صفحه 554 از 638 نخستنخست ... 54454504544545546547548549550551552553554555556557558559560561562563564604 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,531 تا 5,540 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط shahnavaz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنا بدلایلی من مجبور هستم وقت سفارت رو کنسل کنم اگر بخوام 6 ماه یا 1 سال دیگه دوباره اقدام کنم ایا به مشکل میخورم؟
    ممنون
    نه مشکلی نخواهید داشت
    honesty and rationality are keys to peace

نقل قول نوشته اصلی توسط siyak2013 نمایش پست ها
    واقعا. اگه اینطوری باشه برای افراد بی پول مثل من خیلی خوبه.
    دوستتون کی رفته بود سفارت ؟ ویزاش کی اومد؟ از دوستان کسی اینجا هست که همین تو ایران ویزای سه ساله بهش داده باشن؟؟؟
    سلام. دوست عزیزم .مثل اینکه این رفیق ما کلا اشتباه گفته بود به من و دیگه پاسش رو چک نکرده بود منم فکر کردم 3 سالی که میگه داره با توجه به مهر پاسش میگه. ولی دقیقا همون جوریه که دوست عزیزم kitdhj (بابا ایدیت خیلی سخته باید از روش تقلب کرد تا نوشتش ) گفت و فرقی با دیگران نداره.
    honesty and rationality are keys to peace

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_nn62 نمایش پست ها
    فکر نمیکنم شما بتونید به صورت قطعی بگید خیر!!! مسلما اونا بررسی میکنند و تصمیم رو بر اساس دروسی که در رشته ی مواد گذروندند و شرح وظایفی که ارائه میکنند میگیرن. مواد و مکانیک زمینه های مشترک زیادی با هم دارند. این مثالی که زدید فکر نمیکنم برای اینجا کاربرد داشته باشه. ولی خوب ریسکش هم زیاده.
    با سلام
    آخه موضوع اینه که هیج جای سایتش نگفته که اگه تو لیست مثبت نباشی نمی تونی 15 امتیاز سابقه کارو بگیری. بنظر می رسه 2 مبحث کاملا جدا از همه.

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

فکر نمیکنم شما بتونید به صورت قطعی بگید خیر!!! مسلما اونا بررسی میکنند و تصمیم رو بر اساس دروسی که در رشته ی مواد گذروندند و شرح وظایفی که ارائه میکنند میگیرن. مواد و مکانیک زمینه های مشترک زیادی با هم دارند. این مثالی که زدید فکر نمیکنم برای اینجا کاربرد داشته باشه. ولی خوب ریسکش هم زیاده.
    به صورت قطعی میشه گفت چون اگر شما سری به سایتش و لیست مربوطه بزنید نوشته:
    Mechanical engineer
    Requirement: Professional Bachelor's degree
    نیاز به حدس و گمان نیست. صراحتا گفتهProfessional این یعنی حداقل لیسانس مکانیک می خواهد!!!

اگر دوستمون لیسانسش مکانیک بود ولی فوق لیسانسش مواد، میشد با کمی ریسک ایشان اقدام کند. با این شرایط اصلا به صلاح نیست. البته موضوع دیگری هم هست و اینکه تا دو ماه دیگر لیست عوض می شود و امیدوارم مواد جزء رشته ها بیاید و ایشان با اطمینان اقدام کند.
    تا کجا باید دوید.....

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط sam1355 نمایش پست ها
    با سلام
    آخه موضوع اینه که هیج جای سایتش نگفته که اگه تو لیست مثبت نباشی نمی تونی 15 امتیاز سابقه کارو بگیری. بنظر می رسه 2 مبحث کاملا جدا از همه.
    دقیقا گفته:
    Your work experience can be given points according to how many years, within the last five years, you have worked as a researcher or in a field where Denmark is currently experiencing a shortage of qualified professionals. You can see these fields and specific job titles on the Positive List. You can also be given points for other work experience. Points are given as follows:

• 1-2 years within the past five years as a researcher/in field listed on the Positive List: 10 points
    • 3-5 years within the past five years as a researcher/in field listed on the Positive List: 15 points
    • 3-5 years within the past five years, other work: 5 points
    تا کجا باید دوید.....

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    Mechanical engineer
    نیاز به حدس و گمان نیست. صراحتا گفتهProfessional این یعنی حداقل لیسانس مکانیک می خواهد!!!

اگر دوستمون لیسانسش مکانیک بود ولی فوق لیسانسش مواد، میشد با کمی ریسک ایشان اقدام کند. با این شرایط اصلا به صلاح نیست. البته موضوع دیگری هم هست و اینکه تا دو ماه دیگر لیست عوض می شود و امیدوارم مواد جزء رشته ها بیاید و ایشان با اطمینان اقدام کند.
    دوست گرامی! توی یکی از پست های قبلی ام هم کامل توضیح دادم. من تلفنی و به طور مفصل با خودشون (با دانمارک) صحبت کردم. ببینید عین جمله ای که به من گفتن این بود: که امتیاز کار پوزیتیو و امتیاز تحصیل پوزیتیو دو داستان کاملا جداست. اما باید حتما بین رشته و کارتون ارتباطی وجود داشته باشه. /// منظور از اون لیسانس مکانیک که شما میگید اینه که برای گرفتن 10 امتیاز رشته باید حداقل یک لیسانس در اون رشته داشته باشید و بس! خب این قضیه ی اول/// اما در مورد کار خودتون باید ببینید چقدر حیطه ی کاریتون به تحصیلتون ارتباط داره چون مثلا بعضی رشته ها مثل پزشکی نیاز به این دارند که دقیقا کارتون عین مدرک دانشگاهی تون باشه. یعنی حتی یه پزشک نمی تونه سابقه کار دندانپزشک ارائه بده اما شاید کسی بتونه با فوق لیسانس ریاضی کاربردی سابقه کار شبکه ارائه بده و 10-15 امتیاز کار را هم بگیره اما از 10 امتیاز رشته 0 میگیره!!! حالا به نظر خود من هم مکانیک و مواد ربط مستقیمی به هم ندارند و به این دوستمون توصیه میکنم سابقه ی کارشونو مهندسی شیمی بگیرن! آهان...

سلام سوالی دارم کسی میدونه اگه بعد 3 سال نفر اول هنوز سابقه کار لازم نداشته باشه ولی نفردوم ( همسر) شغل وسابقه کار در دانمارک داشته باشه ایا اقامت تمدید میشه؟ ممنونم

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    Mechanical engineer

چیزی که شما می فرمایید مربوط هست به 10 امتیاز اضافه مربوط به رشته، نه سابقه کار. به طور مثال دوستانی بودند که رشته ی تحصیلیشون civil eng. بوده (که متفاوت هست با building eng. که توی لیست پوزیتیو هست )ولی سابقه کار رو به عنوان building eng ارائه دادند و امتیاز امتیاز سابقه کار پوزیتیو رو گرفتند.

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    سلام سوالی دارم کسی میدونه اگه بعد 3 سال نفر اول هنوز سابقه کار لازم نداشته باشه ولی نفردوم ( همسر) شغل وسابقه کار در دانمارک داشته باشه ایا اقامت تمدید میشه؟ ممنونم
    سوال شما خیلی جالب و تعجب برانگیز است. برای تمدیدد گرین کارت باید فرد اصلی در سال سوم حداقل 10 ساعت در هفته کار(قانونی) کرده باشد. با توجه به اینکه شما چند بار سوال خود را مطرح کردید ولی توضیح نددید که واقعا مشکلی دارد یا این یک سوالی است که به ذهنتان رسیده من 2 حالت به نظرم میرسید که جواب می دهم. اگر باز سوالتان خاص تر بود برایم پیام خصوصب بنویسید.

1- نفر اصلی نتواند کار پیدا کند! = در این حالت باید بگویم بعد از 2 سال زندگی در دانمارک حتما کار پیدا می کند. یا لااقل بگویم یک کار سطح پایین!!(مثل توزیع روزنامه یا فروشندگی درفروشگاه در شیفت شب) البته باید بگویم این کارها دو مدل دارد1- سیاه 2-قانونی و منظور من مدل قانونی است
    به این ترتیب شما می توانید مشکل سابقه کار را اینطوری حل کنید. این را هم اضافه کنم که پیش شرط این موضوع اراده و توانمندی شخصی. من یک پسر 24 ساله اهل رومانی اینجا دیدم که به اندازه ما هم انگلیسی بلد نبود دیپلم داشت ولی در عرض 3 هفته کار پیدا کرده بود. البته فقط کار!!!!

2- نفر اصلی اصلا دانمارک نیست(به هر دلیلی جدایی،قهر،موقعیت بهتر در کشور دیگر...) در این صورت طبق قانون نفر دوم هم اجازه ندارد بماند. صراحتا در پرینتی که به شما می دهند اعلام کرده نفرات همراه باید در یک آدرس با نفر اصلی زندگی کنند. در واقع اگر نفر اصلی بیش از 6 ماه دانمارک را ترک کند. ویزای وی و همراهش باطل می شود
    تا کجا باید دوید.....

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

چیزی که شما می فرمایید مربوط هست به 10 امتیاز اضافه مربوط به رشته، نه سابقه کار. به طور مثال دوستانی بودند که رشته ی تحصیلیشون civil eng. بوده (که متفاوت هست با building eng. که توی لیست پوزیتیو هست )ولی سابقه کار رو به عنوان building eng ارائه دادند و امتیاز امتیاز سابقه کار پوزیتیو رو گرفتند.
    این دو تا رشته که شما می فرمایید هر دو در یک گروه قرار دارند ولی! ولی!
    موضوع دوستمان این است که آیا با فوق لیسانس رشته مواد می تواند 15 امتیاز سابقه کار در رشته مکانیک را بگیرد. من می گویم نمی شود چونکه در سایت می گوید نمی شود.مستنداتش را هم که گذاشتم.
    در این مورد دیگر هیچ عرضی ندارم.
    پیروز باشید
    تا کجا باید دوید.....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)