صفحه 547 از 638 نخستنخست ... 47447497537538539540541542543544545546547548549550551552553554555556557597 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,461 تا 5,470 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط dri نمایش پست ها
    پاسخ سوالتون در خود سایت WWW.NYIDENMARK.DK ذکر شده.
    کودکی که توسط پدر و مادر غیر دانمارکی در دانمارک متولد می شه تنها در صورتی تبعه دانمارک میشه که والدین تبعه دائم باشن.
    ولی اگه شما وقتی گرین کارت داری بچه دار بشی. طی یک پروسه اداری بچه هم مجوز اقامت می گیره .ولی تبعه دائم نمی شه.(تا اینجا را مطمئنم و متن صریح سایت هستش)
    در مورد کمک هزینه های دولت هم یک کتاب هست که هم در سایت موجوده هم بچه های فروم واسه دانلود گذاشتن. طبق برداشت من کمک به بچه در صورت تولد در دانمارک تعلق می گیره. البته این برداشت شخصیه و طبق محتوای اون کتاب استنتاج شده.
    yes, unfortunately here in Denmark the blood is important. ur child will not have danish passport..
    the only two countries which land is important are Canada and USA. it means that if u have child in Canada he/she will receive passport even u are just temporary resident, but in Europe they will have Resident Card like parents.

Junior Member

یعنی‌ دره سفارت دانمارکو تو ایران باید گل بگیرن! من ۶ ماه پیش مدارکمو تحویل سفارت دادم! این خانم نمیدونم چی‌ چی‌ که انگار ارث پدرشو از آدم طلبکاره همون روز ۱۰ بار به من گفت الان نری یک ماه دیگه زنگ بزنی‌ بگی‌ چی‌ شد! اعصاب‌ خودتو مارو هم به هم نریز! جالب اینه که من اصلا هیچی‌ نگفتم! الان بعد از ۶ ماه زنگ زدم دانمارک میگه که مدارک تحصیلیت ناقصه!!! گفت باید مدارک تحصیلیتو دوباره بعدی به سفارت. حالا من بابت تحویلِ مدارک تحصیلی‌ به سفارت ۶۰۰ دلار پول دادم خیر سرشون! معلوم نیست تو سفارت چه خبره! گفتم من راهم دوره از تهران. گفتم می‌شه مستقیم ایمیل کنم واسه خودتون. گفت آره. خلاصه اینکه بچه‌هایئ که اقدام می‌کنن صبر نکنن ببینن سفارت ایران چی‌ میگه بهشون. بعد از یکی‌ دو ماه از طریق دانمارک پیگیر کارتون باشید که مثل من نشید.

تو رو خدا یکی جوابم رو بده من وقت سفارتم نزدیکه از استرس دارم میمیرم.

1- در قسمت مربوط به نوشتن تحصیلات جا برای نوشتن دو مقطع وجود داره در صورتی که ما سه مقطع فوق دیپلم - لیسانس و فوق لیسان داریم حالا باید مقطع سومی رو کجا بنویسیم.

2- در یه جایی در مورد تحصیلات طول مدت اسمی تحصیل رو می خواد حالا ما که بعد از فوق دیپلم لیسانس رو 2 ساله خوندیم اگه اینو بنویسیم مشکلی پیش نمی آد چونکه دانمارک مقطع فوق دیپلم نداره و لیسانسشون هم 3 سالس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nrog نمایش پست ها
    جدا!!!؟مرسی خیالمو راحت کردید! پس چرا یکی از دوستان گفته که بهش گفتن بره با سربرگ انگلیسی بگیره هفته ی بعد ببره!؟ به هر حال ممنون از اطلاع رسانیتون
    البته من هم نگران بودم اما بعد همینجا دیدم یکی از دوستان مدارکی را که تحویل داده بود لیست کرده بود و این نامه در لیست نبود. اونوقت کمی خیالم راحت شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط silver2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان، درباره مدرک تحصیلی یک سوال دارم، که مشخصا" در فروم به اون اشاره نشد یا حد اقل من ندیدم. همسر بنده مدرک ارشد از دانشگاه پیام نور دارند که بصورت مدرک موقت ولی قابل ترجمه هست. متاسفانه رویه صدور دانشنامه هم در دانشگاه پیام نور خیلی خیلی به کندی پیش میره یعنی 4 الی 5 سال. حالا می خوام بدونم ما میتونیم این مدرک رو ارائه بدیم یا باید حتما دانشنامه باشه. این نکته رو هم بگم که مدارک موقت پیام نور با موقت دانشگاه آزاد فرق می کنه، البته تا جایی که من اطلاع دارم. در ضمن در باره تاییدیه تحصیلی اینجا خیلی ضد و نقیض صحبت شده امروز همسرم از دوستش که چند ماه پیش اقدام کرده پرسید میگه تاییدیه رو ازش نگرفتن ولی توی فرم GR1 مشخصا گفته شده مدرک تاییدیه تحصیلی جزء مدارکه. با تشکر از زحمات زیادی که می کشید. این اطلاعاتی رو که شما دوستان در اینجا ارائه می دید نمی شه روش قیمت گذاشت امیدوارم همه قدر این زحمات شما رو بدونند. انشاالله
    سلام از من هم نامه تاییدیه را نگرفتند حتی وقتی اصرار کردم که مهمه نامه را نگاه کرده گفتن لازم نیست نگران نباش.

نقل قول نوشته اصلی توسط htaba نمایش پست ها
    یعنی‌ دره سفارت دانمارکو تو ایران باید گل بگیرن! من ۶ ماه پیش مدارکمو تحویل سفارت دادم! این خانم نمیدونم چی‌ چی‌ که انگار ارث پدرشو از آدم طلبکاره همون روز ۱۰ بار به من گفت الان نری یک ماه دیگه زنگ بزنی‌ بگی‌ چی‌ شد! اعصاب‌ خودتو مارو هم به هم نریز! جالب اینه که من اصلا هیچی‌ نگفتم! الان بعد از ۶ ماه زنگ زدم دانمارک میگه که مدارک تحصیلیت ناقصه!!! گفت باید مدارک تحصیلیتو دوباره بعدی به سفارت. حالا من بابت تحویلِ مدارک تحصیلی‌ به سفارت ۶۰۰ دلار پول دادم خیر سرشون! معلوم نیست تو سفارت چه خبره! گفتم من راهم دوره از تهران. گفتم می‌شه مستقیم ایمیل کنم واسه خودتون. گفت آره. خلاصه اینکه بچه‌هایئ که اقدام می‌کنن صبر نکنن ببینن سفارت ایران چی‌ میگه بهشون. بعد از یکی‌ دو ماه از طریق دانمارک پیگیر کارتون باشید که مثل من نشید.
    سلام
    چطور توی این 6 ماه کسی با شما تماس نگرفته !!!!! دوستانی که در فروم هستند و نقص مدارک داشتند باهاشون تماس گرفتند.
    نقص مدارکتون چی بوده میشه لطفا بگید یعنی کل مدارک تحصیلی رو دوباره باید بدید به سفارت ؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_nn62 نمایش پست ها
    نامه تاییدیه از مدارک مورد نیاز هست ولی از اون جاییکه بعضی از دانشگاه ها این نامه رو ندادند، دوستانی که قبلا اپلای کردند این مورد رو در فرم جی آر1 مطرح کردند و اون ها هم پذیرفتند. من از این موسسات که مشاوره میدن (که مسلما قابل استناد هم نیست!!)شنیدم که در صورتی که از دانشگاه دولتی تحصیل کرده باشی این نامه نیاز نیست و این نامه رو در صورت تحصیل در دانشگاه آزاد باید داشته باشی. به هر حال شما تمام تلاشتون رو بکنید که این نامه رو بگیرید، اگر نتونستید بگیرید توی کامنت فرم gr1 مطرح کنید.
    من این موضوع را GR1در فرم جی ار 1 ننوشتم چون نامه را داشتم و سفارت نگرفت امیدوارم مشکل ایجاد نکنه البته مدرکم سراسری بود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi6881 نمایش پست ها
    سلام
    چطور توی این 6 ماه کسی با شما تماس نگرفته !!!!! دوستانی که در فروم هستند و نقص مدارک داشتند باهاشون تماس گرفتند.
    نقص مدارکتون چی بوده میشه لطفا بگید یعنی کل مدارک تحصیلی رو دوباره باید بدید به سفارت ؟؟؟؟
    والا من مدارک تحصیلیمو کامل دادم. یعنی‌ در واقع از کاملا کامل تر! نمیدونم چرا تماس نگرفتن. طرف دانمارکی گفت مدارک تحصیلیتو دوباره بده به سفارت. منم گفتم اگه اسکنش کنم بفرسم واسه خودتون قبوله. گفت. آره. آره، حتما. اصلن همی‌ کارو انجام بده. منم حالا فرستادم ببینم چی‌ می‌شه دیگه.

نقل قول نوشته اصلی توسط borna58 نمایش پست ها
    تو رو خدا یکی جوابم رو بده من وقت سفارتم نزدیکه از استرس دارم میمیرم.

1- در قسمت مربوط به نوشتن تحصیلات جا برای نوشتن دو مقطع وجود داره در صورتی که ما سه مقطع فوق دیپلم - لیسانس و فوق لیسان داریم حالا باید مقطع سومی رو کجا بنویسیم.

2- در یه جایی در مورد تحصیلات طول مدت اسمی تحصیل رو می خواد حالا ما که بعد از فوق دیپلم لیسانس رو 2 ساله خوندیم اگه اینو بنویسیم مشکلی پیش نمی آد چونکه دانمارک مقطع فوق دیپلم نداره و لیسانسشون هم 3 سالس؟
    از همون صفحه یکبار دیگه کپی بگیرید و با یکی از مقاطع تکمیلش کنید و در قسمت توضیحات واسشون توضیح بدید. مشکلی نباید باشه.
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط nrog نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. علت نگرانی من فقط همزمان بودن 1 سال از سابقه کارم با تحصیلمه! البته من نمی دونم این قضیه ی همپوشانی کار و تحصیل از کجا اومده که بعضی ها مطرح کردن ؟ چون تو سایت دانمارک اصلا چنین چیزی ذکر نشده و فکر نمی کنم مشکلی باشه.
    اگه تو سابقه کارتون کلمه فول تایم باشه قبول می کنن. این همپوشانی درس و کار و ... اصلا بهش اهمیت نمی دن. منم سابقه کارم با تحصیلم 2سال تداخل داشت تازه کلمه فول تایم ننوشته بودم. بعد از 3ماه بهم گفتن یه بار دیگه سابقه کار بده و اگه فول تایم بوده ذکر کن. فرستادم. ویزامم گرفتم. کلاسهای ارشد 5شنبه و جمعه است اکثرا و همه ساعات کاریشون پر می کنن. حالا انقدر این بچه ها این مساله رو حساس نکنید چند وقت دیگه گیر بدن .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)