صفحه 561 از 638 نخستنخست ... 61461511551552553554555556557558559560561562563564565566567568569570571611 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,601 تا 5,610 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط siyak2013 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من کمتر از یک ماه دیگه میرم گینه آفریقایی برای کار . 7 ماه بعد میام ایران. (تو این فاصله نمیتونم برگردم ایران). تو این مدت اگه ویزام آماده بشه ومن نباشم که برم بگیرم چی میشه؟ (15 روز پیش رفتم سفارت و مدارکم را تحویل دادم)
    7 ماه مشکلی نیست! چون اگر حتی مثل بعضی از دوستان باشید که به طور استثنایی در مدت 1ماه ویزاشون آمد باز هم مشکلی نخواهید داشت. تا شش ماه فرصت دارید که بروید و ویزاتون را الصاق کنندو ..
    اما اگر مثل اکثریت 4 تا 5 ماه و بیشتر طول بکشه که دیگر اصلا مشکلی نخواهید داشت.
    ولی بهتره خط تلفنی که اعلام کردید همیشه پاسخگو باشه. موبایلتون را به کسی در ایران بسپارید.اکثریت را با تلفن همراه خبر می کنند. در ضمن می توانید وقتی ویزاتون آماده شد این موضوع را با سفارت هماهنگ کنید که مطمئن باشید.
    اگر هم فکر می کنید بیش از این غایب خواهید بود با اداره مهاجرت هماهنگ کنید ویزاتان را در سفارت دانمارک در کشور ثالث دریافت کنید. این کار را یکی از دوستان انجام داد. البته او در کشور ثالثی درخواست داد و ایران دریافت کرد.
    تا کجا باید دوید.....

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    7 ماه مشکلی نیست! چون اگر حتی مثل بعضی از دوستان باشید که به طور استثنایی در مدت 1ماه ویزاشون آمد باز هم مشکلی نخواهید داشت. تا شش ماه فرصت دارید که بروید و ویزاتون را الصاق کنندو ..
    اما اگر مثل اکثریت 4 تا 5 ماه و بیشتر طول بکشه که دیگر اصلا مشکلی نخواهید داشت.
    ولی بهتره خط تلفنی که اعلام کردید همیشه پاسخگو باشه. موبایلتون را به کسی در ایران بسپارید.اکثریت را با تلفن همراه خبر می کنند. در ضمن می توانید وقتی ویزاتون آماده شد این موضوع را با سفارت هماهنگ کنید که مطمئن باشید.
    اگر هم فکر می کنید بیش از این غایب خواهید بود با اداره مهاجرت هماهنگ کنید ویزاتان را در سفارت دانمارک در کشور ثالث دریافت کنید. این کار را یکی از دوستان انجام داد. البته او در کشور ثالثی درخواست داد و ایران دریافت کرد.
    ممنون از راهنمایی شما
    فرضا 7 ماه شد 8 ماه. (حدودی گفتم 7 ماه). 8 ماه دیگه من بیام ویزامو تازه از ایران بگیرم چند ماه وقت دارم برم دانمارک ورود بزنم؟ از روزی که برم سفارت ویزامو دریافت کنم به من 6 ماه فرصت میدن که برم دانمارک؟؟؟ یعنی اگه 8 ماه دیگه برم سفارت و ویزا بگیرم بعد از اون 6 ماه هم وقت دارم برم دانمارک؟ 14 ماهه دیگه؟

Junior Member

دوستان عزیز سلام
    چند تا سوال داشتم لطفا راهنمایی کنید
    - من 5 روز بعد از اعلام انلاین ایلتس تهران وقت مصاحبه دارم و ممکنه تو این زمان کارنامه به دستم نرسه که اصلشو ببرم سفارت. به نظرتون میشه از اعلام آنلاین پرینت بگیرم بعد درخواست کارنامه اضافی برای پست کردن به سفارت بدم که عدم همراه داشتن کارنامه ایلتس نقص مدرک نباشه.؟

ممنون میشم راهنماییم کنین
    ویرایش توسط behzadsharif : October 29th, 2013 در ساعت 06:25 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها

you are right!

you can document your language skills with a statement from a previous employer attesting that you have used Danish, Swedish, Norwegian, English or German on the job for at least one year, or by presenting documentation that you have completed at least one year of studies at a higher educational programme which was taught in one of these languages.

But does anyone from this forum know German or etc. in his-her career or university? I doubt but if you are the one that's great

Also, German language is not so helpful in Denmark jobs
    But english and nordic languages are more applicable

Good Luck
    Kaveh
    کاوه جان سلام معذرت از تاخیر در پاسخ
    تو سایت نوشته نامه از کارفرما برای1سال کار به یکی از زبانهای امتیاز اور یا نامه برای تحصیل حداقل 1سال در یه دانشگاهی که به یکی از این زبانها تدریس می کنن می تونه جایگزین امتحان زبان بشه
    خواهشا دوستان نظرشون رو بگن

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط kkkkssss نمایش پست ها
    کاوه جان سلام معذرت از تاخیر در پاسخ
    تو سایت نوشته نامه از کارفرما برای1سال کار به یکی از زبانهای امتیاز اور یا نامه برای تحصیل حداقل 1سال در یه دانشگاهی که به یکی از این زبانها تدریس می کنن می تونه جایگزین امتحان زبان بشه
    خواهشا دوستان نظرشون رو بگن
    بله. اما طبیعتا قبول نمی کنن که دانشگاه تهران نامه بده که شما به انگلیسی درس خوندین (مگه مثلا رشته تون ادبیات انگلیسی بوده) یا اینکه شرکت ایرانی با کارمندهای ایرانی نامه بده که شما زبان اصلی تون انگلیسی بوده. قبلا هم مورد قبولی و هم مورد ریجکتی با این نامه بوده. البته مورد قبولی امتیازش بدون زبان هم می رسید و به همین علت شاید هم زبانش رو قبول نکردند، ولی چون نامه جمع امتیازات نمیاد، معلوم نیست. ولی در مورد ریجکتی، نامه جمع امتیازات میاد و مشخص هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor in Veterinary Medicine

سلام دوستان
    ویزای من یکشنبه آمد .خیلی سریع در عرض 1 ماه و 2 روز 3 مهر مدارکم رو دادم سفارت 5 آبان خانم مقروری زنگ زد گفت بیا ویزات حاضره ! خیلی عجیبه فکر می کردم حداقل 6 ماه کار دارم ! تازه در نامه سابقه کارم هم کلمه full time نبود .ویزام به حدی سریع صادر شده که نامه دریافت مدارک رو هم هنوز دریافت نکردم . می خواستم بدونم فقط مال من این طوری صادر شده یا افراد دیگر هم مثل من بودن ؟ اصلا امکان اشتباه سفارت است به جای یکی دیگه به من زنگ بزنند؟ کسی می تونه راهنماییم کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Madjid نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ویزای من یکشنبه آمد .خیلی سریع در عرض 1 ماه و 2 روز 3 مهر مدارکم رو دادم سفارت 5 آبان خانم مقروری زنگ زد گفت بیا ویزات حاضره ! خیلی عجیبه فکر می کردم حداقل 6 ماه کار دارم ! تازه در نامه سابقه کارم هم کلمه full time نبود .ویزام به حدی سریع صادر شده که نامه دریافت مدارک رو هم هنوز دریافت نکردم . می خواستم بدونم فقط مال من این طوری صادر شده یا افراد دیگر هم مثل من بودن ؟ اصلا امکان اشتباه سفارت است به جای یکی دیگه به من زنگ بزنند؟ کسی می تونه راهنماییم کنه؟
    سلام. تبریک می‌گویم. نه اشتباهی نشده. برای بعضیها پیش آمده. البته بد نیست شما رشته و تحصیلاتتان را بنویسید. یکی از دوستان بود که آمار افراد را جمع می‌کرد. ممکن است به دلیل رشته خاصی باشد که در آن درس خوانده‌اید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor in Veterinary Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط datiki نمایش پست ها
    سلام. تبریک می‌گویم. نه اشتباهی نشده. برای بعضیها پیش آمده. البته بد نیست شما رشته و تحصیلاتتان را بنویسید. یکی از دوستان بود که آمار افراد را جمع می‌کرد. ممکن است به دلیل رشته خاصی باشد که در آن درس خوانده‌اید.
    دکترای حرفه ای دامپزشکی 5 سال سابقه کار کلینیکی TOEFL 79 سن 32 جمع امتیازات من درست 100 بود نه رشته نه سابقه کارم جزوه POSITIVE LIST نیست فقط 100 رو پر کردم . فکر کنم تا حد زیادی هم به شانس ربط داشته باشه معلوم نیست چه خبره ؟ هنوز نامه دریافت مدارک رو برام نفرستادن برام ویزا اومد .

Junior Member

با سلام.
    من تازه می خوام اقدام کنم. راستش انقدر مطلب تو این قسمت (578 صفحه )هست که باید قبول کرد 1 ماه وقت میگیره تا همشو بخونی.
    امیدوارم سوالم تکراری نباشه ولی آیا کسی هست که از دانشگاه های تربیت مدرس و دانشگاه تهران نامه تاییدیه مدرک گرفته باشه؟ اگه هست لطفا بگید دقیقا کجا رفتید و چقدر طول کشیده .
    متشکرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ferix2013 نمایش پست ها
    با سلام.
    من تازه می خوام اقدام کنم. راستش انقدر مطلب تو این قسمت (578 صفحه )هست که باید قبول کرد 1 ماه وقت میگیره تا همشو بخونی.
    امیدوارم سوالم تکراری نباشه ولی آیا کسی هست که از دانشگاه های تربیت مدرس و دانشگاه تهران نامه تاییدیه مدرک گرفته باشه؟ اگه هست لطفا بگید دقیقا کجا رفتید و چقدر طول کشیده .
    متشکرم
    من از دانشگاه تهران نامه تاییدیه گرفتم. زنگ زدم روابط بین الملل دانشگاه و گفتم نامه تاییدیه تحصیلی می خوام. شماره ای که دارم 61113260 است. بعد از گرفتن مدرک با اصل دانشنامه رفتم ساختمان مرکزی دانشگاه کنار سینما بهمن طبقه دوم اگه اشتباه نکنم. طبقه اش رو می تونید وقتی زنگ زدید بپرسید. یه آقای خیلی محترمی بودند. در عرض یک ربع نامه رو تایپ کرد و بهم داد. رفتم یه اتاق دیگه مهر کردم. خیلی راحت.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)