صفحه 567 از 638 نخستنخست ... 67467517557558559560561562563564565566567568569570571572573574575576577617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,661 تا 5,670 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

کسی خبر نداره وقتی وارد دانمارک می شیم(با گرین کارت)مشمول بینه درمانی هستیم یا نه.اگه خدایی نکرده بیماری به سراغمون بیاد هزینه هاش چطوریه؟ممنون از پاسخ های شما

این سوال منم هستش
    یک سوال دیگه من همسرم بیماری خاص داره اونجا اگه روند تشخیصش رو براشون ثابت کنم ایا داروهای گرونش رو رایگان بهمون میدن؟

کسی فروم خارجی (به زبان انگلیسی) که این مبحث گرین کارد دانمارک توش جریان داشته باشه آدرسش نداره ما یه سر به اونجا هم بزنیم ببینیم تجارب اونا چطوریاست

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط ahghaf نمایش پست ها
    کسی خبر نداره وقتی وارد دانمارک می شیم(با گرین کارت)مشمول بینه درمانی هستیم یا نه.اگه خدایی نکرده بیماری به سراغمون بیاد هزینه هاش چطوریه؟ممنون از پاسخ های شما

این سوال منم هستش
    یک سوال دیگه من همسرم بیماری خاص داره اونجا اگه روند تشخیصش رو براشون ثابت کنم ایا داروهای گرونش رو رایگان بهمون میدن؟
    دوست عزيز اولين كاري كه ميكنيد اين باشه كه سريع خونه پيدا كنيد بعد كه ايشالا بريد سي پي ار نامبرتونو بگيرين يك هفته تا دو هفته بعدش كارت زردتون مياد از همون لحظه ميتونيد تشريف ببريد دكتر ، دارو رايگان نيست و بايد پولشو بدين اما پول دارو بعد از بار اول كاهش پيدا مي كنه اينكه چقدرو من دقيقا نمي دونم ولي ميتونيد از بيمارستان منطقتون مشاوره بگيريد

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

دوستان عزيز من ميخوام يه شش ماهي دانمارك نباشم ولي چون بچه دارم ميدونم كه نبايد از سه ماه بيشتر بشه حالا اگه من قبل از سه ماه بيام و دو هفته بمونم باز برگردم اكي هست يا نه قاعدتا ادرسمم كه بايد حفظ كنم يعني بايد اجاره خونمو بدم تا محل سكونتم محسوب بشه حالا يه فرميم هست كه در مورد نبودن ميتوني درخواست بدي و اگه درخواستت به عنوان اينكه ميخواي بري براي كار يا تحصيل به يك كشور ديگه مورد تاييد قرار بگيره اونوقت ميتونم بدون ادرس باشم يا نه؟ لطفا دوستان اگه اطلاعاتي دارن كه به ما بگن چطوري ميشه اقامتمونو با كمترين هزينه حفظ كنيم ممنون ميشم

نقل قول نوشته اصلی توسط aliemail نمایش پست ها
    سلام
    من هفته پیش مدارکو تحویل دادم.
    چند نکته بود که خوبه بقیه هم بدونن:
    1- از بانک سینا گواهی مالی گرفتم که دلار رو 1226 تومان حساب کرد ولی مینویسه که از چه تاریخی دقیقا حساب باز شده!
    2- اسکناس 100دلاری بعد از 2006 و کمتر100 دلاری بعد از 2003 قابل قبوله
    3- مدرک فوق من سایزش از A4 بزرگتر بود و کپیش هم همینطور، که روز مصاحبه مجبور شدم از سفارت برم بیرون و به سایز A4 کپی بگیرم.(تمام کپی ها باید تو صفحه A4 باشه)
    4- چون تو دارالترجمه, ترجمه دانشنامه لیسانس و ارشدم با ریزنمراتشون پک نشده بود دوتا 35 دلار اضاف دادم (اگه پک شده بودن 70 دلار صرفه جویی میشد!!)
    نگران نباشید چون ترجمه مدرک و ریز نمرات من با این که پک شده بود به تعداد صفحات 35 دلار گرفتن من حدود 700 دلار علاوه بر ان 250 دلار دادم !

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi6881 نمایش پست ها
    من مرداد ماه گواهی مالی گرفتم و نرخ ارز مرجع 2440 بود از بانک سامان چطور الان 1226 حساب کردن ؟ !!!!!!!
    من از پارسیان به کرون دانمارک گرفتم حدود چهارصدوچهل و دیگه نرخ دلارو تو نامه نزد. تاریخ افتتاح حسابو هم ننوشت.

سلام دوستان
    2 روز پیش نامه ی فرستادن مدارک به ارزیابی هم برای من رسید که نوشته بود ارزیابی 2 ماه طول میکشه و 30 روز هم در مورد ویزا تصمیم گیری میکنن .
    امیدوارم تا همون زمانی که گفتن ویزا بیاد .

Junior Member

شما الان تو چه مرحله ای هستید؟
    مدارکتون رو تحویل دادید و منتظر جواب ویزا هستید؟
    و اینکه این نامه پستی براتون اومد؟
    ممنون

سلام دوستان
    2 روز پیش نامه ی فرستادن مدارک به ارزیابی هم برای من رسید که نوشته بود ارزیابی 2 ماه طول میکشه و 30 روز هم در مورد ویزا تصمیم گیری میکنن .
    امیدوارم تا همون زمانی که گفتن ویزا بیاد .

نقل قول نوشته اصلی توسط ahghaf نمایش پست ها
    شما الان تو چه مرحله ای هستید؟
    مدارکتون رو تحویل دادید و منتظر جواب ویزا هستید؟
    و اینکه این نامه پستی براتون اومد؟
    ممنون

23 مرداد ماه مدارکمو تحویل سفارت دادم بعد تقریبا 2 ماه نامه اومد که تاریخش مال 1 ماه پیش بود
    و همچنان منتظر
    ویرایش توسط ebi6881 : November 4th, 2013 در ساعت 10:50 AM

Junior Member

میشه بگی توی نامه چی نوشته؟ و دریافت یا عدم دریافتش به چه معناست؟
    چون من هم دقیقن همزمان با شما مدارکمو تحویل دادم ولی هیچ خبری از نامه ای که میگی نشده
    آیا پیگیری خاصی نیاز داره؟
    موفق باشید/ ممنون

23 مرداد ماه مدارکمو تحویل سفارت دادم بعد تقریبا 2 ماه نامه اومد که تاریخش مال 1 ماه پیش بود
    و همچنان منتظر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)