صفحه 558 از 638 نخستنخست ... 58458508548549550551552553554555556557558559560561562563564565566567568608 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,571 تا 5,580 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

پستی که در اینجا میذارم، خارج از بحث مدیریتی هست.
    - دانمارک به یک سری متخصص خارجی در بعضی مشاغل نیازمند هست و برای همین گرین کارت رو معرفی کرده. همچنین دانمارک نیاز به محققان خارجی در مراکز تحقیقاتی داره. برای همین لیست مشاغل دارای امتیاز اضافه هست. افرادی که در لیست نیستند، به این موضوع فکر کنند که فرضا من همین الان ویزا دستمه و اومدم دانمارک، پول هم دارم. حالا میخوام چیکار کنم.
    - شاید بعضیها بگن به خودمون مربوطه که البته به خودشون مربوطه. ولی باز هم میگن برنامه کوتاه مدت خودتون رو برای رو سه یا پنج سال آینده پس از اومدن به دانمارک، قشنگ مشخص کنین. ببینین با توجه به تواناییهاتون و سابقه کارتون و تحصیلتون، میتونین آینده خوبی برای خودتون، خانواده تون رقم بزنین یا نه.
    - اونهایی که سابقه کار در لیست مورد نیاز دانمارک دارند و یا اینکه ندارند، اما فکر می کنند دانمارک گزینه مناسبیه و شرکتهاشون به دلیل ناموجه سابقه کار نمیدن (مشکل شخصی، شرکتهای دولتی، ورشکستگی، نامه ندادن به انگلیسی و ...) و یا مثلا تو دو تا شرکت کار می کردن، باید بتونن مشکلشون رو یک طوری حل کنن (چطوریش رو هم همه بلدن و نیازی نیست تو بلندگو اعلام بشه ولی با حداقل شش سال تحصیل تو دانشگاه و برخورد با مسائل و موانع اداری و در زمان کار، بارها این مسائل رو حل کردیم.)
    - دسته چهارم هم بدون سابقه کار احتمالا شانس زیادی برای کار تو دانمارک ندارن اما هر کاری می کنن تو بلندگو نگن لطفا.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahghaf نمایش پست ها
    سلام
    دوستان نامه تاییدیه چه صیغه ایه؟
    من 4 ماه بیش مدارکمو تحویل سفارت دادم و هیچ چیزی راج ب این نامه نشنیدم
    میتونید منو روشن بفرمایید؟
    ایا باید کاری کنم؟
    ممنون
    با توجه به اینکه مدارکتون رو دادید صیغه ماضی بعید محسوب می‌شه این نامه رو برای تأیید مدرکتون می‌خواهند و معمولأ دانشگاه‌ها صادر می‌کنند و اصالت مدرک را تأیید می‌کنند. ولی بعضی دانشگاه‌ها آن را نمی‌دهند. فقط باید در بخش توضیحات اشاره شود که دانشگاه مورد نظر این گواهی را نمی‌دهد و ضمنأ مهر وزارت خارجه و دادگستری دارد پس دارای صحت است. همین.

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
    تاریخ سابمیت مدارک به سفارت:20 جون---تاریخ دریافت ویزا:23 اکتبر
    موفق باشید

Junior Member

نامه تایید مدارک من تازه دیروز رسید.....نوشته که مدارک تحصیلی رفته برای ارزیابی که 2ماه طول میکشه . 1 ماه هم واسه تصمیم گیری.....

نقل قول نوشته اصلی توسط omidso نمایش پست ها
    نامه تایید مدارک من تازه دیروز رسید.....نوشته که مدارک تحصیلی رفته برای ارزیابی که 2ماه طول میکشه . 1 ماه هم واسه تصمیم گیری.....
    این نامه واسه شما ایمیل شد یا پستی رسید؟ من سپتامبر مدارکو دادم سفارت هنوز خبری از نامه نیست دانمارک 2 هفته پیش زنگ زدم گفتن رسیده ولی از نامه خبری نیست

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط tamitami نمایش پست ها
    ممنون از توضیحاتتون و این که وقت گذاشتین جواب دادین. ای کاش در مورد قسمت آخر سوالم هم نظر می دادین. من واقعا سر دو راهی موندم که امتیازم به 100 می رسه و می تونم اپلای کنم یا نه. راستی من به جز 4 سال تدریس به عنوان دستیار استاد در در ایران هم 3 سال در آموزش و پرورش سابقه ی کار حق التدریس و چند ترم تدریس در دانشگاه های پیام نور، آزاد و علمی-کاربردی هم دارم. این کمکی می کنه؟
    اگر قوانین همین جوری بمونه، بهترین راه این هست که صبر کنین دکتراتون تمام بشه. بعد اقدام کنین. چون 80 امتیاز فقط با دکترا میارین. سن هم میخوره. با توجه به اینکه اشاره کردین سابقه تدریس به انگلیسی دارین، از دانشگاه هم نامه بگیرین که به انگلیسی تدریس کردین. قاعدتا میتونین امتیاز لازم رو بیارین.
    اما اگر میخواین الان اقدام کنین که دکترا ندارین، باید دقت کنین که دانمارک کاری به کل سابقه کار شما نداره. فقط پنج سال اخیر و فقط سابقه کار فول تایم شما رو در نظر می گیره. شما با توجه اینکه دانشجوی دکتری بودین و الان سال آخر هستین، قاعدتا نمیتونین در پنج سال اخیر، سه سال سابقه کار تمام وقت ارائه بدین. مگر اینکه در کشور محل تحصیل شما، دکتری کار محسوب بشه (منظور scholarship یا فاندهای معمول نیست، بلکه منظور اینه که دقیقا مثل دانمارک PhD، البته در اکثر موارد، با ویزای کار و قرارداد کاری انجام بشه) و اونوقت میتونین تحصیلتون رو به عنوان سابقه کار ارائه بدین. البته کشور رو ذکر نکردین، ولی فقط در بعضی کشورها PhD دقیقا کار هست و با مشخصاتی که گفتین من بعید میدونم این شامل شما بشه.

بنابراین به نظر می رسه تنها راه قانونی برای شما، انتظار برای دریافت دکترا و دعا برای عدم عوض شدن قوانینه. مگر اینکه PhD در کشور محل تحصیل شما کار محسوب بشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    این نامه واسه شما ایمیل شد یا پستی رسید؟ من سپتامبر مدارکو دادم سفارت هنوز خبری از نامه نیست دانمارک 2 هفته پیش زنگ زدم گفتن رسیده ولی از نامه خبری نیست
    برای بعضی از دوستان اصلا این نامه نم یرسه. شخصی را چند روز پیش در کپنهاگ دیدم که ویزاش قبل از این نامه براش رسیده! یعنی ویزا را گرفته چندروز بعدش تازه نامه با پست آمده.
    این نامه اصولا با پست می آید. در حالی که اینجا همه کارهاشون حتی درخواست برای کارگر ساختمانی! و نظافتچی! با ایمیل!!
    به هر حال منتظر این نامه نباشید. ممکنه اصلا براتون ارسال نشه.
    تنها چیزی که این نامه نشان میده این است که به احتمال خیلی زیاد ویزاتون میاد و احتمال ریجکت شدن بسیار کم شد است. مگر این که ارزیابی مدارکتان مشکل پیدا بکند.
    تا کجا باید دوید.....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    نامه پستی دستم رسید..... جالبه که من 24 june مدارکمو تحویل سفارت دادم بعدش که با اداره مهاجرت تماس گرفتم گفت که 27 جولای مدارکت رسیده اینجا، بعد تاریخ نامه ای که دیروز دستم رسیده 26سپتامبر هستش...تمیدونم تو اون 2ماه که مدارک دستشون رسیده چی کار می کردن؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omidso نمایش پست ها
    نامه پستی دستم رسید..... جالبه که من 24 june مدارکمو تحویل سفارت دادم بعدش که با اداره مهاجرت تماس گرفتم گفت که 27 جولای مدارکت رسیده اینجا، بعد تاریخ نامه ای که دیروز دستم رسیده 26سپتامبر هستش...تمیدونم تو اون 2ماه که مدارک دستشون رسیده چی کار می کردن؟؟؟
    سلام
    رفقا به این نامه تأییدیه چی میگن فرنگیا؟
    Authentication Letter?

در ضمن من مدارکمو 7 جولای یعنی 3 ماه و 18 روز ÷یش تحویل دادم و هنوز هیچ خبری نیست.
    ویرایش توسط ahghaf : October 25th, 2013 در ساعت 10:02 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط datiki نمایش پست ها
    با توجه به اینکه مدارکتون رو دادید صیغه ماضی بعید محسوب می‌شه این نامه رو برای تأیید مدرکتون می‌خواهند و معمولأ دانشگاه‌ها صادر می‌کنند و اصالت مدرک را تأیید می‌کنند. ولی بعضی دانشگاه‌ها آن را نمی‌دهند. فقط باید در بخش توضیحات اشاره شود که دانشگاه مورد نظر این گواهی را نمی‌دهد و ضمنأ مهر وزارت خارجه و دادگستری دارد پس دارای صحت است. همین.
    ممنون از توجهتون
    ولی اونی که شما میگید با اونی که من میگم فرق داره!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)