صفحه 566 از 638 نخستنخست ... 66466516556557558559560561562563564565566567568569570571572573574575576616 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,651 تا 5,660 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق مخابرات

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام به همه .. دوستان هنگام پر کردن فرم GR1 موضوع پایان نامه رو میخواد ... سوال من اینه که تکلیف کسایی که مدرکشون آموزش محور هست و پایان نامه نداره ، چیه؟! کسی بوده که با مدرک آموزش محور از ایران (یعنی 2ساله) اقدام کنه و بهش 60 امتیاز و ندن؟!

Junior Member

سلام
    دوستانی که پروانه اشتغال نظام مهندسی طراحی نظارت دارن میشه بفرمایین برای ارائه سابقه کار و شرح وظایف چه باید کرد؟
    آیا طراحی نظارت تاسیسات ساختمان جزء کار مهندسی مکانیک به حساب میاد و امتیاز پوزیتیو رو میگیره؟
    لطفا راهنمایی کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط afsahiafsahi نمایش پست ها
    سلام به همه .. دوستان هنگام پر کردن فرم GR1 موضوع پایان نامه رو میخواد ... سوال من اینه که تکلیف کسایی که مدرکشون آموزش محور هست و پایان نامه نداره ، چیه؟! کسی بوده که با مدرک آموزش محور از ایران (یعنی 2ساله) اقدام کنه و بهش 60 امتیاز و ندن؟!
    سلام
    دوره فوق که 2 ساله نباشه امتیاز 60 نمیدن
    منظورتون از آموزش محور چیه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi6881 نمایش پست ها
    سلام
    دوره فوق که 2 ساله نباشه امتیاز 60 نمیدن
    منظورتون از آموزش محور چیه ؟
    تو چند سال اخیذ وزارت علوم پایان نامه رو تو یه سری از رشته ها حذف کرده و جاش واحد درسی گذاشتن.

نکته دوم اینکه اگه فوق ۲ ساله هم باشید معلوم نیست که ۶۰ بگیرید، من دیشب تو دیتابیس مدارک ارزیابی شده قبلی ایرانیان سرچ میکردم چند مورد بود کخ ۵۰ امتیاز گرفته بودند، البته اکثرا مهندسی ها ۶۰ میگیرن، یکی از این موارد متاسفانه نزدیک رشته منه و منو نگران کرده، یه بنده خدایی لیسانس و فوق لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی بوده واسش ارزیابی کرده بودند معادل لیسانس و ۱ سال ارش دانمارکی، یعنی ۵۰ امتیاز.
    واقعا هم منو نگران کرده این مورد، چون منم لیسانس زبان و ادبیات، و فوق آموزش زبان هستم!! همچنین گیجم کررده، آخه اینها ملاکشون در ارزیابی چیه؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان.یک سوال شاید تکراری.کسی خبر نداره وقتی وارد دانمارک می شیم(با گرین کارت)مشمول بینه درمانی هستیم یا نه.اگه خدایی نکرده بیماری به سراغمون بیاد هزینه هاش چطوریه؟ممنون از پاسخ های شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

دوستان اگر موقع تحویل مدارک به سفارت، از تاریخ آزمون آیلتس بیش از 2 سال گذشته باشه مشکلی ایجاد میشه؟ من خیلی سایت اصلی گرین کارت دانمارک را مطالعه کردم، دیدم که فقط نوشته شما باید اثبات کنید که یک آزمون زبان مورد تایید دانمارک گذرانده اید. ضمنا روی مدرک و کارنامه IELTS هم هیچ جایی ننوشته که 2 سال اعتبار داره. دوستان تجربه ای در این زمینه دارند و من نیاز قطعی به آزمون دوباره قبل از وقت سفارت دارم؟ ممنون از وقتتون.

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط david_002004 نمایش پست ها
    دوستان اگر موقع تحویل مدارک به سفارت، از تاریخ آزمون آیلتس بیش از 2 سال گذشته باشه مشکلی ایجاد میشه؟ من خیلی سایت اصلی گرین کارت دانمارک را مطالعه کردم، دیدم که فقط نوشته شما باید اثبات کنید که یک آزمون زبان مورد تایید دانمارک گذرانده اید. ضمنا روی مدرک و کارنامه IELTS هم هیچ جایی ننوشته که 2 سال اعتبار داره. دوستان تجربه ای در این زمینه دارند و من نیاز قطعی به آزمون دوباره قبل از وقت سفارت دارم؟ ممنون از وقتتون.
    روز مصاحبه نباید از تاریخ ایلتس بیشتر از 2 سال گذشته باشه. اینو همه میدونن و سفارتها هم اعمال میکنن چه اکادمیک چه جنرالش ولی مهم نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    روز مصاحبه نباید از تاریخ ایلتس بیشتر از 2 سال گذشته باشه. اینو همه میدونن و سفارتها هم اعمال میکنن چه اکادمیک چه جنرالش ولی مهم نیست.
    بله همینطور که دوست عزیزمون گفتن نباید تاریخ آیلتس بیشتر از 2 سال گذشته باشه بهتره که دوباره امتحان بدید.

Junior Member

سلام
    من هفته پیش مدارکو تحویل دادم.
    چند نکته بود که خوبه بقیه هم بدونن:
    1- از بانک سینا گواهی مالی گرفتم که دلار رو 1226 تومان حساب کرد ولی مینویسه که از چه تاریخی دقیقا حساب باز شده!
    2- اسکناس 100دلاری بعد از 2006 و کمتر100 دلاری بعد از 2003 قابل قبوله
    3- مدرک فوق من سایزش از A4 بزرگتر بود و کپیش هم همینطور، که روز مصاحبه مجبور شدم از سفارت برم بیرون و به سایز A4 کپی بگیرم.(تمام کپی ها باید تو صفحه A4 باشه)
    4- چون تو دارالترجمه, ترجمه دانشنامه لیسانس و ارشدم با ریزنمراتشون پک نشده بود دوتا 35 دلار اضاف دادم (اگه پک شده بودن 70 دلار صرفه جویی میشد!!)

نقل قول نوشته اصلی توسط aliemail نمایش پست ها
    سلام
    من هفته پیش مدارکو تحویل دادم.
    چند نکته بود که خوبه بقیه هم بدونن:
    1- از بانک سینا گواهی مالی گرفتم که دلار رو 1226 تومان حساب کرد ولی مینویسه که از چه تاریخی دقیقا حساب باز شده!
    2- اسکناس 100دلاری بعد از 2006 و کمتر100 دلاری بعد از 2003 قابل قبوله
    3- مدرک فوق من سایزش از A4 بزرگتر بود و کپیش هم همینطور، که روز مصاحبه مجبور شدم از سفارت برم بیرون و به سایز A4 کپی بگیرم.(تمام کپی ها باید تو صفحه A4 باشه)
    4- چون تو دارالترجمه, ترجمه دانشنامه لیسانس و ارشدم با ریزنمراتشون پک نشده بود دوتا 35 دلار اضاف دادم (اگه پک شده بودن 70 دلار صرفه جویی میشد!!)

من مرداد ماه گواهی مالی گرفتم و نرخ ارز مرجع 2440 بود از بانک سامان چطور الان 1226 حساب کردن ؟ !!!!!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)