صفحه 552 از 638 نخستنخست ... 52452502542543544545546547548549550551552553554555556557558559560561562602 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,511 تا 5,520 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

[QUOTE=hodahooman;1398051]اگه تو سابقه کارتون کلمه فول تایم باشه قبول می کنن. این همپوشانی درس و کار و ... اصلا بهش اهمیت نمی دن. منم سابقه کارم با تحصیلم 2سال تداخل داشت تازه کلمه فول تایم ننوشته بودم. بعد از 3ماه بهم گفتن یه بار دیگه سابقه کار بده و اگه فول تایم بوده ذکر کن. فرستادم. ویزامم گرفتم. کلاسهای ارشد 5شنبه و جمعه است اکثرا و همه ساعات کاریشون پر می کنن. حالا انقدر این بچه ها این مساله رو حساس نکنید چند وقت دیگه گیر بدن .[/QUOTEشم
    شما سابقه بیمه هم ارایه کردیپ؟

دوستان هنوز امتحان آیلتس ندادم اما خوب بزودی میدم مشکلی نیست. اما دوشنبه میخوام زنگ بزنم سفارت وقت بگیرم، گویا از نمره زبان هم میپرسن. همینجور الکی بگم ۷ که اشکال نداره؟ بعدش اینکه اگه زنگ بزنیم واسه وقت همون موقع تاریخ مورد نظر رو بهمون میگن یا بعدا خودشون تماس میگیرن میگن یا دوباره خودمون باید تماس بگیریم؟ چجوریاست؟ اصلا فارسی صحبت میکنن یا انگلیسی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alibagheri نمایش پست ها
    من آیلتسم اکسپایر شده بود ولی ایراد نگرفتن
    ميشه بگيد چقدر از اعتبارش گذشته بود؟ ويزاتون اومده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_italy نمایش پست ها
    دوستان هنوز امتحان آیلتس ندادم اما خوب بزودی میدم مشکلی نیست. اما دوشنبه میخوام زنگ بزنم سفارت وقت بگیرم، گویا از نمره زبان هم میپرسن. همینجور الکی بگم ۷ که اشکال نداره؟ بعدش اینکه اگه زنگ بزنیم واسه وقت همون موقع تاریخ مورد نظر رو بهمون میگن یا بعدا خودشون تماس میگیرن میگن یا دوباره خودمون باید تماس بگیریم؟ چجوریاست؟ اصلا فارسی صحبت میکنن یا انگلیسی؟
    دوست عزیز شما باید ایمیل بزنید نه زنگ. سفارت کاری به نمره آیلس شما نداره فقط مدت اعتبارش مهمه که می نویسی.ضمنا وقتی شما ایمیل زدید خودشون به شما جواب می دن با ایمیل و وقتشو می گن. متن ایمیل رو هم من تو پستهای قبلیم گذاشتم. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sam1355 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما باید ایمیل بزنید نه زنگ. سفارت کاری به نمره آیلس شما نداره فقط مدت اعتبارش مهمه که می نویسی.ضمنا وقتی شما ایمیل زدید خودشون به شما جواب می دن با ایمیل و وقتشو می گن. متن ایمیل رو هم من تو پستهای قبلیم گذاشتم. موفق باشید
    آخه تو خود سایت سفارت زده واسه وقت گرفتن فقط زنگ بزنید:
    Appointment for interview : The applicant should contact the Embassy by phone ONLY during the hours stated below !!! The Embassy does NOT contact the applicants !!!

Appointment for interview : The applicant should contact the Embassy by phone ONLY during the hours stated below !!! The Embassy does NOT contact the applicants !!!
    زمان ما هم همین بود من که زنگ زدم گفتن ایمیل بزن!!!!!!!!!!!!

سلام دوست عزیز

فکر کنم برداشت شما از جمله اشتباه بوده، گفته که فقط باید در ساعات ذکر شده زنگ بزنید؛ نه اینکه فقط زنگ بزنید. زمان ما هم همینو نوشته بود و من زنگ زدم و گفت ایمیل بفرست.

موفق باشید.

Junior Member

یه سوال خیلی کلی داشتم از دوستانی که ویزاشون و گرفتن. می خواستم ببینم بعد از اینکه ویزا رو گرفتید، ترجمه مدارک رو به شما برگردوندند یا خیر؟

سلام

بله، بر میگردونند.

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط fparagand نمایش پست ها
    یه سوال خیلی کلی داشتم از دوستانی که ویزاشون و گرفتن. می خواستم ببینم بعد از اینکه ویزا رو گرفتید، ترجمه مدارک رو به شما برگردوندند یا خیر؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس م شیمی

اين سفارت خيلي جالبه! نه به اون موقع كه دوماه بود منتظر جواب و وقت بودم نه به الان كه دوبار بهم وقت دادن با فاصله 18 روز . جاليه ميل جديدي كه واسم فرستادن تاريخش قبل از تاريخيه كه يا ايميل قبل بهم داده بودن. فك كنم يكي از وقتامو بتونم مزايده بزارم. جدن الان بايد چيكار كنم؟!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)