صفحه 565 از 638 نخستنخست ... 65465515555556557558559560561562563564565566567568569570571572573574575615 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,641 تا 5,650 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    6با توجه به سن نفر اصلی یک کم تفاوت داره. 142068کرون برای دو نفرکه فرد اصلی بالای 25 سال سن باشه.که تقریبا68میلیون میشه.
    بانکها معمولا موجودی رابه ریال می نوسند به اضافه نرخ روز دلار.
    حتما نامه را به انگلیسی بگیرید که هزینه ترجمه و تایید ندهید.
    وقتی کیس اوردر می سازید در ادامه که با کارت پرداخت کنید مثل پرداختهای آنلاین خودمان بعد یک رسید برای شما می آید روی ایمیل از آن پرینت بگیرید.
    بسیار ممنون از شما! ولی این رقم را چطوری محاسبه کردید؟ مگه نرخ کرون چقدره؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط banika نمایش پست ها
    براي فرد متاهل ربطي به سن نداره . براي شما و همسرتون ميشه ٥٣٦٧*١٢*٢ كرون براي يك سال. توس سايت دانمارك هم يك مثال براي خانواده زده. كه با در نظر كرفتن قيمت كرون مرجع ميشه حدود ٥٨ ميليون

6با توجه به سن نفر اصلی یک کم تفاوت داره. 142068کرون برای دو نفرکه فرد اصلی بالای 25 سال سن باشه.که تقریبا68میلیون میشه.
    بانکها معمولا موجودی رابه ریال می نوسند به اضافه نرخ روز دلار.
    حتما نامه را به انگلیسی بگیرید که هزینه ترجمه و تایید ندهید.
    وقتی کیس اوردر می سازید در ادامه که با کارت پرداخت کنید مثل پرداختهای آنلاین خودمان بعد یک رسید برای شما می آید روی ایمیل از آن پرینت بگیرید.
    سلام ولی برداشت من اینه که برای فردی که تنها زندگی میکنه سن 25 به بالا و پایین مطرحه برای یک زوج با بچه همونطوری که خودش مثال زده میشه 144912 کرون ( تقریبا 68 میلیون خودمون )
    اگه اشتباه میکنم دوستان راهنمایی کنن چون خودم دارم همینو برای 3 نفر پر میکنم

Junior Member

با سلام
    من 8 اکتبر واسه وقت ایمیل زدم و همون 8 اکتبر به من جواب دادند که یکسری اطلاعاتو (اسم، فامیل و ....) واسشون بفرستم ، من هم همون روز اطلاعات رو فرستادم. 9 اکتبر جواب دادندکه شما پاسپورتتون رو باید عوض کنید با اینکه تا 2016 عتبار داره
    (In case your passport does not have enough validity to hold a long term visa, in the meantime, please get a new passport. From the time you get a case order ID and then apply you cannot change your passport and the decision will be made based on the validity of the passport presented at that time.)
    منم فکر میکردم باید پاس رو عوض کنم و مجددا ایمیل بزنم که 30 اکتبر یه ایمیل اومد که به من 1 آپریل 2014 وقت دادن.
    حالا من 2 تا مشکل دارم :
    اول اینکه واسه استرالیا اقدام کردم و می ترسم عوض کردن پاسپورت باعث شه اون پروندم خراب شه. می خوام بدونم مثلا من 2 ماه مونده به وقت مصاحبه برم پاسپورتو عوض کنم و case ID بسازم مشکلی پیش میاد؟
    دوم اینکه اصلا چطور میشه پاسپورتو عوض کرد و موقع مراجعه چی باید بگم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nimazarei نمایش پست ها
    از دوستان عزیز کسی پاسخی برای سوال بنده نداره؟
    همزمانی تحصیل ارشد و کار ظاهرا برای دوستان دردسر نشده! اما اینکه "بله" شما می تونید این سابقه رو ارائه بدید... من هم عضو هیات موسس آموزشگاه خودمون بودم! اصلا چه ربطی داره که چه سمتی دارید؟؟ ولی در نظر داشته باشید که عنوان مدیر "عامل" نه امتیاز میاره و نه اصلا میتونه کار باشه از نظر دانمارک. پس شما کار تخصصی تونو توی تامه ذکر کنید. نامه ی شما البته اینا رو میخواد: انگلیسی باشه روی سربرگ انگلیسی با مهر و امضا (طبیعتا باید بدید یکی از اعضای هیات مدیره امضا کنه نه خودتون)، ایمیل شرکت و تلفن و تاریخ و شماره نامه و خلاص!

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_nn62 نمایش پست ها
    براي فرد متاهل ربطي به سن نداره . براي شما و همسرتون ميشه ٥٣٦٧*١٢*٢ كرون براي يك سال. توس سايت دانمارك هم يك مثال براي خانواده زده. كه با در نظر كرفتن قيمت كرون مرجع ميشه حدود ٥٨ ميليون
    حرف شما رو تایید میکنم! و 68 میلیون نیاز نیست و این کاملا در مثال خود وبسایت دیده میشه. به وضوح. متاسفانه مثل اینکه بعضی از دوستان به مثال توجه نمی کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط sara518 نمایش پست ها
    با سلام
    من 8 اکتبر واسه وقت ایمیل زدم و همون 8 اکتبر به من جواب دادند که یکسری اطلاعاتو (اسم، فامیل و ....) واسشون بفرستم ، من هم همون روز اطلاعات رو فرستادم. 9 اکتبر جواب دادندکه شما پاسپورتتون رو باید عوض کنید با اینکه تا 2016 عتبار داره
    (In case your passport does not have enough validity to hold a long term visa, in the meantime, please get a new passport. From the time you get a case order ID and then apply you cannot change your passport and the decision will be made based on the validity of the passport presented at that time.)
    منم فکر میکردم باید پاس رو عوض کنم و مجددا ایمیل بزنم که 30 اکتبر یه ایمیل اومد که به من 1 آپریل 2014 وقت دادن.
    حالا من 2 تا مشکل دارم :
    اول اینکه واسه استرالیا اقدام کردم و می ترسم عوض کردن پاسپورت باعث شه اون پروندم خراب شه. می خوام بدونم مثلا من 2 ماه مونده به وقت مصاحبه برم پاسپورتو عوض کنم و case ID بسازم مشکلی پیش میاد؟
    دوم اینکه اصلا چطور میشه پاسپورتو عوض کرد و موقع مراجعه چی باید بگم؟
    قبل از ساختن case order میتونید پاسپورتو عوض کنید و با شماره پاسپورت جدید کیس اردر را بسازید اگه بیشتر از یکسال به انقضای پاسپورت مونده باشه قبل از مراجعه به مراکز پلیس +10 باید اول برید به اداره گذر نامه و از اونجا یه نامه بگیرید. این نامه رو زیاد سخت نمیگیرن فقط یه دلیل ازتون میخوان که مثلا مینویسید به علت دریافت ویزای بلند مدت. البته میتونید حین پروسه و بعد تحویل مدارک هم گذر نامه را تعویض و کپی صفحات پاس جدید را به سفارت داده یا مستقیما به دانمارک ایمیل کنید. در فرم1 GR هم اینو نوشته .
    من خودم بعد از تحویل مدارک به سفارت دانمارک پاسپورتم را عوض کرده و گذر نامه جدید را اسکن و به دانمارک e-mail کردم
    در مورد استرالیا نمیدونم

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط banika نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط roya_nn62 نمایش پست ها
    آن فقط یک مثال است! و مشخص نکرده که این مثال برای کدام وضعیت است.
    اگر اینطور بود در بند 1 می نوشت ""مجرد زیر 25 سال یا یک متاهل که همراه خانواده میآید""
    به هر حال هر کسی اختیار خودش را دارد اگر این دوستمان مطمئن است که نظر شما درست است طبق محاسبه شما واریز کند. ولی اگر بعدا مثل بعضی از دوستان برایش نامه آمد که گواهی موجودی مجددا ارسال کنید!!....
    بنده باز هم نظرم این است که برای یک زوج متاهل که فرد اصلی بالای 25 باشد مقدار موجودی حساب برابر است با:
    12*(6472+5367)=142068کرون برای یک سال
    اینجا دلار 5.4 کرون است پس می شود26308دلار که طبق دلار حدودا 2560 تومانی خواهد شد 67 میلیون و خرده ای که برای اطمینان و اجتناب از نوسانات ارز و ....68 میلیون در نظر گرفتم.
    تا کجا باید دوید.....

آن فقط یک مثال است! و مشخص نکرده که این مثال برای کدام وضعیت است.
    اگر اینطور بود در بند 1 می نوشت ""مجرد زیر 25 سال یا یک متاهل که همراه خانواده میآید""
    به هر حال هر کسی اختیار خودش را دارد اگر این دوستمان مطمئن است که نظر شما درست است طبق محاسبه شما واریز کند. ولی اگر بعدا مثل بعضی از دوستان برایش نامه آمد که گواهی موجودی مجددا ارسال کنید!!....
    بنده باز هم نظرم این است که برای یک زوج متاهل که فرد اصلی بالای 25 باشد مقدار موجودی حساب برابر است با:
    12*(6472+5367)=142068کرون برای یک سال
    اینجا دلار 5.4 کرون است پس می شود26308دلار که طبق دلار حدودا 2560 تومانی خواهد شد 67 میلیون و خرده ای که برای اطمینان و اجتناب از نوسانات ارز و ....68 میلیون در نظر گرفتم.
    در نسخه دانمارکی سایت، اشاره شده که برای افراد متاهل بالای 25 سال هم همان 5367 کرون در ماه است. یعنی برای مجرد یا متاهل زیر 25 سال و متاهل بالای 25 سال، 5367 کرون و برای مجرد بالای 25 سال 6472 کرون است.
    نتیجه اینکه برای یک زوج بدون بچه، با هر سنی، برای دو نفر 128808 کرون باید موجوی بانکی ارائه شود.

http://www.nyidanmark.dk/da-dk/Ophol...rsoergelse.htm

• 5.367 kr. for personer under 25 år, som er udeboende
    • 6.472 kr. for enlige personer, der er fyldt 25 år
    • 5.367 kr. pr. person for gifte eller samlevende personer, der er fyldt 25 år

آن فقط یک مثال است! و مشخص نکرده که این مثال برای کدام وضعیت است...
    به نظر شما سایت مثالی میزنه که رفع ابهام بکنه یا ایجاد ابهام!!! خیلی شفاف گفته برای یک زن و شوهر به همراه فرزند باید 144,912 کرون داشته باشید. دیگه شما شرطیش نکنید.
    در متن انگلیسی هم بالا و زیر 25 سال رو برای حالت living alone مطرح کرده.

• DKK 5,367 for persons under the age of 25 living alone
    • DKK 6,472 for persons over the age of 25 living alone
    • DKK 5,367 per person for spouses or cohabiting partners

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)