صفحه 564 از 638 نخستنخست ... 64464514554555556557558559560561562563564565566567568569570571572573574614 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,631 تا 5,640 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad2001 نمایش پست ها
    سلام
    امروز بعد از یک ماه که به سفارت ایمیل زده بودم به من برای 20 فروردین وقت دادند.

یک سوال داشتم: من هرچی تو سایت www.newtodenmark.dk گشتم نتونستم جایی که case order می سازند رو پیدا کنم. میشه لطفا راهنمایی کنید...
    سلام
    https://www.nyidanmark.dk/en-us/comi...dk/fee/fee.htm روی لینک Create case order ID کلیک کنید .....

سلام کسی میدونه وقتی پاسپورت را حین پروسه عوض کردیم اسکن ان را باید به چه ادرس ای میلی ارسال کنیم؟ ( منظورم مستقیم برا دانمارکه نه سفارت ) ممنون

Junior Member

سلام به همگی ،
    من بعد از این همه مدت که در گیر این ویزا و کاراش شدم ، الان یه دفعه شک کردم . دوستانی که ویزا گرفتن یا چیزی شنیدن لطفا جواب بدن. آیا مهندس پایپینگ (piping engineer) جز positive list به حساب میاد یا نه واقعا.... خب این رشته جز مکانیک حساب می شه ولی اونا اینو می فهمن یا نه....
    با تشکر.

Junior Member

سلام دوستان.خیلی ممنون از اطلاعات خوبتون.من پزشکم و 1 اگوست مدارکم رو تحویل سفارت دانمارک دادم.الان هم میخوام برای همسرم اقدام کنم.ولی نمی دونم گواهی سپرده حساب باید به نام من باشه یا همسرم .یعنی حدود 50 میلیون تو حیاب خودم باشه یا همسرم ویا هر دو که گواهی بگیرم.امیدوارم سومی نباشه.
    با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_khan نمایش پست ها
    سلام دوستان.خیلی ممنون از اطلاعات خوبتون.من پزشکم و 1 اگوست مدارکم رو تحویل سفارت دانمارک دادم.الان هم میخوام برای همسرم اقدام کنم.ولی نمی دونم گواهی سپرده حساب باید به نام من باشه یا همسرم .یعنی حدود 50 میلیون تو حیاب خودم باشه یا همسرم ویا هر دو که گواهی بگیرم.امیدوارم سومی نباشه.
    با سپاس
    باید به نام متقاضی اصلی باشد یعنی خود شما فقط گواهی تاریخش به روز باشه یعنی مجددا از بانک بگیرید و برای همسرتان اپلود کنید.

Junior Member

امروز همت کردم و رفتم ویزا را بچسبانم تو پاسپورت که گفتند سیستمشون خرابه و برو سه شنبه بیا! خواستم دوستان در جریان باشند و احیانأ کسی دوشنبه نره برای ویزاش که یک رفت و آمد الکی است.

پانوشت: امیدوارم بودیم این سیستم خراب بودن فقط مختص بانکها و اداره‌های کشور باشه. ظاهرأ بلایی است که همه جای دنیا رایجه!!!

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_khan نمایش پست ها
    با سپاس
    به نام متقاضي اصلي و حدود ٥٨ ميليون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid2013dk نمایش پست ها
    سلام دوستان

اگر كسي از صنعتي شريف تونسته تائيديه مدارك بگيره ممنون ميشم اطلاع بدند

هم دانشگاهی سلام ،
    دانشگاه صنعتی شریف این نامه را اصلا نمی ده، و لازم هم نیست بگیری ، سفارت هم این مطلب را در مورد دانشگاه صنعتی شریف می دونه ، لذا در قسمت توضیحات فرم GR1 این مطلب را بنویس متنی هم که توی این قسمت باید بنویسی باکمی جستجو در همین فروم پیداکن
    موفق باشی

Junior Member

سپاسگذار از همه شما دوستهای عزیز که راهنمایی کردید! دوتا سوال کوچک دیگه هم دارم: 1-آیا مبلغ موجودی حساب 60 میلیون کافیه؟ من خودم که حساب کردم 67 میلیون شد اما دوستان دیگه مبالغ کمتری را توی همین جا نوشتن!!! در ضمن این نامه موجودی باید انگلیسی باشه؟ باید معادل کرون در نامه ذکر بشه یا معادل دلاری؟؟؟؟؟ کسی از اقتصادنوین این نامه را گرفته تا حالا؟
    2-اون 6375 کرون و 2060 کرون از طریق کارت را من از طریق مسترکارت دوستی در خارج پرداخت میکنم و میخوام بدونم کدام مشخصات را ایشان باید برایم ارسال کند؟

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

6با توجه به سن نفر اصلی یک کم تفاوت داره. 142068کرون برای دو نفرکه فرد اصلی بالای 25 سال سن باشه.که تقریبا68میلیون میشه.
    بانکها معمولا موجودی رابه ریال می نوسند به اضافه نرخ روز دلار.
    حتما نامه را به انگلیسی بگیرید که هزینه ترجمه و تایید ندهید.
    وقتی کیس اوردر می سازید در ادامه که با کارت پرداخت کنید مثل پرداختهای آنلاین خودمان بعد یک رسید برای شما می آید روی ایمیل از آن پرینت بگیرید.
    تا کجا باید دوید.....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)