صفحه 556 از 638 نخستنخست ... 56456506546547548549550551552553554555556557558559560561562563564565566606 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,551 تا 5,560 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor in Veterinary Medicine

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط donya2014 نمایش پست ها
    من نامه تاییدیه گواهی تحصیلی رو واسه دکتری نامه رو انگلیسی گرفتم و ولی واسه فوق لیسانس نامه که به دارالترجمه داردم مهر دادگستری نخورده و فقط ترجمه ناجیت شده هفته دیگه وقت سفارن دارم و فرصتی واسه گرقتن مهر نیست . اگر نامه رو ندم و فقط ذکر کنم در کامنت که نامه رو ندادن اگر قبلا یکی از اون دانشگاه (فردوسی ) نامه برده باشه باز شاید مشکل پیش بیاد ... نمی دونم این اکی باشه ؟ نظر دوستان چیه . ممنون
    با سلام
    احتراما به عرض شما برسانم تمام نامه هایی که ترجمه شده اند در صورت ارائه به سفارت باید مهر وزارت خارجه بخورند .اگر نمی توانید به آنها مهر بزنید اصلا آنها رو نکنید بگید چنین نامه ای رو نمیدن!
    تو فرم هم نوشتم که دانشگاه محل تحصیل من چنین نامه ای نمی ده. موفق باشید.

Junior Member

دوستان امروز ویزای من هم صادر شد. تاریخ تحویل مدارکم یکم ژولای بود نامه تأییدیه 16 ژولای صادر شد و 17 مرداد رسید دستم و امروز 29 مهرماه هم از سفارت زنگ زدند و گفتند ویزات حاضره. بیمه شینگن نود روزه بگیر و دوشنبه تا پنجشنبه بیا ویزات رو بگیر.
    با اجازه همگی ما هم رهسپار شدیم....
    ----
    اطلاعات جانبی برای دوستانی که ارزیابی می‌کنند:
    سن: 35 (در حقیقت یک ماه قبل از ورودم به سی و پنج سالگی رفتم سفارت، البته نمی‌دانم چند امتیاز آورده‌ام چون بقیه امتیازهایم جبران کرده‌اند احتمالأ)
    مدرک: دکترا
    زبان: سابقه کار یکساله به زبان انگلیسی به عنوان پژوهشگر ارشد در مرکز پژوهشی دولتی
    سابقه کار: یک سال سابقه کار بعد از دکترا به عنوان پژوهشگر در همان مرکز.
    ویرایش توسط datiki : October 21st, 2013 در ساعت 11:17 PM دلیل: جا انداختن برخی اطلاعات

نقل قول نوشته اصلی توسط datiki نمایش پست ها
    دوستان امروز ویزای من هم صادر شد. تاریخ تحویل مدارکم یکم ژولای بود نامه تأییدیه 16 ژولای صادر شد و 17 مرداد رسید دستم و امروز 29 مهرماه هم از سفارت زنگ زدند و گفتند ویزات حاضره. بیمه شینگن نود روزه بگیر و دوشنبه تا پنجشنبه بیا ویزات رو بگیر.
    ----
    سن: 35 (در حقیقت یک ماه قبل از ورودم به سی و پنج سالگی رفتم سفارت، البته نمی‌دانم چند امتیاز آورده‌ام چون بقیه امتیازهایم جبران کرده‌اند احتمالأ)
    زبان: سابقه کار یکساله به زبان انگلیسی به عنوان پژوهشگر ارشد در مرکز پژوهشی دولتی
    با عرض تبریک فقط لطف میکنید بفرمایید رشته شما چی بود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Famili نمایش پست ها
    با عرض تبریک فقط لطف میکنید بفرمایید رشته شما چی بود؟
    مدیریت، دانشگاه تهران

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط perovskia نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای فرم Fa8 فقط صفحات عقدنامه به همراه ترجمش به اضافه اون مدارک دیگه رو upload کردم اما جایی برای شناسنامه اصلا نداشت و توی مدارکش هم اصلا جایی نگفته بود می خوادش از خودمم 2 هفته پیش فقط فتوکپی شناسنامه رو گرفتن بدون ترجمش. حالا آیا شناسنامه و ترجمش رو هم باید آپلود میکردم؟؟؟ امروز تو سفارت فقط فتوکپی از شناسنامه خواسته بودن، پول، فیش پرداخت، یک قطعه عکس و 3 صفحه اول فرم Fa8. دیگه هیچ چیز دیگه ای نگرفتن منجمله خود سند ازدواج و فتوکپیش و ترجمش یا حتی ترجمه شناسنامه. قضیه چیه بالاخره؟؟ باید واستیم تا نقص مدرک بخوریم یا مشکلی نداره؟؟؟

مدارکی رو که به صورت آنلاین فرستادم:

1-فیش پرداخت
    2-اسکن تمام صفحات پاسپورت
    3-اسکن تمام صفحات عقدنامه به همراه ترجمه رسمیش
    4-اسکن تمکن مالی برای 2 نفر
    5-فرم امضا شده توسط همسر فرد همراه (شخص اصلی)
    6-فرم امضا شده توسط خود فرد همراه
    کامل است نگران نباشید
    تا کجا باید دوید.....

نقل قول نوشته اصلی توسط sam1355 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما باید ایمیل بزنید نه زنگ. سفارت کاری به نمره آیلس شما نداره فقط مدت اعتبارش مهمه که می نویسی.ضمنا وقتی شما ایمیل زدید خودشون به شما جواب می دن با ایمیل و وقتشو می گن. متن ایمیل رو هم من تو پستهای قبلیم گذاشتم. موفق باشید
    من ایمیل زدم و بعد از ۱-۲ روز جواب دادن به من که امتیازات خودتونو بشمارین اگه به ۱۰۰ میرسین این ایمبل رو با این اطلاعات خواسته شده (که همون اطلاعاتی بود که واسشون فرستاده بودم، یه کوچولو تغییر داشت) واسمون بفرستین. ایمیل پاسخ رو براشون فرستادم، چقدر طول میشکه معمولا که ایمیل حاوی اطلاعات روز و ساعت مصاحبه رو واسم بفرستن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sharan نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    از بچه های که در چند ماه یا یکسال اخیر مدارکشونو فرستادند آیا کسی به دلیل اینکه مدرک زبانش (آیلتس) یکی دو ماه قبل از مصاحبه expire شده ، ریجکت شده است ؟

اگر ریجکت شدید به دلیل بالا آیا process fee رو برگردوندن بهتون یا نه ؟
    ممنون
    من خودم یکماه پیش آیلتسم دو سالش تموم شد ، یکماه دیگه هم وقت مصاحبه دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط datiki نمایش پست ها
    ----
    تبریک میگم. من دو روز قبل تر از شما تحوبل دادم اما رسید مدارکم یه ماهه به دستم رسیده با این حساب ویزای منم تو راهه ...

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    به صورت قطعی میشه گفت چون اگر شما سری به سایتش و لیست مربوطه بزنید نوشته:
    Mechanical engineer
    Requirement: Professional Bachelor's degree
    نیاز به حدس و گمان نیست. صراحتا گفتهProfessional این یعنی حداقل لیسانس مکانیک می خواهد!!!

اگر دوستمون لیسانسش مکانیک بود ولی فوق لیسانسش مواد، میشد با کمی ریسک ایشان اقدام کند. با این شرایط اصلا به صلاح نیست. البته موضوع دیگری هم هست و اینکه تا دو ماه دیگر لیست عوض می شود و امیدوارم مواد جزء رشته ها بیاید و ایشان با اطمینان اقدام کند.
    یعنی ممکنه که دو ماه دیگه که لیست جدید میاد ، رشته مورد نظر شخصی حذف شده باشه ؟ در این صورت تکلیف کسی که اقدام کرده و مدارک تهیه کرده و حتی پول واریز کرده ولی وقت مصاحبه اش برای سال دیگه است چی میشه ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalak_2005a نمایش پست ها
    یعنی ممکنه که دو ماه دیگه که لیست جدید میاد ، رشته مورد نظر شخصی حذف شده باشه ؟ در این صورت تکلیف کسی که اقدام کرده و مدارک تهیه کرده و حتی پول واریز کرده ولی وقت مصاحبه اش برای سال دیگه است چی میشه ؟
    برای خود من این اتفاق افتاد. من نوامبر سال گذشته مدارک را تحویل دادم و ژانویه رشته من از لیست حذف شد. همان موقع رفتم سفارت گفتند معیار برای همه چیز روز تحویل مدارک به سفارت است.
    در مورد واریز پول هم چند روز (حدودا یک هفته قبل از نوبت سفارت) پول را واریز کنید. اصلا عقلانی نیست 2 ماه زودتر واریز کنید. روی سایت اداره مهاجرت هم معمولا روزهای پایانی سال خودشان تاکید می کنند که اگر نوبت بعد از ژانویه دارید قبل از ژانویه واریز نکنید. اصلا غیر از لیست مبلغ را هم تغییر می دهند.
    اما موضوعی که مشکل ساز است این است که یک بنده خدایی بر اساس لیست حالا برنامه ریزی کند، ولی نوبتش سال آینده باشد و بدشانسی بیاورد رشته اش از لیست حذف شود!!
    تا کجا باید دوید.....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)