تو اين زمان نباشه ؟؟
    پاسخ سوالتون در خود سایت WWW.NYIDENMARK.DK ذکر شده.
    کودکی که توسط پدر و مادر غیر دانمارکی در دانمارک متولد می شه تنها در صورتی تبعه دانمارک میشه که والدین تبعه دائم باشن.
    ولی اگه شما وقتی گرین کارت داری بچه دار بشی. طی یک پروسه اداری بچه هم مجوز اقامت می گیره .ولی تبعه دائم نمی شه.(تا اینجا را مطمئنم و متن صریح سایت هستش)
    در مورد کمک هزینه های دولت هم یک کتاب هست که هم در سایت موجوده هم بچه های فروم واسه دانلود گذاشتن. طبق برداشت من کمک به بچه در صورت تولد در دانمارک تعلق می گیره. البته این برداشت شخصیه و طبق محتوای اون کتاب استنتاج شده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)