صفحه 559 از 638 نخستنخست ... 59459509549550551552553554555556557558559560561562563564565566567568569609 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,581 تا 5,590 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

دوستانی که یک ماه اخیر برای بایومتریک همسر به سفارت مرجعه کردند، آیا کپی صفحات پاسپورت هم باید همراهشون باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_nn62 نمایش پست ها
    دوستانی که یک ماه اخیر برای بایومتریک همسر به سفارت مرجعه کردند، آیا کپی صفحات پاسپورت هم باید همراهشون باشه؟
    بله باید همراهتون باشد.کپی صفحه اول پاسپورت را ازتون میگیرند.

Junior Member

سلام و عرض ارادت
    دوستان بنده خودم کار میکنم به این معنی که یک شرکت دارم و به مدت 3 سال هست که مدیر عاملش خودم هستم، سوال بنده اینه که من میتونم به عنوان سابقه کار این شرکت رو ذکر کنم؟
    اگر جواب مثبت است درانصورت موضوع کاری شرکت اگر در پوزیتیو لیست باشد برای من امتیاز 10 خواهد داشت؟
    ابن شرکت در سال اول کارشناسی ارشدم ثبت شده و در حال حاضر 3 سال مشغول است، 2 سال اول که متقارن با کارشناسی ارشد بوده پاره وقت محاسبه میشود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi6881 نمایش پست ها
    بله شرط های اصلیش داشتن مدرک زبان، سن زیر 40 و مدرک فوق لیسانسه. البته با لیسانس هم ممکنه کسی امتیاز بیاره ولی برای کسانی که در ایران تحصیل کرده اند تقریبا غیرممکنه
    درود بر شما

داشتن سن زير ٤٠ الزامي نيست

موفق باشيد
    كاوه

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    سلام سوالی دارم کسی میدونه اگه بعد 3 سال نفر اول هنوز سابقه کار لازم نداشته باشه ولی نفردوم ( همسر) شغل وسابقه کار در دانمارک داشته باشه ایا اقامت تمدید میشه؟ ممنونم
    سوال خوبي پرسيديد
    تا به حال كسي مورد مشابه نداشته كه تجربش رو بگه ولي به نظر من نميشه
    چون اقامت هر دو نفر به مين اپليكنت متصله
    مگر اينكه نفر همسر در اون لحظه شرايط گرفتن اقامت طبق امتيازات لازم رو داشته باشه كه از اون موقع اون بشه نفر اصلي

موفق باشيد
    كاوه

Junior Member dri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

دوستانی که اخیرا برای بیومتریک همسر اقدام کردند پاسخ بدهند ممنون می شم.
    چه روز هایی و چه ساعت هایی باید مراجعه کنیم؟ غیر از 3 صفحه اول فرم آنلاین- عقدنامه-شناسنامه و 250$ چه مدارکی باید همراهمان باشد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dri نمایش پست ها
    چه روز هایی و چه ساعت هایی باید مراجعه کنیم؟ غیر از 3 صفحه اول فرم آنلاین- عقدنامه-شناسنامه و 250$ چه مدارکی باید همراهمان باشد؟

دوشنبه و چهارشنبه ساعت 12 تا 2

Junior Member

دوستان یک پاسخ سریع لطفأ
    فردا صبح میخوام برم ویزام رو بگیرم. چقدر طول میکشه فرایند چسباندن ویزا؟ بیمه و رسید مبالغ و اصل گذرنامه را ظاهرأ باید ببرم ساعت9. خب همون وقت می‌زنند یا میگویند برو بعد از ظهر یا فردا بیا؟ چون حوالی ساعت 1 باید در مرکز شهر باشم بابت برنامه‌ریزی فردام می‌پرسم. اگه بگویند برو بعد از دوازده بیا احتمالأ ناچارش من بگذارم پیششون و پنجشنبه برم بگیرمش.....
    ممنون می‌شوم اگر تجربه تون رو بگویید چون یادم نمیاد کسی در این باره چیزی گفته باشد
    مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط datiki نمایش پست ها
    دوستان یک پاسخ سریع لطفأ
    فردا صبح میخوام برم ویزام رو بگیرم. چقدر طول میکشه فرایند چسباندن ویزا؟ بیمه و رسید مبالغ و اصل گذرنامه را ظاهرأ باید ببرم ساعت9. خب همون وقت می‌زنند یا میگویند برو بعد از ظهر یا فردا بیا؟ چون حوالی ساعت 1 باید در مرکز شهر باشم بابت برنامه‌ریزی فردام می‌پرسم. اگه بگویند برو بعد از دوازده بیا احتمالأ ناچارش من بگذارم پیششون و پنجشنبه برم بگیرمش.....
    ممنون می‌شوم اگر تجربه تون رو بگویید چون یادم نمیاد کسی در این باره چیزی گفته باشد
    مرسی
    معمولا میگن بعد از ساعت 2 بیایید. صبح همه پاسها را جمع می کنند بعد کارهاشونا انجام میدن و بعدازظهر پس میدن.
    تا کجا باید دوید.....

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط dri نمایش پست ها
    پاسپورت و عکس3*4 هم میگیرند. توصیه می کنم همه مدارک را ببرید. عقد نامه و ترجمه را در دانمارک می خواهند ولی شما همراه داشته باشید. پرینت فرم آنلاینFA8 که نهایی شده البته لازم است. این موضوع را هم بگویم عکسی که موقع بیومتریک میگیرند(خودشان از شما عکس می گیرند) بعدا در همه کارتهای شما وجود خواهد داشت! با این وجود یک عکس3*4 هم لازم است!
    معمولا هر روز (دوشنبه تا پنج شنبه) ساعت 9 صبح انجا باشید در برنامه شما را می فرسند داخل. بهتره محض اطمینان یک تماسی با سفارت بگیرید.
    تا کجا باید دوید.....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)