صفحه 555 از 638 نخستنخست ... 55455505545546547548549550551552553554555556557558559560561562563564565605 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,541 تا 5,550 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_nn62 نمایش پست ها
    چیزی که شما می فرمایید مربوط هست به 10 امتیاز اضافه مربوط به رشته، نه سابقه کار. به طور مثال دوستانی بودند که رشته ی تحصیلیشون civil eng. بوده (که متفاوت هست با building eng. که توی لیست پوزیتیو هست )ولی سابقه کار رو به عنوان building eng ارائه دادند و امتیاز امتیاز سابقه کار پوزیتیو رو گرفتند.
    من فکر می کنم امتیاز پازیتیو رشته که 10 هستش یه مبحث جدا از امتیاز سابقه کار پوزیتیو هست.یعنی اگه رشته تو لیست بود 10 امتیاز واگه سابقه کار بود 10-15 .آخه اگه ربط داشت به نظرتون ذکر نمی کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sam1355 نمایش پست ها
    من فکر می کنم امتیاز پازیتیو رشته که 10 هستش یه مبحث جدا از امتیاز سابقه کار پوزیتیو هست.یعنی اگه رشته تو لیست بود 10 امتیاز واگه سابقه کار بود 10-15 .آخه اگه ربط داشت به نظرتون ذکر نمی کرد؟
    با استناد به نامه هائی که دوستان از دانمارک دریافت کردن حرف شما کاملا صحیحه
    honesty and rationality are keys to peace

سلام. من از محل کار قبلیم که کارشناس برق بودم گواهی سابقه کار گرفتم که اونجا هم قید شده کارشناس برق و من بردم دارالترجمه و اونو ترجمه کردم و عنوان شغلی رو Electrical expert ترجمه کردن به نظر شما من چیکار کنم آخه این عنوان در پوزتیو لیست وجود نداره بلکه Electrical Engineer در پزتیو لیست وجود داره. من باید چیکار کنم؟

Junior Member

سلام دوستان من برای فرم Fa8 فقط صفحات عقدنامه به همراه ترجمش به اضافه اون مدارک دیگه رو upload کردم اما جایی برای شناسنامه اصلا نداشت و توی مدارکش هم اصلا جایی نگفته بود می خوادش از خودمم 2 هفته پیش فقط فتوکپی شناسنامه رو گرفتن بدون ترجمش. حالا آیا شناسنامه و ترجمش رو هم باید آپلود میکردم؟؟؟ امروز تو سفارت فقط فتوکپی از شناسنامه خواسته بودن، پول، فیش پرداخت، یک قطعه عکس و 3 صفحه اول فرم Fa8. دیگه هیچ چیز دیگه ای نگرفتن منجمله خود سند ازدواج و فتوکپیش و ترجمش یا حتی ترجمه شناسنامه. قضیه چیه بالاخره؟؟ باید واستیم تا نقص مدرک بخوریم یا مشکلی نداره؟؟؟

مدارکی رو که به صورت آنلاین فرستادم:

1-فیش پرداخت
    2-اسکن تمام صفحات پاسپورت
    3-اسکن تمام صفحات عقدنامه به همراه ترجمه رسمیش
    4-اسکن تمکن مالی برای 2 نفر
    5-فرم امضا شده توسط همسر فرد همراه (شخص اصلی)
    6-فرم امضا شده توسط خود فرد همراه
    ویرایش توسط perovskia : October 21st, 2013 در ساعت 08:34 PM

ترجمه شناسنامه فقط برای فرزند لازمه ، که احتمالا شما هم فرزند ندارین ، با توجه به اینکه گفتین تمکن مالی برای دو نفر گرفتین ، پس نیاز نبوده !

Junior Member

سلام به دوستان
    از بچه های که در چند ماه یا یکسال اخیر مدارکشونو فرستادند آیا کسی به دلیل اینکه مدرک زبانش (آیلتس) یکی دو ماه قبل از مصاحبه expire شده ، ریجکت شده است ؟

اگر ریجکت شدید به دلیل بالا آیا process fee رو برگردوندن بهتون یا نه ؟
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sam1355 نمایش پست ها
    من هم دقیقا با فرمایش شما موافقم. دو تا بحث جدا هستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    با استناد به نامه هائی که دوستان از دانمارک دریافت کردن حرف شما کاملا صحیحه
    من هم این رو از خودشون ( دانمارک) پرسیدم که حرف شما را تایید میکرد یعنی این دو از هم جداست

Junior Member

با سلام
    سوالی که برام پیش اومده اینه که به عنوان مثال کسی تو یه اطاق از یه آپارتمان که یه خانواده 3 نفری هم اونجا هستند داره زندگی می کنه و اسمش اونجا ثبت شده حالا اگر همسر فرد هم اضافه بشه میشه اسمش رو همونجا ثبت کرد .؟ با توجه به این نکته که قبلا فرد جدیدی که می خواست اضافه بشه با ممانعت کمون مواجه شد و گفتند این خونه ذیگه جا نداره !! و نمیشه آدرس ثبت کرد .
    ممنون میشم اگه دوستان تجربه ای دارن مطرح کنن. البته امیدوارم جای سوال همین جا باشه.

Junior Member

سلام دوستان
    منم هفته پیش مدارکم رو تحویل سفارت دادم
    علاوه بر مدارکی که به طور معمول میگیرند از من رزومه و یه سری گواهی مربوط به دوره هایی رو که خارج از کشور گذرونده بودم رو هم گرفتند.
    530 دلار هم در کل پرداخت کردم
    ما هم رفتیم تو صف منتظران ویزا
    با آرزوی موفقیت برای همگی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)