صفحه 55 از 638 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering/ KNTU

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط nava_so نمایش پست ها
    به همه اولش همین ایمیل رو برای پاسخ می دهند و بعدش حدود 1 تا 2 ماه دیگه بهشون ایمیل دیگه ای می دهند و وقت مصاحبه دراون مشخص شده . چون ظاهرا حجم پرونده ها خیلی زیاد شده
    نخیر به همه اولش این جواب رو نمیدن. خواهشا اگه از چیزی مطمین نیستید الکی نگید ممکنه بچه های دیگه رو به مشکل بندازید. تازگیها اینطوری شده که ایجوری جواب میدن منم نمیدونم چرا؟. قبلا وقتی ایمیل میزدی بهد چندروز (بسته به شانس و شرایطت) بهت ایمیل میردن و تو همون ایمیل مدارک مورد نیاز و زمان مصاحبتو میگفتن . مث خود من و خیلیهای دیگه که من میشناسم. فکر میکنم الان به این خاطر اینطوری شده که واقعا هر کیو میبینی داره اپلای میکنه و چون تعداد درخواست کننده زیاد شده اونا هم مجبورن برنامه ریزی کنن (البته خیلی از این موضوع مطمین نیستم ولی میدونم بخاطر درخواست بیش از حد داره اینطوری میشه)

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mado نمایش پست ها
    با سلام
    من در مورد نحوه گرفتن وقت یه ایمیل به سفارت دانمارک زدم جوابی که بهم داد یه فرمت نحوه ارسال ایمیل به سفارت بود که توش مدرک زبان رو هم باید درج می کردیم و این با حرف شما که اول وقت بگیرین و توی این فاصله می تونی امتحان زبان رو بدین تناقض داره؟؟؟؟
    خوب تناقضش چیه؟
    شما وقتی درخواست کنی بعد 3 4 ماه بهت وقت میدن. تو این 3 4 ماه هم وقت داری زبان امتحان بدی و نمرتو بگیری. حتی اگه لازم باشه که زمان امتحان و تاریخ انقضای مدرکتو بزنی میتونی فقط سالشو درج کنی یا اگه خیلی از خودت و سطح زبانت مطمینی و میدونی که حتما با اون انتحان نمرتو میگیری میتونی ماهی رو که امتحان داری رو هم وارد کنی. شما از الان میتونی برای یه تاریخ امتحان رو رزرو کنی. تا چند روز قبل از آزمون هم میتونی امتحانتو کنسل کنی (دقیقا یادم نیست چند روز). بچه ها یه توصیه جدید و اونم اینکه سعی کنید دانشگاه آزاد ایلتس امتحان ندید چون خوب نمره نمیدم . قبلا که سنجش بود خوب بود چون خیلی دستشون برای نمره دادن نمیلرزید اما تازگیها شنیدم که سازمان سنجش دیگه امتحان نمیگیره و جاشو داده به یه موسسه دیگه که اسمش یادم نیشت. فقط دانشگاه آزاد امتحان ندید من تجربه کردم اگه بگم نمراتم چقدر فرق داشت باورتون نمیشه. بازم میا خودتونه
    بخدا این مشکلات اصلا چیزی نیست که بخواید راجع بهش مشورت بگیرید. سعی کنید از الان برای هر مشکلی یه راهی پیدا کنید اینطوری ووقتی رسیدی دانمارک هم میتونی برای مشکلاتت یه راهی پیدا کنی و دیگه نیازی نداری همش سوال کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gorgomish نمایش پست ها
    نخیر به همه اولش این جواب رو نمیدن. خواهشا اگه از چیزی مطمین نیستید الکی نگید ممکنه بچه های دیگه رو به مشکل بندازید. تازگیها اینطوری شده که ایجوری جواب میدن منم نمیدونم چرا؟. قبلا وقتی ایمیل میزدی بهد چندروز (بسته به شانس و شرایطت) بهت ایمیل میردن و تو همون ایمیل مدارک مورد نیاز و زمان مصاحبتو میگفتن . مث خود من و خیلیهای دیگه که من میشناسم. فکر میکنم الان به این خاطر اینطوری شده که واقعا هر کیو میبینی داره اپلای میکنه و چون تعداد درخواست کننده زیاد شده اونا هم مجبورن برنامه ریزی کنن (البته خیلی از این موضوع مطمین نیستم ولی میدونم بخاطر درخواست بیش از حد داره اینطوری میشه)
    برای من که اینطوری بود جواب ایمیلشون و توی تاپیک دیدم که واسه چند تا دیگه از دوستان هم اخیرا همین جواب رو دادن . شما هم دوست عزیز اگر قصد دارید بگید که دیگران باید اطلاعات صحیح بدهند لطفا این درخواستتون رو ملایم تر و با لحن بهتری مطرح بفرمایید. ناسلامتی توی این تاپیک همه کارشناسی ارشد به بالا هستیم و واجبه که محترمانه تر با هم برخورد کنیم.

Junior Member

[QUOTE]
    شما وقتی درخواست کنی بعد 3 4 ماه بهت وقت میدن. تو این 3 4 ماه هم وقت داری زبان امتحان بدی و نمرتو بگیری. حتی اگه لازم باشه که زمان امتحان و تاریخ انقضای مدرکتو بزنی میتونی فقط سالشو درج کنی یا اگه خیلی از خودت و سطح زبانت مطمینی و میدونی که حتما با اون انتحان نمرتو میگیری میتونی ماهی رو که امتحان داری رو هم وارد کنی. شما از الان میتونی برای یه تاریخ امتحان رو رزرو کنی. تا چند روز قبل از آزمون هم میتونی امتحانتو کنسل کنی (دقیقا یادم نیست چند روز). بچه ها یه توصیه جدید و اونم اینکه سعی کنید دانشگاه آزاد ایلتس امتحان ندید چون خوب نمره نمیدم . قبلا که سنجش بود خوب بود چون خیلی دستشون برای نمره دادن نمیلرزید اما تازگیها شنیدم که سازمان سنجش دیگه امتحان نمیگیره و جاشو داده به یه موسسه دیگه که اسمش یادم نیشت. فقط دانشگاه آزاد امتحان ندید من تجربه کردم اگه بگم نمراتم چقدر فرق داشت باورتون نمیشه. بازم میا خودتونه
    بخدا این مشکلات اصلا چیزی نیست که بخواید راجع بهش مشورت بگیرید. سعی کنید از الان برای هر مشکلی یه راهی پیدا کنید اینطوری ووقتی رسیدی دانمارک هم میتونی برای مشکلاتت یه راهی پیدا کنی و دیگه نیازی نداری همش سوال کن[/QU
    سلام اينجور كه ميگين پس من خيلي زماني ضرر كردم. اول ميخواستم همينجور كه ميگين وقت بگيرم كه گفتن بايد مدرك آيلتست دستت باشه. بعد كه اونو گرفتم رفتم واسه وقت فهميدم بايد بيش از سه سال اعتبار پاس داشته باشم.رفتم اعتبار پاس بگيرم گفتن كارت نضامت اعتبار نداره. حالا هم منتظر اونم كه برم پاسم رو تمديد كنم تا وقت سفارت بگيرم....اينارو نگفتم كه مساله رو شخصيش كنم ميدونم روال درستش همينه.يعني بايد تاريخ مداركت چه آيلتس چه پاسپورت دقيق باشه واسه وقت گرفتن. اگه تو يه كيسي بفهمن تاريخ مداركشو همينجوره زده هم واسه خودش بد ميشه هم بقيه......

Junior Member

سلام دوست عزیزدر رابطه با زبان که یکی از دوستان لطف کردند و توضیح دادند .در مورد پاسپورت هم نگران نباشید ، توی ایمیل اولیه که به سفارت می زنید می تونید اعتبار فعلی پاسپورت رو بزنید و وقت بگیرید، طی این زمان می تونید پاسپورتتونو عوض کنید.من خودم این کارو کردم. البته به خانم خادم پور ایمیل زدم و ایشون هم گفتند ملاک ما پاسپورتی است که زمان مراجعه به سفارت همراه شماست.متن ایمیل و جواب ایشون هم به شرح ذیل است، ملاحظه بفرمایید. Qusetion 1.My passport expiry time is April 2014 and my appointment will be in July2012.According to the prolongation of green card process, is my passport validation acceptableor you suggest me to apply for changing my passport to new one?)For your information I can change my passport , before my appointment)Answer:The decision will be made according to the passport presented at the time of interview and the passport with which a case order id has been created. The passport cannot be changed after the date of interview. Question2.If I apply for new passport ,as regards to my appointment request email which I have sent to you and have written my present passport number, is it possible to face with any problem? Anser: No problem.[QUOTE=arash54;832275]
    سلام اينجور كه ميگين پس من خيلي زماني ضرر كردم. اول ميخواستم همينجور كه ميگين وقت بگيرم كه گفتن بايد مدرك آيلتست دستت باشه. بعد كه اونو گرفتم رفتم واسه وقت فهميدم بايد بيش از سه سال اعتبار پاس داشته باشم.رفتم اعتبار پاس بگيرم گفتن كارت نضامت اعتبار نداره. حالا هم منتظر اونم كه برم پاسم رو تمديد كنم تا وقت سفارت بگيرم....اينارو نگفتم كه مساله رو شخصيش كنم ميدونم روال درستش همينه.يعني بايد تاريخ مداركت چه آيلتس چه پاسپورت دقيق باشه واسه وقت گرفتن. اگه تو يه كيسي بفهمن تاريخ مداركشو همينجوره زده هم واسه خودش بد ميشه هم بقيه......

من قبل از عید همین مشکل رو داشتم. قبول نکردن. گفتن هروقت پاس جدید گرفتی اعلام کن وقت مصاحبه بدیم.
    شاید از شما قبول کنن .میل بزنین ضرر که نداره.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nava_so نمایش پست ها
    برای من که اینطوری بود جواب ایمیلشون و توی تاپیک دیدم که واسه چند تا دیگه از دوستان هم اخیرا همین جواب رو دادن . شما هم دوست عزیز اگر قصد دارید بگید که دیگران باید اطلاعات صحیح بدهند لطفا این درخواستتون رو ملایم تر و با لحن بهتری مطرح بفرمایید. ناسلامتی توی این تاپیک همه کارشناسی ارشد به بالا هستیم و واجبه که محترمانه تر با هم برخورد کنیم.
    بهتون که گفتم اخیرا چون اپلای کننده زیاد شده اینطوری شده وگرنه پارسال اینطور نبود. بهتره که بچه ها فروم رو از اول مطالعه کنن تا بتونن بهتر به اطلاعاتی که میخوان برسن. شما هم بهتره که بگید برای من اینطوری بوده و چیزایی رو که ازش مطمینید بگید چون کسی که سوالی رو میکنه جدا از اینکه ممکنه اصلا 1 دقیقه هم نرفته باشه سرچ کنه ولی جوابش براش مهمه چون داره برنامه ریزی میکنه

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط marymary نمایش پست ها
    من قبل از عید همین مشکل رو داشتم. قبول نکردن. گفتن هروقت پاس جدید گرفتی اعلام کن وقت مصاحبه بدیم.
    شاید از شما قبول کنن .میل بزنین ضرر که نداره.
    نمیخواد برای هر چیز کوچکی زنگ بزنید به سفارت. این موضوغ پاسپورت بیش از 10 20 پست راجع یهش بحث شده
    نیاز نیست که ساعت روز و ماه صدور پاسپورتتونو بگید. من فقط سالشو گفتم و ازم قبول کردن. این موضوعات کوچیک رو الکی بزرگش نکنید و برای هر چیزی الکی به سفارت زنگ نزنید. باور کنید این ایمیل زدن و زنگ زدنهای الکی (البته در بیشتر موارد) ممکنه باعث شه بعدا اگه کسی یه سوال اساسی داشت رو هم جواب ندن. اطلاعات و تجربیات بچه های همین فروم برای اپلای کردن کافیه. فقط هر کسی تازه عضو میشه لطف کنه بره یه بار فروم رو از اول مطالعه کنه. بخدا بیشتر از 2 ساعت طول نمیکشه. جدا از بدست آوردن اطلاعات مرد نیاز ، حداقل بخودتون یه سری اطلاعات بدید که دارید کجا میرید و ازش چی میخواید

نمیخواد برای هر چیز کوچکی زنگ بزنید به سفارت. این موضوغ پاسپورت بیش از 10 20 پست راجع یهش بحث شده
    نیاز نیست که ساعت روز و ماه صدور پاسپورتتونو بگید. من فقط سالشو گفتم و ازم قبول کردن. این موضوعات کوچیک رو الکی بزرگش نکنید و برای هر چیزی الکی به سفارت زنگ نزنید. باور کنید این ایمیل زدن و زنگ زدنهای الکی (البته در بیشتر موارد) ممکنه باعث شه بعدا اگه کسی یه سوال اساسی داشت رو هم جواب ندن. اطلاعات و تجربیات بچه های همین فروم برای اپلای کردن کافیه. فقط هر کسی تازه عضو میشه لطف کنه بره یه بار فروم رو از اول مطالعه کنه. بخدا بیشتر از 2 ساعت طول نمیکشه. جدا از بدست آوردن اطلاعات مرد نیاز ، حداقل بخودتون یه سری اطلاعات بدید که دارید کجا میرید و ازش چی میخواید
    من واسه این مساله به سفارت زنگ نردم، تو جواب میلشون باید تاریخ پاسمو میدادم جون کمتر از ۲ سال ازش مونده بود قبول نکردن.
    در ضمن مطمن باشید که افرادیکه اینجا هستند همه فوق لیسانس به بالا هستند پس حتما خوب میدونن دارن چیکار میکنن و در باره هرچیزی تحقیقشونو میکنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

خوب تناقضش چیه؟
    بخدا این مشکلات اصلا چیزی نیست که بخواید راجع بهش مشورت بگیرید. سعی کنید از الان برای هر مشکلی یه راهی پیدا کنید اینطوری ووقتی رسیدی دانمارک هم میتونی برای مشکلاتت یه راهی پیدا کنی و دیگه نیازی نداری همش سوال کنید
    اسم موسسه جدید-جایگزین سنجش- عصر دین و دانش آدرس سایتشم:
    ieltsadd.ir

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)