صفحه 548 از 638 نخستنخست ... 48448498538539540541542543544545546547548549550551552553554555556557558598 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,471 تا 5,480 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member dri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehdana نمایش پست ها
    از همون صفحه یکبار دیگه کپی بگیرید و با یکی از مقاطع تکمیلش کنید و در قسمت توضیحات واسشون توضیح بدید. مشکلی نباید باشه.
    طبق پست های قبلی دوستان در فروم. فقط مدارک مقطع لیسانس به بالا را از شما تحویل می گیرند.

رشته و دانشگاه
    پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_nn62 نمایش پست ها
    نامه تاییدیه از مدارک مورد نیاز هست ولی از اون جاییکه بعضی از دانشگاه ها این نامه رو ندادند، دوستانی که قبلا اپلای کردند این مورد رو در فرم جی آر1 مطرح کردند و اون ها هم پذیرفتند. من از این موسسات که مشاوره میدن (که مسلما قابل استناد هم نیست!!)شنیدم که در صورتی که از دانشگاه دولتی تحصیل کرده باشی این نامه نیاز نیست و این نامه رو در صورت تحصیل در دانشگاه آزاد باید داشته باشی. به هر حال شما تمام تلاشتون رو بکنید که این نامه رو بگیرید، اگر نتونستید بگیرید توی کامنت فرم gr1 مطرح کنید.
    در تایید فرمایشات دوستمون باید بگم. در همین فروم خواندم که دوستانی که نتونستن نامه را از دانشگاهشون بگیرن توی قسمت کامنت نوشتن که دانشگاه شون علیرغم اصرار آن ها این فرم را نداده.ولی مدارکشون توسط عالی ترین مقامات دانشگاه مهر و امضا شده و ترجمه شون هم به تایید ورزات خارجه و دادگستری رسیده. ویزاشون رو هم گرفته بودن.
    البته اگه دانشگاهتون این نامه را می دهد که بگیرین. اگه انگلیسیه باید تو سر برگ انگلیسی باشه. فارسی رو هم باید ترجمه و تایید کنید.

رشته و دانشگاه
    پزشکی

من هم بالاخره نوبتم شد برم سفارت.
    طبق توصیه دوستان از مترو استفاده کردم. سفارت با ایستگاه مترو صدر(خط 1 کهریزک - تجریش) 2 دقیقه پیاده فاصله داره.
    چند نکته روی در سفارت چسبونده بودن: 1- صد دلاری ها از 2006 به بعد باشه. دلار خورد از 2000 به بعد. 2-کیف دستی همراه نداشته باشید.
    موبایلتون رو هم ازتون می گیرن و موقع خروج تحویلتون می دهند.
    کل پروسه حدود نیم ساعت طول کشید. مدارک زیر را طبق قسمت چک لیست در صفحه آخر فرم GR1 از من تحویل گرفتند:
    1-پرینت case order IDپرداخت 2-مدرک تحصیلی و ریز نمرات(شامل کپی رنگی و ترجمه)3-تاییدیه دانشگاه(کپی و ترجمه)4-گواهی کار(کپی و ترجمه)5-مدرک زبان6-گواهی بانک7-کپی پاسپورت (شامل داخل جلد و صفحات نوشته دار یعنی مثلا صفحه همراه با اینکه خالی بود لازم بود)
    علاوه بر این یک قطعه عکس و کپی کل صفحات شناسنامه را هم از من گرفتند.
    بعد هم بایومتریک شامل عکس و اثر انگشت و امضای دیجیتال انجام شد.
    مبلغ هم 250$ جهت اپلای و هر برگ کپی(به غیر شناسنامه و پاسپورت) 35$ هر پک ترجمه هم 35$ گرفتند(حتما دلار خرد همراه داشته باشید) و خوشبختانه همه دلار ها از دستگاه رد شد. رسید دادند و گفتند به سلامت.
    یک نکته: در سفارت فقط چک می کنند شما مدارکتون کامل باشه و مدارک را اسکن کرده برای دانمارک ارسال می کنند. یعنی اصلا کاری به محتوای مدارک ندارند و شما خودتان مسئولید که چک کنید مثلا آیا موجودی حسابتون کافیه. یا نمره زبانتون درسته. کارتون فول تایم بوده یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط hodahooman نمایش پست ها
    من و همسرم ویزامون در یک لحظه اومد!! روزی که ویزارو گرفتیم. خانوم مغروری گفت اولین مورد هستید که تا حالا دیدم در یه لحظه ویزاشون می یاد. معمولا 2-3روز یا بیشتر فاصله دارن
    وقتی مدارکتون فرستادین 1-2 هفته بعد زنگ بزنید که مطمئن بشید مدارکتون رسیده. 1ماه بعد از تحویل مدارک خودتون مدارک همراه تحویل بدین.
    موفق باشید
    سلام بر شما

برای ما هم ویزامون همزمان اومد. فکر کنم خانم مغروری اپدیت نیستند.
    ما برای خودمون تلفن نزدیم دانمارک چک کنیم. همینجوری یک ماه بعد از اقدام نفر اصلی مدارک رو فرستادیم آنلاین. ویزاها هم بعد از 3 ماه و 14 روز از زمان اقدام نفر اصلی همزمان اومد.
    هومن جان بی صبرانه منتظر حضور شما هستیم!

موفق باشی
    کاوه

نقل قول نوشته اصلی توسط nrog نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. علت نگرانی من فقط همزمان بودن 1 سال از سابقه کارم با تحصیلمه! البته من نمی دونم این قضیه ی همپوشانی کار و تحصیل از کجا اومده که بعضی ها مطرح کردن ؟ چون تو سایت دانمارک اصلا چنین چیزی ذکر نشده و فکر نمی کنم مشکلی باشه.
    این قضیه هم پوشانی کار و تحصیل رو من برای اولین بار مطرح کردم و حق هم با شماست و تو سایت چیزی نیومده. این دیگه به شما بر میگرده که ریسک بکنید یا نکنید.
    ببینید هدف من از مطرح کردن این بوده که دوستان امتیاز خوشبینانه به خودشون ندن
    ممکنه هم بدین و بگیره کارتون. ولی عقلا کسی که درس میخونه نمیتونه فول تایم کار کنه. یعنی از استاندارد زندگی خارجه. ممکنه شما بگین من این کار رو کردم و شب ها هم 4 ساعت میخوابیدم!
    ولی این مورد قبول دانمارک نیست.
    اینجا یه کشور جهان اوله و مثل ایران تبصره و حالا ببینیم چی میشه و ... نداره!
    امیدوارم همه با دید باز تصمیم بگیرید.

موفق باشید
    کاوه

نقل قول نوشته اصلی توسط borna58 نمایش پست ها
    سلام. دوستانی که مثل من فوق دیپلم گرفتن بعد لیسانس و بعد فوق لیسانس چند سوال دارم:
    1- در قسمت مربوط به نوشتن تحصیلات جا برای نوشتن دو مقطع وجود داره در صورتی که ما سه مقطع فوق دیپلم - لیسانس و فوق لیسان داریم حالا باید مقطع سومی رو کجا بنویسیم.
    2- در یه جایی در مورد تحصیلات طول مدت اسمی تحصیل رو می خواد حالا ما که بعد از فوق دیپلم لیسانس رو 2 ساله خوندیم اگه اینو بنویسیم مشکلی پیش نمی آد چونکه دانمارک مقطع فوق دیپلم نداره و لیسانسشون هم 3 سالس؟
    درود

1- شما معمولا فقط دو مقطع آخر رو مینویسین.
    ضمنا توی فرم هم میتونین برای خودتون مقطع جدید کپی و درج کنید.
    چیزی که در امتیاز دهی مهمه اینه که شما فوق رو چند ساله گرفتین و برای گرفتن 60 امتیاز مهم اینه که 1 ساله نگرفته باشید وگر نه 50 تا میگیرید.

2- البته چون کیس شما خاصه، به نظر من طول دوره نامی لیسانس رو 4 سال و فوق رو دو سال بنویسید و مقطع فوق دیپلم تون رو هم حتما ذکر کنید.

در کل شما تمرکزتون رو بذارید روی فوقتون که بتونید 60 امتیاز رو بیارید. بقیش مهم نیست.

موفق باشید
    کاوه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi25434 نمایش پست ها
    سلام دوستان

ايا با ويزاي GR1 ميشه براي اولين بار وارد كشور ديگر شينگن جز دانمارك شد ؟
    من این ریسک رو نکردم و صاف اومدم دانمارک. به احتمال 99 درصد بهتون گیر میدن. ولی ممکنه آخرش قبول کنن و از گیت رد شین.
    چون ننوشته شنگن نوشته دانمارک. ولی در کل ویزاتون شنگنه و بعدش همه جا میتونید برید.
    البته شاید بتونین هامبورگ بیاین و ورود بزنین. چون نزدیک دانمارکه و دانمارک هم پرواز مستقیم به ایران نداره. ولی من جای شما بودم شسته رفته میومدم دانمارک و ریسک نمیکردم.

موفق باشید
    کاوه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط htaba نمایش پست ها
    یعنی‌ دره سفارت دانمارکو تو ایران باید گل بگیرن! من ۶ ماه پیش مدارکمو تحویل سفارت دادم! این خانم نمیدونم چی‌ چی‌ که انگار ارث پدرشو از آدم طلبکاره همون روز ۱۰ بار به من گفت الان نری یک ماه دیگه زنگ بزنی‌ بگی‌ چی‌ شد! اعصاب‌ خودتو مارو هم به هم نریز! جالب اینه که من اصلا هیچی‌ نگفتم! الان بعد از ۶ ماه زنگ زدم دانمارک میگه که مدارک تحصیلیت ناقصه!!! گفت باید مدارک تحصیلیتو دوباره بعدی به سفارت. حالا من بابت تحویلِ مدارک تحصیلی‌ به سفارت ۶۰۰ دلار پول دادم خیر سرشون! معلوم نیست تو سفارت چه خبره! گفتم من راهم دوره از تهران. گفتم می‌شه مستقیم ایمیل کنم واسه خودتون. گفت آره. خلاصه اینکه بچه‌هایئ که اقدام می‌کنن صبر نکنن ببینن سفارت ایران چی‌ میگه بهشون. بعد از یکی‌ دو ماه از طریق دانمارک پیگیر کارتون باشید که مثل من نشید.
    دقیقا منم تجربه شمارو داشتم اگه از دانمارک پیگیری نمیکردم هنوز مدرکمو نفرستاده بودن!تازه کلی منو دعوا کرد که اصلا چرا زنگ زدی دانمارک!اونا سرشون شلوغه!!همین باعث شد ویزام 6 ماه دیرتر بیاد!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط htaba نمایش پست ها
    والا من مدارک تحصیلیمو کامل دادم. یعنی‌ در واقع از کاملا کامل تر! نمیدونم چرا تماس نگرفتن. طرف دانمارکی گفت مدارک تحصیلیتو دوباره بده به سفارت. منم گفتم اگه اسکنش کنم بفرسم واسه خودتون قبوله. گفت. آره. آره، حتما. اصلن همی‌ کارو انجام بده. منم حالا فرستادم ببینم چی‌ می‌شه دیگه.
    حتما یک هفته بعد تماس بگیرید چون اول بمنم گفتن قبول میکنیم اما بعدش گفتن نه برو به سفارت بده چون سفارت پشت مدرکو مهر میزنه!البته فکر کنم بستگی به اینم داره که مشکل یا نقص چی باشه

دوستان من مدرس زبان انگلیسی هستم، فوق لیسانس هم هستم. در مدرسه و دانشگاه و موسسات هم بصورت حق التدریسی کار کرده ام (بدون بیمه). امروز با یکی از این موسسات مشاور تماس گرفتم که گفتند دانمارک برای من اکی هست که به عنوان معلم وارد شم. اما لیست مشاغل مورد نیاز رو هرچه نگاه میکنم معلم ابتدایی و دبیرستان میخوان ولی ننوشتن چه نوع معلمی!!!! هجارو بگین سرچ کردم، گوگل رو زیر و رو کردم اما به جوابی نرسیدم. همین مورد در مورد استرالیا بوئ که معلم جزو مشاغل بود و من در مراجع دیگه دیدم که معلم زبان هم مورد قبول بود اما اینجا اصلا پیدا نمیکنم، کسی میتونه راهنماییم کنه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)