صفحه 555 از 558 نخستنخست ... 55455505545546547548549550551552553554555556557558 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,541 تا 5,550 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط sashahtc نمایش پست ها
    سلام دوستان

چند تا سوال داشتم

1- من فوقم را دانشگاه شریف گذروندم ولی دانشگاه به هیچ وجه حاضر نیست نامه تایید مدرک را بده آیا کسی تجربه ای در این خصوص داره ( بخش بین الملل و سایر بخش ها هم سر زدم )
    2- با توجه به اینکه من تنها می خوام واسه خودم اقدام کنم تو این مرحله باید واسه همسرم هم موجودی حساب داشته باشم ؟
    3- از دوستان کسی می دونه سابقه کار را از ادارات دولتی چگونه می شه گرفت ؟ ایا بعنوان سابقه کار کپی قرارداد و یا بیمه هم قبول هست یا خیر ؟

ضمنا من 2 هفته دیگه وقت سفارت دارم
    سلام هم دانشگاهی
    1- لزوم نداره. تو بخش 7 کامنت بذار. متن رو من نوشتم تو فروم
    2-بذاری بهتره. احساس میکنم فرایند همسر رو تسریع میکنه.
    3-نامه انگلیسی. نشد فارسی بگیر بده ترجمه. کپی قرار داد و بیمه نمی خواد. حرفی هم از بیمه دیگه هیچ جا نزنید! متن نامه تو 1 صفحه با رعایت تمام موارد لازم.

موفق باشید
    کاوه

نقل قول نوشته اصلی توسط sashahtc نمایش پست ها
    سلام دوستان

چند تا سوال داشتم

1- من فوقم را دانشگاه شریف گذروندم ولی دانشگاه به هیچ وجه حاضر نیست نامه تایید مدرک را بده آیا کسی تجربه ای در این خصوص داره ( بخش بین الملل و سایر بخش ها هم سر زدم )
    2- با توجه به اینکه من تنها می خوام واسه خودم اقدام کنم تو این مرحله باید واسه همسرم هم موجودی حساب داشته باشم ؟
    3- از دوستان کسی می دونه سابقه کار را از ادارات دولتی چگونه می شه گرفت ؟ ایا بعنوان سابقه کار کپی قرارداد و یا بیمه هم قبول هست یا خیر ؟

ضمنا من 2 هفته دیگه وقت سفارت دارم
    1- برای ریز نمرات یه نامه پوششی هم میدن که بعد از ترجمه نیازی بهش نیست. اونو به عنوان تاییدیه بدین.
    2- بله
    3-نامه سابقه کار بگیرید. حتما تمام وقت توش ذکر بشه.

Junior Member

من و همسرم هم پلی تکنیک خوندیم و همسرم هرچی تلاش کرد تاییدیه نداد دانشگاه تو فرم gr1 تو قسمت کامنتها بنویسین که دانشگاه تاییدیه نمیده. همسر من هم تنها اقدام کرد ولی ما پول به اندازه دو نفر گذاشتیم. دو روز بعد هم کل پول رو برداشتیم. ویزای همسرم هم اومد. موفق باشین.

چرا این صرافی ها پول برای دانمارک حواله نمیکنن؟ از دوستان کسی که پول اخیرا ریخته برای کیس اردر میشه خواهش کنم تو خصوصی من رو راهنمائی کنه خط به خط که چه طور پول رو واریز کنم؟
    honesty and rationality are keys to peace

ApplyAbroad Senior Veteran

حالا که ارز مرجع رو برداشتن کسانی که مثلا یک ماه مدارکشون را تحویل دادند به بعد باید چیکار کنند؟ چون با این وضع، پولی که بانک باید برای تمکن مالی نزد بانک باشه، 2 برابر میشه
    کسی که در دانمارک نشسته و پرونده شما رو بررسی می کنه، به گواهی بانکی نگاه می کنه که شما چند کرون، یورو، یا دلار در حسابتون دارین. کاری به مسائل داخلی، انتخابات، تحریم و تحولات خاور میانه نداره. هر چی توی نامه نوشته شده باشه رو ملاک عمل قرار میده. مثلا بانک ملی یا ملت یا ... گواهی داده که شما یک نفر هستین و معادل 80000 کرون دانمارک در حسابتون پول دارین. اون آفیسر هم اوکی می کنه. اگر نوشته باشه 40000 کرون، اوکی نمی کنه. یعنی از نظر اون شما قبلا پول یک سال رو داشتین، الان ندارین. اگر بخواین توضیح راجع به این قضیه ارز مرجع و ... هم بدین هم شرایط بدتر میشه، چون عملا اونها باید کرون 600 تومانی رو ملاک قرار بدن که فعلا 430 تومانی رو مد نظر قرار میدن.

اما نکته ای دیگر در خصوص سایر پستهای اخیر که عمدتا حذف شده اند.
    با توجه به تعداد زیاد صفحات و گزارشهای پست خلاف، نکته مهمی یادآوری می شود
    قوانین انجمن هم در صفحه مربوطه و هم به صورت زیرنویس در زیر صفحات به صورت مرتب نمایش داده می شود. از طرح سوالات تکراری، بی ربط با موضوع فروم، تشکر، تبریک، تحسین، مطالب خصوصی و ... خودداری کنید. پستهایی از این دست بدون اطلاع قبلی پاک می شود. همچنین پاسخهایی که به چنین پستهایی داده شود، پاک می شود. لذا خواهشمند است از پاسخ دادن به پستهای این چنینی خودداری شود و به جای آن لطفا گزارش پست خلاف برای مدیریت ارسال کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    کسی که در دانمارک نشسته و پرونده شما رو بررسی می کنه، به گواهی بانکی نگاه می کنه که شما چند کرون، یورو، یا دلار در حسابتون دارین. کاری به مسائل داخلی، انتخابات، تحریم و تحولات خاور میانه نداره. هر چی توی نامه نوشته شده باشه رو ملاک عمل قرار میده. مثلا بانک ملی یا ملت یا ... گواهی داده که شما یک نفر هستین و معادل 80000 کرون دانمارک در حسابتون پول دارین. اون آفیسر هم اوکی می کنه. اگر نوشته باشه 40000 کرون، اوکی نمی کنه. یعنی از نظر اون شما قبلا پول یک سال رو داشتین، الان ندارین. اگر بخواین توضیح راجع به این قضیه ارز مرجع و ... هم بدین هم شرایط بدتر میشه، چون عملا اونها باید کرون 600 تومانی رو ملاک قرار بدن که فعلا 430 تومانی رو مد نظر قرار میدن.

اما نکته ای دیگر در خصوص سایر پستهای اخیر که عمدتا حذف شده اند.
    با توجه به تعداد زیاد صفحات و گزارشهای پست خلاف، نکته مهمی یادآوری می شود
    قوانین انجمن هم در صفحه مربوطه و هم به صورت زیرنویس در زیر صفحات به صورت مرتب نمایش داده می شود. از طرح سوالات تکراری، بی ربط با موضوع فروم، تشکر، تبریک، تحسین، مطالب خصوصی و ... خودداری کنید. پستهایی از این دست بدون اطلاع قبلی پاک می شود. همچنین پاسخهایی که به چنین پستهایی داده شود، پاک می شود. لذا خواهشمند است از پاسخ دادن به پستهای این چنینی خودداری شود و به جای آن لطفا گزارش پست خلاف برای مدیریت ارسال کنید.
    آقای بهزاد خیلی ممنون از پاسختون
    در مدارکی من 2 ماه پیش ارائه کردم بانک سامان برام نوشته بود، 38 میلیون تومان در حساب هست و در زیر نامه نرخ برابری دلار به ریال را 12260 ریال اعلام کرده بود ولی معادل ارزی پول را به دلار یا کرون اعلام نکرده بود. بازهم به نظرتون شرایط برای ما مشکلی به وجود نمیاد؟
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehdana نمایش پست ها
    آقای بهزاد خیلی ممنون از پاسختون
    در مدارکی من 2 ماه پیش ارائه کردم بانک سامان برام نوشته بود، 38 میلیون تومان در حساب هست و در زیر نامه نرخ برابری دلار به ریال را 12260 ریال اعلام کرده بود ولی معادل ارزی پول را به دلار یا کرون اعلام نکرده بود. بازهم به نظرتون شرایط برای ما مشکلی به وجود نمیاد؟
    it's OK

no need to worry about

Kaveh

نقل قول نوشته اصلی توسط samari نمایش پست ها
    با سلام
    تو فروم در صفحاتی در مورد ویزای همسر و فرم اف ای 8 صحبت شده اما هنوز برام این سوال مطرحه که بهترین زمان واسه اقدام کردن همراه چه موقعست؟ آیا باید ویزای مین اپلیکنت بیاد و بعد پروسه ی همراه رو پیش برد؟
    ممنون
    بهترین زمان بین 1 هفته تا 4 هفته بعد از اقدام نفر اصلی.
    با توجه به اینکه الان ویزاها رو خیلی زود میدن (حدود 1 ماه) من اگر جای شما بودم 1 هفته بعد از اقدام برای نفر اصلی برای همراه هم اقدام میکردم که ویزاها همزمان بیاد.

موفق باشید
    کاوه

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    بهترین زمان بین 1 هفته تا 4 هفته بعد از اقدام نفر اصلی.
    با توجه به اینکه الان ویزاها رو خیلی زود میدن (حدود 1 ماه) من اگر جای شما بودم 1 هفته بعد از اقدام برای نفر اصلی برای همراه هم اقدام میکردم که ویزاها همزمان بیاد.

موفق باشید
    کاوه
    سلام . کجا ویزاها رو زود میدن؟ شما و چند نفر دیگه که زمان رسیدگی پرونده اتون پاییز زمستان پارسال بود شانس اوردین 3 یا 4 ماهه گرفتین . الان روند کند شده باز به خاطره تعطیلات و سفرهای توریستی . الان مدتیه تو همین فروم خبری از دریافت ویزا نیست خودم 4.5 ماهه و چند نفر دیگه تو این فروم بالای 6 ماهه منتظرن. این که 1 ماهه ویزا میدن شاید برای خیلیا گمراه کننده باشه! الان دوستانی که اقدام میکنن حتی تا 1 سال رو هم انتظار داشته باشن از روز مصاحبه که ویزاشون بیاد. به هر حال همیشه از مطالب شما استفاده کرده و میکنم و ممنون با اینکه الان دیگه شما مهاجرت کردین باز هم به این فروم سر میزنید

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    سلام . کجا ویزاها رو زود میدن؟ شما و چند نفر دیگه که زمان رسیدگی پرونده اتون پاییز زمستان پارسال بود شانس اوردین 3 یا 4 ماهه گرفتین . الان روند کند شده باز به خاطره تعطیلات و سفرهای توریستی . الان مدتیه تو همین فروم خبری از دریافت ویزا نیست خودم 4.5 ماهه و چند نفر دیگه تو این فروم بالای 6 ماهه منتظرن. این که 1 ماهه ویزا میدن شاید برای خیلیا گمراه کننده باشه! الان دوستانی که اقدام میکنن حتی تا 1 سال رو هم انتظار داشته باشن از روز مصاحبه که ویزاشون بیاد. به هر حال همیشه از مطالب شما استفاده کرده و میکنم و ممنون با اینکه الان دیگه شما مهاجرت کردین باز هم به این فروم سر میزنید
    من نفهمیدم اون 2نفری که گفتن 21 روزه و 28 روزه ویزا گرفتن چی شد؟؟ آیا واقعا ویزاهارو گرفتین؟؟ ما هم 6ماهه منتظریم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)