صفحه 56 از 638 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimi نمایش پست ها
    سلام

ممنون از اطلاع رسانی و راهنماییهاتون.

اما یک مشکلی‌ برای اقدام با این مسیری که شما پیشنهاد میدین وجود داره...من به سایت

https://www.nyidanmark.dk/xform/form...51M3pvcTQybHUx

مراجعه کردم و اینجا نوشته شده که در صورتی‌ می‌تونم اپلیکیشن رو به صورت الکترونیکی‌ سابمیت کنم که یا Danish digital signature و یا NemID or scanned signature داشته باشیم.در غیر این صورت باید مدارک رو به صورت دستی‌ تحویل بدیم که البته در فرم FA8 که برای همراه هست توضیح داده شده که اگر شما خارج از دنمارک هستید میبایستی فرم رو به سفارت دنمارک در کشورتون تحویل بدین!

جدا صحبتهای این خانوم در کنار صحبتهای نفرات قبلی‌ و البته شرایط فعلی‌ سفارت دنمارک در ایران که از قبول مدارک همراه خودداری می‌کنه گیج کنند‌ست! من امروز سعی‌ می‌کنم با سفارت تماس بگیرم و سوال کنم که آیا می‌تونم مدارک همسرمو سابمیت کنم یا نه؟(در حال حاضر من از رسید مدارک و اپلیکیشن فی خودم مطمئنم) همزمان امیلی‌ هم به اداره مهاجرت میفرستم تا ببینم چه می‌شه کرد.امیدوارم راه حالی‌ برای حل مشکله متاهلین وجود داشته باشه.
    دوست عزیز من فکر کنم شما یه چیزیو اشتباه بیان کردین:

You can only sign and submit the online application using either a Danish digital signature / NemID or scanned signature. If you are unable to obtain a Danish digital signature / NemID or unable to scan documents, you cannot submit the application online.طبق برداشت من danish digital signature / NemID di یه طرف قضیه هست یه طرف دیگه اینکه شما امضاتونو بتونین اسکن کنید. یعنی با امضاء اسکن شده هم داستان قابل انجام هستش. باز دوستان وارد تر لطفاً بررسی کنن و نظر بدن. من خواستم پروسشو شروع کنم ولی متاسفانه نشد و صفحه رو باز نمی کنه.

Junior Member

سلام دوستان
    من تقریبا 9 ماه پیش ، نوامبر 2011، مدارکم رو به سفارت تحویل دادم. جواب پذیرش که هــیــــچ، تا همین الان حتی یک ایمیل هم مبنی بر اینکه ما مدارک شما رو دریافت کردیم نگرفتم!! این موضوع به نظر شما طبیعی هست؟

دو نفر از دوستان من ماه پیش ویزاشون اومد بعد از یکسال و دوماه از زمان تحویل مدارکشون به سفارت.حدود یکماه و نیم قبل از دریافت ویزاشون یه نامه از اداره مهاجرت دانمارک بدستسون رسید که مدارکشون به دست اونها رسیده و پروندشون در حال بررسیه.من خودم اول اردیبهشت امسال مدارکمو دادم سفارت یکماه و نیم بعد خانم خادم پور باهام تماس گرفت که یه نامه از دانمارک برات اومده .من نامه ارو گرفتم توش نوشته بودن که مدارکم به دستشون رسیده و در حال بررسیه پروندم.اینهارو گفتم که بدونید تا جاییکه من شنیدم هیچ قانون مشخصی برای بررسی پرونده ها وجود نداره.علی رغم اینکه در سایت مهاجرت تاکید شده ار ژانویه 2012 کلیه پرونده ها این نامه ارو دریافت می کنند خیلیها هنوز چیزی دریافت نکردن مثل دوست من که پارسال بهمن مدارکشو داده به سفارت و مثل شما چیزی دریافت نکرده.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin5778 نمایش پست ها
    دو نفر از دوستان من ماه پیش ویزاشون اومد بعد از یکسال و دوماه از زمان تحویل مدارکشون به سفارت.حدود یکماه و نیم قبل از دریافت ویزاشون یه نامه از اداره مهاجرت دانمارک بدستسون رسید که مدارکشون به دست اونها رسیده و پروندشون در حال بررسیه.من خودم اول اردیبهشت امسال مدارکمو دادم سفارت یکماه و نیم بعد خانم خادم پور باهام تماس گرفت که یه نامه از دانمارک برات اومده .من نامه ارو گرفتم توش نوشته بودن که مدارکم به دستشون رسیده و در حال بررسیه پروندم.اینهارو گفتم که بدونید تا جاییکه من شنیدم هیچ قانون مشخصی برای بررسی پرونده ها وجود نداره.علی رغم اینکه در سایت مهاجرت تاکید شده ار ژانویه 2012 کلیه پرونده ها این نامه ارو دریافت می کنند خیلیها هنوز چیزی دریافت نکردن مثل دوست من که پارسال بهمن مدارکشو داده به سفارت و مثل شما چیزی دریافت نکرده.
    در تایید حرف شما، من هم اردیبهشت 90 مدارک رو دادم. یکی از بچه های این فروم خرداد 90. هر دو هم از یک دانشگاه و دو رشته مختلف (هر دو در پوزیتیو لیست) بودیم. شهریور (بعد از 5 ماه) نامه دریافت مدارک برای من اومد و بهمن ویزام اومد. برای دوستم اصولا نامه ای نیومد و ویزاش دی ماه (یعنی یک ماه زودتر از من اومد).
    هیچ حسابی نداره. ولی با توجه به این مسئله کارت اقامت جدید، خودشون تو سایت نوشتن که ممکنه 4 ماه به زمان قبلی اضافه بشه. یعنی اگه قبلا بین 8 تا 10 ماه بوده، الان بین 12 تا 14 ماه میشه. ولی در هر صورت هیچ حسابی نداره. تنها چیزی که میشه گفت و من از روی تجربه خودم و دوستام که برای جاهای مختلف اقدام کرده بودن، اینه که روی هوا برنامه ریزی نکنین. یعنی مثلا هی نگین این رو نمی خرم، این کار رو نمیکنم، برای فلان جا اپلای نمیکنم. قوانین، زمانهای رسیدگی، شرایط همیشه در حال تغییره و دست شما نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    دوست عزیز من فکر کنم شما یه چیزیو اشتباه بیان کردین:

You can only sign and submit the online application using either a Danish digital signature / NemID or scanned signature. If you are unable to obtain a Danish digital signature / NemID or unable to scan documents, you cannot submit the application online.طبق برداشت من danish digital signature / NemID di یه طرف قضیه هست یه طرف دیگه اینکه شما امضاتونو بتونین اسکن کنید. یعنی با امضاء اسکن شده هم داستان قابل انجام هستش. باز دوستان وارد تر لطفاً بررسی کنن و نظر بدن. من خواستم پروسشو شروع کنم ولی متاسفانه نشد و صفحه رو باز نمی کنه.
    دوست عزیز تصور می کنم حق با شماست اما یک مسئله دیگر هم باقی می مونه و اون Biometric features است. وقتی اقدام به پر کردن فرم ها می کنیم نوشته شده که ظرف مدت 14 روز از ارسال اپلیکیشن می بایستی رکورد بیومتریک را برای پروسس پرونده ارسال کنید.

Biometric features required on residence cards
    If you live in Denmark or in a country where Denmark has a diplomatic mission, you must appear in person to have your biometric features (digital facial image and fingerprints) recorded for use in your residence card. You must have your biometric features recorded within 14 days of the application being submitted. The processing of your application will not begin until your biometric features are received at the Danish Agency for Labour Retention and International Recruitment.

از اونجایی که سفارت دانمارک در ایران این کار رو انجام نمی ده (تا اونجایی که من اطلاع دارم سفارت هیچ اقدامی برای همراه انجام نمی ده) باز هم اقدام آنلاین برای همراه با وضعیت موجود ممکن نیست. بازهم دوستان اگر خبر جدیدی دارند ممنون می شم کمک کنن.

Junior Member

ممنون از توجه دوستان
    نگرانی من از این هست که اگه مدارک من کامل نباشه، کلا بیخیال پرونده من بشن بدون اینکه هیچ پاسخی بدن!!
    ( موضوع اینه که وقتی مدارکم رو تحویل میدادم، تاییده تحصیلی از مقطع ایسانس که ایران بودم رو نداشتم ، اما از فوق لیسانسم که ایران نبودم یه نامه تاییده داشتم و دادم. کسی که پروندم رو تحویل میگرفت گیر نداد و قبول کرد). الان نمیدونم این موضوع به عنوان نقص مدرک محسوب میشه یا نه؟!

راستی راجع به اون مهر مشکی که آخر پاسپورت میزنن شما اطلاعاتی دارید که سابقه بد محسوب میشه یا نه؟

سلام
    من میخوام برای دانمارک اقدام کنم
    کل پروسه چقدر طول میکشه؟
    من خارج از ایران تحصیل کردم و مدرک زبان IETLS دارم.
    توی خود سایت زده 3 تا 4 ماه جواب میدن ... آیا این قضیه حقیقت داره ؟!

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط banan نمایش پست ها
    ممنون از توجه دوستان
    نگرانی من از این هست که اگه مدارک من کامل نباشه، کلا بیخیال پرونده من بشن بدون اینکه هیچ پاسخی بدن!!
    ( موضوع اینه که وقتی مدارکم رو تحویل میدادم، تاییده تحصیلی از مقطع ایسانس که ایران بودم رو نداشتم ، اما از فوق لیسانسم که ایران نبودم یه نامه تاییده داشتم و دادم. کسی که پروندم رو تحویل میگرفت گیر نداد و قبول کرد). الان نمیدونم این موضوع به عنوان نقص مدرک محسوب میشه یا نه؟!

راستی راجع به اون مهر مشکی که آخر پاسپورت میزنن شما اطلاعاتی دارید که سابقه بد محسوب میشه یا نه؟
    اگر همین یک مدرک کم باشه و بهش گیر بدن، میگن این مدرک رو اضافه کنین. من یک نکته رو در مورد مدارک بگم، چون بطور خصوصی هم خیلی سوال می پرسن.

سوال: آیا اگر پول رو بلافاصله از حساب برداریم ریجکت میشیم؟ جواب: دوست من ریجکت شد. کسی رو هم میشناسم که ریجکت نشد.
    سوال: آیا اگر نامه دانشگاه رو ندیم، نقص مدرک حساب میشه؟ جواب: هم موردی دیدم (تو همین فروم هم قبلا گفته شده) که نقص مدرک ازش گرفتن. هم موردی دیدم که نقص مدرک ازش نگرفتن.
    سوال: آیا نامه دریافت مدارک میاد یا نه؟ جواب: برای من و بعضی ها اومد. برای بعضی ها هم نیومد ولی ویزا هم گرفتند.
    سوال: زمان رسیدگی چقدره؟ جواب: از پارسال تا الان مورد 7 ماهه داشتیم، 18 ماهه هم داشتیم.

لطفا در این مورد فعلا سوال مجدد نپرسین. چون دوباره باید به همه این جواب رو بدم.

اینجا که میگی کجاست؟

Junior Member SSMMZ آواتار ها

نه بنان عزيز. مشكلي نيست از بابت مهر .او مهر يعني شما اينجا فايل داري شمارش هم اينه كه بعداً از روي اون فايل شما رو توي برونده ها بيدا مي كنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط banan نمایش پست ها
    ممنون از توجه دوستان

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)