صفحه 553 از 558 نخستنخست ... 53453503543544545546547548549550551552553554555556557558 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,521 تا 5,530 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2003 نمایش پست ها
    دوستان يك سوال كه من دارم و شايد سوال خيليها هم باشه و اصلا بي ربط به اين همه زحمتي كه براي رفتن به دانمارك كشيده ميشه نيست اينه:

*آيا واقعا اگر قدرت انتخاب بين كانادا و استراليا و دانمارك را داشته باشيم كدام را انتخاب ميكنيم و آيا كسي در هر دو بوده و بتونه يه ديد كلي به بچه ها بده كه لا اقل بعدا پشيمون نشيم كه چرا اين يا اون را انتخاب كرديم؟ يا اينكه چون اون دوتا نشده حالا اومديم سراغ دانمارك؟*
    سلام
    خیلی از دوستان مشابه خود من، با اینکه متقاضی مهاجرت به کانادا هستند و چندین سال هم از اقدام آنها می گذره، برای دانمارک اقدام کردند. در حال حاضر زمان انجام پروسه مهاجرت به کشورهای کانادا و استرالیا قابل تخمین نیست.
    تا چند سال پیش کل زمان پروسه کانادا حدود 2 سال تا 2.5 سال بود ولی الان یکی از دوستای خودم بیش از 3 سال از زمان مصاحبه (که خودش یک سال پس از دریافت فایل نامبر هست) می گذره و هنوز خبری از مدیکال نیست!!!!!!
    اگر زمان و حوصله کافی دارید می توانید برای کانادا اقدام کنید چون کانادا به شما اقامت دائم میده ولی دانمارک مشروط به چند عامل و گذشت زمان و نیز اشتغال در سال آخر سکونت شماست...
    در پایان عرض می کنم در حال حاضر تنها کشوری که در صورت واجد شرایط بودن می توانید در کمتر از 1 سال یا حدود یک سال (با توجه به افزایش ترافیک فعلی متقاضیان) به آن مهاجرت کنید همین دانمارکه....
    موفق و پیروز باشید
    متقاضی مهاجرت به کانادا (کبک): ارسال مدارک: Jun 2011 ، امتیاز رشته: 6، دریافت فایل نامبر: Dec 2011،تاریخ دعوت به مصاحبه: ؟؟؟
    متقاضی گرین کارت دانمارک: تحویل مدارک متقاضی اصلی: 3 اکتبر 2012، مدارک همراه: 1 نوامبر 2012، صدور رسید مدارک: 16 ژانویه 2013، نتیجه : 11 ژوئن 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical Eng, univ of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط plutonia نمایش پست ها
    سلام.
    فکر نکنم منظور ایشون زمان یا پروسه ی گرفتن اقامت باشه. سوال ایشون که سوال من هم هست اینه که شرایط زندگی دانمارک در مقایسه با کانادا یا آمریکا چطوریه؟
    دانمارک جامعه ی خیلی بسته تری نسبت به مثلا کانادا داره. از لحاظ زندگی اجتماعی یا مسئله ی نژاد چطور مقایسه می شن؟ من که درباره ی مشکلات خارجی ها توی دانمارک حتی برای آسیایی ها یا آمریکایی ها زیاد خوندم. کسی هست بتونه جواب این سوال رو بده؟
    بله منظور من كلا مقايسه اين دو از هر جهت هست و فكر ميكنم اين مهمترين بحثيه كه بايد اول كرد و ما الام داريم بهش فك ميكنيم. من از دوست هلنديم سوال كردم ميگه دانماركيها چون زياد مهاجر پذير نبودن با شما دقيقا به اسم خارجي و مثلا مث ما با افغانها برخورد ميكنند لطفا در اين باره صحبت كنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط cleanercrazy نمایش پست ها
    دوستانی که الان دانمارک هستند لطفا پاسخ بدند بعد از گرفتن ویزا برای رفتن بلیط یک طرفه میشه گرفت یا باید دوطرفه باشه؟ چون من که الان دارم بلیط میگیرم این اژانسها میگن اگه اقامت نداشته باشی باید دو طرفه بگیری . لطفا راهنمایی کنید.
    البته من دانمارک نیستم الان. ولی جواب سوالتون

این آژانسها توجیه نیستن! دلیل ترسشون رو هم میگم.
    این کار رو بکنین: خودتون با نت و کردیت کارت از پگاسوس یک طرفه بگیرید. من گرفتم : نفری 128 یورو! یعنی 580000 تومان.
    همین پرواز رو آژانس شباویز پرواز میده 945 تومن!
    آژانس همکار میده: 1450!
    قیمت ایران ایر یک طرفه هم هست: 1100
    ضمنا
    اگر شما ویزای یک جایی رو نداشته باشین بهتون بلیط یک طرفه نمی دن. چون خود ایرلاین باید در صورت دیپورت شما رو برگردونه و این براش یعنی ضرر.
    صحبت از اقامت و ... هم توسط آژانس حرف بی پایه اییه.
    شما (اگر نمی خواید با نت بگیرید) با پاس و ویزا برید آژانس شباویز پرواز تو ملاصدرا و خیلی راحت بلیط رو بگیرین. احتمالا تلفنی به شما گفتن و طرف توجیه نبوده.

موفق باشید
    کاوه

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط cleanercrazy نمایش پست ها
    دوستانی که الان دانمارک هستند لطفا پاسخ بدند بعد از گرفتن ویزا برای رفتن بلیط یک طرفه میشه گرفت یا باید دوطرفه باشه؟ چون من که الان دارم بلیط میگیرم این اژانسها میگن اگه اقامت نداشته باشی باید دو طرفه بگیری . لطفا راهنمایی کنید.
    من هم موقعی که پارسال اومدم، همین رو بهم گفتن. ولی بعدا یکی از بچه ها پرسیده بود و ظاهرا بهش گفته بودن که ویزای نوع D احتیاجی به بلیط رفت و برگشت نداره. واسه همین خودش و همچنین بعدا همسرش بلیط یک طرفه گرفتن و الان هم دانمارکن. واسه همین دقیقا قانونش رو نمیدونم. ولی تجربه یکی از بچه ها این بود که مشکلی براش پیش نیومد.

چند نکته در مورد پروازها
    اون موقع ایران ایر یه نوع بلیطی داشت که یک ساله بود. قیمتش اون موقع حدود 900 بود و اینطوری بود که بلیط برگشت رو میتونستی تا یک سال تاریخش رو تغییر بدی. البته باید از قبل میگفتی. بدیش این بود که اگر نمیخواستین برگردین، مثل من که برنگشتم، برای کنسل کردن فقط 300 تومان پس میدادن.
    کلا هم برای اومدن به اینجا پروازهای پگاسوس، ترکیش، امارات و قطر و ایرفلوت هست. قبلا klM و ایران ایر بود که من شنیدم ایران ایر دوباره راه افتاده. البته دوستانی که طرف یولند می شینن، پرواز ترکیش به آلبورگ و بیلوند هم هست و قبلا KLM هم داشت که ظاهرا کنسل کرده از ایران. البته ممکنه ترکیش ایر به آلبورگ گرونتر از پگاسوس به کپنهاگ و بعد پرواز یا قطار به آلبورگ باشه که باید چک کرد. اما ممکنه کسی حاضر باشه یک مقدار بیشتر پول بده، ولی دیگه مثلا 4 ساعت تو قطار نشینه. اینها گزینه هایی هست که باید با توجه به مسائل مختلف چک بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری مهندسی مکانیک دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    من هم موقعی که پارسال اومدم، همین رو بهم گفتن. ولی بعدا یکی از بچه ها پرسیده بود و ظاهرا بهش گفته بودن که ویزای نوع D احتیاجی به بلیط رفت و برگشت نداره. واسه همین خودش و همچنین بعدا همسرش بلیط یک طرفه گرفتن و الان هم دانمارکن. واسه همین دقیقا قانونش رو نمیدونم. ولی تجربه یکی از بچه ها این بود که مشکلی براش پیش نیومد.

چند نکته در مورد پروازها
    اون موقع ایران ایر یه نوع بلیطی داشت که یک ساله بود. قیمتش اون موقع حدود 900 بود و اینطوری بود که بلیط برگشت رو میتونستی تا یک سال تاریخش رو تغییر بدی. البته باید از قبل میگفتی. بدیش این بود که اگر نمیخواستین برگردین، مثل من که برنگشتم، برای کنسل کردن فقط 300 تومان پس میدادن.
    کلا هم برای اومدن به اینجا پروازهای پگاسوس، ترکیش، امارات و قطر و ایرفلوت هست. قبلا klM و ایران ایر بود که من شنیدم ایران ایر دوباره راه افتاده. البته دوستانی که طرف یولند می شینن، پرواز ترکیش به آلبورگ و بیلوند هم هست و قبلا KLM هم داشت که ظاهرا کنسل کرده از ایران. البته ممکنه ترکیش ایر به آلبورگ گرونتر از پگاسوس به کپنهاگ و بعد پرواز یا قطار به آلبورگ باشه که باید چک کرد. اما ممکنه کسی حاضر باشه یک مقدار بیشتر پول بده، ولی دیگه مثلا 4 ساعت تو قطار نشینه. اینها گزینه هایی هست که باید با توجه به مسائل مختلف چک بشه.
    سلام بهزاد عزیز با تشکر از پاسخ شما . من هم یک بلیط یک طرفه به البورگ مستقیم با ترکیش گرفتم. برای اطلاع دیگر دوستان : چون قیمتش حدود 200 هزار بیشتر از پگاسوس (حدود 850 تومن) +ترن یا پرواز تا البورگ (حدود 350 تومن) بود که با توجه به 4.5 ساعت سفر قطار ویا معطلی در فرودگاه کپنهاگ و اینکه چمدان همراه هست به نظر من مناسب تر بود . البته برای بلیط ترکیش پیداکردن کمترین قیمت ( حدود 420 دلار ) یکم سخت است . چون به های سیزن داریم نزدیک میشیم . البته چون من کارت اعتباری ندارم قیمت ها برای بنده اینطور بود . دوستان دیگری که با کارت اعتباری خودشون بلیط میگیرن ظاهرا قیمت مناسب تر هست.

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

[QUOTE=cleanercrazy;1153169]سلام بهزاد عزیز با تشکر از پاسخ شما . من هم یک بلیط یک طرفه به البورگ مستقیم با ترکیش گرفتم. برای اطلاع دیگر دوستان : چون قیمتش حدود 200 هزار بیشتر از پگاسوس (حدود 850 تومن) +ترن یا پرواز تا البورگ (حدود 350 تومن) بود که با توجه به 4.5 ساعت سفر قطار ویا معطلی در فرودگاه کپنهاگ و اینکه چمدان همراه هست به نظر من مناسب تر بود . البته برای بلیط ترکیش پیداکردن کمترین قیمت ( حدود 420 دلار ) یکم سخت است . چون به های سیزن داریم نزدیک میشیم . البته چون من کارت اعتباری ندارم قیمت ها برای بنده اینطور بود . دوستان دیگری که با کارت اعتباری خودشون بلیط میگیرن ظاهرا قیمت مناسب تر هست.[/QU
    برای دوستانی که دارن میرن کپنهاگ برید تو سایت پگاسوس بهترین و ارزانترین قیمت پروازی رو از 2 ماه قبل میتونید 1 طرفه با 127 دلار!!! برای هر نفر راحت با مستر کارت بخرید اگه مستر ندارید برید صرافی یا از همین تبلیغاتی که بالای صفحه هست یا از دوستان خارج نشین استفاده کنید الکی پول به این اژانسا ندید ممنون از راهنماییه کاوه عزیز منم برای دوستم امروز گرفتم

Junior Member

با سلام . برای گواهی موجودی حساب نرخ ارز چطور حساب میشه ؟ نرخ مرجع - مبادله ای یا آزاد؟
    ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط sigma نمایش پست ها
    با سلام . برای گواهی موجودی حساب نرخ ارز چطور حساب میشه ؟ نرخ مرجع - مبادله ای یا آزاد؟
    ممنون.
    نرخ مرجع
    برای 2نفر 30-32 میلیون کافیه

نقل قول نوشته اصلی توسط hodahooman نمایش پست ها
    نرخ مرجع
    برای 2نفر 30-32 میلیون کافیه
    دقیق ترش برای 2 نفر و با قیمت دولتی کرون که بین 215 تا 220 تو این یک سال در نوسان بوده
    وبا توجه به اینکه شما 128808 کرون نیاز دارید(DKK 5,367 per person for spouses or cohabiting partners که میشه 5367 × 12 ماه برای هر نفر×2 نفر)

پس شما تو حسابتون حدود 28 میلیون تومن نیاز دارید(حالا 300 هزار تومن بالا یا پائین با توجه به مختصر تغییر نرخ دولتی تو روزی که گواهی میگیرین)
    honesty and rationality are keys to peace

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    دقیق ترش برای 2 نفر و با قیمت دولتی کرون که بین 215 تا 220 تو این یک سال در نوسان بوده
    وبا توجه به اینکه شما 128808 کرون نیاز دارید(DKK 5,367 per person for spouses or cohabiting partners که میشه 5367 × 12 ماه برای هر نفر×2 نفر)

پس شما تو حسابتون حدود 28 میلیون تومن نیاز دارید(حالا 300 هزار تومن بالا یا پائین با توجه به مختصر تغییر نرخ دولتی تو روزی که گواهی میگیرین)

البته تا اونجایی که یادمه برای نفر اصلی شش هزارو خورده ای بود که جمعا می شد 140هزارتا برای یک زن و شوهر
    اگه کسی دقیقترشم می دونه بگه
    البته فکر می کنم یذره بالاتر بزاریم بهتره ریسکش کمتره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)