صفحه 557 از 638 نخستنخست ... 57457507547548549550551552553554555556557558559560561562563564565566567607 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,561 تا 5,570 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام دوستان
    من تازه تصمیم گرفتم اپلای کنم. من بیشتر قسمت های موجود رو خوندم. وب سایت مربوطه رو هم خوندم. کلا می دونم باید چیکار کنم. اما مراتبشو نمی دونم. اینجا هم هیچ پستی کل جریان اپلای رو در بر نمی گیره. میشه یه نفر که کل پروسه رو طی کرده از لحظه ی اول تا آخر زحمت بکشه بگه باید چه کارایی انجام داد و به چه ترتیبی؟
    من شرایطم رو هم می نویسم که اگه لازم شد راجع به امتیازم هم نظر بدن دوستان. چون رشته ی تحصیلیم تو positive list نیست، شک دارم 100 رو بیارم
    ممنون
    سن 34
    لیسانس ریاضی محض از ایران- فوق لیسانس ریاضی محض از ایران- فوق لیسانس علوم کامپیوتر از خارج از ایران- در حال تحصیل سال آخر دکتری در خارج از ایران
    مدرک زبان تافل منقضی شده ی 4 سال پیش رو دارم- اما در دانشگاه محل تحصیلم به مدت 4 سال هم سابقه ی تحصیل هم تدریس به زبان انگلیسی دارم. (خود کشور محل تحصیلم انگلیسی زبان نیست)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط datiki نمایش پست ها
    دوستان امروز ویزای من هم صادر شد. تاریخ تحویل مدارکم یکم ژولای بود نامه تأییدیه 16 ژولای صادر شد و 17 مرداد رسید دستم و امروز 29 مهرماه هم از سفارت زنگ زدند و گفتند ویزات حاضره. بیمه شینگن نود روزه بگیر و دوشنبه تا پنجشنبه بیا ویزات رو بگیر.
    با اجازه همگی ما هم رهسپار شدیم....
    ----
    اطلاعات جانبی برای دوستانی که ارزیابی می‌کنند:
    سن: 35 (در حقیقت یک ماه قبل از ورودم به سی و پنج سالگی رفتم سفارت، البته نمی‌دانم چند امتیاز آورده‌ام چون بقیه امتیازهایم جبران کرده‌اند احتمالأ)
    مدرک: دکترا
    زبان: سابقه کار یکساله به زبان انگلیسی به عنوان پژوهشگر ارشد در مرکز پژوهشی دولتی
    سابقه کار: یک سال سابقه کار بعد از دکترا به عنوان پژوهشگر در همان مرکز.
    تبریک میگم.....ایشالا که اونجا هم موفق باشین..... من 24june تحویل سفارت دادم....نامه تاییدیه دستم نرسیده ولی به اداره مهاجرت زنگ زدم گفت 27 جولای رسیده .....ولی تا الان خبری نشده نه از نامه نه از ویزا......

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tamitami نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه تصمیم گرفتم اپلای کنم. من بیشتر قسمت های موجود رو خوندم. وب سایت مربوطه رو هم خوندم. کلا می دونم باید چیکار کنم. اما مراتبشو نمی دونم. اینجا هم هیچ پستی کل جریان اپلای رو در بر نمی گیره. میشه یه نفر که کل پروسه رو طی کرده از لحظه ی اول تا آخر زحمت بکشه بگه باید چه کارایی انجام داد و به چه ترتیبی؟
    من شرایطم رو هم می نویسم که اگه لازم شد راجع به امتیازم هم نظر بدن دوستان. چون رشته ی تحصیلیم تو positive list نیست، شک دارم 100 رو بیارم
    ممنون
    سن 34
    لیسانس ریاضی محض از ایران- فوق لیسانس ریاضی محض از ایران- فوق لیسانس علوم کامپیوتر از خارج از ایران- در حال تحصیل سال آخر دکتری در خارج از ایران
    مدرک زبان تافل منقضی شده ی 4 سال پیش رو دارم- اما در دانشگاه محل تحصیلم به مدت 4 سال هم سابقه ی تحصیل هم تدریس به زبان انگلیسی دارم. (خود کشور محل تحصیلم انگلیسی زبان نیست)

من روند اپلای در ایران رو می دونم که به ترتیب براتون می نویسم:
    1- ایمیلی شامل اطلاعات اولیه از جمله نام، نام خانوادگی، رشته و مقطع تحصیلی، تاریخ اعتبار پاسپورت و نمره زبان و تاریخ اکسپایر شدن آن را با موضوع GR1 به آدرس thrambvisa@um.dk می فرستید و آنها به شما وقتی برای تحویل مدرک می دهند. به احتمال زیاد این وقت برای چند ماه بعد است و شما در این فاصله بایستی مدارکی که تو فرم GR1 است و مدارکی که سفارت در ایمیل برای شما می فرسته رو آماده کنید.
    2- نزدیک زمان مقرر برای تحویل مدارک، باید هزینه اپلیکیشن که درحال حاضر 6375 کرون دانمارک است رو آنلاین پرداخت کنید از طریق کارت های اعتباری (البته این هزینه با کارمزد از کردیت کارت کم خواهد شد). رسید پرداخت شما براتون ایمیل می شه و پرینت این رسید رو هم بایستی در روز تحویل مدرک به سفارت ارائه بدید.
    3- همچنین یک هفته مانده به وقت سفارتتون یک گواهی تمکن مالی از بانک به زبان انگلیسی می گیرید. مبلغش هم باتوجه به مجرد یا متاهل بودن فرق میکند . همچنین در صورت متاهل بودن یا بچه داشتن بایستی مبلغ ارائه شده هزینه کل خانواده برای یکسال را شامل شود. لینک financial requirements هم اینه:
    http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...quirements.htm
    4- در سفارت همانطور که تو ایمیل هم براتون میفرستند 250 دلار + 35 دلار به ازای هر کپی برابر اصل کردن مدارک تحصیلی و ریزنمرات و هر مهر وزارت امور خارجه از شما میگیرن و اثر انگشت هم همونجا ازتون میگیرن.
    5- اگر متاهل هستید 15 روز تا یکماه بعد از تحویل مدارک می تونید برای همسر آنلاین اپلای کنید تا ویزای شما و همسرتون همزمان بیاد درغیراینصورت می تونید صبر کنید تا ویزای خودتون بیاد و بعدش اقدام کنید که مدتش طولانیتره و یه سری جزییات دیگه داره که اگه لازم شد می تونم بعدا براتون توضیح بدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omidso نمایش پست ها
    تبریک میگم.....ایشالا که اونجا هم موفق باشین..... من 24june تحویل سفارت دادم....نامه تاییدیه دستم نرسیده ولی به اداره مهاجرت زنگ زدم گفت 27 جولای رسیده .....ولی تا الان خبری نشده نه از نامه نه از ویزا......
    جالبه. مال من که یک هفته دیرتر تحویل شد، ده روز زودتر دریافت شده بود و نامه‌اش هم صادر شده بود. به نظر می‌رسد در ارسال از سفارت به مرکز کمی تأخیر افتاده برای شما. احتمالأ شما هم تا یکی دو هفته دیگه یا حداکثر یک ماه دیگه به دستتون می‌رسه. ضمنأ الان هرچه دیرتر بهتر... چون به فصل سرما می‌خورید و اگر از آنهایی باشید که خیلی عجله ندارند، خب... رفتن در بهار بهتر از زمستان است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط datiki نمایش پست ها
    جالبه. مال من که یک هفته دیرتر تحویل شد، ده روز زودتر دریافت شده بود و نامه‌اش هم صادر شده بود. به نظر می‌رسد در ارسال از سفارت به مرکز کمی تأخیر افتاده برای شما. احتمالأ شما هم تا یکی دو هفته دیگه یا حداکثر یک ماه دیگه به دستتون می‌رسه. ضمنأ الان هرچه دیرتر بهتر... چون به فصل سرما می‌خورید و اگر از آنهایی باشید که خیلی عجله ندارند، خب... رفتن در بهار بهتر از زمستان است

سلام
    دوستان نامه تاییدیه چه صیغه ایه؟
    من 4 ماه بیش مدارکمو تحویل سفارت دادم و هیچ چیزی راج ب این نامه نشنیدم
    میتونید منو روشن بفرمایید؟
    ایا باید کاری کنم؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_italy نمایش پست ها
    دوستان من مدرس زبان انگلیسی هستم، فوق لیسانس هم هستم. در مدرسه و دانشگاه و موسسات هم بصورت حق التدریسی کار کرده ام (بدون بیمه). امروز با یکی از این موسسات مشاور تماس گرفتم که گفتند دانمارک برای من اکی هست که به عنوان معلم وارد شم. اما لیست مشاغل مورد نیاز رو هرچه نگاه میکنم معلم ابتدایی و دبیرستان میخوان ولی ننوشتن چه نوع معلمی!!!! هجارو بگین سرچ کردم، گوگل رو زیر و رو کردم اما به جوابی نرسیدم. همین مورد در مورد استرالیا بوئ که معلم جزو مشاغل بود و من در مراجع دیگه دیدم که معلم زبان هم مورد قبول بود اما اینجا اصلا پیدا نمیکنم، کسی میتونه راهنماییم کنه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط djrezam نمایش پست ها
    Call and ask them directly, they will answer kindly
    the number is :
    004533963600
    www.sfr.dk
    من همین الان تماس گرفت با یه خانومه حدود ۱۰ دقیقه حرف زدم، اما گفت هر چیزی که تو سایتمون نوشتیم همونه نمیتونم بگم که شما از پازیتیو لیست امتیاز میگیرین یا نه؟ چون این امتیازات همه شخصی محاسبه میشه و من نمیتونم اصلا نظری بدم. گفتم حالا بنظرت من اپلای کنم شانسی دارم؟ گفت اصلا نمیتونم بهت بگم که اپلای کن یا نکن، برو سایت و وضعیت امتیازاتت ببین و خودت تصمیم بگیر.

واقعا گیج شدم، کمی نا امید شدم. دوستان میگفتن اینها راهنمایی میکنن اما نکردند. مسترسم برم این همه هزینه کنم( هزینه اپلای، هزینه گرفتن مدارک اصل از دانشگاه، هزینه آیلتس، هزینه ترجمه و ...) و کلی وقت بزارم و برنامه آیندم رو بر این اساس بچینم اونوقت ریجکت بشم. یعنی هیچکس اینجا نبوده که معلم زبان بوده باشه اقدام کرده باشه؟؟ کسی نمیتونه کمکم کنه؟؟ ناامید شدم

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_italy نمایش پست ها
    من همین الان تماس گرفت با یه خانومه حدود ۱۰ دقیقه حرف زدم، اما گفت هر چیزی که تو سایتمون نوشتیم همونه نمیتونم بگم که شما از پازیتیو لیست امتیاز میگیرین یا نه؟ چون این امتیازات همه شخصی محاسبه میشه و من نمیتونم اصلا نظری بدم. گفتم حالا بنظرت من اپلای کنم شانسی دارم؟ گفت اصلا نمیتونم بهت بگم که اپلای کن یا نکن، برو سایت و وضعیت امتیازاتت ببین و خودت تصمیم بگیر.

واقعا گیج شدم، کمی نا امید شدم. دوستان میگفتن اینها راهنمایی میکنن اما نکردند. مسترسم برم این همه هزینه کنم( هزینه اپلای، هزینه گرفتن مدارک اصل از دانشگاه، هزینه آیلتس، هزینه ترجمه و ...) و کلی وقت بزارم و برنامه آیندم رو بر این اساس بچینم اونوقت ریجکت بشم. یعنی هیچکس اینجا نبوده که معلم زبان بوده باشه اقدام کرده باشه؟؟ کسی نمیتونه کمکم کنه؟؟ ناامید شدم
    شما اگه زیر 34 سال دارید و ایلتس 6.5 به بالا میتونید بگیرید با ارایه 3 سال سابقه کار .حتمی ویزای دانمارک رو با توجه به اصل مدرک فوق لیسانستان بگیرید و دیگه احتیاجی به امتیاز پوزتیو ندارید . راه همین است .

شما اگه زیر 34 سال دارید و ایلتس 6.5 به بالا میتونید بگیرید با ارایه 3 سال سابقه کار .حتمی ویزای دانمارک رو با توجه به اصل مدرک فوق لیسانستان بگیرید و دیگه احتیاجی به امتیاز پوزتیو ندارید . راه همین است .
    من همه شرایط رو دارم یعنی ۹۵ امتیاز، منتها اون ۵ امتیاز رو من سابقه بیش از ۵ سال هم میتونم جور کنم مهم نیست اما مشکل اینجاست که تاریخ فارغ التحصیلی من ۱۴ سپتامبر ۲۰۱۱ است،(گرچه من ورودی ۲۰۰۸ بودم و این دانشگاه لعنتی من بخاطر شلوغی صف پایان نامه ها و نبود استاد کافی باعث شدن ما ۶ ترمه تموم کنیم) و فوق فوقش تا موقع وقت سفارت که فرض بگیریم ۵ماه دیگه باشه میشم ۲/۵ سال آزاد بعد از فارغ التحصیلی که میشه به عنوان سابقه کار ارایه کرد. چون قبلا هم دوستان گفتند نباید سابقه کار با زمان دانشجو بودن تداخل داشته باشه که احتمالا جزء سابقه کار محسوب نمیشه.
    اما اگه منو جزء پازیتیو لیست قبول میکردن دیگه غصه ای نداشتم. این شرایط ریسکی اذیتم میکنه، اصلا عصبی هستم الان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fparagand نمایش پست ها
    من روند اپلای در ایران رو می دونم که به ترتیب براتون می نویسم:
    1- ایمیلی شامل اطلاعات اولیه از جمله نام، نام خانوادگی، رشته و مقطع تحصیلی، تاریخ اعتبار پاسپورت و نمره زبان و تاریخ اکسپایر شدن آن را با موضوع GR1 به آدرس thrambvisa@um.dk می فرستید و آنها به شما وقتی برای تحویل مدرک می دهند. به احتمال زیاد این وقت برای چند ماه بعد است و شما در این فاصله بایستی مدارکی که تو فرم GR1 است و مدارکی که سفارت در ایمیل برای شما می فرسته رو آماده کنید.
    2- نزدیک زمان مقرر برای تحویل مدارک، باید هزینه اپلیکیشن که درحال حاضر 6375 کرون دانمارک است رو آنلاین پرداخت کنید از طریق کارت های اعتباری (البته این هزینه با کارمزد از کردیت کارت کم خواهد شد). رسید پرداخت شما براتون ایمیل می شه و پرینت این رسید رو هم بایستی در روز تحویل مدرک به سفارت ارائه بدید.
    3- همچنین یک هفته مانده به وقت سفارتتون یک گواهی تمکن مالی از بانک به زبان انگلیسی می گیرید. مبلغش هم باتوجه به مجرد یا متاهل بودن فرق میکند . همچنین در صورت متاهل بودن یا بچه داشتن بایستی مبلغ ارائه شده هزینه کل خانواده برای یکسال را شامل شود. لینک financial requirements هم اینه:
    http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...quirements.htm
    4- در سفارت همانطور که تو ایمیل هم براتون میفرستند 250 دلار + 35 دلار به ازای هر کپی برابر اصل کردن مدارک تحصیلی و ریزنمرات و هر مهر وزارت امور خارجه از شما میگیرن و اثر انگشت هم همونجا ازتون میگیرن.
    5- اگر متاهل هستید 15 روز تا یکماه بعد از تحویل مدارک می تونید برای همسر آنلاین اپلای کنید تا ویزای شما و همسرتون همزمان بیاد درغیراینصورت می تونید صبر کنید تا ویزای خودتون بیاد و بعدش اقدام کنید که مدتش طولانیتره و یه سری جزییات دیگه داره که اگه لازم شد می تونم بعدا براتون توضیح بدم.
    ممنون از توضیحاتتون و این که وقت گذاشتین جواب دادین. ای کاش در مورد قسمت آخر سوالم هم نظر می دادین. من واقعا سر دو راهی موندم که امتیازم به 100 می رسه و می تونم اپلای کنم یا نه. راستی من به جز 4 سال تدریس به عنوان دستیار استاد در در ایران هم 3 سال در آموزش و پرورش سابقه ی کار حق التدریس و چند ترم تدریس در دانشگاه های پیام نور، آزاد و علمی-کاربردی هم دارم. این کمکی می کنه؟

ApplyAbroad Senior Veteran

کاربران گرامی
    با توجه به اینکه اخیرا پستهای زیادی در زمینه سابقه کار برای ارائه جهت گرین کارت مطرح شده است، لازم به ذکر است مجددا یکی از قوانین فروم یادآوری شود.
    مطلب ارسالی دارای شائبه ترویج تقلب، بر خلاف مقررات فروم است. لطفاً یک بار دیگر مقررات فروم را مطالعه فرمایید.
    با سپاس - مدیریت
    ویرایش توسط behzadsharif : October 24th, 2013 در ساعت 03:24 AM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)