صفحه 553 از 638 نخستنخست ... 53453503543544545546547548549550551552553554555556557558559560561562563603 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,521 تا 5,530 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

من نامه تاییدیه گواهی تحصیلی رو واسه دکتری نامه رو انگلیسی گرفتم و ولی واسه فوق لیسانس نامه که به دارالترجمه داردم مهر دادگستری نخورده و فقط ترجمه ناجیت شده هفته دیگه وقت سفارن دارم و فرصتی واسه گرقتن مهر نیست . اگر نامه رو ندم و فقط ذکر کنم در کامنت که نامه رو ندادن اگر قبلا یکی از اون دانشگاه (فردوسی ) نامه برده باشه باز شاید مشکل پیش بیاد ... نمی دونم این اکی باشه ؟ نظر دوستان چیه . ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط donya2014 نمایش پست ها
    من نامه تاییدیه گواهی تحصیلی رو واسه دکتری نامه رو انگلیسی گرفتم و ولی واسه فوق لیسانس نامه که به دارالترجمه داردم مهر دادگستری نخورده و فقط ترجمه ناجیت شده هفته دیگه وقت سفارن دارم و فرصتی واسه گرقتن مهر نیست . اگر نامه رو ندم و فقط ذکر کنم در کامنت که نامه رو ندادن اگر قبلا یکی از اون دانشگاه (فردوسی ) نامه برده باشه باز شاید مشکل پیش بیاد ... نمی دونم این اکی باشه ؟ نظر دوستان چیه . ممنون
    باتوجه به مطالب نوشته شده توسط دوستان به نظر میرسد اگر نامه رو ندین بهتره و در قسمت کامنت جمله زیر را بنویسید (البته این جمله رو یکی از دوستان فروم که ویزاش رو گرفته در قسمت کامنت نوشته بوده است)
    XXX and XXX universities don’t supply such a declaration letter confirming the authenticity of the educational documents. Neverthless, my documents are original and have been confirmed and stamped by Ministry of Science, Research and Technology, Ministry of foreign affairs and judgiciary organization. Highly appreciated consider this in document review

سلام به همگي
    من مدركم كارشناسي ارشد مواد هست اما بيشتر از 13 سال سابقه كار در زمينه مكانيك دارم و سابقه كار با عنوان Mechanical engineer دارم. آيا اين سابقه كار ميتونه معتبر باشه و به عنوان Positive منظور بشه برام؟؟
    ممنون

دوستان یه سوال دارم من خودم یه کم گیجم در موردش
    یکی از دوستان تو همین ایران بهش ویزای 3 ساله دادن. پس قضیه اون ویزای 3 ماهه یا 6 ماهه چی شده؟ و اینکه حالا که این دوستم ویزای 3 ساله داره تاریخ اجباریه ورود 3 ماهه یا 6 ماهه به دانمارک نداره و میتونه مثلا یه سال دیگه براه دانمارک؟
    honesty and rationality are keys to peace

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    یکی از دوستان تو همین ایران بهش ویزای 3 ساله دادن. پس قضیه اون ویزای 3 ماهه یا 6 ماهه چی شده؟ و اینکه حالا که این دوستم ویزای 3 ساله داره تاریخ اجباریه ورود 3 ماهه یا 6 ماهه به دانمارک نداره و میتونه مثلا یه سال دیگه براه دانمارک؟
    واقعا. اگه اینطوری باشه برای افراد بی پول مثل من خیلی خوبه.
    دوستتون کی رفته بود سفارت ؟ ویزاش کی اومد؟ از دوستان کسی اینجا هست که همین تو ایران ویزای سه ساله بهش داده باشن؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    برای همه همینطوره. یک ویزای 180 روزه از روز رجوع(روز دریافت ویزا) به سفارت می گیرید که توی پاسپورت زده میشه و به شما 180 روز مهلت میدن خودتان را به یک کمون معرفی کنید و درخواست ثبت آدرس و cpr و باقی قضایا را بدهید. اضافه بر این شما ویزای نوع D دریافت میکنید( همان روزی که به سفارت می روید) که این فقط یک پرینت است به اضافه مقرراتی که شما باید یدانید به صورت پرینت به شما می دهند. این در واقع یک رزیدنت پرمیت سه ساله است که با صدور کارت اقامت در دانمارک (با ارایه این برگ و باقی مدارک لازم) تازه ارزش پیدا میکند. قبل از آن فقط یک پرینت معمولی است.
    آن ویزای درون پاسپورت (6ماهه) و آن پرینت 3 ساله را همه دریافت می کنند. البته همه آنهایی که به مرحله آخر برسند. در مورد دوست شما هم همینطور بوده!! ولی آن پرینت به تنهایی ارزش ندارد باید مراحلی که در آن مشخص شده را طی کنید تا کارت 3 ساله را بگیرید.
    در این پرینت قوانین ادامه راه را هم برای شما به انگلیسی نوشته.
    تا کجا باید دوید.....

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط sam1355 نمایش پست ها
    سلام به همگي
    من مدركم كارشناسي ارشد مواد هست اما بيشتر از 13 سال سابقه كار در زمينه مكانيك دارم و سابقه كار با عنوان Mechanical engineer دارم. آيا اين سابقه كار ميتونه معتبر باشه و به عنوان Positive منظور بشه برام؟؟
    ممنون
    خیر.
    اولا- اگر اینطور بشه که همه میتونن با هر مدرک کارشناسی ارشدی یک سابقه کار توی Positiveدرست کنند و امتیازشون را به 100 برسونند.
    مثلا یکی بیاد با فوق لیسانس تاریخ معصر ایران گواهی سابقه کار بده که 5 سال به عنوان مهندس مکانیک کار کرده!! امتیازش به 100 برسه!
    ثانیا سابقه کار فقط در 5 سال گذشته ارزش داره بیشتر از این برای بعد از ویزا که می خواهید رزومه بدهید و کار پیدا کنید خوبه
    تا کجا باید دوید.....

Junior Member

سلام دوستان
    بنا بدلایلی من مجبور هستم وقت سفارت رو کنسل کنم اگر بخوام 6 ماه یا 1 سال دیگه دوباره اقدام کنم ایا به مشکل میخورم؟
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    خیر.
    اولا- اگر اینطور بشه که همه میتونن با هر مدرک کارشناسی ارشدی یک سابقه کار توی Positiveدرست کنند و امتیازشون را به 100 برسونند.
    مثلا یکی بیاد با فوق لیسانس تاریخ معصر ایران گواهی سابقه کار بده که 5 سال به عنوان مهندس مکانیک کار کرده!! امتیازش به 100 برسه!
    ثانیا سابقه کار فقط در 5 سال گذشته ارزش داره بیشتر از این برای بعد از ویزا که می خواهید رزومه بدهید و کار پیدا کنید خوبه
    فکر نمیکنم شما بتونید به صورت قطعی بگید خیر!!! مسلما اونا بررسی میکنند و تصمیم رو بر اساس دروسی که در رشته ی مواد گذروندند و شرح وظایفی که ارائه میکنند میگیرن. مواد و مکانیک زمینه های مشترک زیادی با هم دارند. این مثالی که زدید فکر نمیکنم برای اینجا کاربرد داشته باشه. ولی خوب ریسکش هم زیاده.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط shahnavaz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنا بدلایلی من مجبور هستم وقت سفارت رو کنسل کنم اگر بخوام 6 ماه یا 1 سال دیگه دوباره اقدام کنم ایا به مشکل میخورم؟
    ممنون
    به مشکلی به خاطر کنسل کردن بر نمیخورید فقط مسئله اینه که احتمالش هست هر شش ماه یکبار قوانینشون رو عوض کنند

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)